صفحه 3 از 113 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212253103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1121
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    شیکرا خانم باز گول خوردید من که گفتم توی مرحله ی تحقیق هستم و به خاطر همین هست که توی تمام نقاط سایت شما و دیگر دوستان رو اذیت می کنم راستی قیمت این جوجه ها ارزون تره یا گرون تر ؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    شیکرا خانم باز گول خوردید من که گفتم توی مرحله ی تحقیق هستم و به خاطر همین هست که توی تمام نقاط سایت شما و دیگر دوستان رو اذیت می کنم راستی قیمت این جوجه ها ارزون تره یا گرون تر ؟؟؟

سلام
    شما در هر مرحله ای که هستید چه تحقیق چه خرید فرقی نمی کنه ..... من وظیفه ام هست که یاد آوری کنم این کار ، کار سختیه .... حالا شما دوست داری بهش بگو گول خوردن :smile (142):
    در مورد قیمت بسته به نوع طوطی فرق می کنه مثلا یک طوطی خاکستری سرنگی قمیتش از 900 تا 1 میلیون تومن هم می تونه بیشتر باشه .....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3552
    ممنونم و اگه ناراحت شدید معذرت می خوام

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری و ماهی
    شماره عضویت
    4147
    با سلام به همه دوستان من تازه عضو شدم ولی خوب چون سه سال پیش دو تا جوجه ملنگو رو دستی بزرگ کردم گفتم بد نیست تجربه ام رو بگم من از همون اول که اون دوتا جوجه رو که از افغانستان واسم آوردن رو خریدم بهشون نخود نم کرده نصفه نصفه شده و بیسکویت مادر و تخم مرغ آب پز میدادم و خیلی هم خوب رشد کردن و بالغ شدن

موفق باشید :smile (264):

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام من یه جوجه ملنگو دارم حدودا 1ما هو دو سه هفته باید باشه هنوز پر چینه دان و شکمش در نیومده من بهش سرلاک طوطی میدم جاش هم تو سبد روی فنکویل گذاشتم البته خاموشه ولی گرمه. هر از چندگاهی شروع میکنه به له له زدن وقتی میارمش پایین خوب میشه میخوام بدونم همه میگن باید گرم باشه پس چرا جوجه من گرمش میشه؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام من یه جوجه ملنگو دارم حدودا 1ما هو دو سه هفته باید باشه هنوز پر چینه دان و شکمش در نیومده من بهش سرلاک طوطی میدم جاش هم تو سبد روی فنکویل گذاشتم البته خاموشه ولی گرمه. هر از چندگاهی شروع میکنه به له له زدن وقتی میارمش پایین خوب میشه میخوام بدونم همه میگن باید گرم باشه پس چرا جوجه من گرمش میشه؟
    سلام
    یه دماسنج داشته باشید دمای اتاقی که طوطی را نگه داری می کنید باید 26 تا 25 درجه باشه ... جوجه طوطی ها همشون سرشون یه حرکتی داره مثل هد زدن می مونه که این طبیعی است ... فکر کنم طوطی شما هم همینطور باشه .. و معمولا وقتی طوطی را از جاش میاری بیرون این حالت کم میشه ... اما اگر منظورتون له له زدن واقعی است حتما جاش بیش از حد گرم است حتما برای تعیین دمای مناسب از دماسنج استفاده کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3552
    خواهش می کنم کمکم کنید من یک جوجه شاه طوطی خریدم غذا نمی خوره چند هفته بیشتر نداره و سرنگی،پر هم فقط روی بال هالش داره چجوری بهش غذا بدم؟؟؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    خواهش می کنم کمکم کنید من یک جوجه شاه طوطی خریدم غذا نمی خوره چند هفته بیشتر نداره و سرنگی،پر هم فقط روی بال هالش داره چجوری بهش غذا بدم؟؟؟
    سلام
    باید سرنگ را که سرش ست سرم زدید تا چینه دان بدهید پایین غذا را داخل چینه دانش بریزید ...این کار نیاز به تبحر و تجربه داره چون اگر اشتباه کنید طوطی خفه میشه ... اگر براتون امکان داره بدهید یکی که قبلا این کار را کرده بهش غذا بده ... چرا جوجه به این کم سنی خریدید؟
    آیا مدفوعش طبیعی است ... از اول که گرفتید غذا نمی خورد یا اینکه یه مدتی است کم اشتها شده ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3552
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    باید سرنگ را که سرش ست سرم زدید تا چینه دان بدهید پایین غذا را داخل چینه دانش بریزید ...این کار نیاز به تبحر و تجربه داره چون اگر اشتباه کنید طوطی خفه میشه ... اگر براتون امکان داره بدهید یکی که قبلا این کار را کرده بهش غذا بده ... چرا جوجه به این کم سنی خریدید؟
    آیا مدفوعش طبیعی است ... از اول که گرفتید غذا نمی خورد یا اینکه یه مدتی است کم اشتها شده ؟
    ممنونم.مدفوعش هم اول عادی بود ولی الان اون قسمت رنگی مدفوعش خیلی کم شده:77:برای غذا هم خوب بود ولی نمی دونم چرا الان کم می خوره من در روز سه چهار بار بهش غذا میدم.:77:

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    ممنونم.مدفوعش هم اول عادی بود ولی الان اون قسمت رنگی مدفوعش خیلی کم شده:77:برای غذا هم خوب بود ولی نمی دونم چرا الان کم می خوره من در روز سه چهار بار بهش غذا میدم.:77:
    سلام
    کم شدن قمست رنگی مدفوع نشانه کم اشتهایی است ... جوجه ها در مرحله مستقل شدن کمی کم اشتها میشن ... ولی جوجه شما هنوز به اون سن نرسیده بنابراین این گزینه در مورد طوطی شما صدق نمی کنه
    گاهی اوقات از مزه غذا زده میشن سعی کنید طعم غذا را با یک میوه مثل موز له شده عوض کنید ....
    اگر این هم جواب نداد باید حتما به دامپزشک مراجعه کنید.... دیگه نمی دونم چی باید بگم .. شاید دوستان دیگری باشند که تجربه بیشتری داشته باشند... به هر حال جوجه های گوشتی خیلی حساس هستند و بزرگ کردنشون مشکلات زیادی داره ... امیدوارم طوطی شما با تغییر طعم غذا اشتهاش برگرده ......

صفحه 3 از 113 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212253103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)