صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 107
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    ای جانم . اگر من بودم به جای ناز کردن می خوردمش :smile (77)::smile (127):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    خیلی نازه ه ه ه ه واقعا قیافش مظلوم میشه وقتی می خواد نازش کنی .تو رو خدا اینقدر معطلش نکن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    چقدر این پرپری شیطونه.از چشماش معلومه

الهی قربونش برم
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    ای جانم . اگر من بودم به جای ناز کردن می خوردمش :smile (77)::smile (127):
    ممنونم از همه تون
    لطف دارید

:smile (91): :smile (91):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام

خب این هم عکس جدید از سوگلی خودم میکا خان
    ایشون امروز برای اولین بار حمام کردند ...( من عادت ندارم طوطی های جدید را سریع حمام کنم میذارم یک ماه از آمدنشان بگذره بعد)

[IMG][/IMG]

بعد هم برای دومین بار اجازه پیدا کرد که از قفس بیاد بیرون ... خیلی جالبه عاشق راه رفتن روی فرش است ..... از روی فرش یه ذره اون ور تر نمیره ... امروز کلی خوشحالی کرد و سوت زد و ذق کرد ... خیلی دوستش دارم

[IMG][/IMG]

بچه ام حمام کرده رنگش باز شده :smile (33):

:smile (91): :smile (91): :smile (91): :smile (91):

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    ماشالا خیلی نازه شیکرا جان انصافا این یکی از بین طوطیهات یه جورایی تک و سوگلیه، دوسش دارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری، قورباغه درختی
    شماره عضویت
    894
    سلام
    عجب رنگی داره شیکرا جان
    توی عکس های قبلی رنگش معلوم نبود واقعا حمام کردن این قد ر تاثیر داره؟
    میشه بپرسم که چرا میگید طوطی را یکماه بعد از ورود حمام می کنید ... من توی این سایت و خیلی از سایت ها خوندم که حمام کردن باعث رام شدن یا آرام شدن میشه و توصیه شده که طوطی را 10 یا 15 روز بعد حمام ببرید حتی یه جا خوندم که نوشته شب حمام ببرید بهتر است ...؟ چرا شما میگی که یک ماه بعد بردی حمام ... حمل بر بی ادبی نشه برای افزایش آگاهی ام پرسیدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری , بلدرچین
    شماره عضویت
    3968
    پنج تا صفحه رو کامل خوندم هیچ پرنده معمولی توشون نبود همه زیبا و سرحال و شاداب بودن
    کاش دوستایی تو این فروم اهوازی پیدا میکردیم که جوجه گوشتی میخریدیم ازشون یا پرنده معاوضه میکردیم لاقل حوصلمون از 10 تا قناری سر نره
    حاضرم قناریمو بدم فنچ بگیرم دیگه ازشون زده شدم خوش بحال شما تهرانیا

کاربر ساده

شماره عضویت
    183
    سلام شیکرا جان. این سه پرنده ای رو که الان داری قصدت این هست که تا زنده هستن نگهشون داری؟ یا ممکنه بعد از یه مدت بخوای با پرنده تازه ای جاشونو پر کنی؟خانم من عادت داره بدجوری دل می بنده به پرنده هایی که نگه میداریم. جوری که اگه بمیرن انگار بچش مرده تا ابد غصه میخوره. یه بار بلبلی که از بچگی خودمون بزرگش کرده بودیم از خونه در رفت و بر نگشت. هنوز که هنوزه بعد از سه سال منو سرزنش می کنه که چرا مواظب نبودی. گاهی یادش میفته و گریه میکنه. امان از دست شما خانما.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ككاتيل يا عروس هلندي(cockatiel)
    شماره عضویت
    4185
    زیبا هستند زیبا هستند زیبا هستند و باز هم همین

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaser_ir57;2***4
    سلام شیکرا جان. این سه پرنده ای رو که الان داری قصدت این هست که تا زنده هستن نگهشون داری؟ یا ممکنه بعد از یه مدت بخوای با پرنده تازه ای جاشونو پر کنی؟خانم من عادت داره بدجوری دل می بنده به پرنده هایی که نگه میداریم. جوری که اگه بمیرن انگار بچش مرده تا ابد غصه میخوره. یه بار بلبلی که از بچگی خودمون بزرگش کرده بودیم از خونه در رفت و بر نگشت. هنوز که هنوزه بعد از سه سال منو سرزنش می کنه که چرا مواظب نبودی. گاهی یادش میفته و گریه میکنه. امان از دست شما خانما.
    سلام
    پیکو مال من نبود مال یکی از دوستان بود ... آورد که من بزرگش کنم و الان دیگه پس دادم به صاحبش
    پرپری را هدیه دادم به یکی از دوستانم که یک مشکل عاطفی براش پیش آمده بود ... الان با هم خوب و خوش هستند و خبرش را دارم که تخم گذاشته و داریم براش دنبال یه نر خوب میگردیم
    من از پرند های دوستام هم نگهداری می کنم مثلا عید امسال سه تا از دوستام که میخواستن برن مسافرت پرنده هاشون را سپردن دست من ... دوتا شاه طوطی و یک ملنگو... خب نمیشه که دلبسته بشم ... همه شون را دوست دارم و حتی وقتی اینها هم از خونه مون رفتم تا به مدتی حالم گرفته بود ...
    میکا هست ... هنوز ......
    هر چند که گاهی مجبور میشم به خاطر شغلم ( مسافرتهای کاری ) گاهی بسپرمش دست دوستان ولی طوری بار آمده که با هیچ کس غریبی نمی کنه ... و به شدت عادت داره که با اسباب بازی هاش خودش را سرگرم میکنه ... راستش میکا را زیاد وابسته به خودم بار نیاوردم با همه خوبه ...

من هم به پرنده ها و کلا هر موجود زنده ای که میارم توی خانه دلبسته میشم ولی همیشه سعی می کنم که خودم را کنترل کنم البته هر کدام از اینها راکه میدم به صاحبشون و این اینکه هدیه میدم به دوستام تا یک هفته ای کارم گریه زاری است دست خودم نیست ولی باز هم سعی می کنم که خودم را کنترل کنم ... پرنده درب و داغون زیاد به پستم می خوره و نمیتونم به همه شون دل ببندم خصوصا پرنده های وحشی ... تیر خورده .. زخمی و خلاصه ....
    در ضمن من کاکتیل زیاد به دوستام هدیه میدم ... به دوستانی که میشناسمشون و میدونم وجود یه پرنده می تونی خیلی انرژی مثبت بده
    ویرایش توسط Shikra : 22nd April 2011 در ساعت 09:12 AM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    سلام
    بر حسب اتفاق یه ماجرایی برای من پیش آمد که گفتم شاید نشون دادنش به شما خالی از لطف نباشه ... حالا به چه جور و چه دلیلی اش کار ندارم ماجرا را از جایی تعریف می کنم که نگهداری از چند تا تخم مرغ به عهده من افتاد و من اونها را نگه داشتم تا روزی که به دنیا آمدند دیگه مراحل به دنیا آمدنشان را در عکس های زیر می تونید ببیند

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)