صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 11619293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,101 به 1,110 از 1121
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ملنگو - عروس هلندی - ماهی
    شماره عضویت
    16015
    نقل قول نوشته اصلی توسط رسول ناظم نمایش پست ها
    سلام من یه جوجه عروس هلندی دارم الان حدود 65 روزشه ولی هنوز دونخور نشده باید چیکار کنم یه کمی هم پف میکنه لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    تا الان بهش چی دادید?
    دما محیط خوبه? مدفوع طبیعی?
    سعی کنید سیب رنده شده و موز له شده میکس کنید و جلوش بزارید و به مرور هر چند روز یکبار یک وعده از سرلاک کم کنید البته به شرطی که از غذا جدید بخوره
    و همینطور باید تخم مرغ را به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید و بعد با اضافه کردن مقداری آب که خمیر مانند بشه تو سرنگ بکنید و آرام آرام به جوجه بدید تا عادت کند
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ...
    شماره عضویت
    26962
    سلام نظرتون در مورد استفاده از سرلاک ایرانی چیه؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.E.S.M نمایش پست ها
    سلام نظرتون در مورد استفاده از سرلاک ایرانی چیه؟
    ریسک در حد ۹۹درصد
    سرلاک فقط و فقط اگزکت اونم اصل

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ...
    شماره عضویت
    26962
    سلام دوستان احتمال زنده موندم جوجه ملنگو پرورش داخل زیر ده روز چقدره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    27190
    با سلام ب دوستان همیشه همراه. اولا ولادت امام حسین ع و روز پاسدار رو ب دوستان اللخصوص فرمانده و برادر بزرگوارم تبریک و تهنیت عرض میکنم ثانیا سردار باتوجه مشغله کاریم نمیتونم تو این برنامه حاضر بشم و دست دوستان جهادیم رو میبوسم و التماس دعا دارمسلام دوست عزیز.حدود5 روز پیش ی جوجه عروس هلندی ک تقریبا پرهاش در اوده بود اما ن کامل رو بعلاوه سرلاک خریدم و دو روز اول خوب سرلاکو ک با آب ولرم مخلوط کرده بودمو از سرنگ 10 سی سی ای میگرفت یعنی خودش میخورد و بعد دو روز دیگه بی حال شد و کمتر خورد و دیگه آب خالی میخورد و خودم تو دهنش با سرنگ سرلاک مایه میریختم و الانم اونو بازور میخوره. و از گرمایششم بگم ک اول توی کارتونی ک کفش حوله انداخته بودم بود و دیشب ی قفس برداشتم شستم خشک کردم و دورشو سلفون پیچیدم کفشم کارتون وروی کارتون حوله انداختم و گذاشتمش روی بخاری ای ک شعلش کمه کمه. تو کارتونم ک بود روی بخاری با شعل کم بود. سرلاکیم ک خریدم از مغازه دار و از پک پلمی ک باز کرده بود و گرمی میفروخت خریدم و گویا خارجی بود.
    درحال حاظرم چرت میزنه و صداشم در نمیاد اما اگه باهاش بازی کنم یکم صداش در میاد اونم خیلی ضعیف.
    ب نظرتون چش شده و آیا خوب میشه و تلف نمیشه؟ کلا چکار کنم؟؟؟
    ممنون .ه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    27190
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد هفت برادران نمایش پست ها
    سلام
    تا الان بهش چی دادید?
    دما محیط خوبه? مدفوع طبیعی?
    سعی کنید سیب رنده شده و موز له شده میکس کنید و جلوش بزارید و به مرور هر چند روز یکبار یک وعده از سرلاک کم کنید البته به شرطی که از غذا جدید بخوره
    و همینطور باید تخم مرغ را به مدت ۲۰ دقیقه بجوشانید و بعد با اضافه کردن مقداری آب که خمیر مانند بشه تو سرنگ بکنید و آرام آرام به جوجه بدید تا عادت کند
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.molai نمایش پست ها
    با سلام ب دوستان همیشه همراه. اولا ولادت امام حسین ع و روز پاسدار رو ب دوستان اللخصوص فرمانده و برادر بزرگوارم تبریک و تهنیت عرض میکنم ثانیا سردار باتوجه مشغله کاریم نمیتونم تو این برنامه حاضر بشم و دست دوستان جهادیم رو میبوسم و التماس دعا دارمسلام دوست عزیز.حدود5 روز پیش ی جوجه عروس هلندی ک تقریبا پرهاش در اوده بود اما ن کامل رو بعلاوه سرلاک خریدم و دو روز اول خوب سرلاکو ک با آب ولرم مخلوط کرده بودمو از سرنگ 10 سی سی ای میگرفت یعنی خودش میخورد و بعد دو روز دیگه بی حال شد و کمتر خورد و دیگه آب خالی میخورد و خودم تو دهنش با سرنگ سرلاک مایه میریختم و الانم اونو بازور میخوره. و از گرمایششم بگم ک اول توی کارتونی ک کفش حوله انداخته بودم بود و دیشب ی قفس برداشتم شستم خشک کردم و دورشو سلفون پیچیدم کفشم کارتون وروی کارتون حوله انداختم و گذاشتمش روی بخاری ای ک شعلش کمه کمه. تو کارتونم ک بود روی بخاری با شعل کم بود. سرلاکیم ک خریدم از مغازه دار و از پک پلمی ک باز کرده بود و گرمی میفروخت خریدم و گویا خارجی بود.
    درحال حاظرم چرت میزنه و صداشم در نمیاد اما اگه باهاش بازی کنم یکم صداش در میاد اونم خیلی ضعیف.
    ب نظرتون چش شده و آیا خوب میشه و تلف نمیشه؟ کلا چکار کنم؟؟؟
    ممنون .ه
    قشمت اول پیام اشتباه اضافه شد.نادیده بگیرید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    27826
    سلام دوستان یه سوال عروس سرولاکی به اب هم نیاز داره یا همون اب موجود در سرولاکی که بهش میدیم کافیه براش . و اینکه ایا وسی میدونه چرا وقتی بهش غذا میدم بعد تموم شدن غذا و پرشدن چینه دانش تا یه مدت گلوش رو هی باد و خالی میکنه و زبونش تندتند تکون میخوره مثل دهنک زدن ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    27826
    سلام خدمت دوستان عزیز من یه جوجه عروس 20 روزه دارم تا دو سه روز پیش سرولاکی که میخورد هم رشدش خوب بود و هم سروحال بود. گفتن سرولاک ایرانی بهش نده این همش ارد نخوده منم سرولاکش رو تغییر دادم خارجی گرفتم که رنگشم قهوه ای رنگه ولی جوجم دو سه روزه بی اشتها شده بیشتر میخوابه . و رنگ مدفوعش از کرم رنگ به سبز پر رنگ تبدیل شده و دورمدفوعش اب مشکلش چیه به خاطر تغییر نوع سرولاکشه یا مریض شده لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Noghre نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز من یه جوجه عروس 20 روزه دارم تا دو سه روز پیش سرولاکی که میخورد هم رشدش خوب بود و هم سروحال بود. گفتن سرولاک ایرانی بهش نده این همش ارد نخوده منم سرولاکش رو تغییر دادم خارجی گرفتم که رنگشم قهوه ای رنگه ولی جوجم دو سه روزه بی اشتها شده بیشتر میخوابه . و رنگ مدفوعش از کرم رنگ به سبز پر رنگ تبدیل شده و دورمدفوعش اب مشکلش چیه به خاطر تغییر نوع سرولاکشه یا مریض شده لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
    شکل ظاهری مدفوع با چیزی که پرنده میخوره ارتباط مستقیم داره! اگر به محض تغییر سرلاکش این اتفاق افتاده و خود پرنده هیچ تغییری در رفتار و اشتها و .. نشون نمیده بعیده مشکلی باشه. اگر نگران هستید و یا مورد مشکوکی دیدید باید سریع (خیلی خیلی سریع) به دامپزشکی مراجعه کنید تا دکتر معاینش کنه!

موفق باشید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    نقل قول نوشته اصلی توسط Noghre نمایش پست ها
    تغییر سرلاک طوطی 99 درصد منجر به مرگ چوجس اینجور مواقع فقط برگشت سرلاک قبلی مخلوط با پروبیوتیک ورسه لاگا و اورو دایجست ورسه لاگا میتونه نجات بده اگه دیر نشده باشه

صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 11619293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)