صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 183
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    چشم حتماولی اینو خیلی دوست داره چون صدا میده, راستی خیلی راحت از دست خواهرم غذا میگیره اصلا حرکت غیر طبیعی وقتی خواهرم هست در نمیاره حتی در قفس رو بار میکنه چیز های کف قفس رو بهش میده وسیلور هم دوباره شروع به بازی وزدن سوت میکنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    باسلام وخسته نباشید
    من مثل اینکه یکم بامن بهتر شده و وقتی خیلی بهش نزدیک میشم یه صدای قار کوچولو میکشه ویکم صبحا با پراش ور میره که اونم باصدا کردن حواسشو پرت میکنم وصبحا منم میرم مدرسه واون به خواهرم میسپارم وارتفاعش تقریبا 120سانته وبالای کامپیوترمه ولی صدای کامپیوتر زیاد نیست
    خیلی ممنون
    سلام .خوب خوبه ولی تو باز احتیاط کن .در مورد محلی که قفسو گذاشتی یکم شک دارم .جای بهتری پیدا نکردی ؟یه جا فعلا دور از استرس .ارتفاعش رو چجوری داری میگی؟یعنی تا نشیمنش حساب کردی ؟یکم هم ازت بالاتر باشه مهم نیست اونم فعلا که هنوز عادت نکرده به محیط .چون پرکنه ها اگه نبود باید تقریبا هم سطح چشمات می شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    يزدان جان ارتفاعشو كمتر كن.جوري باشه كه وقتي جلوش مي ايستي و اون روي نشيمنه تا سينتون باشه.
    میلاد جان تا سینش باشه میشه پاینتر ازش .این اشتباهه .مخصوصا وقتی طوطی پر کن باشه .این استرس زیادی بهش وارد می کنه .طوطیه من هم همینجوری رفت سراغ دمش:smile (233):

چشم حتماولی اینو خیلی دوست داره چون صدا میده, راستی خیلی راحت از دست خواهرم غذا میگیره اصلا حرکت غیر طبیعی وقتی خواهرم هست در نمیاره حتی در قفس رو بار میکنه چیز های کف قفس رو بهش میده وسیلور هم دوباره شروع به بازی وزدن سوت میکنه
    درباره اسباب بازی هم سعی کن چوبی بگیری .ولی اینا رو هم بده بهش یه مدت کمی .طوری که نتونه خرابش کنه .وقتی دیدی ناقصش کرد فوری ازش بگیر .چون سرگرم میشه باهاش.
    این لینکو ببین از اینجا می تونی اسباب بازیه چوبی و پلاستیکیه خوب براش سفارش بدی .واسه سایت خودمونه .واسه اعضا هم تخفیف ویژه داره.
    http://parrot.ir/
    چه قدر خوب .خواهرت همیشه خونست؟خیلی عالیه .به خواهرت بگو یه هفته فقط با دست بهش غذا بده .تا بیشتر بهش اعتماد کنه .الان فقط مهم اینه که پرکنیش خوب شه .همین که یکیو دوست داره خیلی خوبه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    بله خواهرم بیشتر اوقات خونست الان قفسش از نشیمنگاه روبه روی سینمه راستی وقتی شروع به سوت زدن میکنه بعدش پر میکنه این دلیل میشه که مشکلش فیریکی نباشه؟؟؟؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    بله خواهرم بیشتر اوقات خونست الان قفسش از نشیمنگاه روبه روی سینمه راستی وقتی شروع به سوت زدن میکنه بعدش پر میکنه این دلیل میشه که مشکلش فیریکی نباشه؟؟؟؟
    سلام .فقط من می خوام وقتی که نگات می کنه سرش بالا نره .متوجه می شی؟یعنی چشمات هم سطح اون باشه یا اون یکم بالاتر .پایین بودنش از تو باعث استرس میشه شدیدا.اگه اینجوری نیست پس خواهشا حرفمو گوش کن .سوت زدن چه ربطی داره به مشکل فیزیکی ؟طوطیه من حرفم می زد ولی باز پرکن بود.
    پر میکنه ؟ تو داری می بینی که پر میکنه ؟پس بعد از سوت زدن پر می کنه .آره ؟
    اینکه خیلی بده .تو یا خواهرت یه روز بشینید نگاش کنید .ببینید چه وقتایی پر می کنه دقیقا ؟اون لحظه که داره پر می کنه چه اتفاقایی داره دورو برش میوفته .اگه مثلا موزیک داره پخش میشه و فکر می کنی اون عصبیش کرده صداشو کم کن .دقیقا باید رفتاراش دستت بیاد از حالت چشماش باید بفهمی استرس داره یا نه .اگه فکر می کنی وقتی کنارشی راحت نیست نرو خواهشا.بذار خواهرت باشه .حالا که داره باهاش ارتباط برقرار میکنه فعلا بذاراون بهش رسیدگی کنه .تو فقط همین روال عادی که ما همیشه به بچه هایی که تازه طوطی می خرن میگیم رو ادامه بده .مثلا همین 10 روز رو صبر کن تا اصلا به وجودت تو خونه عادت کنه .
    حالا فرض کن نگاش کردین دیدین اصلا اتفاقی نیوفتاده که اون داره پرشو می کنه پس تو این حال شما باید سرشو بیشتر گرم کنید .با صدا کردن چیزی حل نمیشه چون لحظه ایه .یا اسباب بازی بهش میدین یا با کاغذ باهاش بازی می کنین .همه اینکارا رو هم خواهرت باید انجام بده چون اون می تونه نزدیک بشه و سیلور دوسش داره .یا بره جلوش باهاش حرف بزنه .
    من الان فکر می کنم اون بیشتر از همه به اسباب بازی نیاز داره حتما حتما حتما سفارش بده براش .من الان وقت ندارم ولی خودت بگرد ما تو سایت درباره اسباب بازی ساختن هم صحبت کردیم .یه نگاه بنداز.یکی از مقالاتی که تو بخش طوطی سانانه درباره چوب درختاییه که واسه طوطی ها امنه .می تونی بری نجاری و بگی واست با یکی از این چوبایی که تو این مقاله هست مهره مهره برات درست کنه یا خودت یه اسباب بازیه چوبی رو ببین ببر براش تا برات درست کنه .من خودم وقتی اسباب بازی نداشتم همین کارو کردم ولی گرون تر در میاد .سفارش بدی بهتره .
    ببین بازی کردن باعث میشه سیلور یا اصلا هر طوطیه دیگه ای سرشون گرم بشه .نگاش کن وقتی که داره با اون اسباب بازیه پلاستیکی بازی می کنه (همون که تو عکسشو گذاشتی )ببین چه قدر حواسش پرته اونه ،انگار داره یه ماموریت مهم انجام میده با چنان جدیتی باهاش ور میره که اصلا متوجه نمیشه زمان چجوری می گذاره .همین باعث میشه که اون بعد از بازی خسته بشه و بخوابه یا اگه گرسنش شد بره غذا بخوره .میبینی خلاصه وقتی واسه سرگرم شدن با پرش رو نداره .این الان وظیفه شماست .این اگه مشکلش فیزیکی نباشه براش یجور عادت شده .که با این چیزایی که گفتم می تونی این عادتو ترکش بدی .طوطی من تقریبا از اوایل آذر سال قبل پجویش شروع شد تا آواخر خرداد همین سال .ببین چقدر طولانی بود این مدت .سیلور تازه شروع کرده و شما اگه بخواین می تونید ترکش بدین و تا وقتی که ترکش ندادین باید هر لحظه اونو مشغول کنید .بجز وقتی که خوابه .

من نمی تونم لینک بذارم ولی تو انجمن دامپزشکی تو بخش بیماریه پرندگان زینتی در باره اختلال پرکنی مقاله ای هست که آقای آژیده گذاشتن .حتما حتما اون رو بخون .
    من توقعم از شما اینه که اینایی که می گم رو گوش کنی .با دقت بخون چی نوشتم .نگی این واسه خودش میگه من می خوام با سیلور دوست شم .حالا از هر راهی شده .نه اینکارو نکن .من اگه هیچی از طوطی ندونم درباره پرکنی خوب می دونم باید چی کار کنم .شما که تهران بودی چرا نبردیش پیش دکتر برهانی کیا ؟اینجا اگه خواستی می تونی سوالاتتو ازش بپرسی اگه مشکلی پیش اومد و اینکه چه این جواب چه جوابایی که قبلا دادم بهت رو خوب بخون .اگه اون وسط سوالی کردم ازت دقیق جواب بده .
    الان که تو قفسه بعد که آوردیش بیرون حالا بازی های که باید باهاش بکنید زیاده .کلی کار میشه کرد که در طول روز حسابی خسته شه و نره سراغ پرش.دیگه یادم نمیاد چی میخواستم بگم .تا همینجا رو خوبه خوبه خوب بخون .موفق باشی .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    ممنون از پاسخ دقیقتون
    اینجا کلینیک نداره وچون خودم تهران نیومدم دادم یه دلال اوردش که داروشم رو بم ندادو جای قفسش یکم پایین تر ازچیزی بود که گفتین وبردمش اتاق دیگه دور از کامپیوتر ومن به این خاطر که میگم پرکنیش فیزیکی نباشه چون درحالت عادی پر نمیکنه و وقتی که براش سوت میزنم اول اون خیلی زود جواب میده مخصوصا وقتی خواهرم میگه سلام یا سیلور شروع میکنه به جواب دادن وانواع سوت هارو میزنه ویکم از قفس بالا میره و وقتی میاد پایین با زیر ناخن هاش ور میره وپاشو به پر های گردنش نزدیک میکنه وپر هاشو دستکاری میکنه والبته وقتی خواهرم هست این کار هارو با خوشحالی انجام میده واکثرا صبح این کار رو میکنه .
    ممنون از پاسختون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    آره مواظب باش زياد ذوق زده نشه.چون وقتي ذوق زده ميشه پر ميكنه.
    اينم از عجايبه ديگه!!!!!!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنون از پاسخ دقیقتون
    اینجا کلینیک نداره وچون خودم تهران نیومدم دادم یه دلال اوردش که داروشم رو بم ندادو جای قفسش یکم پایین تر ازچیزی بود که گفتین وبردمش اتاق دیگه دور از کامپیوتر ومن به این خاطر که میگم پرکنیش فیزیکی نباشه چون درحالت عادی پر نمیکنه و وقتی که براش سوت میزنم اول اون خیلی زود جواب میده مخصوصا وقتی خواهرم میگه سلام یا سیلور شروع میکنه به جواب دادن وانواع سوت هارو میزنه ویکم از قفس بالا میره و وقتی میاد پایین با زیر ناخن هاش ور میره وپاشو به پر های گردنش نزدیک میکنه وپر هاشو دستکاری میکنه والبته وقتی خواهرم هست این کار هارو با خوشحالی انجام میده واکثرا صبح این کار رو میکنه .
    ممنون از پاسختون
    خواهش می کنم .
    اشکالی نداره.دیگه آوردیش .اگه منظورت از پرکنی این بود که با پاهاش با پرش ور میره ؟اینکه پرکنی نیست .اگه تونستی از این حالتی که میگی فیلم بذار .ولی این پرکنی نیست .من تو پستای قبلی تفاوت پرکنی و پر آرایی رو گفتم .زیادم سوت نزن تا حرف نزده .مغزشو با سوت پر نکن .فقط یه نو سوت یادش بده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    منظورم اینه با پاهاش ورمیره و پاش رو به پر ها نزدیک میکنه و به سراغ پرهاش میره وراستی خودم براش یه تاب درست کردم با چوب وطناب کنفی مشکلی که نداره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خوب حالا منظورت هرچی بوده :P من راهشو بالا بهت گفتم .قفسش کوچیکه ها ؟چه مدلیه ؟1033؟چوبشو از کجا آوردی ؟اول بجوشونش بعد بذار خشک بشه و استفاده کن ازش .اسباب بازی سفارش دادی ؟تو اون سایتی که گفتم یه اسباب بازیه پلاستیکی هست که میشه آویزون کرد به قفس .فکر کنم خیلی خوشش بیاد اینو حتما بگیر با یکی دوتا چوبی .اسباب بازی باید زود بیاد خونتون:smile (135):چوب بستنی هم بگیر نگهدار .یه روز در میون بده که داغونش کنه :smile (81):می گم یه روز در میون واسه اینکه تکراری نشه براش .تا آخر این هفته عکسشو بذار که اسباب بازی هاشو ببینم :smile (92):می تونی از دکتر برهانی کیا راجع به داروهایی که می تونی بهش بدی بپرسی .بعد اونم سفارش بده.امیدوارم حرفمو گوش کنی:smile (124):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    چوبش رو نجوشوندم ولی بزو دی این کار رو میکنم وخودم هم دارم براش مهره های چبی درست میکنم در ضمن من قفس رو خودم نگرفتم ونمیدونم چه مدلیه و اقامیلاد میدونه اگه یکم توی این قفس سر کنه براش یه قفس بزرگ میگیرم راستی نمیشه به این زودی ها از قفس بیرونش اورد ؟؟؟ولی متاستفانه الان نمیتونم اسباب بازی سفارش بدم ولی به فکرش هستم .
    چون سیلور پرهای جلوی سینه اش رو کم داره نیشه ببریش حموم؟؟؟؟؟
    ممنون

صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)