صفحه 12 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 183
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    امروز پایش رو درست کردم و لی به خاطر جابجایی روی پایه و استرسی که بش وارد شد چند تا پر ریشه دار و یکی رو که ریشه نداشت رو کند ولی در عوض اینکار سیلور منو خوشحال کرد حدود یک ساعت پیش شروع کرد به سوت زدن که بعد ساکت شد و با صدای گرفته یکم واضح تراز دیروز گفت سلام ولی هنوز از ته گلو بود واین پایه که درست کردم خیلی از سطح زمین بالا نیست
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    دوستان این ارتفاع قفسش خوبه ؟؟؟؟چون از این بالاتر نتونستم بسازم
    از کیفیت بد عکس ها عذر میخوام

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    دوستان این ارتفاع قفسش خوبه ؟؟؟؟چون از این بالاتر نتونستم بسازم

از کیفیت بد عکس ها عذر میخوام

http://.ir/files/6hc1zhi2vwzr4ejnk1ts.jpg[/img]

آره استرس وارد میشه بهشون .منم وقتی داشتم واسه اولین بار قفس طوطیم رو تو ارتفاع می ذاشتم .اصلا قبول نکرد .واسه همن اول گذاشتم یه چندباری روی قفس جدید بشینه وقتی به ارتفاع جدید عادت کرد .گذاشتمش همونجا .ولی تو چاره ای نداشتی باید اینکارو می کردی .من گفته بودم بالاتر از شما ؟الان بالاتره ؟اگه نه که دیگه من وظیفم بود بگم .اگه همسطح چشمات هم باشه بد نیست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    بله الان تقریبا هم سطح چشمام هست
    بازم ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان
    امروز یه حموم کوچولو توی اتاق با ابپاش براش گرفتم:smile (93): ولی صبح ها که از خواب پا میشه یه کم عصبی نمیدونم چیکار کنم یه وقت خوبه. ولی دیشب اخر شب و امروز صبح یه سوت ممتد بلند میکشه و شروع میکنه به قفس نوردی و وقتی میشینه روی چوب با پاهاش ور میره وچندین بار نوکش رو میسابه به چوب و شروع به پر کندن میکنه. و این کارش رو از اون موقع شروع کرده که مهمون اومد خونمون و روزی حداقل 2بار این کار رومیکنه.راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (82):خیلی ناراحتم چون تااین 2روز 7-8تا پرکندهx-(:smile (205)::smile (205):من تا امروز نزاشتم از پرای سینش بکنه البته پرای پاش و زیر سینش هنوز دست نخورده است.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان
    امروز یه حموم کوچولو توی اتاق با ابپاش براش گرفتم:smile (93): ولی صبح ها که از خواب پا میشه یه کم عصبی نمیدونم چیکار کنم یه وقت خوبه. ولی دیشب اخر شب و امروز صبح یه سوت ممتد بلند میکشه و شروع میکنه به قفس نوردی و وقتی میشینه روی چوب با پاهاش ور میره وچندین بار نوکش رو میسابه به چوب و شروع به پر کندن میکنه. و این کارش رو از اون موقع شروع کرده که مهمون اومد خونمون و روزی حداقل 2بار این کار رومیکنه.راه حل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile (82):خیلی ناراحتم چون تااین 2روز 7-8تا پرکندهx-(:smile (205)::smile (205):من تا امروز نزاشتم از پرای سینش بکنه البته پرای پاش و زیر سینش هنوز دست نخورده است.
    سلام .کی گفته باید با آبپاش روش آب بپاشی ؟من یادم نمیاد کسی این حرفو زده باشه .می دونی یکی از چیزایی که می تونه استرس ایجاد کنه همین آب پاشیدنه؟
    اسباب بازی بذار براش تا باهاشون دعوا بگیره .باید سرشو گرم کنی . تا یه مدت استرس داره تا دوباره عادی شه .تو این چند وقت باید با اسباب بازی سرگرمش کنی
    پس از کجا پر کنده ؟از بالش ؟راستی خواهرت دیگه پیشش نیست ؟اون خیلی می تونه کمک کنه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام, گفتم نبرمش دیگه حموم توی اتاق پراش رو مرطوب کردم ولی غار نکشید کمی غر غر کرد اسباب بازی هم براش گذاشتم و همش با اونا در گیره و سرش رو میبره زیر اسباب بازی هاش .و از زیر گردن و یکم پایین تر پر کند این کارش منو ناراحت میکنه ولی ماشالله هروز تو سلام کردن داره پیشرفت میکنه و راستی این سلام کردنش رو با 2نوع تن صدا تکرار میکنه یکی خیلی بلند وخش دار مثل غار کشیدن و بخش بخش میگه اینجوری س لام و لی یکجور دیگه مثل صدای بوق که منو توشک انداخته میگم نکنه گذاشتم سر کار ولی اهنگش به سلام خیلی نزدیک و چون فقط من سلام رو تو این چند روز تمرین کردم و در ضمن صدای بوس کردن رو خواهرم بش یاد داده .و ایا میتونه تو این 2هفته این چیز ها رو یاد گرفته باشه ؟؟؟؟و یه سوال دیگه چرا وقتی رو به رو میرم بادست بش غذا بدم غر غر میکنه ولی وقتی از کار قفس (عرض قفس)دستم رو میبرم تو کاری نداره؟؟؟
    با تشکر

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام, گفتم نبرمش دیگه حموم توی اتاق پراش رو مرطوب کردم ولی غار نکشید کمی غر غر کرد اسباب بازی هم براش گذاشتم و همش با اونا در گیره و سرش رو میبره زیر اسباب بازی هاش .و از زیر گردن و یکم پایین تر پر کند این کارش منو ناراحت میکنه ولی ماشالله هروز تو سلام کردن داره پیشرفت میکنه و راستی این سلام کردنش رو با 2نوع تن صدا تکرار میکنه یکی خیلی بلند وخش دار مثل غار کشیدن و بخش بخش میگه اینجوری س لام و لی یکجور دیگه مثل صدای بوق که منو توشک انداخته میگم نکنه گذاشتم سر کار ولی اهنگش به سلام خیلی نزدیک و چون فقط من سلام رو تو این چند روز تمرین کردم و در ضمن صدای بوس کردن رو خواهرم بش یاد داده .و ایا میتونه تو این 2هفته این چیز ها رو یاد گرفته باشه ؟؟؟؟و یه سوال دیگه چرا وقتی رو به رو میرم بادست بش غذا بدم غر غر میکنه ولی وقتی از کار قفس (عرض قفس)دستم رو میبرم تو کاری نداره؟؟؟
    با تشکر
    سلام
    در مورد اینکه میگید :
    یه سوال دیگه چرا وقتی رو به رو میرم بادست بش غذا بدم غر غر میکنه ولی وقتی از کار قفس (عرض قفس)دستم رو میبرم تو کاری نداره؟؟؟
    شاید این طوری عادت کرده و وقتی خارج از عادتش باهاش رفتار می کنید خوشش نمیاد .. طوطی خاکستری در هر شرایطی اگر بهش نزدیک بشه و غر غر کنه یعنی هنوز به شما اعتماد کامل نداره و کامل رام نشده اگر زمانی برسه که شما از هر طرف که بهش نزدیک میشید غر غر نکنه یعنی دیگه شما را پذیرفته ...در حال حاضر سعی کنید از جهتی که ناراحت نمیشه بهش نزدیک بشید
    در مورد حمام کردن هم ترجیح میدم چیزی نگم با خانم سپیده هم عقیده هستم و دیگه تکرار نکنم بهتر ه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    با تشکر
    یزدان جان اگر حموم نمی بریش با آبپاش خیسش نکن ببین طوطی هایی که متعلق به جنگل های بارانی rainforestهستن بدنشون جوری هست که با رطوبت بالا سازگار هست من عسل رو سرماخورده بود بردم دکتر گفتم کمتر ببرمش حموم گفتن نه رطوبت محل زندگی کاسکو شما 80 درصد هست در حالیکه تهران ما فقط 15درصد رطوبت داره و خوب باعث خشکی و شوزش بدنش می شه. شما اشتباه من رو نکن عصر ها به هیچ وجه حموم نبر بهترین ساعت 11-12 هست و کاملا با سشوار بعدش باید خشک بشه .کلا اگه گرم شدنش رو رعایت کنی و سردش نشه حموم بردنش خیلی ضروری هست در زمستان و هوای سرد هر 2هفته یکبار و تابسات 2بار در هفته. بقیه روزا بهتره روزی چند دقیقه از بخور استفاده کنی.

این یک تصویر از جنگل کنگو افریقا هست می تونی حدس بزنی رطوبتش چقدر با اینجا فرق داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    دوستان به نظر شما سیلور برای اینکه بخواد بیاد بیرون این کارارو نمیکنه(عصبانی میشه :smile (16):و از قفس بالامیره ) و هر کاریشم میکنم کنترل نمیشه و هیچ توجهی به اسباب بازی ها نداره:smile (141): البته حتی چند دقیقه قبلش با من خیلی خوبه تا حدی بش نزدیک میشم که میخواد غذا از دستم بگیره :smile (181)بیشتر شبها این رفتارو داره)و نمیدونم چش میشه اخه دور وبرش هم نه کسیه که استرس وارد کنه و خودش بی دلیل این کارو شروع میکنه ؟؟؟:smile (39):

صفحه 12 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)