صفحه 61 از 113 نخستنخست ... 11424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    ببخشید علت داغ شدن پای طوطی ها چیه؟ من بعضی وقتها عروس هلندیمو میارم رویه دستم پاهاش داغه. سوال بعدیم هم اینه که وقتی ارزن میخوره یکی در میون پوست میکنه. ارزنو با پوست میخوره مشکلی ایجاد نمیکنه براش؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    ببخشید علت داغ شدن پای طوطی ها چیه؟ من بعضی وقتها عروس هلندیمو میارم رویه دستم پاهاش داغه. سوال بعدیم هم اینه که وقتی ارزن میخوره یکی در میون پوست میکنه. ارزنو با پوست میخوره مشکلی ایجاد نمیکنه براش؟

سلام
    پای جوجه تقریبا هم دمای دست خود ماست . حالا اگر شما می فرمایید که داغ است کمی در مورد نگهداری تان توضیح دهید و اینکه نشانه دیگری در پرنده نمی بینید؟
    مسئله ای نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها

سلام
    پای جوجه تقریبا هم دمای دست خود ماست . حالا اگر شما می فرمایید که داغ است کمی در مورد نگهداری تان توضیح دهید و اینکه نشانه دیگری در پرنده نمی بینید؟
    مسئله ای نیست
    الان حدودا دو ماهشه .از تویه کاتون درش اووردم. بعضی وقتا تویه قفسه بعضی وقتا بیرونه. کناره سرلاک، ذرت و جوانه گندم و ارزن هم میخوره. کولر هم روشن کنم تقریبا دمای خونه رویه 25 تا 27 تنظیمه. البته نتونستم عادتشو به سرلاک گندمو شیر ترک بدم. روزی 5 یا 6 وعده سرلاک میخوره حدودا هر وعده 5 میلی. یک مقداره خیلی کمی هم دوره دماغش قرمزه. بعضی وقتا هم با خودش غر غر میکنه. ماشالله خیلی هم سرو حالو فضولو یک دنده و لجبازه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409

_جایی بگذاریدش که شما رو نبیند یا روی قفسش را پارچه سفیدی بیاندازید تا خودش مجبور شود به غذاها نوک بزند بعد از آن سرلاکش را فقط محدود به وعده شب کنید

_بله
    سلام...
    کاری ک گفتین رو انجام دادم .. دیدم میشینه جلوی ظرف ارزن ولی ندیدم ازش بخوره...
    درش میارم جایی که حواسش پرت نشه ظرفو میگیرم جلوش بخوره.
    بعضی وقتا میخوره بعضی وقتا نه.
    سر سفره نون (سنگک،محلی،باکت،تست) +برنج میخوره.
    تو ۲وعده معمولا سرلاک میدم وقتی حس میکنم هیچی نخورده ،
    چکار کنم؟؟؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    الان حدودا دو ماهشه .از تویه کاتون درش اووردم. بعضی وقتا تویه قفسه بعضی وقتا بیرونه. کناره سرلاک، ذرت و جوانه گندم و ارزن هم میخوره. کولر هم روشن کنم تقریبا دمای خونه رویه 25 تا 27 تنظیمه. البته نتونستم عادتشو به سرلاک گندمو شیر ترک بدم. روزی 5 یا 6 وعده سرلاک میخوره حدودا هر وعده 5 میلی. یک مقداره خیلی کمی هم دوره دماغش قرمزه. بعضی وقتا هم با خودش غر غر میکنه. ماشالله خیلی هم سرو حالو فضولو یک دنده و لجبازه.
    با توجه به مواردی که گفتید فکر نمی کنم مسئله ای باشد . وعده های سرلاک را هم کم کنید تا دانه خور شود

نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام...
    کاری ک گفتین رو انجام دادم .. دیدم میشینه جلوی ظرف ارزن ولی ندیدم ازش بخوره...
    درش میارم جایی که حواسش پرت نشه ظرفو میگیرم جلوش بخوره.
    بعضی وقتا میخوره بعضی وقتا نه.
    سر سفره نون (سنگک،محلی،باکت،تست) +برنج میخوره.
    تو ۲وعده معمولا سرلاک میدم وقتی حس میکنم هیچی نخورده ،
    چکار کنم؟؟؟

سلام
    وقتی می فرمایید بعضی اوقات ارزن می خورد پس توانایی شکستن و خوردن ارزن را دارد. فقط یک وعده شبها سرلاک بدهید و در طول روز غذای نرم هم کمی برایش بگذارید
    به غذا خوردن از سر سفره عادتش ندهید که مشکل ساز میشود و معمولا بعد از مدتی کبد این پرنده ها دچار بیماری میشود
    ویک مورد دیگر اینکه وقتی پرنده شروع به دانه خوردن می کند چینه دانش کم کم جمع میشود و حالت برجسته قبل را ندارد ولی دلیل بر این نیست که چیزی نخورده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    با توجه به مواردی که گفتید فکر نمی کنم مسئله ای باشد . وعده های سرلاک را هم کم کنید تا دانه خور شود

سلام
    وقتی می فرمایید بعضی اوقات ارزن می خورد پس توانایی شکستن و خوردن ارزن را دارد. فقط یک وعده شبها سرلاک بدهید و در طول روز غذای نرم هم کمی برایش بگذارید
    به غذا خوردن از سر سفره عادتش ندهید که مشکل ساز میشود و معمولا بعد از مدتی کبد این پرنده ها دچار بیماری میشود
    ویک مورد دیگر اینکه وقتی پرنده شروع به دانه خوردن می کند چینه دانش کم کم جمع میشود و حالت برجسته قبل را ندارد ولی دلیل بر این نیست که چیزی نخورده
    برای چینه دونش درستدمیگین ولی وقتی ناله ای‌میکنه ک معلومه هیچی نخورده چی؟لاغریش

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    برای چینه دونش درستدمیگین ولی وقتی ناله ای‌میکنه ک معلومه هیچی نخورده چی؟لاغریش

اول اینکه باید باید باید عادتش بدهید به دانه خوردن. ناله کردن همیشه به خاطر گرسنگی نیست . بعضی جوجه های سرلاکی تا 10-12 روز بعد از مستقل شدن این صدا را در میاورند
    جوجه باید تا 2 ماهگی دانه خور شود در این صورت ضعیف نمیشود و معمولا خیلی سریع وزن می گیرند
    برای اینکه ببینید چیزی خورده یا نه پر های چینه دانش را فوت کنید معمولا دانه ها و غذاهایی که خورده معلوم است حتی اگر دست هم بزنید متوجه دانه های ارزن میشوید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    اول اینکه باید باید باید عادتش بدهید به دانه خوردن. ناله کردن همیشه به خاطر گرسنگی نیست . بعضی جوجه های سرلاکی تا 10-12 روز بعد از مستقل شدن این صدا را در میاورند
    جوجه باید تا 2 ماهگی دانه خور شود در این صورت ضعیف نمیشود و معمولا خیلی سریع وزن می گیرند
    برای اینکه ببینید چیزی خورده یا نه پر های چینه دانش را فوت کنید معمولا دانه ها و غذاهایی که خورده معلوم است حتی اگر دست هم بزنید متوجه دانه های ارزن میشوید
    لیستی از غذا های نرم میگین ک به جوجه بدم...
    و ارزن میتونه بشکنه لازم هست بهش غذای نرم بدم؟

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    لیستی از غذا های نرم میگین ک به جوجه بدم...
    و ارزن میتونه بشکنه لازم هست بهش غذای نرم بدم؟

سری قبل چند مورد را خدمتتان عرض کردم .سفیده تخم مرغ. گندم پخته یا خیس خورده .ذرت. هویج رنده شده و ....
    البته اگر ارزن به اندازه کافی می خورد خیر لازم نیست امابرای اینکه به این گونه غذا ها هم عادت کند خوب است
    کمی برایش بگذارید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14295
    سلام
    بچه عروس رو اگه بخوای با سرنگ بهش غذا بدی باید سر سرنگ لوله بذاری؟ خودش دهنشو باز نمیکنه؟
    برای درست کردن غذا دست ساز چه چیزایی رو پیشنهاد میکنید؟

صفحه 61 از 113 نخستنخست ... 11424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)