صفحه 2 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 183
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    وای چه خوشگله. خیلی نازنین و دوست داشتنی هستن طوطی ها . امیدوارم سال ها در کنار هم باشید دوست من .
    ممنون لطف دارین واز اینکه بفکرم هستین متشکرم ,

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    در ضمن اسم جدیدطوطی عزیزم سیلور
    با تشکر از همه ی دوستان

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    مبارک باشه انشاالله خوب خوب میشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .مبارکت باشه .امیدوارم بتونی خوب ازش نگهداری کنی .من هر کمکی از دستم بربیاد انجام می دم .میلاد عزیز توضیح داد که چی کار کنی .همه خصوصیاتشو گفته بهت دیگه نه؟اینکه کی می خوابه ؟کی پا میشه ؟از چی بدش میاد ؟از چی خوشش میاد ؟چی باعث ترسش میشه ؟اینا همه رو باید بهت بگه .
    واینکه هرچی که باعث ترسش میشه فورا دور کن ازش .تو باید حواست باشه که یه وقت نترسه .من نمی دونم چقدر وقت داری پیشش باشی .ولی سعی کن زیاد تنهاش نذاری .این فقط واسه الانه اگه پرکنیش خوب بشه اگه یکم تنها بمونه دیگه جای نگرانی نیست .
    تو تمام کارهایی که در روز برای سیلور می کنی و کارایی که سیلور در طول روز انجام میده رو میتونی روزانه تو این تاپیک بنویسی .اینجا واسه خودته و هیچ محدودیتی نداری .دلیل اینکه میگم همه چیر و بنویس اینه که می خوام من و بچه های دیگه تو حل پرکنیش بهت کمک کنیم.اینجا واسه گزارش روزانش و اتفاقای جالبی که واسش پیش میاد یا کارایی که از نظرت جالبه و عکسایی که ازش می گیری باشه ولی سوالاتتو تو تالار بپرس .
    وقتی آوردیش خونه چکار کرد ؟ارتباطش با شما چجوریه؟
    بهت قول می دم اگه مشکلش فیزیکی نباشه (که ایشالا نیست )حتما با توجه و رسیدگی بیشتر پرکنیش تا 99%حل میشه .ولی باید صبرت زیاد باشه .مثله من نشینی گرینه نکنی واسش:smile (268):باید خونسرد باشی و بی خیال .اصلا فکر کن پرکنی نداره .فقط و فقط سرگرمش کن .حساس بودن بیش از حد باعث میشه که پرکنیش خیلی زیاد به نظر برسه .فقط خیلی خونسرد گزارش روزانشو بذار .
    موفق باشی .یبار دیگه بخاطر خرید سیلور بهت تبریک می گم .ایشالا که خوب خوب بشه .:smile (204):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام ممنون بچه ها
    من وقتی که اوردممش اولش یه کم بیقراری کرد و قار میکشید ولی تا شب یکم بهتر شد البته بامن ولی باخواهرم خیلی خوبه اصلا کاری باخواهر ومادرم نداره ولی یکم بامن وبرادرم زیاد خوب نیست و بعضی موقع ها با پاهاش ور میره و کمکم به پر های سینه وگردنش نزدیک میکنه و پر هاشو انگولک میکنه وبرای متوقف کردنش راه حل چیست؟؟؟من یه کم صداش میزنم ویکدفعه دست از کارش میکشه ایا کار درستی میکنم؟؟ وراستی من کی میتو نم از قفس بیارمش بیرون؟؟؟؟؟
    ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام.قرار ما اينه که وقتي طوطي مياد خونه تا 10 روز کارش نداشته باشيم .درسته؟شما چي کار کردي ؟تا چه حد بهش نزديک ميشي؟
    اشکالي نداره که باهاتون خوب نيست فعلا بذار با مامانت اينا دوست بشه تا يکم به محيط عادت کنه .سخت نگير بهش .
    این بعضی مواقع یعنی کی ؟زامنی که شما نزدیکش میشی ؟یا نه در حالته عادی با پاهاشو پراش ور میره؟
    ببین یادمه وقتی که طوطیم پرکنیش زیاد بود به محض اینکه می دیدم داره با پراش ور میره فورا حواسشو با بازی پرت می کردم .ولی اون موقع فرق پر آرایی رو با کندن پر یا جویدنش رو نمی دونستم .یعنی بدبخت فقط شبا اجازه داشت دور از چشم من پرآرایی کنه .نتیجه اینکه دو حالت داریم .اگه با حالت معمولی
    ، فقط پراشو ار ریشه تا انتهاش با منقارش تمیز میکنه اون میشه پر آرایی.
    ولی اگه با عصبانیت و حرکتهای تند به سمت پرش رفت یا اینکه با حرکتهای آهسته ولی فقط روی یه قسمت از پرش (از ریشه تا انتها مثلا وسطشو گرفته باشه)و باهاش ور میره این یعنی پر کن یا پرجوی .
    اینو من از حالتهای طوطیه خودم دارم می گم.
    برای متوقف کردن فعلا شما و برادرت کاری نمی تونین بکنین .چون هنوز باهاتون آشنا نشده .با همون اسباب بازیهاش باید سرگرم شه .گذاشتی براش؟اگه نذاشتی فعلا همون کاغذو بده بعد براش اسباب بازی بخر .اونوقت می گم چجوری بهش معرفی کنی که نترسه.
    ارتفاع قفسش چجوریه؟کجا گذاشتی ؟مکان دقیقشو بگو ؟دورو برش چیزای استرس آور نیست؟
    گفتم که اگه فرق پر آرایی با پرکنی رو فهمیدی، وقتی داره پراشو میکنه می تونی صداش کنی ولی با صدا کردن فقط یه لحظه دست می کشه بعد دوباره ادامه میده ،بهترین کار سرگرم کردنش با اسباب بازیه در حال حاضر.
    فعلا بذار اون 10 روز بشه بعد بیارش:smile (22):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    باسلام وخسته نباشید
    من مثل اینکه یکم بامن بهتر شده و وقتی خیلی بهش نزدیک میشم یه صدای قار کوچولو میکشه ویکم صبحا با پراش ور میره که اونم باصدا کردن حواسشو پرت میکنم وصبحا منم میرم مدرسه واون به خواهرم میسپارم وارتفاعش تقریبا 120سانته وبالای کامپیوترمه ولی صدای کامپیوتر زیاد نیست
    خیلی ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    يزدان جان ارتفاعشو كمتر كن.جوري باشه كه وقتي جلوش مي ايستي و اون روي نشيمنه تا سينتون باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    اسباب بازی هایی که خودم فعلا جور کردم ولی با این همه سادگی ولی خیلی سرگرمش میکنهاینم

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    يزدان جان من ميگم اين اسباب بازيارو بردار.خصوصا اوليه كه با ساچمه درست شده.ممكنه يكي از اونارو بكنه و بپره تو حلقش و...
    اينا همه پلاستيكين و اسباب بازي طوطي چوبيه.البته پلاستيكي هم هست ولي اونا پلاستيكاش مطمئنه.بنظر من اينارو بردا و 2تا اسباب بازي چوبي براش بخر ببين چه بازي ميكنه

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)