صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 69
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    دوست عزیز بازار فلاور که اقای ابراهیمی بخواد استانداردهاش رو معرفی کنه باید گل گرفت
    اتفاقا فیلم های فروش فلاورهاشون رو دیدم
    اکثر کسایی که از ایشون خرید میکنن قبل خرید فیلم هاشون رو برای من میفرستن جهت مشاوره، با این که نزدیک به سه سالی هست که از بازار ماهی و فلاور دور شدم ولی بازم دوستان به بنده لطف دارن
    حالا بریم سراغ بازی با کلمات این استاد بی بدیل فلاور
    دبل مارکینگ همون فلاور دو خط خودمون هست که از قدیم معروف بوده و همه دنبال این فلاور بودن
    هالف بلک همون فلاور دو خودمونه با خطهای پهن که اغلب به هم چسبیده هستند
    فلاور استاری این فلاور هم فلاوری هست با پرل های متراکم که همین اقای آژیده تا دلت بخواد 7 یا 8 سال پیش تو مغازه ش داشت
    متاسفانه گرفتاری و مشغله دوستان پیشکسوت باعث شده همه ادعای فضل بکنند
    یه نصیحت دوستانه هم برای شما دارم
    اگر در امر فروش ماهی های ایشون ذی نفع هستید که فبها اگر نیستد خودتون رو مدیون مردم نکنید
    دوست من،کاری به ذی نفع بودن ندارم،ایشون اومدن تو بازار فلاور یه تحول ایجاد کردن که بلا نسبت شما و دوستان بعضیا چشم دیدن این تحول رو ندارن،بنده رفتم تو بانکوک سالن ایشون و فکر نکنم دروغی تو کارشون باشه،جسارتا به ایشون هم استاد نگین

Sent from my m3 note using Parsipet mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    دوست عزیز
    همونطور که گفتید یکی از مشخصه های نژاد کامفا رنگ چشم هست
    تمام ماهی های پستی که نقل قول زدید هم تو نژاد کامفا جا میگیرند به چند تا دلیل از جمله فرم هد،فرم دهان و لب ها و استایل بدنی و.... اگر چیز از کامفا با پسوند F شنیده باشید متوجه اشتباه خودتون میشید
    واین که این ماهی هیچ خلوص یا رگه مشخصی نداره بخاطر هیبرید بودنش
    این اسامی و تکفیک به اصطلاح نژادی تو هر فارمی بر اساس سلیقه ی تکثیر کننده تغییر میکنه
    بلی،مشخصه که اکثرا F2 ان

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.es نمایش پست ها
    دوست من،کاری به ذی نفع بودن ندارم،ایشون اومدن تو بازار فلاور یه تحول ایجاد کردن که بلا نسبت شما و دوستان بعضیا چشم دیدن این تحول رو ندارن،بنده رفتم تو بانکوک سالن ایشون و فکر نکنم دروغی تو کارشون باشه،جسارتا به ایشون هم استاد نگین

تا جایی که خاطرم هست تبلیغ کردن تو این فروم برای شخص یا برند یا مغازه خاص ممنوع هستش. این که تحول ایجاد کرده یا نه مهم نیست مهم تبلیغی که شما دارید برای یک شخص انجام میدید.منم نگفتم که ایشون دروغ میگن . حرفای بنده در راستای روشن شدن داستان این کمات و اسامی قولمبه س که ایشون بکار می برن. در ضمن من نه ماهی دارم نه تو کار ماهی هستم که چشم دیدن ایشون و سایر فروشنده ها رو داشته باشم یا نه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    تا جایی که خاطرم هست تبلیغ کردن تو این فروم برای شخص یا برند یا مغازه خاص ممنوع هستش. این که تحول ایجاد کرده یا نه مهم نیست مهم تبلیغی که شما دارید برای یک شخص انجام میدید.منم نگفتم که ایشون دروغ میگن . حرفای بنده در راستای روشن شدن داستان این کمات و اسامی قولمبه س که ایشون بکار می برن. در ضمن من نه ماهی دارم نه تو کار ماهی هستم که چشم دیدن ایشون و سایر فروشنده ها رو داشته باشم یا نه
    خوب دوست عزیز تو بازار تایلند و بازار بین المللی از این کلماتی که عرض کردم استفاده میشه

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.es نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز تو بازار تایلند و بازار بین المللی از این کلماتی که عرض کردم استفاده میشه

منم معادل وطنی کلمات بین المللی شما رو گفتم تا دوستان و افرادی مثل من که بازار تایلند و بازار بین المللی رو ندیدند فکر نکنند نژاد یا تیره ی جدیدی از فلاور به بازار اومده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    منم معادل وطنی کلمات بین المللی شما رو گفتم تا دوستان و افرادی مثل من که بازار تایلند و بازار بین المللی رو ندیدند فکر نکنند نژاد یا تیره ی جدیدی از فلاور به بازار اومده
    مثل دراز آویز زینتی که مهادل وطنیه کراواته یا خاک انداز که معادل وطنی سلفیه😂😂😂😂

تورو خدا مارو مسخره نکنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    FLOWERHORN
    شماره عضویت
    19180
    دوست عزیز بازار فلاور که اقای ابراهیمی بخواد استانداردهاش رو معرفی کنه باید گل گرفت
    اتفاقا فیلم های فروش فلاورهاشون رو دیدم
    اکثر کسایی که از ایشون خرید میکنن قبل خرید فیلم هاشون رو برای من میفرستن جهت مشاوره، با این که نزدیک به سه سالی هست که از بازار ماهی و فلاور دور شدم ولی بازم دوستان به بنده لطف دارن
    حالا بریم سراغ بازی با کلمات این استاد بی بدیل فلاور
    دبل مارکینگ همون فلاور دو خط خودمون هست که از قدیم معروف بوده و همه دنبال این فلاور بودن
    هالف بلک همون فلاور دو خودمونه با خطهای پهن که اغلب به هم چسبیده هستند
    فلاور استاری این فلاور هم فلاوری هست با پرل های متراکم که همین اقای آژیده تا دلت بخواد 7 یا 8 سال پیش تو مغازه ش داشت
    متاسفانه گرفتاری و مشغله دوستان پیشکسوت باعث شده همه ادعای فضل بکنند
    یه نصیحت دوستانه هم برای شما دارم
    اگر در امر فروش ماهی های ایشون ذی نفع هستید که فبها اگر نیستد خودتون رو مدیون مردم نکنید
    با عرض سلام و احترام
    گل گفتی shellman عزیز
    من 3 سال پیش ازاقای ابراهیمی به قول خودشون دبل مارکینگ گرفتم 350 !! تازه با کلی منت که مشتری ثابتشون هستم!!
    دو هفته پیش یه شورت بادی دبل مارک که خیلی با کیفیت تر از اون بود رو از مغازه محلمون 120 گرفتم!!
    اگه این تفاوت رو درنظر بگیریم اون دوستمون که گفتن آقای ابراهیمی تحولی در بازار فلاورای ایران ایجاد کردن راست میگن!!!واقعا تو بازار ایران یه ماهی رو با قیمت 3 برابر فروختن هنر و تحولیست!!!!

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    20375
    نقل قول نوشته اصلی توسط DIMAH نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام
    گل گفتی shellman عزیز
    من 3 سال پیش ازاقای ابراهیمی به قول خودشون دبل مارکینگ گرفتم 350 !! تازه با کلی منت که مشتری ثابتشون هستم!!
    دو هفته پیش یه شورت بادی دبل مارک که خیلی با کیفیت تر از اون بود رو از مغازه محلمون 120 گرفتم!!
    اگه این تفاوت رو درنظر بگیریم اون دوستمون که گفتن آقای ابراهیمی تحولی در بازار فلاورای ایران ایجاد کردن راست میگن!!!واقعا تو بازار ایران یه ماهی رو با قیمت 3 برابر فروختن هنر و تحولیست!!!!
    عالییی

دوست من اگه خواستین تلگرام پی ام بدین بی زحمت با هم حرف بزنیم،شاید جناب ابراهیمی رو با یه نفر اشتباه گرفتید،چون ایشون ایران مغازه نداره1

پنج ساله مقیم تایلنده 2
    و خیلی چیزای دیگه که اگه خواستین تشریف بیارید تلگرام

@

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    20430

سلام

اولا سلام دوما اخه اگه شما از فلاور سر در نميارين چرا حرف ميزنيد من اقاي ابراهيمي رو بخوبي ميشناسم تا الان چند ماهي ازشون خريد كردم واقعا با قيمت ارزون و فلاور عالي باور ندارين ايدي تلگراممو ميدم بهتون بياين پي وي بنده تا عكس ماهي هاي كه از اقاي ابراهيمي خريدم نشونتون بدم اگه شما همونو كمتر از ٤٠٠ دادين خخخ واقعا حرفتون مسخرست بخصوص اون دوستمون كه ميگن من ازشون فلاور خريدمو فلانو فلان دروغ نگو تورو خدا مجبوري اخه داري خود شيريني ميكني كه چي بشه خاك بر سر اينجور مملكتي بكنم كه واقعيتو نميتونند درك كنند و دارن ليحاف ميكشن نه دسمال ههه اگه هر كدومتون از حرفام ناراحت شدن ميتونن بيان تل مشكلشو باهام حل كنن همين و يه چيز ديگه بگم هميشه هميشه پشت ادم هاي بزرگ حرف هست يا بخاطر منفعت يا يه چيز ديگه اونم بايد اوناي كه پشت سر اقاي ابراهيمي حرف ميزنن بگن بخاطر چي دارين اين كارو ميكنيد منفعت يا خخخخخ اما بيخيال و خواهشا از اين بعد خواستين اسم اقاي ابراهيمي رو بيارين حتما ازشون اطلاعات زياد بدست بيارين بعد . مسخره اين بخدا خخخ باي
    اينم ايديم اگه ميتوني جواب بدين بياين پي وي بنده

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماهی . سگ . خرگوش . پرنده . گربه
    شماره عضویت
    20432
    سلام ِِ اینکه در این سایت جایی برای تبلیغ هست یا نیست و یا بایدقوانین رعایت بشه خب حق تدوین گر و مدیریت سایت هست . اما قانون برای همه هست یا خیر . دوما وقتی اسم شخصی برده میشه طبیعتا افرادی موافق و افرادی مخالف وجود داره . نام کاربری بنده به خوبی نشان دهنده یکی هز برندهای برتر کشور هست تا گواهی بر داششتن و یا نداشتن اطلاعات بنده باشه تا قبل از بوجود اومدن راسته ای به نام نواب تعداد مشخصی افراد به نام فروشنده سرشناس و سالن دار سرشناس وجود داشتن و به هم احترام میزاشتن . اینو بگم با تخریب کار بجایی نمیرسه چون دنیا عصر تکنولوژی و مجازی شده که با یک کلیک دنیای از اطلاعات به روز در اختیار شما هست اما هنوز تجربه حرف اول رو میزنه . دوستانی میان و نظر میدن که تو عمرشون پمپ بشگه ای ایتالیایی رو حتی تو عکس ندیدن . پمپ 101 و 301 رنا رو تو دست نگرفتن . اینارو گفتم که بدونین ما سالن دارو تولید کننده زمان قبل پمپ مرکزی و سیست آرتمیای ساندرزیم و از روی هوا حرف نمیزنیم .
    اگر امروز هم فردی به اسم مهدی ابراهیمی در قبال فروش ماهی فلاور خدماتی و اطلاعاتی میده جای قدر دانی داره و نه تخریب . اگر دوستی در تمام گونه های تکثیر شده داخل کشور مدعی معلومات فوق عمومی هستن به چالش معلومات عمومی زینتی دعوتشون میکنم .
    به شخصه شاهد رشد افرادی مثل دوستان خوبمون جناب فتحی . جناب آژیده . جناب مهدی و محمد ی . جناب مسعود صالحی بودم .
    اما دعوت به چالش رو هم با کمال میل قبول میکنم
    با تشکر احسان جزایری . مدیریت شرکت و گروه تولیدی ...... ننوشتم که تبلیغ نباشه با تشکر

صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)