صفحه 7 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 183
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    پرکنیش من صبح ها خونه نیستم وبعد از ظهر ها اصلاپر کنی نمیکنه و روز های اول که اوردمش روزی 2تا پر کف قفس میدیدم ولی الان اصلا نمیبینم پرهای سینش هم خیلی پر تر شو و راستی وقتی پر ارایی میکنه پر های سینش رو باز میکنه ولی نمیکنه این مشکلی که نداره؟؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    پرکنیش من صبح ها خونه نیستم وبعد از ظهر ها اصلاپر کنی نمیکنه و روز های اول که اوردمش روزی 2تا پر کف قفس میدیدم ولی الان اصلا نمیبینم پرهای سینش هم خیلی پر تر شو و راستی وقتی پر ارایی میکنه پر های سینش رو باز میکنه ولی نمیکنه این مشکلی که نداره؟؟؟؟
    خدا رو شکر . خیلی حواست باشه .صبح ها که نیستی هم بگو خواهرت حواسش باشه .نه طوطی ها که می خوان پرآرایی کنن یکم پراشون باز می کنن .این پرکنی نیست .:smile (204):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان باتشکر از سپده خانم وشکیرا خانم به خاطر این لینکی که گذاشتن
    منم براش از این بند های میوه گذاشتم و خیلی خوشش اومد ولی خیلی زود ناکارش کرد بطوری که تا وصلش کردم میخواستم عکس بندازم هویجش رو کنند

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    خیلی خوبه هرچه قدر که بتونی با هر وسیله ای که شده سرش راگرم کنی بیشتر بهش کمک کردی ....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام خدمت دوستان امروز با اجازه ی بچه ها بعد از9روز سیلور رو اوردم بیرون خودم براش چوب نشیمنگاه درست کردم وامروز صبح دیگه سقف قفس رو برداشتم و خیلی خوشش اومد و چندین بار به داخل قفس مرفت غذا میخورد و میومد روی قفس .راستی اشکال نداره تمام روز سقف قفس رو بردارم؟؟؟؟
    با

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    اگه هرروز سقفشو كامل برداري و يكروز نتوني اينكارو بكني بهش ضربه روحي ميخوره و ممكنه بدتر بشه.
    روزي2-3ساعت بياريش بيرون كافيه.راستي نسبت به روز اول كه اومد خونتون بدتر شده ها؟؟؟؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    اگه هرروز سقفشو كامل برداري و يكروز نتوني اينكارو بكني بهش ضربه روحي ميخوره و ممكنه بدتر بشه.
    روزي2-3ساعت بياريش بيرون كافيه.راستي نسبت به روز اول كه اومد خونتون بدتر شده ها؟؟؟؟؟؟
    میلاد جان فکر نکنم بدتر شده باشه چون این هفته 7-8تا پر بیشتر نکنده وشما از لحاظ پر میگید بدتر شده ؟؟
    راستی بچه ها چه بازی هایی بیرون از قفس وجود داره ؟؟؟:smile (66):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    میلاد جان فکر نکنم بدتر شده باشه چون این هفته 7-8تا پر بیشتر نکنده وشما از لحاظ پر میگید بدتر شده ؟؟
    راستی بچه ها چه بازی هایی بیرون از قفس وجود داره ؟؟؟:smile (66):
    سلام
    اینکه از قفس بیرون باشه یا نه بستگی به خودت داره فقط یادت باشه که اگر به چیزی عادت کنه سخت می تونی اون عادت را بر طرف کنی ها....این مسئله در مورد طوطی شما به خاطر شرایط خاصی که داره از سایر طوطی ها مهم تر است
    چرا اسباب بازی به دیوار قفس نمی بینم ؟؟؟؟؟؟ :smile (134):
    قرار شد که همیشه سر گرم باشه حتی اگر هم شده خودت اسباب بازی درست کنی این کار را انجام بده شما با اسباب بازی می تونی چه داخل قفس و چه خارج قفس سرگرمش کنی فرقی نمیکنه که

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    من به خطر اینکه عکس بندازم بیرون اوردم اخه اسباب بازی هاش خیلی ساده است و دستسازه ولی خیلی سرگرمش میکنن و من برای سرگرم کردنش از شاخه ی درخت توت استفاده میکنم ولی قبلش خوب میشورمش مشکلی که نداره؟؟ ایا کار خاصی نمیتونم براش شروع کنم اخه تقریبا دیگه به من وبرادرم عادت کرده و از کجا شروع کنم ؟/؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    اینم سیلور درحال بازی کردن بااسباب بازی های دستساز

با عرض معذرت به خاطر کیفیت بد عکس ها

صفحه 7 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)