کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak3030 نمایش پست ها
    سلام

دیشب که داشتم به جوجه شاه طوطیم غذا میدادم احساس کردم بیحاله...امروز صیح که میخواستم بهش غذا بدم 2 3 قاشق به زور خورد و چشماش همش بسته بود..بعد دیدم حالش خوب نیست و همش چشماش بسته است.... به دکتر وکیلی زنگ زدم ایشون گفتن بیشتره جوجه ها بیماری کولیت میگیرن و اگر به موقع درمان نشن تلف میشن...

به من گفت بهش تتراسایکلین به اندازه یک چهارم در 4 روزه متوالی با آب فراوان بهش بدین که منهم رفتم داروخونه و تتراسایکلین 250 گرفتم و دادم به خانومم تا به هر نحو ممکن بهش بده بخوره

اگر خدایی نکرده اتفاقی بیفته خانومم افسردگی میگیره..درسته 3 4 روز بیشتر نیست که خریدیمش اما خیلی بهش وابسته شدیم دوتاییمون

در ضمن تغذیه اش هم از همون سرلاکی که از فروشنده جوجه بود گرفتیم و داریم بهش میدیم...بهش سرکه سیب و آب لیموی تازه هم بارها در سرلاکش ریختم و بهش دادیم خورده

اما در رابطه با سرلاکش اطلاعی ندارم که چه مارکی و چه چیزیه‌!!! گفتش فله ایی خریدم و ما هم داریم بهش میدیم ...تازه امروز تصمیم داشتم سرلاک exact از طهران سفارش بدم یه نیم کیلوییشو که برام بفرستن اما فعلا دست نگه داشتم

خواهشا منو راهنمایی کنید ...در ضمن رنگ و شکل مدفوعش سفت و روشن بود اما وقتی بهش پودر قرص رو به هر نحوی بود که بهش دادم بعدشم یه دو قاشق کوچیک آب که دادم مدفوعش آبکی شد.....جاشم گرمه...
    سلام
    دوست عزیز دوستان کامل راهنمایی کردن و نیاز به پیغام خصوص نبود
    مطمعن باشید این جوجه اگه دست من یا هر کس دیگه ایم بود ممکن بود مریضی بگیره
    قبل از خرید باید تمام تاپیکرو مرور کنید این جوجه ها خیلی تلفات دارن
    امیدوارم حالش خوب شه
    شما هم اگه مثل من زود به پرنده علاقه مند میشید هیچ موقع نباید جوجه سرلاکی بخرید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام با این اوضاع از پپشت سیستم نمیشه دارویی گفت، کاش اول سرلاک تهیه میکردید بعد جوجه رو میگرفتید. جاش رو گرم نگه دارید. غذا حتما بهش بدید چون ضعیف میشه. اگر دیر نشده باشه دکتر میتونه کمک کنه. کمی آب و عسل هم بهش بدید

Sent from my D6503 using Tapatalk
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز دوستان کامل راهنمایی کردن و نیاز به پیغام خصوص نبود
    مطمعن باشید این جوجه اگه دست من یا هر کس دیگه ایم بود ممکن بود مریضی بگیره
    قبل از خرید باید تمام تاپیکرو مرور کنید این جوجه ها خیلی تلفات دارن
    امیدوارم حالش خوب شه
    شما هم اگه مثل من زود به پرنده علاقه مند میشید هیچ موقع نباید جوجه سرلاکی بخرید
    درود

ساعتای 5 بود که رفتم خونه ازش سر بزنم دیدم دراز کشیده بود...سریع یه آب سیب مینوت گرفتم گذاشتم تو مایکروفر یکم ولارمش کردم بعدش سرلاکش قاطی کردم با آب سیب ..مقداری سرکه سیب داخلش ریختم به اضافه یک سر چاقو عسل و دو قطره مولتی ویتامین توتال..به هر سختی که بود بهش دادم خورد البته به زور...یکمشو بر میگردوند ولی تا جایی که جا داشت بهش دادم خورد

ظهر ساعتای 11:30 به اندازه یک چهارم قرص تتراسایکلین دادم و بعدشم مقداری آب قند که قشنگ خورد...ساعتای 8:30 امشب هم دوباره بهش قرص تتراسایکلین باید بدم که بشه هر 8 ساعت

الان رو پاش میتونه وایسته با این غذایی که بهش دادم..میخواستم ببرم کلیننیک اما دیدم هوا سرده اینجا گفتم احتمال اینکه سرما بخوره زیاده واسه همین گذاشتم واسه فردا ظهر ببرمش دامپزشکی

آقا ابووالفظل حالا که پیغام خصوصی دادم مشکل خاصی اتفاق افتاده که فرمودین چرا پیغام دادم؟؟؟!!! کیفتونو سنگین کردم با پیغام خصوصی دادن؟؟؟ حتما نیاز بوده که اینکارو انجام دادم..

اگر اشکالی نداره درخواست راهنمایی کردن لطفا بنده رو راهنمایی کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    درود

ساعتای 5 بود که رفتم خونه ازش سر بزنم دیدم دراز کشیده بود...سریع یه آب سیب مینوت گرفتم گذاشتم تو مایکروفر یکم ولارمش کردم بعدش سرلاکش قاطی کردم با آب سیب ..مقداری سرکه سیب داخلش ریختم به اضافه یک سر چاقو عسل و دو قطره مولتی ویتامین توتال..به هر سختی که بود بهش دادم خورد البته به زور...یکمشو بر میگردوند ولی تا جایی که جا داشت بهش دادم خورد

ظهر ساعتای 11:30 به اندازه یک چهارم قرص تتراسایکلین دادم و بعدشم مقداری آب قند که قشنگ خورد...ساعتای 8:30 امشب هم دوباره بهش قرص تتراسایکلین باید بدم که بشه هر 8 ساعت

الان رو پاش میتونه وایسته با این غذایی که بهش دادم..میخواستم ببرم کلیننیک اما دیدم هوا سرده اینجا گفتم احتمال اینکه سرما بخوره زیاده واسه همین گذاشتم واسه فردا ظهر ببرمش دامپزشکی

آقا ابووالفظل حالا که پیغام خصوصی دادم مشکل خاصی اتفاق افتاده که فرمودین چرا پیغام دادم؟؟؟!!! کیفتونو سنگین کردم با پیغام خصوصی دادن؟؟؟ حتما نیاز بوده که اینکارو انجام دادم..

اگر اشکالی نداره درخواست راهنمایی کردن لطفا بنده رو راهنمایی کنید
    من گفتم چرا پیغام دادید؟
    لازم به پیغام خصوصی نیست وقتی دو نفر به شما جواب دادن
    یکموقع هست من انلاینم کار شما ضروریه و هیچکس هم بعد یکی دو ساعت جواب نداده اون موقع برا یاداوری میتونید پیام بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    من گفتم چرا پیغام دادید؟
    لازم به پیغام خصوصی نیست وقتی دو نفر به شما جواب دادن
    یکموقع هست من انلاینم کار شما ضروریه و هیچکس هم بعد یکی دو ساعت جواب نداده اون موقع برا یاداوری میتونید پیام بدید
    ببخشید قربان جسارت کردم پیام خصوصی دادم!!!... دفعه بعد طبق فرمایش شما کار میکنم

درخت هر چقدر پر بارتر میشه شاخه هاش افتاده تر میشه رفیق... موفق باشی
    ویرایش توسط Babak3030 : 14th February 2016 در ساعت 08:18 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    ببخشید قربان جسارت کردم پیام خصوصی دادم!!!... دفعه بعد طبق فرمایش شما کار میکنم

درخت هر چقدر پر بارتر میشه شاخه هاش افتاده تر میشه رفیق... موفق باشی

دیگه چهارتا مطلب توضیح دادن این حرفارو نداره
    این جمله رو خودم چند سال پیش به این تازه بدوران رسیده ها میزدم وقتی سوال میکردم و یک جور دیگه جوابمومیدادن
    نمیدونم چی گفتم شاکیتون کرده در هر صورت ما از اون ادما نیستیم
    شما پیغام خصوصی بده احوال پرسی کن مثل خیلی از کاربرایی که پیغام میدن
    ولی من بیام زیر پست بقیه بچه ها پست بزنم یعنی نوشته های اونا ایراد داره برا همین بهتون گفتم لازم نیست پیغام خصوصی بدید
    ویرایش توسط abolfazl : 14th February 2016 در ساعت 10:16 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    فندق کوچولوم دیشب مرد...دیشب ساعتای 9 که رفتم خونه دیدم حالش خیلی بده برای همین تصمیم گرفتم ببرمش پیش دکتر وکیلی...وقتی بردمش ایشون بعد از دیدن داخل دهانش گفتن که برونشیت داره ..بعدش یه آمپول بهش زد که همون آمپول کلکشو کند !!! تا آوردمش خونه تو خونه در عرض 5 دقیقه تموم کرد و ما رو عزادار کرد...دوستان به هیچ عنوان پرندگانتونو پیش دامپزشک نبرید اگر هم بردید به هیچ عنوانی نزارید بهش آمپول بزنه که خاطره تلخی رو براتون رقم میزنه...دیشب تا صیح با خانومم گریه میکردیم...اصلا اشتباه کردم اینو گرفتم...ما که زود وابسته میشیبم باید قید پرنده رو بزنیم

این بود داستان پرنده داشتن ما ...همین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833

دیگه چهارتا مطلب توضیح دادن این حرفارو نداره
    این جمله رو خودم چند سال پیش به این تازه بدوران رسیده ها میزدم وقتی سوال میکردم و یک جور دیگه جوابمومیدادن
    نمیدونم چی گفتم شاکیتون کرده در هر صورت ما از اون ادما نیستیم
    شما پیغام خصوصی بده احوال پرسی کن مثل خیلی از کاربرایی که پیغام میدن
    ولی من بیام زیر پست بقیه بچه ها پست بزنم یعنی نوشته های اونا ایراد داره برا همین بهتون گفتم لازم نیست پیغام خصوصی بدید
    حق بهت میدم ... پیروز باشی

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    فندق کوچولوم دیشب مرد...دیشب ساعتای 9 که رفتم خونه دیدم حالش خیلی بده برای همین تصمیم گرفتم ببرمش پیش دکتر وکیلی...وقتی بردمش ایشون بعد از دیدن داخل دهانش گفتن که برونشیت داره ..بعدش یه آمپول بهش زد که همون آمپول کلکشو کند !!! تا آوردمش خونه تو خونه در عرض 5 دقیقه تموم کرد و ما رو عزادار کرد...دوستان به هیچ عنوان پرندگانتونو پیش دامپزشک نبرید اگر هم بردید به هیچ عنوانی نزارید بهش آمپول بزنه که خاطره تلخی رو براتون رقم میزنه...دیشب تا صیح با خانومم گریه میکردیم...اصلا اشتباه کردم اینو گرفتم...ما که زود وابسته میشیبم باید قید پرنده رو بزنیم

این بود داستان پرنده داشتن ما ...همین
    خیلی متاسفم بابت جوجه تون، اما صرفا بخاطر دکنر بردن نمیشه گفت مرده. حال اون جوجه خیلی خراب بود، بعد از نشون دادن اولین علایم بیماری باید بدون فوت وقت درمان شروع بشه چون ذاتا و غریزی نشونه های بیماری رو دیر نشون میدن.

یه جوجه تازه دونخور شده بگیرید ریسک مرگ و میرشون خیلی خیلی کم هست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه شاه طوطی یکماهه
    شماره عضویت
    18833
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    خیلی متاسفم بابت جوجه تون، اما صرفا بخاطر دکنر بردن نمیشه گفت مرده. حال اون جوجه خیلی خراب بود، بعد از نشون دادن اولین علایم بیماری باید بدون فوت وقت درمان شروع بشه چون ذاتا و غریزی نشونه های بیماری رو دیر نشون میدن.

یه جوجه تازه دونخور شده بگیرید ریسک مرگ و میرشون خیلی خیلی کم هست

تازه رفتم دیروز براش قطره توتال خریدم...یه قفس بزرگ 1033 با کلی امکانات گرفته بودم که هیچ کدوومش بکارم نیومد با فوت این جوجه.. نفیسه خانوم هر چند از پرنده داشتن دیگه خاطره خوبی ندارم اما جوجه تازه دونخو از کجا تهیه کنم ؟؟ من تهران نیستم ...مشهدم..اینجا هم حتی سرلاک خوب پیدا نمیشه چه برسه به پرنده خوب !!

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    تازه رفتم دیروز براش قطره توتال خریدم...یه قفس بزرگ 1033 با کلی امکانات گرفته بودم که هیچ کدوومش بکارم نیومد با فوت این جوجه.. نفیسه خانوم هر چند از پرنده داشتن دیگه خاطره خوبی ندارم اما جوجه تازه دونخو از کجا تهیه کنم ؟؟ من تهران نیستم ...مشهدم..اینجا هم حتی سرلاک خوب پیدا نمیشه چه برسه به پرنده خوب !!
    خود من تجربه این اتفاق رو داشتم خیلی سخته اما. پرنده جدید خیلی به بهبود حالتون کمک میکنه

صفحه 95 از 113 نخستنخست ... 45767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)