صفحه 11 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 183
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    دوستان دادن خیار و خرمالو و انگور وگوجه میشه بش بدم؟؟؟
    لطف کن این لینک رو بخون .

http://www.parsipet.ir/forum/showthread.php?t=6804

سلام دوستان
    من امروز داشتم برای سیلور صدای ضبط شده ی خودم رو که میگه :سلام سیلور پخش میکردم که یه دفعه یه صدای از ته غلو شبه سلام بین سوت هاش که میزد گفت و چند بار تا ظهر این صدارو در اورد و وقتی الان اومدم خونه دیدم برادرم هم متوجه این صدا شده بود و سوال من حالا اینه که طوطی برای اولین بار که یک کلمه رو میگه کامل واضح میگه و ایا اون چیزی که گفته یه سوت بوده؟؟؟؟؟؟البته هر چی که بود من خیلی خوشحال شدم.در ضمن براش من روزی 3ساعت براش صدای ضبط شده رو میزارم
    با تشکر
    برای شروع تمرین بهتره با یک کلمه شروع کنی .یه کلمه دوسیلابی .بهتره کلمات اول ساده باشن .
    پس سلام جدا سیلور هم جدا .
    طوطی قبل از اینکه به حرف بیاد آهنگ کلمه رو به صورت صوت تقلید می کنه .اگه متوجه شدی که سلام رو داره میگه پس بیشتر از گذشته باید اون کلمه رو براش تکرار کنی تا تقویتش کنه و اون رو به صورت واضح بگه .من با صدای ضبط شده تو تمرین صحبت کردن مخالفم .فکر می کنم هیچی کیفیت صدای خودمون رو نداره .پس به نظر من بهتره بجای صدای ضبط شده در روز چندین بار هر بار 30 ، 40 بار کلمه رو براش تکرار کنی که اگه اولین و دومین کلمه رو یاد بگیره به سرعت کلمات دیگرو هم یاد می گیره .بستگی به تلاش خودت هم داره .
    جوا که به بچه ها تو تالار داده میشه رو کاملا بخون .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دوستان بعد از 2هفته موقف به خرید قفس 1033شدم و وقتی که قفس رو امروز اوردم و تو دستم بود سیلور میخواست از قفسش بیاد بیرون و وقتی در قفس رو باز کردم خودش به راحتی رفت توی قفسش و خدارو شکر اصلا غریبی نمیکنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سیلور با این اسباب بازیش خیلی حال میکنه و راستی دوستان نمیشه چوب بالا قفس رو بزارم که بره روی قفس؟؟؟ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خونه ی جدید سیلور رو تبریک می گم .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط natsi نمایش پست ها
    با سلام

دوستان عزيز چندين بار موارد اصلي رو خدمتتون فرمودند ، شما بجاي اينكه دنبال راههاي سخت و غير ممكن باشيد بهتره به توصيه عزيزان دقت كنيد....

چند نكته اصلي كه چند بار هم تاكيد شده ،

1- قفسش رو عوض كنيد...

2-قفسش رو به ديوار نزنيد...(روي پايه بذاريد)

3-هنوز وقت بيرون آمدنش نيست....

4-محيطش رو با بخور (ترجيحا بخور سرد) مرطوب كنيد...

5-دور از دود(سيگار و...) و بخار غذا نگهداري كنيد....

6- بهداشت شخصي و محيطش رو بسيار مراقب باشيد....

7- بنده هم با نظر سپيده خانوم كاملا موافقم ، استفاده از داروهاي تبليغاتي براي درمان پركني بيشتر باعث بروز مشكلات بعدي ميشود و اصلا مناسب نيست ....

موفق باشيد
    سلام دوستان بعد از 2هفته موقف به خرید قفس 1033شدم و وقتی که قفس رو امروز اوردم و تو دستم بود سیلور میخواست از قفسش بیاد بیرون و وقتی در قفس رو باز کردم خودش به راحتی رفت توی قفسش و خدارو شکر اصلا غریبی نمیکنه.
    سیلور با این اسباب بازیش خیلی حال میکنه و راستی دوستان نمیشه چوب بالا قفس رو بزارم که بره روی قفس؟؟؟ممنون
    سلام .یزدان جان من پست آقا سهیل رو برات نقل قول کردم که بهت بگم اولا نباید قفسش رو به دیوار بزنی .دوما سوالت درباره بیرون آوردن چندین بار جواب داده شده . ولی چون تو پست ایشون به هر دو اشاره شده برات گذاشتم .
    قفس جدیدش مبارک باشه . چند وقت پیش پرسیدی که قفسش رو بدم بیرون بسازن .حالا می تونی پایشو بدی بیرون برات درست کنن .:smile (98):و شانست این بوده که سیلور زود قبول کرد .ولی بایدحواست باشه هیچ چیز رو به این سرعت بهش تحمیل نکنی .باید واسه آشناییش با اون وسیله وقت بذاری .

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلام

دوست عزیز قفس جدید کاسکوتون مبارکه ...

ولی خواهشا به توصیه های دوستان بیشتر توجه کنید ... بعضی کارها با یک بی دقتیه کوچک باعث بروز اتفاقاتی میشه که جبرانش خیلی سخته ...مخصوصا کاسکوی شما که مشکوک به پرکنیه و هم تازه تغییر محیط داده...

بهیچ وجه نباید وسیله جدید رو یکدفعه براش بذارید ... هر وسیله و یا اسباب بازی (حتی اگر ظرف غذاشو عوض میکنید) باید مرحله ای براش بذارید...

بجز دلایلی که سرکار سپیده خانوم فرمودند بنده خدمتتون عرض کنم:

هر وسیله جدید حتی اگردر بسته بندی و در شرایط بسیار خوبی نگهداری شده باشد دارای آلودگیست که ممکنه برای کاسکوی شما بسیار مضر باشد...

جسارتا قفس تازه ای که شما خریدید از توی عکسها هم کاملا قابل تشخیصه که آلوده است و حتما دارای قارچ و باکتریه (قس خالی رو زیر نور ماوراء بنفش و اگر هم ندارید زیر نور شدید مهتابیه سفید ببینید کاملا مشخصه )... شما باید کاملا قفس رو بشویید و ضد عفونی کنید ، با آب جوش و یا بخار شوی هم کاملا از آلودگی پاکش کنید و بعد ازش استفاده کنید...

باز هم تاکید میکنم قفس رو به دیوار نزنید ....

برای بیرون آمدنش هم زوده و درب بالای قفسش رو فعلا باز نکنید

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    :smile (127):چشم حتما و من قفس رو قبل از اینکه سیلور رو بزارم توش حدود 10دقیقه زیر ابجوش در حمام شستم و همان جای غذای قبلی رو براش گذاشتم و فردا سفارش میدم براش پایه بسازن وهر وقت شما صلاح بدونید میارمش بیرون
    و خیلی از شما دوستان ممنونم که با این دقت منو راهنمایی میکنید:smile (2):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    :smile (127):چشم حتما و من قفس رو قبل از اینکه سیلور رو بزارم توش حدود 10دقیقه زیر ابجوش در حمام شستم و همان جای غذای قبلی رو براش گذاشتم و فردا سفارش میدم براش پایه بسازن وهر وقت شما صلاح بدونید میارمش بیرون
    و خیلی از شما دوستان ممنونم که با این دقت منو راهنمایی میکنید:smile (2):
    یزدان جان پایه هم نباشه میز که به اندازه قفس بخوره می تونی بزاری خیلی خطرناک هست با میخ وصل کردی به دیوار فکر کن شب خوابه یکهو قفس بیفته پایین سکته می کنه از ترس .این به دیوار اینقدر نزدیک بودنم براش خوب نیست چون کم کم می ره سر وقت کچ دیوار و مسمویت ایجاد می شه.

اون سلام که با سوت می گه رو هم خیلی تمرین کن به زودی واضح تر می گه. هر بار که با سوت می گه جایزه فراموش نکن .

بطور غیز مستقیم هم جلوش زیاد بگو سلام . چون آموزشهای غیر مستقیم خیلی خوب جواب می ده تلفن زنگ می زنه جلوش بگین الو سلام . یا بهم جلوش زیاد سلام کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    چشم حتما ولی امروز مهمون داشتیم که بچه ها اول صبح رفتن سراغ سیلور که عصبیش کردن و من ارومش کردم ولی امروز دیگه اون سوت رو نزد ولی با این حال من باش خیلی کار کردم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چشم حتما ولی امروز مهمون داشتیم که بچه ها اول صبح رفتن سراغ سیلور که عصبیش کردن و من ارومش کردم ولی امروز دیگه اون سوت رو نزد ولی با این حال من باش خیلی کار کردم
    مراقب مهمونا باش که نرن پیشش. دیدن افراد جدید ممکنه باعث استرس بشه .مخصوصا بچه ها که بخاطر حرکت های تند و بدون کنترلی که دارن بهش استرس وارد می کنن و باعث ترسش میشن .وقتی مهمون میاد در اتاق رو ببند و نذار کسی بره سمتش .

صفحه 11 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)