همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2284 نمایش پست ها
    از کجا ميشه تهيه کرد اينا رو?
    مغازه های اکواریومی
    پرمنگنات و فرمالین رو ار ازمایشگاه ها و یا داروخانه ها هم می تونید تهیه کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17358
    سلام دوستان
    این آکواریوم های آماده که میفروشند چطورن،به مرور زمان کدر نمیشن چون شیشه نیستن و پلاستیک هستندو ایمن هستن یهو باز نشن آب بریزه و اینکه از نظر حجمی و قیمتی مناسب هستن؟به علتی از آکواریوم شیشه ای نمیتونم استفاده کنم،در کل میخوام در تانک چندتا گیاه که به بستر و دی اکسید کربن احتیاج ندارن مثل آنوبیاس و جاوا ویندلو رو یه تیکه چوب بزارم و شن و سنگ ریزه توش با چندتا ماهی کوچک و ارزان و زیبا، اگه میشه حجم تانک یا لازم یا مدلش وسایل لازم رو بهم بگین و حدود قیمتی.
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezan95 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این آکواریوم های آماده که میفروشند چطورن،به مرور زمان کدر نمیشن چون شیشه نیستن و پلاستیک هستندو ایمن هستن یهو باز نشن آب بریزه و اینکه از نظر حجمی و قیمتی مناسب هستن؟به علتی از آکواریوم شیشه ای نمیتونم استفاده کنم،در کل میخوام در تانک چندتا گیاه که به بستر و دی اکسید کربن احتیاج ندارن مثل آنوبیاس و جاوا ویندلو رو یه تیکه چوب بزارم و شن و سنگ ریزه توش با چندتا ماهی کوچک و ارزان و زیبا، اگه میشه حجم تانک یا لازم یا مدلش وسایل لازم رو بهم بگین و حدود قیمتی.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    نوع اکواریومی که انتخاب می کنید مهم هست اکواریومهای چینی معمولا خیلی زود باز میشن و نشتی می دم اگر قصد دارید همچین تانکی خریداری کنید مارک ماهیران و تترا گزینه های مناسبی هستند کارایی بالایی دارند و کیفیتشون هم خوب هست از لحاظ قیمتی هم ماهیران مناسب تر هست
    در مورد مناسب بودن حجم قیمت هر چیزی قیمت خودشو داره و بستگی به سلیقه و مبلغی داره که شما قصد دارید خرج کنید
    حجم تانک هم خودتون می تونید انتخاب کنید این نوع تانکها از حجم های 25 تا 30 لیتر هستند تا حجمهای خیلی بالاتر و همچین با پایه هست قیمتهای هم از 50 هزار تومان شروع میشه بسته به سایز و نوع اون افزایش پیدا می کنه برای بهتر نتیجه گرفتن باید به مغازه ها سر بزنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17358
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نوع اکواریومی که انتخاب می کنید مهم هست اکواریومهای چینی معمولا خیلی زود باز میشن و نشتی می دم اگر قصد دارید همچین تانکی خریداری کنید مارک ماهیران و تترا گزینه های مناسبی هستند کارایی بالایی دارند و کیفیتشون هم خوب هست از لحاظ قیمتی هم ماهیران مناسب تر هست
    در مورد مناسب بودن حجم قیمت هر چیزی قیمت خودشو داره و بستگی به سلیقه و مبلغی داره که شما قصد دارید خرج کنید
    حجم تانک هم خودتون می تونید انتخاب کنید این نوع تانکها از حجم های 25 تا 30 لیتر هستند تا حجمهای خیلی بالاتر و همچین با پایه هست قیمتهای هم از 50 هزار تومان شروع میشه بسته به سایز و نوع اون افزایش پیدا می کنه برای بهتر نتیجه گرفتن باید به مغازه ها سر بزنید
    ممنون
    در کل به نظر شما بهتره از این آکواریوم ها استفاده کنم یا یک آکواریوم کوچک شیشه ای تهیه کنم از نظر ایمنی و قیمت کدوم بهتره آکواریوم کوچک چهل لیتری شیشه ای چه قیمتی هست و اینکه از چه نوع شیشه ای باشه خوبه میخوام الکی یهو وا نره یا نترکه، دیگه چه چیزهایی باید تهیه کنم به جز تانک از قبیل فیلتر و پمپ و... لطفا مدل با قیمت بهم بگین که جنس خوب بگیرم.
    بسیار ممنون

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    ممنون
    در کل به نظر شما بهتره از این آکواریوم ها استفاده کنم یا یک آکواریوم کوچک شیشه ای تهیه کنم از نظر ایمنی و قیمت کدوم بهتره آکواریوم کوچک چهل لیتری شیشه ای چه قیمتی هست و اینکه از چه نوع شیشه ای باشه خوبه میخوام الکی یهو وا نره یا نترکه، دیگه چه چیزهایی باید تهیه کنم به جز تانک از قبیل فیلتر و پمپ و... لطفا مدل با قیمت بهم بگین که جنس خوب بگیرم.
    بسیار ممنون
    از نظر قیمت مسلما با شیشه خیلی کمتر در میاد با شیشه 4میل همچین تانکی جواب گو هست حدودا با 20تا25هزار تومان اکواریوم ساخته می شه ولی تانکهای پیش ساخته با این حجمحداقل دو سه برابر تموم میشه
    اگه تانک با چسب خوب چسبیده بشه زیرش تراز باشه و یونولیت قرار بدید مشکلی پیش نمیاد
    وسایل هم قبلا گفتم تا نرید مغازه اکواریومی قیمت دقیق رو بدست نمیارید
    وسایل رو از برندها معتبر مثل هایلا و و بویو و ...تهیه کند قیمت بالا تری داره ولی عمر و کارایی بیشتری هم خواهد داشت
    پمپ خوب تک لول حدودا 20تا30هزار تومان وتصفیه هم حدودا 30هزار تومان قیمت داره(البته تاپ فیلتر)نوع های دیکه قیمتهاشون متفاوته

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17358
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    از نظر قیمت مسلما با شیشه خیلی کمتر در میاد با شیشه 4میل همچین تانکی جواب گو هست حدودا با 20تا25هزار تومان اکواریوم ساخته می شه ولی تانکهای پیش ساخته با این حجمحداقل دو سه برابر تموم میشه
    اگه تانک با چسب خوب چسبیده بشه زیرش تراز باشه و یونولیت قرار بدید مشکلی پیش نمیاد
    وسایل هم قبلا گفتم تا نرید مغازه اکواریومی قیمت دقیق رو بدست نمیارید
    وسایل رو از برندها معتبر مثل هایلا و و بویو و ...تهیه کند قیمت بالا تری داره ولی عمر و کارایی بیشتری هم خواهد داشت
    پمپ خوب تک لول حدودا 20تا30هزار تومان وتصفیه هم حدودا 30هزار تومان قیمت داره(البته تاپ فیلتر)نوع های دیکه قیمتهاشون متفاوته
    بازم ممنون از لطفتون
    پس فردا وقت کنم میرم برا پرس و جو فقط یه پمپ هوا و یه فیلتر سطحی و یه بخاری لازمه؟
    و اینکه برا پایه هم باید جدا گانه سفارش بدم یا پایه آماده هست؟
    ویرایش توسط amirrezan95 : 28th March 2015 در ساعت 11:22 PM

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    بازم ممنون از لطفتون
    پس فردا وقت کنم میرم برا پرس و جو فقط یه پمپ هوا و یه فیلتر سطحی و یه بخاری لازمه؟
    و اینکه برا پایه هم باید جدا گانه سفارش بدم یا پایه آماده هست؟
    خواهش می کنم
    بله برای اندازی این لوازم کافی هست فیلتر هم تاپ فیلتر گزینه مناسبی هست
    بعضی اکواریومی ها طبق سفارش براتون می سازند بیرون هم می تونید سفارش بدید که مناسب تر براتون تموم میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17358
    بسیار بسیار ممنون
    یه چندتا سوال دیگه که برام مهمه یکی اینکه آکواریوم صداش برا شب موقع خواب زیاده چون میخوام بزارم تو اتاق خواب و دوم اینکه اگه برق بره برا دو سه ساعت و پمپ هوا و فیلتر خاموش بشه مشکلی برا ماهی ها پیش میاد و سوال سوم مصرف برق برا همچین تانکی چه قدره در روز، چند وات؟

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    بسیار بسیار ممنون
    یه چندتا سوال دیگه که برام مهمه یکی اینکه آکواریوم صداش برا شب موقع خواب زیاده چون میخوام بزارم تو اتاق خواب و دوم اینکه اگه برق بره برا دو سه ساعت و پمپ هوا و فیلتر خاموش بشه مشکلی برا ماهی ها پیش میاد و سوال سوم مصرف برق برا همچین تانکی چه قدره در روز، چند وات؟
    وسایلی از قبیل پمپ رو حتما مارک معتبر خریداری کنید صدای بسیار کمتری خواهند داشت
    خیر اگه تناسب ابزیان داخل تانک رعایت بشه در صورت قطع برق مشکلی پیش نمیاد ولی برای اطمینان بیشتر می تونید پمپ شارزی تهیه کنید
    مصرف برق هم بستگی به نوع وسایلی که استفاده می کنید داره مثل بخاری که 100وات باشه ویا کمتر و بیشتر پس در حین خرید میتونید مقدار مصرف همم بفهمید ولی به صورت میانگین برای همچین تانکی 200وات میشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17358
    سلام
    امروز رفتم تانک ماهیان R 430 a خریدم با یه ال ای دی و یه فیلتر jobo 502 به فروشنده گفتم میخوام ماهی گیاه خوار بزارم گفت بخاری و پمپ هوا نمیخوای همون دما داخل خانه مناسبه براشون برا کف هم یه کیسه شن گرفتم خودش گفت ازشون استفاده میکنه و شن خوبی ولی اومدم خونه با سرکه تست کردم اول یکم حباب داد ولی بعد دیگه حباب نداد موردی نداره ار این شن ها هست که خاکستری رنگ میزنن ولی توشون دونه های سفید و سیاه و قهوه‌ای هم هست.
    برا داخل تانک هم میخوام یه تیکه چوب بزارم با چندتا گیاه مقاوم مثل آنوبیاس و جاوا ویندلو، گیاهان بهتره رو چوب سوار بشن یا تو شن قرار بگیرن، ماهی هم هفت هشتا بیشتر نمیزارن اونم کوچک،
    لطفا نظرتون رو بفرمایید

صفحه 134 از 173 نخستنخست ... 3484115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)