صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2690
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام
    من یه جا دیدم که زده بود خاک مخصوص ایگوانا میخواستم بدونم دوستان کسی از خاک استفاده کرده؟
    ویه سوال دیگه اینکه ایگوانا رو میشه تو این آکواریمهای چینی مثلtl-450 نگه داشت یا نه ؟
    و اینکه دوستانی که تجربه نگه داشتن ایگوانا رو دارن یه توضیح کامل و مفید از نگهداری ایگوانا و شرایط لازم و همچنین وسایل مورد نیاز نگهداری و تغذیه درست ایگوانا بدن .

اگر دوستان دیگه مطلب آماده دارند که چه بهتر
    اگر الآن نداشته باشن، بنده در اسرع وقت براتون یه مطلب کلی در خصوص نگهداری از ایگوانا قرار میدم

با تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.zamani نمایش پست ها
    سلام
    من یه جا دیدم که زده بود خاک مخصوص ایگوانا میخواستم بدونم دوستان کسی از خاک استفاده کرده؟
    ویه سوال دیگه اینکه ایگوانا رو میشه تو این آکواریمهای چینی مثلtl-450 نگه داشت یا نه ؟
    و اینکه دوستانی که تجربه نگه داشتن ایگوانا رو دارن یه توضیح کامل و مفید از نگهداری ایگوانا و شرایط لازم و همچنین وسایل مورد نیاز نگهداری و تغذیه درست ایگوانا بدن .
    در ایران یکسری خاک چند وقته اومده که عموما برای Bearded Dragon مناسب هست ولی برای ایگوانا هم بفروش میرسه.این خاک ها به هیچ وجه برای ایگوانا مناسب نیست من خودم بستری از کارتن پلاست رو پیشنهاد میکنم.
    اون آکواریوم ها اندازشون چقدره؟
    چشم من هم میخوام یه مطلب جامع به زودی بذارم تو سایت درباره ی ایگواناها.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مار ایگوانا سگ
    شماره عضویت
    3988
    باسلام به همه ی دوستان کسی ایگوانا دراصفهان سراغ ندارد.....................باتشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مار ایگوانا سگ
    شماره عضویت
    3988
    باسلام
    من می خواستم ایگوانا بخرم می خواستم ببینم بزرگ بخرم یاکوچک........چه غذای بهش بدم.............چه بستری استفاده کنم.......چه لامپی بزارم.............نگهداری کدومشون آسان تره..........میزان رطوبت چقدرباشه ..... ببخشید که سوالاتم زیاد شد................باتشکر

کسی نیست جواب سوال من رابده........................................ ..........
    ویرایش توسط sepideh : 6th March 2011 در ساعت 08:28 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد نمایش پست ها
    باسلام به همه ی دوستان کسی ایگوانا دراصفهان سراغ ندارد.....................باتشکر
    باسلام
    من می خواستم ایگوانا بخرم می خواستم ببینم بزرگ بخرم یاکوچک........چه غذای بهش بدم.............چه بستری استفاده کنم.......چه لامپی بزارم.............نگهداری کدومشون آسان تره..........میزان رطوبت چقدرباشه ..... ببخشید که سوالاتم زیاد شد................باتشکر
    کسی نیست جواب سوال من رابده........................................ ..........
    کسی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتت........................................ .....................

سلام دوست عزیز
    شما اگر کمی کنجکاوی به خرج میدادی متوجه میشدی این شرایط قبلا گفته شده : یک نگاهی یه تالار می انداختی با دقت این تاپیک ها را می دیدی لینکش را برات میذارم :

کلیاتی در خصوص ایگواناهای سبز

به این صفحه هم نگاهی بندازی بد نیست فکر کنم مطالب خوبی پیدا بشه .... اگر خوندی باز هم سوال داشتی در خدمتیم

اصول و شرایط نگهداری ایگوانا

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مار ایگوانا سگ
    شماره عضویت
    3988
    باسلام خیلی ممنون ...................................

کاربر ساده

شماره عضویت
    3563
    سلام.من قصد خرید یه ایگوانا دارم میخوام کمکم کنید که حیوان خوبیه برای داخل خانه یا خیر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط athlantis نمایش پست ها
    سلام.من قصد خرید یه ایگوانا دارم میخوام کمکم کنید که حیوان خوبیه برای داخل خانه یا خیر
    سلام.
    دوست عزیز قبل از هر چیز باید فهمید که معیارتون در مورد یه حیوان خونگی خوب چی هست ؟ چه چیز هایی رو باید باشه تا حیوان رو حیوان خونگی خوب بدونید ؟

کاربر ساده

شماره عضویت
    3563
    واقعیت من یه کاسکو و یه شاه طوطی دارم تو خونه.منظور نمیخوام خیلی اذیت کنه حیوون.یه جورایی هم از نظر رسیدگی نمیخوام خیلی بیشتر از اینکه پرنده میگیره این حیوونم بگیره

کاربر ساده

شماره عضویت
    3563
    سلام
    میخواستم بدونم کجای تهران مرکز فروش خزندگان .مخصوصا ایگوانا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)