صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از 81 به 88 از 88
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام:

خوب امروز امدم.ولی دست پر امدم!!!!!2 تا فیلم از الکسی میزارم که داره صحبت میکنه و 1 فایل صوتی از صحبتاش.بچم توی این چند وقت نزدیک 10 کلمه خودش فقط یاد گرفته یعنی بدون هیچ تمرینی و به خاطرر همین هنوز واضح نمیگه.کلماتی که الکسی یاد گرفته فعلا ایناستسلام با سبک های مختلف-پیشته با سبک های مختلف-بیا-الو-بر تو-بیا بالا-بوس بده-بوس کن-بوس بوس-هان-بابا)و کلی چیز های دیگه که هنوز واضح نگفته.در ضمن اگه نخواهد پیشش وایستی بهت پیشته میگه یعنی برو و وقتی چند بار 1 چیزو بهش میگیم 1 دفعه میگه هانننننن

http://www.upload.iran-*******ir/uploads/1303319408.3gp

http://www.upload.iran-*******ir/uploads/1303383471.3gp

اینم فایل صوتی:
    http://www.upload.iran-*******ir/uploads/1303321313.mp4

دوستان نمیدونم این فروم چشه!!!من هرچی اپلود میکنم ستاره دار میشه.فقط اگه خواستین فیلم هارو ببنید لینک هارو توی 1 صفحه جدید کپی کنید و بجای ستاره ها فروم رو اینگلیسی بنویسید تا بیاد(f o r u m)من با فاصله نوشتم تا ستاره دار نشه ولی شما بدون فاصله بینشون این رو بجای ستاره ها بزنید میاد مرسی

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    ali 133 عزیز . دوست خوبم شما می تونی از آپلود سنتر خود سایت استفاده کنی . نیاز به یوزر و پسورد نداره . روی با قوانین موافقم تیک بزن تا بتونی عکس ها رو آپ کنی www.parsishare.ir

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    4521
    ماشاالله..
    علی فایل سخنگویی های جدیدشم بذار!:smile (228):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام به همه دوستان!!! بعد از 1 غیبت طولانی این شما و این هم الکسی:::::

سلام به همه عزیزان!!!

خوب چند روزی بود که قرار بود بچه پرویه ما بره و ویزیت بشه پیش دکتر!!!

بالاخره امروز وقت شد و اقا پسرمون رو اماده رفتن به بیمارستان دامپزشکی پایتخت کردیم!!!

در اول حرف هم جا داره از برخورد عالی کارکنان بیمارستان تشکر ویژه کنیم همچنین از دکتر خوبشون بجز مشاوره مفید حرفی از واکسیناسیون و موارد فوق نزدن!!! ممنونیم ازشون

خوب الکسی چکاپ شد و هیچ مشکلی نداشت شکر خدا فقط 1 نسخه کوچولی اونم برای مولتی ویتامین تجویز شد براش برای کمک به پر ریزی و در امدن بهتر پرهایه جدید

در اخر وقتی برگشتیم خونه دیدیم پسرمون یکم کلافه شده گفتیم یکم تو حیاط بیاریمش بیرون 1 هوایی بخوره و بعدش بریم خونه!!! برای همین بیشتر سرتون رو درد نمیارم و عکس هارو قرار میدم برای کیفیت و زیبا نبودنشون پیشاپیش عذر میخواهم!!!

خوب اینم از ماجرایه امروز الکسی ما امیدوارم خوشتون امده باشه.[IMG]http://forum.*********.ir/images/smilies3/wave.gif[/IMG]

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    خیلی عالی بود مرسی

ولی خطرناکه ها نپره بره. یا خدای نکرده گربه ای بیاد سرغشششش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    خیلی عالی بود مرسی

ولی خطرناکه ها نپره بره. یا خدای نکرده گربه ای بیاد سرغشششش
    سلام. خیلی ممنون نظر لطفتونه!!!

از نظر گربه که خودم بالا سرش بودم و تو حیاط هم گربه نمیاد اصلا راه در رو نداره برای همین نمیان

در مورد پریدنشم تو پر ریزی هست 80 درصد شاه پر هاش افتاده اصلا نمیتونه بپره چه برسه پرواز

باز هم مرسی که سر زدین ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

طوطی دوست داشتنی و زیبایی دارید بهتون تبریک میگم ولی 3 تا نکته هست که دوستانه و فقط از سر دلسوزی و کمک به طوطیتون بهش اشاره میکنم :

1.کاسکو تمام طوطی های دیگه بدون استثنا در فصل لک و پر ریزی پرواز میکنند.آیا شما میتونی تصور کنی که طوطی در طبیعت 1 ماه در سال نتونه پرواز کنیه؟!اگر اینطور بود نسلشون سال ها پیش منقرض شده بود
    یک چنین چیزی غیر ممکنه.بنا بر این به هیچ عنوان با پر غیر قیچی شده بیرون نیاریدش.خانم سودابه سر همین اتفاق کاسکوشون رو از دست دادن....همچین پرواز میکنه میره نقطه میشه که باورت نمیشه

2.گربه در کسری از ثانیه حمله میکنه و با اولین گاز دیگه عملا کر از کار میگذره.گربه طبق غریزش حمله میکنه در کسی از ثانیه...و تا شما بخوای بجنبی کار از کار گذشته حتی اگر گربه ولش کنه و فرار کنه.متاسفانه شاه طوطی دوست داشتنی خانم عسل1 با اسم دیتو 2 هفته پیش دقیقا همینجوری توسط گربه مورد حمله قرار گرفت...گربه رو تعقیب کردن و در نهایت بعد از چند ثانیه دیتو رو ول کرد و فرار کرد ولی متاسفانه دیتو چند ساعت بعد از بین رفت...خاطره تلخیه برای ایشون ولی ناچارا گفتم که بازم یک مثال حقیقی که مال همین 2 هفته پیش هم هست زده باشم

3.طوطیتون مستعد پرکنیه...مواظبش باشید.شاه پراش و پر های پشتش رو خوب نگاه کنید.

هیچ عاملی به جز منقار خود طوطی قادر به دسترسی به پر های پشت طوطی نیست.کما اینکه پر های روی کتف و پر های کاور بالای شاه پر هم قیچی قیچی شده...پر ها فر خورده که دلیلش کشیده شدن مداوم با منقار طوطی بوده.شما یک پر پرنده رو اگر با یه میله نازک تحت فشار در حرکت قرار بدید یا قطع میشه یا اگر نشه فر میخوره!!!این ها فقط از منقار کاسکوی شما بر میاد

موفق باشید
    آژیده
    ویرایش توسط بابک آژیده : 2nd May 2012 در ساعت 06:20 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

طوطی دوست داشتنی و زیبایی دارید بهتون تبریک میگم ولی 3 تا نکته هست که دوستانه و فقط از سر دلسوزی و کمک به طوطیتون بهش اشاره میکنم :

1.کاسکو تمام طوطی های دیگه بدون استثنا در فصل لک و پر ریزی پرواز میکنند.آیا شما میتونی تصور کنی که طوطی در طبیعت 1 ماه در سال نتونه پرواز کنیه؟!اگر اینطور بود نسلشون سال ها پیش منقرض شده بود
    یک چنین چیزی غیر ممکنه.بنا بر این به هیچ عنوان با پر غیر قیچی شده بیرون نیاریدش.خانم سودابه سر همین اتفاق کاسکوشون رو از دست دادن....همچین پرواز میکنه میره نقطه میشه که باورت نمیشه

2.گربه در کسری از ثانیه حمله میکنه و با اولین گاز دیگه عملا کر از کار میگذره.گربه طبق غریزش حمله میکنه در کسی از ثانیه...و تا شما بخوای بجنبی کار از کار گذشته حتی اگر گربه ولش کنه و فرار کنه.متاسفانه شاه طوطی دوست داشتنی خانم عسل1 با اسم دیتو 2 هفته پیش دقیقا همینجوری توسط گربه مورد حمله قرار گرفت...گربه رو تعقیب کردن و در نهایت بعد از چند ثانیه دیتو رو ول کرد و فرار کرد ولی متاسفانه دیتو چند ساعت بعد از بین رفت...خاطره تلخیه برای ایشون ولی ناچارا گفتم که بازم یک مثال حقیقی که مال همین 2 هفته پیش هم هست زده باشم

3.طوطیتون مستعد پرکنیه...مواظبش باشید.شاه پراش و پر های پشتش رو خوب نگاه کنید.

هیچ عاملی به جز منقار خود طوطی قادر به دسترسی به پر های پشت طوطی نیست.کما اینکه پر های روی کتف و پر های کاور بالای شاه پر هم قیچی قیچی شده...پر ها فر خورده که دلیلش کشیده شدن مداوم با منقار طوطی بوده.شما یک پر پرنده رو اگر با یه میله نازک تحت فشار در حرکت قرار بدید یا قطع میشه یا اگر نشه فر میخوره!!!این ها فقط از منقار کاسکوی شما بر میاد

موفق باشید
    آژیده
    سلام بابک عزیز

خیلی ممنون که سر زدین و راهنمایی کردین

تمام بیانات شما کاملا صحیح هست و ممنون از دلسوزیتون بسیار خوشحال شدم مرسی

فقط در مورد مواردی که ذکر کردین همون طور که گفتم بله طوطی من کاملا پرهاش چیده شده از قبل و بجز 2 شاه پر اولی که تو عکس ها معلوم هست بقییه که چیده شده بودن افتادن و هنوز در نیومدن از این لحاظ که نمیتونه پرواز کنه کاملا اطمینان داشتم

در مورد گربه کاملا صحیح هست قبول دارم!!! ممنون از تذکر به جاتون

و اما در مورد پر های الکس!!!

طوطی بنده حودودا 7 ماه پیش یا کمی بیشتر به دلیل عصبی و کمی کمبود مواد معدنی و..... دست به پر جوی زد و در کمتر از 1 هفته بیشتر پرهایه خودش رو خراب کرد. این ها هم هنوز یادگار چند ماه پیش هستن ولی خوب خدا رو شکر زود مشکل رفع شد و خیلی وقته که اصلا ادامه نداده کارش رو و خوش بختانه در پر ریزی هست و کمی از پرهایه خراب ریخته شدن و داره درست میشه دکتر فوق هم 2 پیشنهاد داد که کشیدن پر ها بود که گفتن مستلزم بیهوشی پرنده هست و..... که خودشون گفتن پیشنهاد نمیشه و مورد بعدی صبر تا پر ریزی که به نظر بنده هم خیلی مورد بهتری میباشد

در کل ممنون از توجهتون

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)