صفحه 39 از 113 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    نقل قول نوشته اصلی توسط hirdad نمایش پست ها
    کیو میگی؟
    محمد فتح الله.میگن اون تو کرج هست همه ی پرنده های مغازش هم حرف میزنن.زیر 700تومن پرنده نداره
    زیاد روی نظر این متخصص مثلا تجربی حساب نکنید . در همین حد !

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    بعضی از قسمت های نوک جوجه م به رنگ تیره تا سیاه رنگ در اومده این میتونه بیانگر مشکل خاصی باشه؟
    بعضی مواقع با این که چینه دونش غذا داره اما مدفوعشو میخوره
    برای چند دقیقه که از جعبه درش میارم تند تند بال میزنه با این حال میترسم بزارمش تو قفس به خودش آسیب بزنه .
    با این که تقریبا پراش کامل شده اما نمیتونه روی چوب تعادلشو حفظ کنه مخصوصا وقتی که چینه دونش پر باشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    بعضی از قسمت های نوک جوجه م به رنگ تیره تا سیاه رنگ در اومده این میتونه بیانگر مشکل خاصی باشه؟
    بعضی مواقع با این که چینه دونش غذا داره اما مدفوعشو میخوره
    برای چند دقیقه که از جعبه درش میارم تند تند بال میزنه با این حال میترسم بزارمش تو قفس به خودش آسیب بزنه .
    با این که تقریبا پراش کامل شده اما نمیتونه روی چوب تعادلشو حفظ کنه مخصوصا وقتی که چینه دونش پر باشه
    سلام.به مرور که سنشون بالاتر بره رنگ نوک هم تغییر میکنه و ضخامتش هم بیشتر میشه.نگران نباشید.در مورد انتقالش به قفس هم نگران نباشید آسیبی نمیبینه.بالاخره باید به قفس منتقل بشه.کارتن دیگه براش مناسب نیست.فعلا برای نشستن روی چوب کمی کوچکه و زمان نیاز داره.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام...میخواستم ببینم میشه از روی خوندن بچه عروس 50 روزه تقریبا جنسیتو حدس زد؟؟؟؟
    پرهاش که مثل ماده هاس ... ولی مثل عروس نر میخونه!!! نمیدونم تقلید میکنه از عروس نرم یا واقعی داره میخونه....

راستی از ارزن هایی که گذاشته بودم توی قفس بعضی وقتا میخوره... این خوبه یا نه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    سلام...میخواستم ببینم میشه از روی خوندن بچه عروس 50 روزه تقریبا جنسیتو حدس زد؟؟؟؟
    پرهاش که مثل ماده هاس ... ولی مثل عروس نر میخونه!!! نمیدونم تقلید میکنه از عروس نرم یا واقعی داره میخونه....

راستی از ارزن هایی که گذاشته بودم توی قفس بعضی وقتا میخوره... این خوبه یا نه؟
    سلام.بله خوندن نشونه ی نر بودنشونه.ارزن هم باید کم کم شروع به خوردن کنه.شما همزمان که ارزن میخوره سرلاکش هم کم کن که وابستگیش به ارزن بیشتر بشه و خودش رو بیشتر با ارزن خوردن واسه سیر شدن مشغول کنه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    سامی
    شماره عضویت
    4409
    سلام... نیاز هست به جوجه عروس واکسن زد؟؟؟بینیش حالت قرمزی داره چند وقته!!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.خیر عروس نیازی به هیچ واکسنی نداره و این قرمزی بینی به مرور ضمخت میشه و رنگ دائم بینی مشه اگر جوجتون لوتینو هست.حتی اگر سرماخوردگی هم باشه نیازی به واکسن نیست.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    برای جوجه م تو قفس آب بزارم یا نیازی نیست؟با توجه به این که هنوز سرلاک میخوره

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    برای جوجه م تو قفس آب بزارم یا نیازی نیست؟با توجه به این که هنوز سرلاک میخوره
    میتونی براش ظرف آب میله ای بذاری، براش آب جوشیده بذار

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    13445
    سلام خدمت اساتید و مدیران عزیز سایت
    بنده یه جوجه طوطی ملنگو دارم که ای جوجه از همون بچگی که که هنوز هیچی پر نداشت پای چپش موقع راه رفتن لنگ می زد
    اون موقع فکر میکردم چون بچه است هنور پاش توان لازم رو نداره که بتونه خودش رو کنترل کنه

یه ماهی گذت بزرگتر شد بهتر شد اما بازم حیوون وقتی می خواست بدو بدو کنه با صورت می خورد زمین
    بردمش دکتر نه یکی چندین دامپزشک و کلینیک مخصوص حیاونتو هرچ که بگین
    اما هرکی یه چیزی گفت و یه دارویی داد و ولی خوب نشد که نشد
    یکی گفت مادر زادیه
    یکی گفت از بند در رفته
    یکی گفت کمبود کلسیم و...
    تا اینکه بردمش پیش یه دکتر دیگه آدرس یه پیرمرد رو تو یکی از دهاتهای اطراف مشهد داشت که گاو داری داشت
    گفت ببریش پیش اون اون خوبش میکنه
    رفتم اونجا معلوم طرف کار کشت است چون از گربه طوطی هرچی بگی مشخص بود بالای 1000 تا حالا ازین کارها کرده
    یه بنده خدای هم که اومده بود اونجا گرب اش رو اورده بود خیلی از طرف تعریف میکرد
    اون گفت بچه که بوده پاش شکسته اما کج جوش خورده گفت پاشو گچ میگیرم 10 روز دیگه بازش کن
    حیوون رو پاش رو تا بالاترین نقطه ممکنه گچ گرفت ، تو این مدت 10 روز حیوون خیلی اذیت شد
    مدام با گچ پاش دگیر بود و عملا نمیتونشت سر پا وایسته
    پریروز 10 روزش تموم شد پاشو باز کردم پاش به نظر میاد اون قسمت سکستگی صاف شده اما
    راه هم دیگه بدتر از قبل میره پا حس نداره
    بدبختی دیگه اینکه اون دیگش هم نمیدونم چی شده از دیروز ورم کرده
    فرکنم نخ دورپا پیچده شده بود اینطوری شده نخ تو خونه بوده همینطوری لنگ باز در میاره میچرخه نخ به پاش پیچیده شده بود
    بازش کره اما پنجه پاش ورم داره
    غذا هم غذای طبیعی بهش میدم
    مخلوط ذرت و عسل و سیم زمینی آپ پز و هویچ و تخم مرغ
    اما یه چند روزی اسهال هم شده رفتم دکتر یه پودر اموکسی کلاو داد گفت با غذاش بهش بدم یکی دو بار به زور دادم
    دستشویی اکی شد اما انقدر غذاشو تلخ میکنه که یکی دو قاشق بیشتر نمی خوره
    این جوجه الان نزدیک به 3 ماهی میشه که دارمش اما هنوز باید بهش با قاشق با کلی نازو ادا بهش غذا داد
    این تا کی باید غذا بهش داد کی خودش غذا خور میشه ؟
    اب هم که نمیخوره فقط باید اب تو غذاش ریخت تا بخوره
    تو قفس می ذارم انقدر با نوکو پایاهای لنگش از در و دیوار فقس میره بالا و تلپ وتلپ میخوره زمین که ادم دلش نمیاد تو قفس بذاره
    وقتی هم میخور زمین پا پشت میفته و عملا مثل لاک پشت میفته و نمیتونه بر گرده
    پرواز هم میکنه اما مثل هواپیمای بدون چرخ با صورت میاد زمین
    ممنون میم از دوستان راهنمایی کنید با این حیونکی چیکار کنم که حالش خوب بشه
    چون انقدر که این روزا به اون میرسم به خودم نمی رسم
    کی میخواد خودش غذا بخوره ؟
    کی میخواد خودش اب بخوره ؟
    کی پاهاش خوب میشه ؟
    تصویر زمانی که پاشو کچ گرفته بودم رو هم پیوست کردم اگر نیاز به بررسی داره دوستان بتونند چک کنند
    شرمنده کلی سوال داشتم یه جا پرسیدم

صفحه 39 از 113 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575889 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)