صفحه 47 از 113 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 1121
    همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsaa نمایش پست ها
    سلام. دوستان من ی جوجه عروس سی روزه دارم میخام ی جوجه دیگه هم بگیرم بنظرتون عروس بگیرم یا ملنگو؟میخام بزرگ شدن دستی باشن و با هم بسازن و چند گلمه هم حرف بزنه.
    سلام . جناب قلیخانی به خوبی راهنمایی کردند فقط به نظرم بهتر است صبر کنید تا انشالله جوجه به سلامتی دانه خور شود بعد اقدام به خرید کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام . جناب قلیخانی به خوبی راهنمایی کردند فقط به نظرم بهتر است صبر کنید تا انشالله جوجه به سلامتی دانه خور شود بعد اقدام به خرید کنید
    همین کارو میکنم ممنونم. بعد ک بزرگ شدن اگه ازاد باشن یا همو ببینش اشکال نداره؟متلا از قفس بیارمشون بیرون و بازی کنن تو ی بارک بازی. اما تو دوتا قفس جدا نگهشون دارم. یا اینکه اصلا نباید همو ببینن و با هم بیرون نباشن؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    همین کارو میکنم ممنونم. بعد ک بزرگ شدن اگه ازاد باشن یا همو ببینش اشکال نداره؟متلا از قفس بیارمشون بیرون و بازی کنن تو ی بارک بازی. اما تو دوتا قفس جدا نگهشون دارم. یا اینکه اصلا نباید همو ببینن و با هم بیرون نباشن؟
    اینکه پیش هم باشن یا نه به خودتون بستگی داره ولی اگه صدای همو بشنوند و همو ببینند روی صحبت کردن تاثیر داره
    موقع بازی هم اگه باهم ازاد هستن باید حواستون باشه دعوا نکنند
    قفس هاشون هم حتمن باید جدا باشه و چند سانت فاصله داشته باشن چون ممکنه پای همو گار بگیرن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    اینکه پیش هم باشن یا نه به خودتون بستگی داره ولی اگه صدای همو بشنوند و همو ببینند روی صحبت کردن تاثیر داره
    موقع بازی هم اگه باهم ازاد هستن باید حواستون باشه دعوا نکنند
    قفس هاشون هم حتمن باید جدا باشه و چند سانت فاصله داشته باشن چون ممکنه پای همو گار بگیرن
    پس یرا اینکه ملنگو ب حرف بیاد نه باید صدا همو بشنون نه با هم بیرون باشن؟اگه قفسشون تو دوتا اتاق جدا بزارم فقط موقه بازی پیش هم باشن چی؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    پس یرا اینکه ملنگو ب حرف بیاد نه باید صدا همو بشنون نه با هم بیرون باشن؟اگه قفسشون تو دوتا اتاق جدا بزارم فقط موقه بازی پیش هم باشن چی؟

نه اینکه اگه باهم باشن به حرف نمیاد ولی اینطوری که جدا باشن بهتر به حرف میاد
    بهتره اصلن از حضور هم اطلاع نداشته باشن ولی میشه اون کار هم کرد مشکلی نداره
    من یک کاسکو رو با چندین پرنده دیگه نگه میدارم و کلمه جدید هم یاد گرفته اما جیغ هم یاد گرفته

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    اگه جوجه غذترو هضم نکنه چی باید بهش داد تا هضم کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    cockatiel
    شماره عضویت
    15510
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه یکمی بیشتر توضیح بدین مثلا طوطی شما چندوقتش هست منظور تون از غذای تر چیه مثلا چی بهش میدین؟

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها

فکر می کنم شما سرلاک را غلیظ میدهید چون تا به حال 1-2 بار دیگر هم این مسئله برای جوجه تان ایجاد شده بود . چند قاشق آب گرم بدهید . انشالله بعد از اینکه چینه دان خالی شد غلظت و حجم سرلاک را هم کم کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    10008
    سلام. دوستان من دیشب ب مخلوط هویج اب پز و سیب و موز و تخمه افتاب گردان ارد شده یکم گردو زدم و دادم ب جوجه عروسم. صبح بلند شدم بهش غدا بدم هرکاری کردم حتی ی سی سی هم نخورد. چینه دونش ی کم بنظر میوند توش غدا هست اما اینم نرم بود و سفت نبود.فقط همش از سر و کولم بالا میره و میره رو سرم و ورجه ورجه میکنه امروز هم37روزشه و همه چیزش هم طبیعی هست. مشکلش چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام. دوستان من دیشب ب مخلوط هویج اب پز و سیب و موز و تخمه افتاب گردان ارد شده یکم گردو زدم و دادم ب جوجه عروسم. صبح بلند شدم بهش غدا بدم هرکاری کردم حتی ی سی سی هم نخورد. چینه دونش ی کم بنظر میوند توش غدا هست اما اینم نرم بود و سفت نبود.فقط همش از سر و کولم بالا میره و میره رو سرم و ورجه ورجه میکنه امروز هم37روزشه و همه چیزش هم طبیعی هست. مشکلش چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
    با توجه به سنش یکی از بد ترین دوران رو از نظر عادت غذایی سپری میکنه . از طرفی میلش به غذا های سرلاکی مانند و شل کم میشه و از طرف دیگر هنوز عادت به خوردن غذای سفت نداره . به زور غذا ندید . جلوش حتما غذ های نرم مثل سیب قرار بدید . تخمه های نیمه شکسته جلوش بزارید تا در هنگام بازی متوجه بشه که مغذش قابل خوردنه . دفعات غذا دهی رو بیشتر کنید چون در هر باز مقدار کمتری از غذای قبلیش خواهد خورد . طوطی رو در محیط تاریک نگهداری کنید . خراب شدن اشتهای طوطی یکی از تبعات بیرون آوردن های پی در پی طوطی از لانه و قرار دادنش در محیط های روشنه .

موفق باشید

صفحه 47 از 113 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)