صفحه 109 از 113 نخستنخست ... 95990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,081 به 1,090 از 1121
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali70 نمایش پست ها
    وقتی میرم پیشش نالش میکنه . نوکش بستس همینطوری صدا میده هی همون حالت غر زدن
    شاید غذای هضم نشده در چینه دان مونده. البته میتونه این صدا انتظار توجه گرفتن از سمت شما باشه ولی موارد دیگه هم بررسی کنید. هفته ای دو مرتبه هم یک قطره سرکه سیب در نیم سی سی اب بهش بدید. برای دستگاه گوارش مفیده خصوصا در این سن و بعد از مصرف غذای پرچرب و سنگین مثل تخمه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    24783
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    شاید غذای هضم نشده در چینه دان مونده. البته میتونه این صدا انتظار توجه گرفتن از سمت شما باشه ولی موارد دیگه هم بررسی کنید. هفته ای دو مرتبه هم یک قطره سرکه سیب در نیم سی سی اب بهش بدید. برای دستگاه گوارش مفیده خصوصا در این سن و بعد از مصرف غذای پرچرب و سنگین مثل تخمه.
    ارزن کتان خرد کردم بازم هر کار میکنم نمیخوره . سرلاک غلیظ درست کردم روی اونم ریختم بازم نخورد . هیچی نمیخوره و وقتی گشنش میشه اونقدر سوت میزنه و سر و صدا میکنه که برم بهش سرلاک بدم . موندم چرا گشنه میشه ولی بازم نمیخوره حتی ساعت ها بهش سرلاک ندادم بازم چیزی نخورد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    ارزن کتان خرد کردم بازم هر کار میکنم نمیخوره . سرلاک غلیظ درست کردم روی اونم ریختم بازم نخورد . هیچی نمیخوره و وقتی گشنش میشه اونقدر سوت میزنه و سر و صدا میکنه که برم بهش سرلاک بدم . موندم چرا گشنه میشه ولی بازم نمیخوره حتی ساعت ها بهش سرلاک ندادم بازم چیزی نخورد
    دانها رو اسیاب کنید روی سرلاک بریزید ولی مقدار دان بیشتر از سرلاک باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    24783
    دانها رو اسیاب کنید روی سرلاک بریزید ولی مقدار دان بیشتر از سرلاک باشه.
    بازم لب نمیزنه . گشنش بزارم از مجبوری خودش نمیره سمت ارزن ؟ اصلا محلش ندم هر چی سوت زد . خوبه اینطوری ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    بازم لب نمیزنه . گشنش بزارم از مجبوری خودش نمیره سمت ارزن ؟ اصلا محلش ندم هر چی سوت زد . خوبه اینطوری ؟
    گرسنه نزارید . درست نیست. به تخمه عادت کرده . اگر ظرف غذا داره، از اخرین باری که غذا خورد ظرفو 2 ساعتی از قفس خارج کنید و سرلاک هم بهش ندید. وقتی خیلی گرسنه شد ظرف دان بدون تخمه رو بگردونید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    24981
    سلام
    من یه عروس هلندی دارم حدود 50 روزس
    من می خوام از سرنگ بگیرمش الان فقط سرلاک می خوره و خیلی به سرنگ وابستس،هیچی رو بدون سرنگ نمی خوره
    می شه بگین چی بهش بدم و از اون مهمتر اینکه چجوری بهش بدم؟
    یه سری دون نرم مثل کنجد رو تو دهنش له می کنه ولی فک نکنم که بخوره و چیزی به چینه دونش برسه
    میوه و برنج ابپز رو امتحان کردم از دستم نمی خوره تو ماسخوریم نخورد
    فک کنم من یاد ندارم بهش بدم که نمی خوره ممنون می شم راهنمایی کنین .
    ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba00 نمایش پست ها
    سلام
    من یه عروس هلندی دارم حدود 50 روزس
    من می خوام از سرنگ بگیرمش الان فقط سرلاک می خوره و خیلی به سرنگ وابستس،هیچی رو بدون سرنگ نمی خوره
    می شه بگین چی بهش بدم و از اون مهمتر اینکه چجوری بهش بدم؟
    یه سری دون نرم مثل کنجد رو تو دهنش له می کنه ولی فک نکنم که بخوره و چیزی به چینه دونش برسه
    میوه و برنج ابپز رو امتحان کردم از دستم نمی خوره تو ماسخوریم نخورد
    فک کنم من یاد ندارم بهش بدم که نمی خوره ممنون می شم راهنمایی کنین .
    ممنون
    سلام ، جوجه ٥٠ روزه سني نيست كه سرلاك بخوره . بيش از اندازه عادتش داديد و ترك اين عادت مشكله . بخصوص عادتي كه به سرنگ داره ،

همين روشي كه شروع كرديد خوبه . دانهاي مختلف رو خرد يا اسياب كنيد و ١٠ روز به همين صورت در اختيارش بزاريد تا به خوردنشون ترغيب بشه . اگر طريقه شكستنشونو ياد گرفت دانهاي خرد نشده رو باهاش مخلوط و هر روز به مقدارش اضافه و از خرد شده ها كم كنيد تا دان ساده جايگزين بشه .

حالا كه به سرنگ وابسته شده بين وعده ها اب ميوه با سرنگ بديد ، از مقدار سرلاك در طول روز كم كنيد تا به تدريج حذف بشه . دانهاي اسياب شده رو با تخم مرغ رنده شده بصورت ميكس بهش بديد . اگر مشكل ، سرنگ نبود ، ميتونستيد روي سرلاك كمي دان بريزيد تا سمتش بره . با توجه به علائق جوجتون ، روشهاي مختلفو امتحان كنيد ، اميدوارم جواب بگيريد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي برزيلي
    شماره عضویت
    24248
    سلام. وقت بخیر. من 2 روز پیش یه جوجه عروس خریدم که فروشنده گفت نزدیکه 2 ماهشه و باید بهش هنوز سرلاک بدم. اما سرلاک نمیخوره به زور چند سی سی می دم بهش.همش پف میده پرهاشو ارزنم خورد کردم اصلا بلد نیس بزاره تو دهنش. تخم مرغم همین طور.میشه راهنماییم کنید چون تا حالا عروس هلندی نداشتم.
    اکثر موقع ها هم پف میده پرهاشو و خیلی خیلی آرومه.
    یعنی مریضه؟آروم بودنش طبیعیه؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahbanu7 نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر. من 2 روز پیش یه جوجه عروس خریدم که فروشنده گفت نزدیکه 2 ماهشه و باید بهش هنوز سرلاک بدم. اما سرلاک نمیخوره به زور چند سی سی می دم بهش.همش پف میده پرهاشو ارزنم خورد کردم اصلا بلد نیس بزاره تو دهنش. تخم مرغم همین طور.میشه راهنماییم کنید چون تا حالا عروس هلندی نداشتم.
    اکثر موقع ها هم پف میده پرهاشو و خیلی خیلی آرومه.
    یعنی مریضه؟آروم بودنش طبیعیه؟
    سلام. از 1.5 ماهگی همزمان با سرلاک باید دانخوردن( خرد شده ) هم شروع کنه. از همان دو روز پیش میلی به غذا نداشت؟ اسهاله؟ سرمانخورده؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطي برزيلي
    شماره عضویت
    24248
    سلام. از 1.5 ماهگی همزمان با سرلاک باید دانخوردن( خرد شده ) هم شروع کنه. از همان دو روز پیش میلی به غذا نداشت؟ اسهاله؟ سرمانخورده؟
    بله ار همون موقع که خریدم و آوردم خونه به زور بهش غذا میدادم. موقع خریدم خیلی آروم و بی تفاوت بود که از فروشنده پرسیدم گفت چون تازه سرلاک خورده اینجوریه این بیحالیش باعث شد به دامپزشک هم نشون بدم قبل خرید که گفت سالم و خوبه. نه اسهال هم نیس طبیعیه مدفوعش. عطسه و خس خس هم نداره.

صفحه 109 از 113 نخستنخست ... 95990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)