صفحه 4 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 183
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    چوبش رو نجوشوندم ولی بزو دی این کار رو میکنم وخودم هم دارم براش مهره های چبی درست میکنم در ضمن من قفس رو خودم نگرفتم ونمیدونم چه مدلیه و اقامیلاد میدونه اگه یکم توی این قفس سر کنه براش یه قفس بزرگ میگیرم راستی نمیشه به این زودی ها از قفس بیرونش اورد ؟؟؟ولی متاستفانه الان نمیتونم اسباب بازی سفارش بدم ولی به فکرش هستم .
    چون سیلور پرهای جلوی سینه اش رو کم داره نیشه ببریش حموم؟؟؟؟؟
    ممنون
    اگه نجوشوندی فورا برش دار .هر وقت جوشوندی بذار براش .چوبی که واسه مهره ها استفاده می کنی با چوبای امن باشه .
    این یه لینکه کا ما درباره ساختن اسباب بازی صحبت کردیم :

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...0764#post10764

صفحه قبلش هم خانم شیکرا یه مدل اسباب بازی یاد داده .اونم خیلی خوبه .همون صفحه باز خانم شیکرا درباره تغذیه طوطی پست دادن که اونم حتما بخون .لازمت میشه .
    قفسش کوچیکه به نظرم ولی مهمتر از قفس فعلا واسه سیلور اسباب بازیه .نه فعلا بیرون نیارش .کم بودن پرای سینش ربطی به حموم کردن نداره .ولی الان خیلی زوده که بخوای ببریش حموم .نه فقط واسه طوطیه تو واسه هر طوطی که تازه وارد خونه میشن .یه هفته هم نشده آوردیش .بعدش سیلور کوچولو هم یکم با طوطی های دیگه فرق میکنه (مثل طوطیه منه :P) یعنی چون پرکنه و حموم کردن باعث استرسش میشه بهتره که فعلا حموم نکنی .بذار تا با محیط و شما بیشتر آشنا شه .بعد که وقتش شد دربارش حرف می زنیم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    ممنون از پاسخ دقیقتون
    اینجا کلینیک نداره وچون خودم تهران نیومدم دادم یه دلال اوردش که داروشم رو بم ندادو جای قفسش یکم پایین تر ازچیزی بود که گفتین وبردمش اتاق دیگه دور از کامپیوتر ومن به این خاطر که میگم پرکنیش فیزیکی نباشه چون درحالت عادی پر نمیکنه و وقتی که براش سوت میزنم اول اون خیلی زود جواب میده مخصوصا وقتی خواهرم میگه سلام یا سیلور شروع میکنه به جواب دادن وانواع سوت هارو میزنه ویکم از قفس بالا میره و وقتی میاد پایین با زیر ناخن هاش ور میره وپاشو به پر های گردنش نزدیک میکنه وپر هاشو دستکاری میکنه والبته وقتی خواهرم هست این کار هارو با خوشحالی انجام میده واکثرا صبح این کار رو میکنه .
    ممنون از پاسختون
    طوطی منم اینکار رو می کنه اگه اینکار رو انجام می ده و بعد پری کنده نمی شه ایرادی نداره بالاخرا کاسکو ها پر آرایی دارن حدود 3-4ساعت هم اینکار رو انجام می دن اینها پرکنی نیست. پرکنی می بینی پرهاش حتی پرهای بالهاش دارو می جوه یا ته قفس پر از پر هست اگه هنگاه پر آرایی خیلی پر ریخته می شه می تونه برای غذاییش هم باشه ریشه پرهاش ممکنه شل هست .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    چوبش رو نجوشوندم ولی بزو دی این کار رو میکنم وخودم هم دارم براش مهره های چبی درست میکنم در ضمن من قفس رو خودم نگرفتم ونمیدونم چه مدلیه و اقامیلاد میدونه اگه یکم توی این قفس سر کنه براش یه قفس بزرگ میگیرم راستی نمیشه به این زودی ها از قفس بیرونش اورد ؟؟؟ولی متاستفانه الان نمیتونم اسباب بازی سفارش بدم ولی به فکرش هستم .
    ممنون
    قفسش خیلی بده یزدان جان نه تنها اندازشم به نظرم جنسش هم مورد دار هست قفس خیلی خیلی مهمه اگه جنسش مرغوب نباشه می تونه مسمومیت بده قفس 1033 خیلی بزرگ نیست ولی نسبتا استاندارد هست.

اسباب بازی هم من مطمئنم شهر خودتون هست شما 1پرنده فروشی پیدا کنی که من می دونم پرنده فروشی دارین 10جور اسباب بازی ندارن ولی 1-2 مدل ساده دارن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    راستی من الان رفتم زیرشو تمیز کنم دیدم روی اسباب بازی پلاستیکیش فضله انداخته بردم تمیزش کردم و وقتی شستمش اودم بزارش سر جاش دیدم یه چیزی مثل بند حدود3سانتی متر روی دستمه یکم نگران شدم نکنه انگل باشه من اول فکر کردم بنده ولی خیلی نرم بود وزود پاره شد لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانم.....

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    راستی من الان رفتم زیرشو تمیز کنم دیدم روی اسباب بازی پلاستیکیش فضله انداخته بردم تمیزش کردم و وقتی شستمش اودم بزارش سر جاش دیدم یه چیزی مثل بند حدود3سانتی متر روی دستمه یکم نگران شدم نکنه انگل باشه من اول فکر کردم بنده ولی خیلی نرم بود وزود پاره شد لطفا زود جواب بدین خیلی نگرانم.....
    من که ندیدم ببینم چیه .ای کاش عکس می گرفتی .اینو از دکتر برهانی کیا بپرس .نگران نباش .حتما تو اون تاپیک مطرح کن .

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    این مورد را حتما در به دکتر برهانی کیا بگو البته شاید نشه اینطوری تشخیص داد
    یک نکته دیگه هم هست گاهی اوقات نوع غذایی که خورده میشه باعث مییشه که مدفوع این شکلی که شما میگی بشه
    انگل اگر باشه به راحتی از هم جدا نمیشه چون اگر انگلی به شکلی که شما میگی باشه حتما یک جور کرم است که اون هم به راحتی از هم وا نمیره من فکر می کنم که موردنگران کننده ای نباشه با این حال این مورد را حتما در بخش بیماری ها مطرح کن شاید چیزی باشه که ما نمی دونیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    ممنون دوستان این چیزی که میگم توخالی بد وخیلی بیحال که از هم وارفت وسر وتهش معلوم نبود

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    ممنون
    سلام
    من هم با سپیده جان در مورد حمام کردن موافقم
    حمام کردن برای طوطی اشکالی نداره اما الان طوطی شما تازه جا به جا شده پس کمی برای حمام کردنش زوده
    فعلا دست نگه دار
    همانطور که شهرزاد جان گفتند اگر تونستی قفسش را عوض کن به نظر میاد که جنس خوبی نداشته باشه
    اسباب بازی های چوبی را خودت می تونی بسازی که البته خودت هم گفتی داری این کار را می کنی حتی اگر نتونستی اسباب بازی بسازی از شاخه های نازک درخت استفاده کن درختانی مثل مو یا سیب یا گلابی یا گیلاس شاخه های نازک را مثلا به نازکی یک انگشت که دو شاخه هستند اول بجوشان یعد یک مدت بذار جلوی چشمش باشه که یک وفت نترسه بعد داخل قفس آویزان کن
    شما باید اسباب بازی هایی براش بذاری که به راحتی خرد کنه و بریزه پایین تا سرش گرم بشه فکر نکن که حتما باید یه چیز سفتی باشه که نتونه خردش کنه هرچی خرد کنه به لحاظ رفتار درمانی براش بهتره
    این اسباب بازی را که من ساختم ببین خیلی ساده است اما راحت خرد میشه از چوب بالسا ، چوب بستنی و پوسته بادام زمینی ساخته شده (فقط پوسته بادام زمینی است ) شما می تونی با شاخه ها بسازی و چوب بستنی تازه داروخانه ها از این چو که دکتر ها برای معاینه استفاده می کنند دارند ( همونهاییکه می کنن توی حلق آدم ها) می تونی یک بسته بگیری استریل هم هست

[IMG][IMG].ir/files/8fhbrj7kf3viwbii6j5h.jpg[/IMG][/IMG]

ما همه دوست داریم که طوطیت حالش خوب بشه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    ممنون دوستان این چیزی که میگم توخالی بد وخیلی بیحال که از هم وارفت وسر وتهش معلوم نبود
    خب اگر اینطوره شرط عقله که در تاپیک بیماری ها به دکتر بگی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    یک نکته را هم بگم یادم رفت
    البته شهرزاد جان بهش اشاره کرد که اشاره به جایی هم بود
    اینکه طوطی ها به طور عادی چند ساعت در روز پر آرایی می کنند باید حواست باشه مانع پر آرایی نشی که اگر مانع بشی خودش استرس زا است البته اگر به رفتارش دقت کنی متوجه میشی که کی داره پر آرایی می کنه و کی داره پر کنی یا پر جوی می کنه

اینکه میگی هنگامی که سوت میزنه بعدش بیشتر تمایل داره به پرهاش ور بره نشانه این است که هیجان زده شدن طوطیت را تحریک م کینه یا درش تنش ایجاد میکنه شما نمیتونی مانع سوت زدنش بشی اما همانطور که دوستان هم گفتند سوت زدن باهاش تمرین نکن ( البته شاید زیاد موثر نباشه ولی شما باز هم احتیاط به خرج بده)

این هم لینک پر کنی یا پر جوی که سپیده جان گفتند برای اینکه نخوای دنبالش بگردی
    http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=5783
    ویرایش توسط Shikra : 18th October 2010 در ساعت 09:08 PM

صفحه 4 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)