صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 88
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    علي جان خيلي عالي بود بهت تبريك ميگم.
    يكم توضيح بده در مورد روش ناز كردن و روي دست آوردنش؟
    ممنون
    سلام میلاد جان.اولا ممنون.در مورد ناز کردن و روی دست اوردن باید بگم که من برای ناز کردنش به الکس وقت دادم تا کملا به دستم اعتماد کرد به این صورت که میزاشتم از قفس میومد بیرون بعد قفسشو از جلو چشماش دور میکردم و بعد اروم حی دستمو میزاشتم پشتش و سرشو اروم ناز میکردم که بعد 1 هفته دیگه وقتی رو قفسم بود میزاشت نازش کنم و وقتی هم که کاملا اعتماد کرد تویدقفسم میزاره نازش کنم در مورد روی دست امدنم اول الکس وقتی رو قفس بود شونمو میگرفتم جلوش میومد روی شونم و منم بهش میگفتم بیا بالا بعد چند باری وقتی لباس استین بلند تنم بود و کاپشن میگرفتم جلوش و میگفتم بیا بالا تا بعد 2 هفته الان تا میرم کنارش میاد که بیاد رو دست و وقتی هم روی زمین باشه سعی میکنه از پایین شلوارم بگیره بیاد بالا روی شونم ولی بهت پیشنهاد میکنم روی دست امدنو روی مبلب جایی که براش غریبست با پیرن ضخیم تمرین کن که اگه خواست گازم بگیره به مشکل بر نخوری و راحت تر بهت اعتماد کنه بعد 1 هفته که از روی مبل امد روی دستت احتمالا براش عادی میشه و هرجا باشه با دیدن دستت میاد روی دستت.فقط تمرین و بر داشته باش تا بهت اعتماد کنه.همین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    وای خوش به حالت!!!! کاش عسله منم را به را جیغ جنگلی* بزنه!ولی* زیادی نجیبه.سریع هم به محیط عادت کرده الآنم ۵روز که پیشمه.راستش در مورد سنشم عجیب فکر می*کنم بهم انداختنش.خدا به خیر بگذرونه!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط sherry نمایش پست ها
    وای خوش به حالت!!!! کاش عسله منم را به را جیغ جنگلی* بزنه!ولی* زیادی نجیبه.سریع هم به محیط عادت کرده الآنم ۵روز که پیشمه.راستش در مورد سنشم عجیب فکر می*کنم بهم انداختنش.خدا به خیر بگذرونه!!!
    سلام.ممنون.در مورد جیغ هم نگران نباشید بزارید یخش اب بشه بعد خودتون متوجه میشین در مورد سنشم از چشماش عکس بزارید دوستان کمکتون میکنن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    مرسی*.چند وقته دارینش این پسر خوبو.بعد از ۱۵روز آروم شدنش اولین کاری که کردین چی* بود؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    مرسی*.چند وقته دارینش این پسر خوبو.بعد از ۱۵روز آروم شدنش اولین کاری که کردین چی* بود؟
    سلام.حودود 100 روز هستش که الکس پیشه منه.من از روز 15 به بعد شروع کردم با دست غذا دادن به الکس

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    علی* جون
    من خنگ به عسلم همون روز اول با دست غذا دادم خیلی* هم سریع یاد گرفت ولی* با اکراه قبول میکرد!!!!!الآنم هنوز ۱۰روز نشده کامل بلده.به شدت هم اهل گاز منم خیلی* میترسم از گاز!!!!در مورد سرگرمیش بیرون قفس برام بگو.عسله من رنگای قفسشو میخوره این می*شه سرگرمیش بیرون قفس.هرچیم جلوش باشه بازم به نظرش رنگای قفسش خوش مزه تره!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    راستی* یه سری عکسم ازش گذشتم تو انجمن خاکستری ها.واسه سنش و مشکله منقارش.خوشحال میشم برین ببینین نظر بدین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3559
    راستی* شناسنامه داره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    علی* جون
    من خنگ به عسلم همون روز اول با دست غذا دادم خیلی* هم سریع یاد گرفت ولی* با اکراه قبول میکرد!!!!!الآنم هنوز ۱۰روز نشده کامل بلده.به شدت هم اهل گاز منم خیلی* میترسم از گاز!!!!در مورد سرگرمیش بیرون قفس برام بگو.عسله من رنگای قفسشو میخوره این می*شه سرگرمیش بیرون قفس.هرچیم جلوش باشه بازم به نظرش رنگای قفسش خوش مزه تره!
    سلام.خوب این خوبه که عسل از شما زیاد ترس نداشته و از روز اول غذا گرفته .در مورد گاز گرفتن هم که همشون همین طور هستن و موقعی که بترسن گاز میگیرن.در مورد سرگرمی که سر گرمی خواستی بیرون قفس نداره یا روی قفس پر ارایی میکنه یا اینکه 1 توپ پینگ پونگ میزاریم باهاش بازی میکنه.در مورد عسلی باید بگم که رنگ قفس خیلی براش بده چون حاوی سربه و سمی هستش.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    راستی* شناسنامه داره؟
    نه.هنوز براش شناس نامه نگرفتیم.

صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)