صفحه 90 از 113 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1121
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط reyhane-sh نمایش پست ها
    سلام من 3ه روزه یه جوجه ملنگو تازه دونخور شده گرفتنم ولی خودش هنوز نمیتونه تخمه بشکنه یک یا دو وعده هنوز بهش سرلاک میدم میترسم نتونه خودشو سیر کنه میخواستم بپرسم زرت وهویج و موز و سیبو چه مقدار در روز وهفته میتونم بهش بدم مثلا اگه هر روز همه ی اینا رو بدم بهش بد نیست؟
    سلام
    اگه دونه خور شده الان باید بتونه غذای نرم بخوره
    براش گندم پخته -سیب -موز -مغز تخمه -سفیده تخمه مرغ ابپز و غذاهاب مجاز و نرم دیگه بذارید خودش کم کم یاد میگریه بخوره
    یرلاک هم بهش بدید و وقتی شروع کرد به خوردن غذای نرم مقدار سرلاک رو کم کنید تا خودش دونه خور شه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی-طوطی
    شماره عضویت
    17754
    سلام دوستان
    من سه روزه یه جوجه ملنگو سرلاکی گرفتم...پرهاش تقریبا کامله بجز زیر سینه و شکمش
    روز اول با سرلاکی که از داروخونه تهیه کردم تغذیش کردم(دسترسی به سرلاک مخصوص ندارم)بعد که تحقیق کردم فهمیدم برای طوطی مضره و دیگه بهش ندادم...به جاش هویج ابپز رو با موز و سیب و یکم مغز تخمه رو مخلوط و رقیق میکنم و هر 3-4 ساعت 5-7 میلی از اونو با سرنگ بهش میدم
    خیلی خوب از سرنگ استقبال میکنه و راحت دهنشو باز میکنه اروم میریزم داخل نوکش تا خودش قورت بده
    بنظرتون در کنار این مخلوط میوه ها هرزگاهی از همون سرلاک انسانی استفاده کنم مشکلی داره؟
    جوجه نیازش با همین غذا تامین میشه؟
    5-7 میل در هر وعده کافیه؟
    و اینکه وسط شب هم باید بهش غذا بدم یا نیازی نیست؟
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad525 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سه روزه یه جوجه ملنگو سرلاکی گرفتم...پرهاش تقریبا کامله بجز زیر سینه و شکمش
    روز اول با سرلاکی که از داروخونه تهیه کردم تغذیش کردم(دسترسی به سرلاک مخصوص ندارم)بعد که تحقیق کردم فهمیدم برای طوطی مضره و دیگه بهش ندادم...به جاش هویج ابپز رو با موز و سیب و یکم مغز تخمه رو مخلوط و رقیق میکنم و هر 3-4 ساعت 5-7 میلی از اونو با سرنگ بهش میدم
    خیلی خوب از سرنگ استقبال میکنه و راحت دهنشو باز میکنه اروم میریزم داخل نوکش تا خودش قورت بده
    بنظرتون در کنار این مخلوط میوه ها هرزگاهی از همون سرلاک انسانی استفاده کنم مشکلی داره؟
    جوجه نیازش با همین غذا تامین میشه؟
    5-7 میل در هر وعده کافیه؟
    و اینکه وسط شب هم باید بهش غذا بدم یا نیازی نیست؟
    ممنون
    سلام
    ر هیمن غذایی که الان استفاده میکنید بدید بهش و سرلاک رو عوض نکنید
    تمام نیازش رو ممکن تانیت نکنه ولی از سرلاک های دست ساز دیگه میتونه بهتر باشه
    در طول شب برای جوجه های خیلی سن پایین هست ولی اخرش شب و اول صبح بهش غذا بدید
    مقدار دقیق نداره هر موقع چینه دونش خالی شد غذا بدید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    17796
    سلام من يه جوجه عروس هلندي ٥هفته اي دارم كه بهش سرلاك كودك ميدادم ولي فهميدم مضره و سرلاك excat گرفتم براش ولي نميخوره به سر سرنگ نوك ميزنه مزشو چك ميكنه و ديگه نوكشو باز نميكنه ..چيكارش كنم همون سرلاك قبليو بدم يا به زور غذا بدم بهش؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط (Mohi) نمایش پست ها
    سلام من يه جوجه عروس هلندي ٥هفته اي دارم كه بهش سرلاك كودك ميدادم ولي فهميدم مضره و سرلاك excat گرفتم براش ولي نميخوره به سر سرنگ نوك ميزنه مزشو چك ميكنه و ديگه نوكشو باز نميكنه ..چيكارش كنم همون سرلاك قبليو بدم يا به زور غذا بدم بهش؟
    سلام
    کم کم باید غذا بخوره براش گندم پخته -جو پخته-تخمه مرغ ابپز -سیب -هویج پخته بذارید
    از سن 40و45 روز دیگه باید شروع کنن به دونه خوردن
    سرلاک اگزکت هم کم کم بهش بدید تا این چند دیگه خودش غذا نرم میخوره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    17876

جوجه طوطی مدام گل

نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلامبحث در مورد روش غذا دهي و...جوجه هاي سرنگي در اين تاپيك صورت ميگيرد.
    سلام ازکجا بفهمیم جوجه مادام گل چند روزس وچه باید بهش بدیم وایا شبها غذا میخواد وکلا چگونه بزرگش کنیم

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی حجتی نمایش پست ها
    سلام ازکجا بفهمیم جوجه مادام گل چند روزس وچه باید بهش بدیم وایا شبها غذا میخواد وکلا چگونه بزرگش کنیم
    سلام اگر منظورتون جوجه ملنگو هست ازش عکس بدین تا سنش رو بهتون بگیم.بابت باقی سوالتتون هم این تاپیک رو مطالعه کنید:
    http://www.parsipet.ir/thread15575.html

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاهطوطی
    شماره عضویت
    17981
    سلام ممنون از همه عزیزان که راهنمایی میکنن.من یه شاهطوطی سرلاکی خریدم الان تقریبا چهلوسه روزشه دو یا سه روزه که وقتی میخوام بهش سرلاک بدم نمیخوره واسه همین سرلاکشو کردم دو وعده در روز اونم بزور بهش میدم ولی از روزی که دارم به زور سرلاک میدم دیگه بلال زیاد نمیخوره نا چند روز پیش خیلی بلال میخورد با اینکه چهار وعده سرلاک میدادم.یخورده تخمه میشکنه ولی به نظر نمیاد سیر شه ممنون میشم راهنمایی کنید احساس میکنم یکم لاغر شده

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهطوطی2 نمایش پست ها
    سلام ممنون از همه عزیزان که راهنمایی میکنن.من یه شاهطوطی سرلاکی خریدم الان تقریبا چهلوسه روزشه دو یا سه روزه که وقتی میخوام بهش سرلاک بدم نمیخوره واسه همین سرلاکشو کردم دو وعده در روز اونم بزور بهش میدم ولی از روزی که دارم به زور سرلاک میدم دیگه بلال زیاد نمیخوره نا چند روز پیش خیلی بلال میخورد با اینکه چهار وعده سرلاک میدادم.یخورده تخمه میشکنه ولی به نظر نمیاد سیر شه ممنون میشم راهنمایی کنید احساس میکنم یکم لاغر شده
    سلام، این سن برای دونخوری یکم زوده

غذای نرم حتماً جلوش بذارید، گندم پخته. جوانه گندم. سفیده تخم مرغ، سیب، همون بلال

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18437
    خسته نباشید خدمت اساتید
    عروس من 21 روزشه امروز یکم سرلاک رفت تو یکی از بینیش واسه اینکه اینقدر تکون خورد
    چکار کنم تا تمیز بشه ؟
    یا خودش تمیز میکنه بینیشو ؟
    ویرایش توسط saeidsam : 11th October 2015 در ساعت 11:20 PM

صفحه 90 از 113 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)