صفحه 25 از 113 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 1121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmasih نمایش پست ها
    الان نگاه کردم مدفوعش خیلی آبکی و زرد ماننده مثل گلاب به روتون انگار از دهان پس داده باشه..
    چیکارش کنم
    سلام
    مدفوع جوجه رابطه مستقیم با غذایی که خورده داره و ممکن آخری وعده غذایی که بهش دادین رقیق و آبکی بوده .
    غذا نباید خیلی رقیق باشه و نه خیلی غلیظ.
    اسهال زرد و یا اسهال خونی به منظور ضعف شدید سیستم امنیتی بدن جوجه است

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmasih نمایش پست ها
    جاش گرمه کلا فضای خونه بخاطر این رو 26 27 درجست. تو جعبشم 29 30 ..
    والا آب ریزشو اینا هیچی نداره ولی نسبت به قبل که از جعبه درش میوردم بیشتر میخاد بره 1 جای تاریک مثل لا به لای پاچه شلوارم البته منم زیاد از جوجه سر در نمیارم.
    فقط مشکل اینه غذاشو نمیخوره. تا دیروز ظهر با اشتها 7 8 سی سی کامل میخورد الان بزور 2 3 تا قاشق که شاید 3 سیسی هم نباشه میخوره.
    من بخاطر این گفتم سرما خورده چون اولا خودم سرما خوردم و باهاش در تماسم..
    دوما یبار از شدت گرما درو پنجره خونمون باز کردیم من اینو از ترسم گذاشتم رو شمعک بخاری بد دمارو دیدم شده 35 درجه سریع اوردمش اونور که دما 27 28 میشد احتمال دادم بخاطر تغییر ناگهانی دما سرما بخوره..
    غذاشم خوبه خوب فک نمیکنم هضم کنه.
    مدفوعشم تقریبا عادیه ولی کمتر شده یعنی تعداد دفعاتش مثل قبله ولی مقدار هر دفعش کمتر شده.
    شایدم بخاطر اینه که همیشه در جعبش بستست هوا اونتو با اینکه روزی 2 3 بار جاشو تمیز میکنم بو بد میده..
    امروز میرم 1 جعبه دیگه درست میکنم..
    بنظرتون چی شده؟ چیکار کنم؟
    راستی ممکن پودر سرلاک فاسد شده باشه؟ چون بنظرم 1 بوایی میده البته بقیه خونوادم میگن از اول همین بو رو میداد..
    شما با جابجا کردن و تغییردمای پرنده توی جای گرم میتونید باعث سرماخوردگی پرنده بشید.به هیچ وجه پرنده رو توی خونه دائم جابجا نکنید.پرنده هوا به هوا که بشه اشتهاش رو از دست میده.بزرگ کردن سرنگی خیلی دردسر داره.شما در روز حتما برای هواخوری از جاش بیرون بیاریدش.این طبیعت جوجس که دنبال لونش یا یک جای شبیه سازی شده مثل لونه هست که تاریک و دنج باشه.میتونید از کارتن کفش استفاده کنید و هر دو سه روز در میون جاش رو عوض کنید تا آلوده نشه و بو نگیره.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی گوشتی
    شماره عضویت
    12136
    سلام .
    لطفا کمکم کنید حال طوطیم خیلی بده داره میمیره . من یه طوطی گوشتی دارم که خودم 2 روز هست خریدمش تازه پراش نوک زده میخواد در بیاد. دیروز صبح بهش که غذا دادم زیاد دادم وهنوز هضم نکرده . الو و سیب و سرکه سیب هرچی که روند باشه بهش دادم که غذا هایی که 24 ساعت توشکمش مونده رو هضم کنه .اما اون غذا ها مونده ولی بقیه چیزا که میخوره رو هضم میکنه خیلی هم ناله میکنه . لطفا کمک کنید توی هر سایتی بگی رفتم برا این مشکل ولی هموش گفتن مراق باشید غذا زیاد ندین که فاسد بشه ولی درمان براش نگفتن لطفا یه کمکی کنید یه چیزی بگید بتونه

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط 12566 نمایش پست ها
    سلام .
    لطفا کمکم کنید حال طوطیم خیلی بده داره میمیره . من یه طوطی گوشتی دارم که خودم 2 روز هست خریدمش تازه پراش نوک زده میخواد در بیاد. دیروز صبح بهش که غذا دادم زیاد دادم وهنوز هضم نکرده . الو و سیب و سرکه سیب هرچی که روند باشه بهش دادم که غذا هایی که 24 ساعت توشکمش مونده رو هضم کنه .اما اون غذا ها مونده ولی بقیه چیزا که میخوره رو هضم میکنه خیلی هم ناله میکنه . لطفا کمک کنید توی هر سایتی بگی رفتم برا این مشکل ولی هموش گفتن مراق باشید غذا زیاد ندین که فاسد بشه ولی درمان براش نگفتن لطفا یه کمکی کنید یه چیزی بگید بتونه

سلام

یک قطره سرکه سیب مخلوط با سیب پوره شده وهویج آبپز پوره شده بصورت خیلی رقیق بهش بدید

خیلی خیلی آروم با یه انگشت و بافشار خیلی خیلی کم روی چینه دونش رو به سمت پایین ماساز بدید

مواظب باشید زیاد فشار وارد نکنید وگرنه چینه دونش پاره میشه

جدا از همه اینها باید به دامپزشک مراجعه کنید چون کسی از پشت سیستم خودش نمیتونه کاری برای جوجتون بکنه

ممکنه عفونت چینه دان پیدا کنه که باید درمان بشه

امیدوارم جوجتون خوب بشه

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    سلام
    جوجه عروس 30 روزه که از مادر تغذیه شده الان تغذیه با سرلاک و قبول میکنه؟
    دیر نشده برای این کار؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    سلام
    دیر نشده برای این کار؟
    سلام شما استاد ما هستین و من هنوز خیلی زوده در این سایت اظهار نطر کنم.ولی من خودم جوجه عروسم رو بعد از 30 روز از مادرش جدا کردم و سرلاک دادم.البته اینو بگم این رفتار به ذات پرنده برمیگرده و بازم حرف من براتون ملاک نباشه.اساتید بزرگوار بهتر میتونن پاسخگو باشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_motaharan نمایش پست ها
    سلام شما استاد ما هستین و من هنوز خیلی زوده در این سایت اظهار نطر کنم.ولی من خودم جوجه عروسم رو بعد از 30 روز از مادرش جدا کردم و سرلاک دادم.البته اینو بگم این رفتار به ذات پرنده برمیگرده و بازم حرف من براتون ملاک نباشه.اساتید بزرگوار بهتر میتونن پاسخگو باشن
    سلام

شدنش که میشه ولی عروس هلندی 30 روزه ای که انسان رو تا به حال ندیده روزای اول کمی استرس بهش تحمیل میشه .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    سلام
    دیر نشده برای این کار؟
    سلام نیلوفرخانم .بله قبول میکنه قفط اولش سخته وممکنه روزای اول خیلی اذیت کنه.سرلاک رو رقیق رقیق کنیدتا تغییر ناگهانی غذا بهش فشار نیاره وراحت هضم کنه وبعداغلیظ ترش کنید.
    وقتی برای سری های اول میخواید سرلاک بدیدحتی اگر گرسنه هم باشه خیلی سخت قبول میکنه وکلش رو زیاد تکون میده ومیکشه.سرنگ رو از سمت چ÷ واردکنید وخیلی آروم اروم غذا رو بریزد تا داثر تکون دادن های سرش غذا ن÷ره تو گلوش،ضمن اینکه احتمالا خیلی کلش رو تکون بده وسرلاک رو ب÷اچه اینور اونور به همین خاطر یه ÷ارچه ای چیزی زیرش بندازید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    سلام .
    چند ساعت از اخرین باری که چیزی خورده گذشته ؟
    شما یک زمان حدود 3-4ساعت پرنده بدون غذا میذارید
    بعد به پرنده حدود 1سی سی پارفین خوراکی میدید
    بعد از 2ساعت مقداری عسل با اب داغ رقیق میکنید به پرنده میدین -حدود 5-6سی سی کلا بشه
    با انگشت کوچک آرام چیندان میمالید با حرکت دایره مانند . حدود 15دقیقه
    این روند جوری انجام بدید که بعد پرنده بخوابه
    زیر پرنده تمیز کنید تا صبح ببینید مدفوع داره یا نه
    در صورت امکان عکسی هم از پرنده بزارید
    تا بحال دارویی مصرف کرده اید؟
    وضعیت جسمانی پرنده را هم لطفا شرح بدید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام .
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

یک قطره سرکه سیب مخلوط با سیب پوره شده وهویج آبپز پوره شده بصورت خیلی رقیق بهش بدید

خیلی خیلی آروم با یه انگشت و بافشار خیلی خیلی کم روی چینه دونش رو به سمت پایین ماساز بدید

مواظب باشید زیاد فشار وارد نکنید وگرنه چینه دونش پاره میشه

جدا از همه اینها باید به دامپزشک مراجعه کنید چون کسی از پشت سیستم خودش نمیتونه کاری برای جوجتون بکنه

ممکنه عفونت چینه دان پیدا کنه که باید درمان بشه

امیدوارم جوجتون خوب بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    چند ساعت از اخرین باری که چیزی خورده گذشته ؟
    شما یک زمان حدود 3-4ساعت پرنده بدون غذا میذارید
    بعد به پرنده حدود 1سی سی پارفین خوراکی میدید
    بعد از 2ساعت مقداری عسل با اب داغ رقیق میکنید به پرنده میدین -حدود 5-6سی سی کلا بشه
    با انگشت کوچک آرام چیندان میمالید با حرکت دایره مانند . حدود 15دقیقه
    این روند جوری انجام بدید که بعد پرنده بخوابه
    زیر پرنده تمیز کنید تا صبح ببینید مدفوع داره یا نه
    در صورت امکان عکسی هم از پرنده بزارید
    تا بحال دارویی مصرف کرده اید؟
    وضعیت جسمانی پرنده را هم لطفا شرح بدید
    دوستان ببخشید که من دارم رو نظرات شما نظر میدم.ولی خب یه مقدار نظرم متفاوته!
    منظورتون از ناله چی هست؟فکر میکنم چیزی که میگید ناله یه مقدار طبیعی باشه.
    یعنی چی که هر چیزی که بهش میدید هضم میکنه ولی چیزهای که دادید رو اصلا هضم نمیکنه؟مگه چی بهش دادید؟آلو چرا دادید؟
    غذای اصلیش رو هم بی زحمت بگید و آلو ندید فکر نمیکنم چیز خاصی باشه(البته اگر برداشتم درست باشه،که شما لطف کنید جواب سوالام رو بگید تا ببینیم درست برداشت کردم یانه)
    روشی که نفیسه خانم فرمودن رو با روی ناخنتون اروم انجام بدید اصولا باید جواب بده

صفحه 25 از 113 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434475 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)