صفحه 24 از 113 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 1121
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    طوطی و قناری
    شماره عضویت
    10682
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    بهشون همون غنچه رو میدم امیدوارم مشکلی پیش نیاد... 2 تا پرنده فروشی که خیلی فروش داشتن گفتن ما غنچه میدیم به عروس و ملنگو...

والا من به عسل خودم که بیست روزش بود خریدم سرلاک انسانی دادم

خدا رو شکر هیچ مشکلی تا الان که یک سال و یک ماهشه پیش نیومده.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام دوستان
    فکر کنم یه 100 گرمی سرلاک طوطی از سال قبل برام مونده اگه میبینی به کارت میاد هماهنگ کنید تا بدم خدمت تون
    رایگان

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببینید دوستان بابت سرلاک انسانی تو اکثریت سایت ها وفروم های خارجی وهمینطور فروم های ایرانی منع کردن که استفاده بشه و دلایل متعددی هم آوردن که استفادهش ضرر داره.
    بابت صحبت دوستان هم که میگن مشکلی نداره باید خدمتتون بگم جوجه با آرد نخودچی هم بزرگ میشه ولی مسئله اینجاست که تو ظاهرش مشخص نمیشه ،مقاومت دربرابر بیماری ها،مراحل تولید مثل وطول عمر طوطی و...همه ی اینها از این نوع تغذیه اثر میپذیرند که ما نمیتونیم به خاطر استفاده ازش وجواب دادن موقتش تایید کنیم که استفاده کنم،کسی میتونه پیشنهاد بده که یه طوطی رو با این نوع سرلاک بزرگ کرده وبیست سال بعد هم دیده که طوطیش هیچ مشکلی نداره چه دربرابر بیماری وجه در تولید مثل و...
    آريالا ابوالفضل شماهم اگر نمیتونی سرلاک مخصوص بگیری از اون مخلوطی که گگفتم استفاده کن که کارت رو راه بندازه،ولی جدی میگم برای سری بعد اول امکانات فراهم کن بعد چنین کاری رو انجام بده،درسته که جوجه سرنگی بزرگ کردن لذت خیلی خاصی داره ولی باید به فکر جون جوجه هم باشیم وبدونیم که ما مسئولیم.
    بابت ارزن و...هم احتمالا بشه استفاده کرد چون دقیقا تغذیه ی والدینه.
    ضمنا خانم basharهم ظاهرا تمام جوجه هاشون رو با سرلاک انسانی بزرگ کردن وهمین طور زهرا خانم اما میگم تا چند سال نگذره ما نمیتونیم حرفشون رو تایید کنیم وبگیم به مشکل نمیخورن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام به دامپزشک توی تهران زنگ زدم گفت نبودن لاکتوز تو سرلاک مثل چای بدون اب میمونه !
    بهم گفتند 30 % سرلاک غنچه بزنم با 70 %( ارزن و تخم کتان + تخم افتابگردان ) قاطی کنم و قشنگ اسیاب کنم چندین بار فوت کنم تا قشنگ پوست های تخم کتان و.... بره بعد با اب جوشیده ولرم شده قاطی کنم بدم همین کارو هم امشب کردم به هر 2 جوجه دادم خیلی هم استقبال کردند من بیشتر ارزن و تخممه کتان رو زدم تخمه تقریبا 15 % زدم.... خیلی عالی شد خودم حوس کردم امتحان کنم
    والا همه میگن به جوجه ها غذای دیر حضم ندید.. اما تو سرلاک که توضیح داده شده سیب گفته شده رنده کنیم... سیب به شدت دیر حضم هست یه بار دادم به جوجه هام تا 7-8 ساعت جوجه ها مدفوع نمیکردن...
    متاسفانه هر کس تجربه خودش رو میگه مثلا اگر یه بار از فلان میوه و ... قاطی کرده باشه داده باشه جوجه اش که بزرگ شد سری بعد پیشنهاد میکنه فلان چیز رو بدید سرلاک خوبی هست..... بنده سعی میکنم روی عروسهام این ازمایشات رو نکنم در واقع از 10 نفر تا تپرسم کاری نمیکنم برای کشتن همون 2 جوجه عروس کلی مدیون هستم....

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    سلام به دامپزشک توی تهران زنگ زدم گفت نبودن لاکتوز تو سرلاک مثل چای بدون اب میمونه !
    بهم گفتند 30 % سرلاک غنچه بزنم با 70 %( ارزن و تخم کتان + تخم افتابگردان ) قاطی کنم و قشنگ اسیاب کنم چندین بار فوت کنم تا قشنگ پوست های تخم کتان و.... بره بعد با اب جوشیده ولرم شده قاطی کنم بدم همین کارو هم امشب کردم به هر 2 جوجه دادم خیلی هم استقبال کردند من بیشتر ارزن و تخممه کتان رو زدم تخمه تقریبا 15 % زدم.... خیلی عالی شد خودم حوس کردم امتحان کنم
    والا همه میگن به جوجه ها غذای دیر حضم ندید.. اما تو سرلاک که توضیح داده شده سیب گفته شده رنده کنیم... سیب به شدت دیر حضم هست یه بار دادم به جوجه هام تا 7-8 ساعت جوجه ها مدفوع نمیکردن...
    متاسفانه هر کس تجربه خودش رو میگه مثلا اگر یه بار از فلان میوه و ... قاطی کرده باشه داده باشه جوجه اش که بزرگ شد سری بعد پیشنهاد میکنه فلان چیز رو بدید سرلاک خوبی هست..... بنده سعی میکنم روی عروسهام این ازمایشات رو نکنم در واقع از 10 نفر تا تپرسم کاری نمیکنم برای کشتن همون 2 جوجه عروس کلی مدیون هستم....
    در مورد حرف دامپزشکی که میگی زیاد به صحبتاش اعتماد نکن.چون تلفن هیچ مسئولیتی واسه کسی ایجاد نمیکنه.فردا خدایی نکرده هر اتفاقی بیفته واسه جوجت و دوباره به همین دامپزشک زنگ بزنی اصلا یادش نمیاد کی بوده و چی بوده قضیه.در مورد قسمت قرمز بالا هم باید بهت بگیم توی سوال قبلیت بهت گفتم نمیشه یه موضوع تجربی رو به همه تعمیم داد.من خودم ارزن،کتون و آرد نون سنگک رو قاطی میکنم و به جوجه میدم هیچ مشکلی هم نداشتم ولی نمیتونم به همه بگم پس باید همتون ازش استفاده کنید چون من استفاده میکنم و نتیجه گرفتم.در مورد میوه جات هم سرلاک میوه ها خیلی مناسبه به شرطی که مقدار هر میوه صحیح باشه.سیب دوست عزیز یبوست میاره توی پرنده و برای اسهال جوجه های سرنگی یه شفاس.از سیب و موز یه وعده اونم قبل ظهر استفاده بشه هیچ مشکلی نداره و تا عصر هم پرنده سیر میشه و هم اسهال نمیگیره.اما به شرطی که توی زمان درست یعنی حداقل 35 روزگی به بعد که جوجه یه مقدار جون گرفته ازش استفاده بشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    11865
    دوستان فک کنم این جوجه من سرما خورده.
    خوب الان با اینکه دیشبم خوب غذشو نخورده غذا نمیخوره.
    هی ناله می کنه البته 3 روزی میشه ناله میکنه..
    چیکار کنم بنظرتون؟
    1/4 قرص سرما خوردگی و پودر کنم تو 1 وعده غذاییش؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmasih نمایش پست ها
    چیکار کنم بنظرتون؟
    علائمش چیه؟ چشم و بینیش خیسه؟

جاش گرم هست؟

غذاشو هضم کرده؟

مدفوعش چجوریه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladmasih نمایش پست ها
    چیکار کنم بنظرتون؟
    خیر خانوم این صدای طلب غذا کردن هست که تا دون خور شدن جوجه ها همراهشون هست و کاری نمیشه کرد.بی دلیل که پرنده سرما نمیخوره و از اون بدتر به جوجه سرنگی که همینجوری قرص سرماخوردگی نمیدن.اصلا به جوجه سرنگی بی دلیل دارویی نمیدن چون همینجوری بدنش ضعیف هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    11865
    جاش گرمه کلا فضای خونه بخاطر این رو 26 27 درجست. تو جعبشم 29 30 ..
    والا آب ریزشو اینا هیچی نداره ولی نسبت به قبل که از جعبه درش میوردم بیشتر میخاد بره 1 جای تاریک مثل لا به لای پاچه شلوارم البته منم زیاد از جوجه سر در نمیارم.
    فقط مشکل اینه غذاشو نمیخوره. تا دیروز ظهر با اشتها 7 8 سی سی کامل میخورد الان بزور 2 3 تا قاشق که شاید 3 سیسی هم نباشه میخوره.
    من بخاطر این گفتم سرما خورده چون اولا خودم سرما خوردم و باهاش در تماسم..
    دوما یبار از شدت گرما درو پنجره خونمون باز کردیم من اینو از ترسم گذاشتم رو شمعک بخاری بد دمارو دیدم شده 35 درجه سریع اوردمش اونور که دما 27 28 میشد احتمال دادم بخاطر تغییر ناگهانی دما سرما بخوره..
    غذاشم خوبه خوب فک نمیکنم هضم کنه.
    مدفوعشم تقریبا عادیه ولی کمتر شده یعنی تعداد دفعاتش مثل قبله ولی مقدار هر دفعش کمتر شده.
    شایدم بخاطر اینه که همیشه در جعبش بستست هوا اونتو با اینکه روزی 2 3 بار جاشو تمیز میکنم بو بد میده..
    امروز میرم 1 جعبه دیگه درست میکنم..
    بنظرتون چی شده؟ چیکار کنم؟
    راستی ممکن پودر سرلاک فاسد شده باشه؟ چون بنظرم 1 بوایی میده البته بقیه خونوادم میگن از اول همین بو رو میداد..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    جوجه طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    11865
    الان نگاه کردم مدفوعش خیلی آبکی و زرد ماننده مثل گلاب به روتون انگار از دهان پس داده باشه..
    چیکارش کنم

صفحه 24 از 113 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424374 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)