نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربرفعال

شماره عضویت
    173

درخاست راهنمایی در رابطه خرید بهترین کتاب مرتبط با خوکچه هندی و همستر

سلام به دوستان عزیز
    من حدود 1 سالی می شه به صورت حرفه ای cavy یا همون خوکچه مو بلند رو پرورش می دهم . تجربه های زیادی در این ضمینه دارم ولی به طبع کافی نیست تا به حال به لطف خدا دچار مشکل نشدم ولی دوست ندارم هم بشم و به طبع نیاز به اطلاعات تکمیلی دارم .

آیا کسی اطلاع داره که کتاب فارسی یا ترجمه شده جامع و نسبتا حرفه ای در رابطه با خوکچه هندی در ایران یافت می شه یا خیر که اطلاعاتم در رابطه با کلیه بیماری ها و مسائل رو کامل کنم ...

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط yebordi نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من حدود 1 سالی می شه به صورت حرفه ای cavy یا همون خوکچه مو بلند رو پرورش می دهم . تجربه های زیادی در این ضمینه دارم ولی به طبع کافی نیست تا به حال به لطف خدا دچار مشکل نشدم ولی دوست ندارم هم بشم و به طبع نیاز به اطلاعات تکمیلی دارم .

آیا کسی اطلاع داره که کتاب فارسی یا ترجمه شده جامع و نسبتا حرفه ای در رابطه با خوکچه هندی در ایران یافت می شه یا خیر که اطلاعاتم در رابطه با کلیه بیماری ها و مسائل رو کامل کنم ...
    سلام
    خیلی از کتا که هستند مطالبشان قدیمی و تکراری است به نظرم یک راه می تونه مطالعه سایت های معتبر خارجی باشه کتابهای موجود در بازار اون طور که من دیدم ارضا کننده نیستند همان مطالبی را که در بیشتر سایتهای عادی فارسی است را میشه اونجا پیدا کرد
    با این حال اگر کتاب جالب یا جدیدی دیدیدم معرفی می کنیم اگر زبانتان خوب است که سایت معرفی کنیم و البته بگم که
    دوستان در حال ترجمه مطالب جدید هم برای این بخش هستند منتها کمی زمان می بره تا کامل بشه

:smile (89):

کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    نقل قول نوشته اصلی توسط shikra نمایش پست ها
    سلام
    خیلی از کتا که هستند مطالبشان قدیمی و تکراری است به نظرم یک راه می تونه مطالعه سایت های معتبر خارجی باشه کتابهای موجود در بازار اون طور که من دیدم ارضا کننده نیستند همان مطالبی را که در بیشتر سایتهای عادی فارسی است را میشه اونجا پیدا کرد
    با این حال اگر کتاب جالب یا جدیدی دیدیدم معرفی می کنیم اگر زبانتان خوب است که سایت معرفی کنیم و البته بگم که
    دوستان در حال ترجمه مطالب جدید هم برای این بخش هستند منتها کمی زمان می بره تا کامل بشه

:smile (89):
    سلام و تشکر
    بله توانایی خواندن و ترجمه در حد کار خودم رو دارم . اگر سایت معتبری می شناسید دریغ نکنید .
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    من مدت طولانی که همستر دارم ولی خیلی علاقه مندم که از خوکچه هندی هم مراقبت کنم.می خواستم ببینم که ایا این امکان برای شما وجود داره که من مدتی از یکی از خوکچه های شما مراقبت کنم و اگر از پس ان بر امدم از شما خریداریش کنم.واقعا می دانم که توقع زیادی ولی دلم نمی خواد که یک خوکچه بخرم و وقتی که از پسش بر نیومدم یک حیوان بیچاره رو اواره کنم.ممنون می شم که اگر مایل به پاسخ بودید در همین تاپیک جواب بدید
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)