صفحه 80 از 113 نخستنخست ... 30616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 1121
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16819
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    ۲ قطره در کل غذایی که هر بار درست میکنید بریزید و از اون غذا به جوجه طوطی بدید ... ۲ قطره اصلا اونقدر ترش نمیکنه که طوطی متوجه بشه . در ضمن این تکنیک برای پیشگیری موثره نه برای زمانی که دیگه هضم نکرد و غذا در چینه دان ماند!! اون موقع کارتون با کرام الکاتبینه دوست عزیز. اغلب عفونت های چینه دان در جوجه طوطی ها قارچی و بعد از اون باکتریایی هست . معمولا هم منجر به مرگ جوجه طوطی سرلاکی میشه
    با اضافه کردن آبلیمو ( دو قطره) اصلا تمایلی به خوردن غذاش نداشت و به زور حدود 5 سی سی بهش دادم ولی مدفوعش و حتی آب مدفوعش سبز شد و وعده بعدی رو با وجود اینکه گرسنه بود دیگه هر کار کردم غذا با آبلیمو نخورد ( بر خلاف خودم از آبلیمو خوشش نمیاد )
    اون برجستگی پشت گردنش ( قسمت بالای چینه دان) هنوز با غذا خوردن بوجود میاد ولی به گفته دوستان مربوط به اینه که خیلی با ولع زیاد غذا میخوره و هوا وارد چینه دونش میشه و حدود نیم ساعت بعد از غذا خوردن از بین میره - خوشبختانه جوجه باهاش مشکلی نداره و درد نداره
    از راهنمایی همه دوستان عزیز ممنونم . به لطف شما تونستم تا اینجا پیش بیام و بزرگش کنم
    .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam99 نمایش پست ها
    با اضافه کردن آبلیمو ( دو قطره) اصلا تمایلی به خوردن غذاش نداشت و به زور حدود 5 سی سی بهش دادم ولی مدفوعش و حتی آب مدفوعش سبز شد و وعده بعدی رو با وجود اینکه گرسنه بود دیگه هر کار کردم غذا با آبلیمو نخورد ( بر خلاف خودم از آبلیمو خوشش نمیاد )
    اون برجستگی پشت گردنش ( قسمت بالای چینه دان) هنوز با غذا خوردن بوجود میاد ولی به گفته دوستان مربوط به اینه که خیلی با ولع زیاد غذا میخوره و هوا وارد چینه دونش میشه و حدود نیم ساعت بعد از غذا خوردن از بین میره - خوشبختانه جوجه باهاش مشکلی نداره و درد نداره
    از راهنمایی همه دوستان عزیز ممنونم . به لطف شما تونستم تا اینجا پیش بیام و بزرگش کنم
    .
    سلام. اگرباقاشق بهش غذامیدین و سرلاک رو تازه به تازه تهیه میکنید امکان قارچی شدن چینه دون بسیار بسیارکمه. هفته ای یکبار اونم یکی دو قطره در کل سرلاک یک روزش کافیه.

فرستاده شده از ALCATEL ONE TOUCH 6040Dِ من با Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16819
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام. اگرباقاشق بهش غذامیدین و سرلاک رو تازه به تازه تهیه میکنید امکان قارچی شدن چینه دون بسیار بسیارکمه. هفته ای یکبار اونم یکی دو قطره در کل سرلاک یک روزش کافیه.

بله با قاشق بهش غذا میدم و هر روز براش غذای تازه درست میکنم
    از راهنماییتون ممنونم
    الان 38 روزش شده ، غذاش رو که غلیظ تر میکنم خیلی کم میخوره و با وجود گرسنگی تمایلی به خوردن نداره
    برای اینکه کم کم از سرلاک فاصله بگیره و بره به سمت غذا خوردن چکار کنم براش ؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    از راهنماییتون ممنونم
    الان 38 روزش شده ، غذاش رو که غلیظ تر میکنم خیلی کم میخوره و با وجود گرسنگی تمایلی به خوردن نداره
    اگر غلیظ تر نمی خورد روی این کار اصراری نداشته باشید
    برای دانه خور شدنش هم از غذاهای نرم استفاده کنید و کف قفس بگذارید اما انتظار نداشته باشید حتما از روز اول تمایل نشان دهد. مثلا سبزی خرد شده و سفیده تخم مرغ و گندم پخته یا خیس خورده و ....تا کم کم انشالله به این غذاها علاقه نشان دهد. وقتی دیدید کمی از این غذاها خورد از حجم وعده های میانی غذایش کم کنید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16819
    تا جوجه رو از جعبه بیرن میارم واسه تمیز کردن زیر پاش ،به محض اینکه فرصت پیدا میکنه پرواز میکنه و میشینه روی مبل یا پرده
    از الان باید شاهپر هاش رو کوتاه کنم یا هنوز زوده ؟؟
    پرهای روی چینه دونش هنوز کامل نشده ، واسه انتقال به قفس زوده یا دیگه باید بزارمش توی قفس ؟؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    تا جوجه رو از جعبه بیرن میارم واسه تمیز کردن زیر پاش ،به محض اینکه فرصت پیدا میکنه پرواز میکنه و میشینه روی مبل یا پرده
    از الان باید شاهپر هاش رو کوتاه کنم یا هنوز زوده ؟؟
    پرهای روی چینه دونش هنوز کامل نشده ، واسه انتقال به قفس زوده یا دیگه باید بزارمش توی قفس ؟؟
    برای کوتاه کردن پرها هنوز کمی زود است.
    بله الان حتما به قفس منتقلش کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    از راهنماییتون ممنونم
    چیز عجیبی نیست . همه طوطی ها در این سن تمایلشون به سرلاک کم میشه . از طرفی هنوز بلد نیستند به صورت مستقل هر غذایی بخورن . پس کمی کم غذا میشن . اگر طوطی رو قبل و بعد از این دوره وزن کنید متوجه چند گرم کم شدن وزن طوطی میشید . جای نگرانی نداره . سعی کنید جلوش همیشه انواع غذا ها و مخصوصا غذا های نرم باشه...تو چند روز شروع میکنه به خوردن غذا به صورت مستقل...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    morgh eshgh
    شماره عضویت
    16879
    سلام.اساتید یک جوجه عروس ۴۰روزه پیدا کردم تا الان کنار پدر مادرشون بوده صاحبش میگه الان کم کم داره گندم خیس کرده میخوره.و فوری میخواد بفروشه چون دوباره تخم گذاشتن.الان اینو بگیرم چی باید بهش بدم واسه خوردن و اصلا این الان از من غذا میگیره؟خیلی ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidzaman نمایش پست ها
    سلام.اساتید یک جوجه عروس ۴۰روزه پیدا کردم تا الان کنار پدر مادرشون بوده صاحبش میگه الان کم کم داره گندم خیس کرده میخوره.و فوری میخواد بفروشه چون دوباره تخم گذاشتن.الان اینو بگیرم چی باید بهش بدم واسه خوردن و اصلا این الان از من غذا میگیره؟خیلی ممنون
    سلام. ازشماکه قطعا غذانخواهدگرفت. جوجه ی 40روزه دیگه کاملا باید شکستن و خوردن ارزن رو بلد باشه و تا دوسه روز دیگه بدون نیاز به غذای نرم با دانه های خشک کاملا سیربشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    morgh eshgh
    شماره عضویت
    16879
    سلام.والا طرف میگه دون خور نشده.اگه از من هم غذا نگیره که میمیره!الان اینو نخرم از یارو؟

صفحه 80 از 113 نخستنخست ... 30616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)