صفحه 58 از 113 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    همین سرلاک را با غذایش مخلوط کنید و بعد کم کم میزانش را کاهش بدید
    شیر خشک هم لاکتوز دارد.
    این سرلاک بر مبنای نیاز بدن بچه انسان درست شده نه پرنده و دستگاه گوارش انسان با پرنده خیلی فرق می کند هر چند بعضی برای پرنده از این سرلاکها هم استفاده می کنند اما ریسک زیادی دارد.
    ممنون. ببخشید از کی دانخور میشن؟ چجوری باید به دان عادتشون داد؟ غذای اصلیش چیه؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    ممنون. ببخشید از کی دانخور میشن؟ چجوری باید به دان عادتشون داد؟ غذای اصلیش چیه؟
    خواهش می کنم . به نظرم اگر 20-30 صفحه آخر همین تاپیک را مطالعه بفرمایید خیلی برایتان راه گشا خواهد بود
    این سوالات هم به دفعات پاسخ داده شدند.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    دوستان جوجه عروس 15 روزه من از دیروز کسل شده دیشب بهش غذا دادم بالا اورد یه کم امروز صبح هم دیدم خیلی از غذای دیشب رو حضم نکرده و بهش ه خورده اب دادم و اب رو هم بالا اورد کسل یه جا وایساده... به نظرتون مشکل چیه
    مدفوعش سفید شده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرادوند نمایش پست ها
    سلام
    دوستان جوجه عروس 15 روزه من از دیروز کسل شده دیشب بهش غذا دادم بالا اورد یه کم امروز صبح هم دیدم خیلی از غذای دیشب رو حضم نکرده و بهش ه خورده اب دادم و اب رو هم بالا اورد کسل یه جا وایساده... به نظرتون مشکل چیه
    مدفوعش سفید شده
    سلام . چه غذایی به جوجه می دهید؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گوپی-همستر-فایتر و در آینده ملنگو
    شماره عضویت
    15955
    درود
    یک سوال داشتم در مورد این که من می خوام جوجه سرنگی نگهداری کنم ولی به نظر شما الان وقت مناسبیه برای خرید،هرچه زودتر بخرم؟
    می خوام یک جفت جوجه ملنگو بخرم.
    راستش هیچ تجربه ای هم نداشتم ولی از یک جا باید شروع کرد دیگه.(اطلاعاتم تکمیله تا حدودی)
    به نظر شما اشکار داره به جوجه 10 یا 15 روزه با قاشق سرلاک داد؟(در مرود ملنگو)
    با تشکر اگه به سوالاتم جواب بدید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو(پارکیت طوق دار هندی)
    شماره عضویت
    15948
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin-shokri نمایش پست ها
    درود
    یک سوال داشتم در مورد این که من می خوام جوجه سرنگی نگهداری کنم ولی به نظر شما الان وقت مناسبیه برای خرید،هرچه زودتر بخرم؟
    راستش هیچ تجربه ای هم نداشتم ولی از یک جا باید شروع کرد دیگه.(اطلاعاتم تکمیله تا حدودی)

فکر کنم الان وقت مناسبی باشد ولی چند وقت دیگر جوجه های دون خور شده می آید و باید بدانید نگه داری از جوجه های سرنگی خیلی سخت است و مرگ ومیر آن ها نیز زیاد است، بهتر است جوجه ی بزرگتری بخرید

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    درود
    سلام
    خیلی خوب هست که قبل از خرید اطلاعاتتان را بالا برده اید مخصوصا در مورد غذای جوجه
    با قاشق غذا دادن موردی ندارد
    سعی کنید جوجه ای بخرید که تا حدی پرهایش در آمده باشد (10-15 روزه خیلی کوچک هست) سرحال و پر جنب و جوش و چشم هایش خیس نباشد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15955
    ممنون از جواب دادنتون به این سرعت!
    اگه 10 15 روزه احتمال مرگش زیاده بخ نظر شما 25 روزه چطوره؟
    با تشکر

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    ممنون از جواب دادنتون به این سرعت!
    اگه 10 15 روزه احتمال مرگش زیاده بخ نظر شما 25 روزه چطوره؟
    با تشکر
    سلام ببنید 10 15روزه با 20روزه هیچ فرقی نمیکند دوستان نظرشون اینه که شما تجربه کافی رو ندارید و ممکنه ملنگو در دست های شما تلف بشه(که خیلی ناگوار است برای صاحب طوطی)با این حساب پیشنهاد میدهند که تازه دون خور شده بخرید که مناسب تره نسبت به موارد قبلی باز مرگ و میر دارند اما کمتر و برای خودتون هم بهتر باشه میتونید از همون زمان که دستتون اومده راحت تا بزرگ بشه بهتون هم عادت میکنه هم اعتماد البته اگه خودتون کاری رو نکنید که موجب بشه بلعکس نتیجه بده.....موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15955
    راستش فکر کنم بتونم ازشون نگهداری کنم.(اول می خواستم آبی پررررنگ بخرم ولی گفتم بمیره خوردمو از پنجره پرت میکنم پائیین)
    امّا راستش نمی دونم با من موافقید یا نه ولی بزرگ کردن جوجه سرنگی یک چیز دیگست اگه هم مردن درس میگیری(صد در صد ناراحت میشم ولی یکی دیگه می خرم تا بالاخره یاد بگیرم)
    اگه نگداری کنم شاید اونموقع بتونم تجربیاتم رو به همه بگم و کمکشون کنم.این کار کار سختی نیست ولی حساس و منم تا حدودی به حیوانات خانگیم حساسم.
    بازم تشکر ولی خب به حرف شما گوش میدم و 30 روزه می خرم.
    با تشکر

صفحه 58 از 113 نخستنخست ... 8394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)