صفحه 98 از 113 نخستنخست ... 48798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 971 به 980 از 1121
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    19566
    مرسی از راهنماییتان .جوجه کوتوله هستن.
    دقیقا جوجه تاریخ 11 دی ماه هستن یکیشون یعنی میشه 30 روزه امروز یکیشونم میشه 28 یا 26 روزه
    امروز عصر بهشون سیب و مقداری آب پرتقال دادم هردوتا مث هم خوب غذا خوردن.
    بله به خالی بودن چینه دان دقت میکنم.
    غذا رو بالانمیاره. جوجه کوچیکه اینطوریه. مدفوعش گهگاهی همراه با مدفوع آب هم انگاری هست. امروز 2 بار اینطور بود دفعات دیگه اما عادی بود. مث جوجه دیگه.
    چیزی که هست اینه این جوجه به نسبت بزرگه سروصداش بیشتره . وضعیت ظاهریشم عادی هست. اینکه بگم چشش چیزی هست یا پرهاش یا صدای بخصوصی کلا عادی هست.
    جاشونم گرم هست. به نظافتشونم خیلی دقت میکنم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کبوتر .جوجه طوطی
    شماره عضویت
    20852
    ببخشید یه سوال من میخام جوجه طوطی بخرم بنظر شما یه نوع جوجه طوطی ای مناسب است برای نگهداری؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط shnoit نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتان .جوجه کوتوله هستن.
    دقیقا جوجه تاریخ 11 دی ماه هستن یکیشون یعنی میشه 30 روزه امروز یکیشونم میشه 28 یا 26 روزه
    امروز عصر بهشون سیب و مقداری آب پرتقال دادم هردوتا مث هم خوب غذا خوردن.
    بله به خالی بودن چینه دان دقت میکنم.
    غذا رو بالانمیاره. جوجه کوچیکه اینطوریه. مدفوعش گهگاهی همراه با مدفوع آب هم انگاری هست. امروز 2 بار اینطور بود دفعات دیگه اما عادی بود. مث جوجه دیگه.
    چیزی که هست اینه این جوجه به نسبت بزرگه سروصداش بیشتره . وضعیت ظاهریشم عادی هست. اینکه بگم چشش چیزی هست یا پرهاش یا صدای بخصوصی کلا عادی هست.
    جاشونم گرم هست. به نظافتشونم خیلی دقت میکنم.
    خواهش ميكنم. حالت و رنگ مدفوع به نوع غذا و مايع دريافتي بستگي داره . براي يك جوجه ممكنه اين تغييرات در مدفوع به وضوح ديده بشه و يكي خير. در كل اگر مورد مشكوكي بود حتما با متخصص طيور مشورت كنيد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    كاسكو - مرغ عشق انگليسى - طوطى برزيلى - عروس هلندى
    شماره عضویت
    16254
    نقل قول نوشته اصلی توسط سید وحید نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال من میخام جوجه طوطی بخرم بنظر شما یه نوع جوجه طوطی ای مناسب است برای نگهداری؟
    درود بر شما،
    چقدر ميخواهيد هزينه كنيد و ميخواهين به حرف بيوفته يا شيطونى كنه و پت خونگى باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.مرغ عشق.بلبل خرما.فنج،قناری،ماهی
    شماره عضویت
    17260
    سلام دوستان
    من یه جوجه عروس 15 روزه خریدم. البته چون هنوز سرلاک نخریدم و وسایل نگهداریش اماده نیست فعلا نیاوردمش پیش خودم
    ازتون راهنمایی میخواستم که سرلاک مارک خوب چی بخرم
    جوجه 15 روزه است. در طول روز چند بار و هربار چقدر بهش سرلاک بدم
    و اینکه جوجه رو به عنوان لوتینو خریدم. از کجا بدونم لوتینو هستش؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط reihanehhh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه جوجه عروس 15 روزه خریدم. البته چون هنوز سرلاک نخریدم و وسایل نگهداریش اماده نیست فعلا نیاوردمش پیش خودم
    ازتون راهنمایی میخواستم که سرلاک مارک خوب چی بخرم
    جوجه 15 روزه است. در طول روز چند بار و هربار چقدر بهش سرلاک بدم
    و اینکه جوجه رو به عنوان لوتینو خریدم. از کجا بدونم لوتینو هستش؟
    سلام ، اين مقاله رو بخونيد ، همه اطلاعات لازم رو بدست مياريد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=15575
    عكسشو بزاريد. اموزش قرار دادن عكس https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    17260
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اين مقاله رو بخونيد ، همه اطلاعات لازم رو بدست مياريد https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=15575
    عكسشو بزاريد. اموزش قرار دادن عكس https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094
    خیلی خیلی ممنون
    مقاله رو مطالعه کردم.بسیار مفید بود ولی فقط یه سرلاک معرفی کردن. میخواستم اگه امکانش هست چند تا مارک معتبر دیگه هم معرفی کنید

حجم عکس زیاده متاسفانه. آپلود نمیشه ولی سعی میکنم اولین فرصت عکس مناسب ازش بگذارم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط reihanehhh نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنون
    مقاله رو مطالعه کردم.بسیار مفید بود ولی فقط یه سرلاک معرفی کردن. میخواستم اگه امکانش هست چند تا مارک معتبر دیگه هم معرفی کنید

حجم عکس زیاده متاسفانه. آپلود نمیشه ولی سعی میکنم اولین فرصت عکس مناسب ازش بگذارم
    Exact. Roudy bush.padavan.kiki

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    17260
    سلام
    این جوجه رو تازه خریدم.به نظرم پاهاش مشکل داره. میشه راهنمایی کنید که طرز قرار گرفتن پاهاش طبیعیه یا نه؟
    ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام
    خداي من !!! جوجه اي كه به مراقبت و تغذيه والدين نيازداره هم ميفروشن ؟! ظلمه بخدا ، مگه اسباب بازيه يا موش ازمايشگاهي !!! نخريد تو روخدا . با زندگي يه موجود بي زبون بازي نكنيد. اين بچه الان بايد توي لونه گرم و أيمن در اغوش مادر باشه . دستمالي و جابجاش نكنيد . هيچ پوششو توانايي براي گرم كردن خودش نداره ، اين همون عروسي بود كه ميخواستيد لوتينو بودنشو بدونيد؟ الان مشخص نميشه ، تا ٢٠-٢٥روز صبر كنيد. نژاد والدين مهمه .
    تا دو هفتگي و حتي بيشتر ازاون ، نميشه گفت پاهاش سالمه يا خير . فعلا اندامها نرم ، بي جان و قابل انعطافه و حالت قرار گرفتن پاها بهتر ازين نميشه . بايد صبر كنيد يه كم بزرگتر بشه تا حركاتشو در نظر بگيريد (. خم و راست كردن مفاصل و انگشتان ، قدرت ايستادن و حركت كردن )

صفحه 98 از 113 نخستنخست ... 48798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)