صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از 61 به 69 از 69
    کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Koimaz نمایش پست ها
    سلام ِِ اینکه در این سایت جایی برای تبلیغ هست یا نیست و یا بایدقوانین رعایت بشه خب حق تدوین گر و مدیریت سایت هست . اما قانون برای همه هست یا خیر . دوما وقتی اسم شخصی برده میشه طبیعتا افرادی موافق و افرادی مخالف وجود داره . نام کاربری بنده به خوبی نشان دهنده یکی هز برندهای برتر کشور هست تا گواهی بر داششتن و یا نداشتن اطلاعات بنده باشه تا قبل از بوجود اومدن راسته ای به نام نواب تعداد مشخصی افراد به نام فروشنده سرشناس و سالن دار سرشناس وجود داشتن و به هم احترام میزاشتن . اینو بگم با تخریب کار بجایی نمیرسه چون دنیا عصر تکنولوژی و مجازی شده که با یک کلیک دنیای از اطلاعات به روز در اختیار شما هست اما هنوز تجربه حرف اول رو میزنه . دوستانی میان و نظر میدن که تو عمرشون پمپ بشگه ای ایتالیایی رو حتی تو عکس ندیدن . پمپ 101 و 301 رنا رو تو دست نگرفتن . اینارو گفتم که بدونین ما سالن دارو تولید کننده زمان قبل پمپ مرکزی و سیست آرتمیای ساندرزیم و از روی هوا حرف نمیزنیم .
    اگر امروز هم فردی به اسم مهدی ابراهیمی در قبال فروش ماهی فلاور خدماتی و اطلاعاتی میده جای قدر دانی داره و نه تخریب . اگر دوستی در تمام گونه های تکثیر شده داخل کشور مدعی معلومات فوق عمومی هستن به چالش معلومات عمومی زینتی دعوتشون میکنم .
    به شخصه شاهد رشد افرادی مثل دوستان خوبمون جناب فتحی . جناب آژیده . جناب مهدی و محمد ی . جناب مسعود صالحی بودم .
    اما دعوت به چالش رو هم با کمال میل قبول میکنم
    با تشکر احسان جزایری . مدیریت شرکت و گروه تولیدی ...... ننوشتم که تبلیغ نباشه با تشکر
    .
    سلام
    نه شما بنده رو میشناسی من بنده شما رو
    دوباره پست های بنده رو بخونید البته نه با این دید که بخوام کسی رو خراب کنم هدف فقط و فقط شفاف سازی ست حالا شما اسمش رو گذاشتی تخریب.
    اقای اژیده بنده رو کامل میشناسند من چون خودم زیاد کلاه رفته سرم و جز با تجربه ها در این زمینه هستم فقط اطلاع رسانی میکنم. اقای ابراهیمی رو من فقط یکبار دیدم اونم تو مغازه بابک آژیده که سه تا تگزاس اورده بودن مغازه ایشون به اسم رد تگراس که بنده هم یکیشون رو خریدم نه تنها قرمز نشد بلکه سبز تر هم شد (سال 88 یا 87 بود )
    هدف از این فروم از اون اولش که ما جمع شدیم و این فروم راه اندازی شد شفاف سازی بوده تا کسی گول تبلیغ و زبون بازی فروشنده ها رو نخوره حالا حتی اگر یک نفر باشه
    هیچ وقت قصد تخریب کسی رو نداشتم که هیچی همیشه هم سعی داشتم برای دوستانی که در ین رابطه فعالیت دارم تبلیغ هم بکنم چون خودم تو مدت زمانی که سالن داشتم زیادی عذاب کشیدم و میدونم کاره سختی رو انجام میدن اما دلیل نمیشه بخوان کسی رو خام کنند و جنسشون رو بفروشند

باید بگم هیچ منظوری از ارائه اطلاعات چند ساله خودم در زمینه فلاور نداشتم و فقط چند تا اصطلاح رو برای دوستان روشن کردم
    تو این فروم از همه بی معلومات تر بنده هستم و هیچ ادعایی در هیچ زمینه یی ندارم ولی همیشه قبول داشتم که سایه هر کسی به اندازه خودشه این چیزایی رو هم که گفتید نه از نزدیک دیدم نه تو عکس
    ماهی رو هم به این دلیل گذاشتم کنار بحث ها و کل کل های بچه گانه و نوچه بازی در زمینه نگه داری و تکثیر و پرورش که چند تا پست بالاتر میبینید زیاد شده بود و الانم تا جایی که خبر دارم و میبینم هست همه در حد یک پست در فروم و اون پست هم فقط در این تاپیک
    ویرایش توسط shellman2008 : 5th December 2016 در ساعت 10:20 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Koimaz نمایش پست ها
    سلام ِِ اینکه در این سایت جایی برای تبلیغ هست یا نیست و یا بایدقوانین رعایت بشه خب حق تدوین گر و مدیریت سایت هست . اما قانون برای همه هست یا خیر . دوما وقتی اسم شخصی برده میشه طبیعتا افرادی موافق و افرادی مخالف وجود داره . نام کاربری بنده به خوبی نشان دهنده یکی هز برندهای برتر کشور هست تا گواهی بر داششتن و یا نداشتن اطلاعات بنده باشه تا قبل از بوجود اومدن راسته ای به نام نواب تعداد مشخصی افراد به نام فروشنده سرشناس و سالن دار سرشناس وجود داشتن و به هم احترام میزاشتن . اینو بگم با تخریب کار بجایی نمیرسه چون دنیا عصر تکنولوژی و مجازی شده که با یک کلیک دنیای از اطلاعات به روز در اختیار شما هست اما هنوز تجربه حرف اول رو میزنه . دوستانی میان و نظر میدن که تو عمرشون پمپ بشگه ای ایتالیایی رو حتی تو عکس ندیدن . پمپ 101 و 301 رنا رو تو دست نگرفتن . اینارو گفتم که بدونین ما سالن دارو تولید کننده زمان قبل پمپ مرکزی و سیست آرتمیای ساندرزیم و از روی هوا حرف نمیزنیم .
    اگر امروز هم فردی به اسم مهدی ابراهیمی در قبال فروش ماهی فلاور خدماتی و اطلاعاتی میده جای قدر دانی داره و نه تخریب . اگر دوستی در تمام گونه های تکثیر شده داخل کشور مدعی معلومات فوق عمومی هستن به چالش معلومات عمومی زینتی دعوتشون میکنم .
    به شخصه شاهد رشد افرادی مثل دوستان خوبمون جناب فتحی . جناب آژیده . جناب مهدی و محمد ی . جناب مسعود صالحی بودم .
    اما دعوت به چالش رو هم با کمال میل قبول میکنم
    با تشکر احسان جزایری . مدیریت شرکت و گروه تولیدی ...... ننوشتم که تبلیغ نباشه با تشکر

برای تایید خودتون و دوستانتون، لازم نیست از اسم بنده استفاده کنید!

نکته عجیب دیگه اینه اکه از مازندران، با آی پی آذربایجان لاگین کردید که نشان از دانش بالای شما در علم کامپیوتر و روتینگ و سویچینگ داره! بهتره به جای ماهی به کار شکبه و کامپیوتر ادامه بدید بلکه موفقیتی کسب کردید.

مصطفی گفتنی ها رو گفت.

به هر حال قانون فروم میگه که استفاده از چند آی دی با اسامی مختلف اون هم برای دفاع از یک برند یا محصول یا شخصی خاص ممنوعه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    برای تایید خودتون و دوستانتون، لازم نیست از اسم بنده استفاده کنید!

نکته عجیب دیگه اینه اکه از مازندران، با آی پی آذربایجان لاگین کردید که نشان از دانش بالای شما در علم کامپیوتر و روتینگ و سویچینگ داره! بهتره به جای ماهی به کار شکبه و کامپیوتر ادامه بدید بلکه موفقیتی کسب کردید.

مصطفی گفتنی ها رو گفت.

به هر حال قانون فروم میگه که استفاده از چند آی دی با اسامی مختلف اون هم برای دفاع از یک برند یا محصول یا شخصی خاص ممنوعه.
    دوست عزیز

ایشون صاحب برند کوی ماز هستن که بهترین کوی هارو تولید میکنن1

دو اگر با آی پی مازندارن اومدن و زدن آذربایجان چون ایشون اصالتا آذری زبان هستن2

مهدی ابراهیمی شما رو میشناسه و اگر شما هم فلاور کار کردید میدونید که اون فلاور رو به
    ایران آور،البته بعد از یه دوست دیگه3

و....

Sent from my m3 note using Parsipet mobile app

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.es نمایش پست ها
    دوست عزیز

ایشون صاحب برند کوی ماز هستن که بهترین کوی هارو تولید میکنن1

دو اگر با آی پی مازندارن اومدن و زدن آذربایجان چون ایشون اصالتا آذری زبان هستن2

مهدی ابراهیمی شما رو میشناسه و اگر شما هم فلاور کار کردید میدونید که اون فلاور رو به
    ایران آور،البته بعد از یه دوست دیگه3

و....

.
    ما خیلی وقته ایشون رو میشناسیم دوست عزیز بیشتر از زمانیکه شما میشناسیدشون
    ادرس فروم رو همونطور که به دوستان و نوچه ها و جیره خوار های ایشون دادید به خود ایشون بدید تا خودشون از داشته هاشون دفاع کنن
    تا اومدن ایشون به فروم هر پست غیر مرتبط با موضوع این تاپیک حذف میشه و کاربر خاطی اخراج میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    .
    ما خیلی وقته ایشون رو میشناسیم دوست عزیز بیشتر از زمانیکه شما میشناسیدشون
    ادرس فروم رو همونطور که به دوستان و نوچه ها و جیره خوار های ایشون دادید به خود ایشون بدید تا خودشون از داشته هاشون دفاع کنن
    تا اومدن ایشون به فروم هر پست غیر مرتبط با موضوع این تاپیک حذف میشه و کاربر خاطی اخراج میشه
    دوست عزیز،تشریف بیارید تلگرام باهاشون تو گروهشون حرف بزنید،راه بازه برای شما

ضمنا ما با توجه به احترامی که بهشون قائلیم ازشون دغفاع میکنیم و ایشون نیازی به نوچه ندارن

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12

ضمنا ما با توجه به احترامی که بهشون قائلیم ازشون دغفاع میکنیم و ایشون نیازی به نوچه ندارن

.
    بله حق با شماست دفاع کردن کار خوبیه
    اینجا هم برا همه ازاده هر کی هر ادعای فضلی داره تشریف بیاره مثل همین دوستتون که صاحب برند هستند و استادتون
    ویرایش توسط shellman2008 : 5th December 2016 در ساعت 10:35 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    452

ايشون اگه توان بحث و قبول انتقاد رو داشت من رو نمينداخت از گروهش بيرون....خلاصه ميگم بهشون چندبار گفتم كسي رو تخريب نكنه اما باز انجام داد بنده هم ياد شارلاتان بازيهاش انداختمش كه كوپنز رو بجاي غذاي هد يفروخت ميداس رو بجاي گلدتريماكو ميفروخت و حالا هم كه تو گروهش جايزه ميزاره و مسابقه شهامت و شانس واقعا خنده داره كسي نبوده كه با ايشون باشه و ضرر نبينه زياد هستند و جايز نيست اسم ببرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    نقل قول نوشته اصلی توسط rockman1988 نمایش پست ها
    ايشون اگه توان بحث و قبول انتقاد رو داشت من رو نمينداخت از گروهش بيرون....خلاصه ميگم بهشون چندبار گفتم كسي رو تخريب نكنه اما باز انجام داد بنده هم ياد شارلاتان بازيهاش انداختمش كه كوپنز رو بجاي غذاي هد يفروخت ميداس رو بجاي گلدتريماكو ميفروخت و حالا هم كه تو گروهش جايزه ميزاره و مسابقه شهامت و شانس واقعا خنده داره كسي نبوده كه با ايشون باشه و ضرر نبينه زياد هستند و جايز نيست اسم ببرم
    چه جالب،ختما زدین تو جاده خاکی که ریموو کردن،ولی اون انداختن هارو خوب اومدین

یکی از دوستان 60هزار تومن ندیده زد به حسابش،اینم با 60تومن اون ماهی 250هزار تومنی انداخت بهش

مزایده گذاشت،قیمت تا 300هزار رفت بعد به هر نفر شرکت کننده یه ماهی مجانی انداخت

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    چه جالب،ختما زدین تو جاده خاکی که ریموو کردن،ولی اون انداختن هارو خوب اومدین

یکی از دوستان 60هزار تومن ندیده زد به حسابش،اینم با 60تومن اون ماهی 250هزار تومنی انداخت بهش

مزایده گذاشت،قیمت تا 300هزار رفت بعد به هر نفر شرکت کننده یه ماهی مجانی انداخت

.
    حق باشماست ایشون خیلی مرده
    ولی دیگه اینجا اسمشو نیارید
    سابقه و شهرت ایشون رو اینجا همه در جریانش هستند به نه نیاز به تعریف دارن ایشون نه تبلیغ
    پست بعدی که در رابطه با ایشون بدید اخراجتون میکنم
    فقط اگه تهران رفتید حتما پیش دکتر تقریری برید و بگید که دوست مهدی ابراهیمی هستی فقط در همین حد بهش بگید تا عکس العملش رو ببنید
    تو این مملکت انقد الاغ پیدا میشه که افراد مثل مهدی ابراهیمی پیاده راه نرن
    ویرایش توسط shellman2008 : 6th December 2016 در ساعت 04:25 PM

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)