صفحه 9 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 183
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    بله توضیحات تون کامل بود و متشکرم
    منظورم اینه هیچ وقت جلوی من پری که ساقه دار باشه نکنده ولی روز های اول که اوردمش کف قفس 2-3تامیدیدم و خوشبختانه وقتی میخواد پر کنی کنه خودش علامت میده که نوکشو با پا میگیره بطوری که میخواد جلوی خودشو بگیره و وقتی این کار رو میکنه قبل اینکه بره سراغ پر هاش من فورا با حرف زدن و اسباب بازی سرگرمش میکنم ولی وقتی پر هاشو با نوک ازهم جدا میکنه اینجوری اضطراب نداره ومن هم باش کاری ندارم ومیفهمم که پر ارایی میکنه.و راستی در مورد سوت ها نظرتون چیه و وقتی سوت هاشو میشمارم بالا 15نوع سوت بلده و بدون تکرار میزنه اگر اینجوری راحت سوت یاد گرفته چرا تا حالا حرف زدن یاد نگرفته؟؟
    با تشکر
    واسه این حرف زدن یاد نگرفته که بجای حرف زدن باهاش سوت تمرین کردین حالا یا شما یا میلاد یا اونی که واستون آورده :smile (23): .اون صداهایی مثل سوت یا هر صدایی بجز حرف زدن ما رو خیلی راحت تر یاد می گیره .مثلا انواع جیغ ها ، صدای تلفن ، صدای دزد گیر ماشین ... که طوطیه من تو همشون استاده .البته جیغ رو از یه استاد حرفه ای یاد گرفته (دختر خالم )ولی خیلی بلندتر و رساتر از اون اجرا می کنه .در کل قبل از اینکه طوطی حرف زدن یاد بگیره بهتره بهش سوت یاد ندید اگه هم می خواین فقط یک نوع .الان که می گی بیش از 15 نوع سوت بلده پس دیگه براش سوت نزن .همینا به اندازه کافی مخشو پر کرده .اگه هم سوت می زنی همون سوتای قبلی .نوع جدیدی اضافه نکن .با حرف زدن این سوتا هم کم میشه .حالا خوبه سوته .شانس آوردی جیغ نمی زنه .ما تو خونمون مسابقه جیغ داریم :smile (151):.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نمیشه من بجای خریدن قفس 1033بدم بیرون یه قفس بزرگ درست کنن؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    دوستان برای تمرین غذا دادن با دست میشه غذای جلوشو بردارم و گرسنه نگهش دارم؟؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    با سلام دوست عزیز به هیچ عنوان این کار نکنید

متاسفانه این کار نادرست خیلی مرسوم شده و جز بازی با اعصاب طوطی هیچ حاصل دیگه ای نداره !!!

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9

سلام دوست عزیز
    از شما زدن این حرف بعیده
    مگه طوطی شما پر کن نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
    اگر گرسنه ا ش بذاری عصبیش می کنی و وضعش بد تر میشه این همه به شما گفتیم که شما باید آرامش براش فراهم کنی این همه دوستان خوبم شهرزاد جان ، سپیده خانم و سایر دوستان شما را راهنمایی کردن بعد شما می گی که گرسنه اش بذارم تا از دست غذا بگیره ..... طوطی سالم راهم برای دستی کردن گرسنگی نمیدن اون وقت شما میخوای طوطی پرکن را گرسنه نگه داری ؟

:smile (140):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    با سلام دوستان من ازاین قضیه بی اطلاع بودم ونمیدونستم اینکار باعث عصبانیتش میشه و خداروشکر قبلش با شما درمیون گذاشتم و اینکار رونکردم و من این مطلب رو توی سایت های دیگه خوندم واین روش رو موثر ترین راه برای ارتباط طوطی با انسان معرفی کردند !!!!!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    می تونی صبح وقتی از خواب پا میشه بهش با دست غذا بدی . هر نوع غذایی رو امتحان کن .سیب ، تخمه ، پسته و ... . وقت دیگه هم که می تونی بهش با دست غذا بدی زمانیه که با یه اسباب بازی سرگرم شده و 3 ساعت واسه خراب کردنش تلاش کرده .بعد از این موقع هم گرسنش میشه . در طول روز هم هر 1 ساعت یه 5 ،6 دقیقه باهاش تمرین کن .همونطور که خانم شیکرا گفت گرسنه نگه داشتنه طوطی مخصوصا طوطیه پرکن کاره اشتباهیه .برداشتن ظرف غذا هم از دید طوطی ممکنه تنبیه تلقی بشه . این رو از یه سایتی که مربوط به پرکنیه خوندم و کاملا قبولش دارم .

کاربرفعال

شماره عضویت
    2935
    سلام
    یزدان جان حال سیلور چطوره؟امروز بهتر بود؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash73 نمایش پست ها
    سلام
    یزدان جان حال سیلور چطوره؟امروز بهتر بود؟
    سلام خیلی ممنون که جویای حال سیلور شدی:smile (56): امروز خیلی بهتر بود و صبح تا ظهر پیشش بودم اصلا پر نکند:smile (142):ولی الان که اودم یه پر کوچیک کف قفس دیدم:smile (205):
    بازم ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام خیلی ممنون که جویای حال سیلور شدی:smile (56): امروز خیلی بهتر بود و صبح تا ظهر پیشش بودم اصلا پر نکند:smile (142):ولی الان که اودم یه پر کوچیک کف قفس دیدم:smile (205):
    بازم ممنون
    مگه وقتی خونه نیستی کسی نیست پیشش باشه ؟

صفحه 9 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)