صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124
    سینا جان منبعت در مورد مکان اولیهٔ پیدایش انسانهای ابتدایی چیه؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط Tarantula نمایش پست ها
    سینا جان منبعت در مورد مکان اولیهٔ پیدایش انسانهای ابتدایی چیه؟

اسم کتاب تاریخ تمدن ویلدورانت به گوش شما خورده دوست عزیز ؟ فکر نمی کنم منبع از این محکم تر وجود داشته باشه . اگر وقت کردی بخونش . 10 تا12 جلد هست که هر جلدش نزدیک 1000 صفحه می شه . وقت کردی بخونش

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    منم از دیدن این مار حامله کشته شده ناراحت شدم اما به نظر منم این ادما هیچ کار بدی یا جنایتی نکردن هر کسی هم که داره اون مردم و محکوم میکنه اگه یه مار ابی هم تو راه پله خونش ببینه با دمپایی میزنه لهش میکنه حالا وای به حال ادمای این روستا با این مار به این بزرگی
    همه بیرونن گود نشستیم میگیم لنگش کن و همه داریم از مار طرفداری میکنیم اما اگه نکشن زن و بچه و دامشون ممکنه خورده بشه
    واقعا تصور کنید توی روستا و خونه هایی که همه تو سطح زمینه ایا واقعا کاری به جز کشتنش میمونه؟ میتونن ریسک کن تا مامور بیاد ببرتش؟ اونم این ادمایی که معلومه تو کشور پیشرفته ای نیستن

سال نوی همه دوستان مبارک

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    منم از دیدن این مار حامله کشته شده ناراحت شدم اما به نظر منم این ادما هیچ کار بدی یا جنایتی نکردن هر کسی هم که داره اون مردم و محکوم میکنه اگه یه مار ابی هم تو راه پله خونش ببینه با دمپایی میزنه لهش میکنه حالا وای به حال ادمای این روستا با این مار به این بزرگی
    همه بیرونن گود نشستیم میگیم لنگش کن و همه داریم از مار طرفداری میکنیم اما اگه نکشن زن و بچه و دامشون ممکنه خورده بشه
    واقعا تصور کنید توی روستا و خونه هایی که همه تو سطح زمینه ایا واقعا کاری به جز کشتنش میمونه؟ میتونن ریسک کن تا مامور بیاد ببرتش؟ اونم این ادمایی که معلومه تو کشور پیشرفته ای نیستن

سال نوی همه دوستان مبارک
    هر انسانی در هر منطقه ای که زندگی می کنه با حیوانات منطقه اش به خوبی آشناست . مردم بومی آمریکای جنوبی به خوبی می دونن که ممکن هست با چه چیز هایی رو به رو بشن . پس بهتر نبود خونه هاشون رو جای امن تری می ساختن ؟ از قدیم گفتن خود کرده را تدبیر نیست.
    اگر این مردم از روی ترس این مار رو کشته بودن دیگه نیازی به گرفتن عکس یادگاری و باز کردن دل و روده ی این حیوان نبود.
    من هم اگر مار آبی بیننم با دمپایی نمی کوبم تو سرش . خیلی آروم برش می دارم ( چون می دونم برای من خطری نداره ) می برم تو یکی از جاهایی که رفت و آمد آدما توش نیست یا حداقل کمه آزادش می کنم.

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.M نمایش پست ها
    هر انسانی در هر منطقه ای که زندگی می کنه با حیوانات منطقه اش به خوبی آشناست . مردم بومی آمریکای جنوبی به خوبی می دونن که ممکن هست با چه چیز هایی رو به رو بشن . پس بهتر نبود خونه هاشون رو جای امن تری می ساختن ؟ از قدیم گفتن خود کرده را تدبیر نیست.
    اگر این مردم از روی ترس این مار رو کشته بودن دیگه نیازی به گرفتن عکس یادگاری و باز کردن دل و روده ی این حیوان نبود.
    من هم اگر مار آبی بیننم با دمپایی نمی کوبم تو سرش . خیلی آروم برش می دارم ( چون می دونم برای من خطری نداره ) می برم تو یکی از جاهایی که رفت و آمد آدما توش نیست یا حداقل کمه آزادش می کنم.
    هر کسی اگه ماری به این بزرگی و شکار کرده بود باهاش عکس میگرفت شایدم یه عکاس اتفاقی این صحنه رو دیده عکس گرفته شایدم یکی از روستاییها تازه رفته شهر و دوربین خریده(شوخی) یا خیلی چیزای دیگه که ما دلیل عکس و نمیدونیم و شکمشم پاره گردن چون قطعا میخورنش و گوشت قابل توجهی واسشون داره
    مردم بومی هم سالهای سال اونجا با محیط خو گرفتن احتمالا در طی سالیان سال طبیعت بهشون اینطور اموخته که خونه هاشونو به این شکل و در اون منطقه بنا کنن
    در هر صورت اون مار وارد حریم زندگشیون شده و باعث خطر و هر موجودی به صورت غریزی از حریم خصوصیش دفاع میکنه و انسان هم از این قاعده مستثنا نیست و اونم با همچین موجود به این عظمتی که دیدن عکسشم لرزه به تن ادم میندازه
    به هر حال هر کی نظری داره و نظر همه هم محترمه اما بازم من نظرم اینه که بهتره خودمون و جای اون ادمها بزاریم بعد قضاوت کنیم و اینو مطمئن باشید که بومیان یک منطقه بهترین دوست با طبیعت خودشونن و چیزی که باعث تخریب طبیعت شده ورود عوامل خارجی و غیر بومیه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam64 نمایش پست ها
    هر کسی اگه ماری به این بزرگی و شکار کرده بود باهاش عکس میگرفت شایدم یه عکاس اتفاقی این صحنه رو دیده عکس گرفته شایدم یکی از روستاییها تازه رفته شهر و دوربین خریده(شوخی) یا خیلی چیزای دیگه که ما دلیل عکس و نمیدونیم و شکمشم پاره گردن چون قطعا میخورنش و گوشت قابل توجهی واسشون داره
    مردم بومی هم سالهای سال اونجا با محیط خو گرفتن احتمالا در طی سالیان سال طبیعت بهشون اینطور اموخته که خونه هاشونو به این شکل و در اون منطقه بنا کنن
    در هر صورت اون مار وارد حریم زندگشیون شده و باعث خطر و هر موجودی به صورت غریزی از حریم خصوصیش دفاع میکنه و انسان هم از این قاعده مستثنا نیست و اونم با همچین موجود به این عظمتی که دیدن عکسشم لرزه به تن ادم میندازه
    به هر حال هر کی نظری داره و نظر همه هم محترمه اما بازم من نظرم اینه که بهتره خودمون و جای اون ادمها بزاریم بعد قضاوت کنیم و اینو مطمئن باشید که بومیان یک منطقه بهترین دوست با طبیعت خودشونن و چیزی که باعث تخریب طبیعت شده ورود عوامل خارجی و غیر بومیه
    متن خودتون رو یه قسمتش رو مشخص تر می کنم . چون معنی شکار کردن با نجات دادن جون خودمون از دست یه حیوان کاملا فرق داره .
    من هم حرف شما رو قبول دارم که یاد می گیرن خونه هاشون رو چطور درست کنند. پس طوری می سازن که امن باشه . پس اون مار نمی تونست تو خونه به اونا صدمه بزنه .

کاربرفعال

شماره عضویت
    276
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.M نمایش پست ها
    متن خودتون رو یه قسمتش رو مشخص تر می کنم . چون معنی شکار کردن با نجات دادن جون خودمون از دست یه حیوان کاملا فرق داره .
    من هم حرف شما رو قبول دارم که یاد می گیرن خونه هاشون رو چطور درست کنند. پس طوری می سازن که امن باشه . پس اون مار نمی تونست تو خونه به اونا صدمه بزنه .
    بله نمیتونست صدمه بزنه اما میتونست کمین کنه اومدن بیرون یه لقمه بکنتشون اونا که نمیتونن تا ابد تو خونه بمونن چون یه مار تو حیاطشون رژه بره یا همیشه با ترس و لرز از خونه بیان بیرون
    شایدم این قبایل سالهاست دارن این مار رو شکار میکنن میخورن اما تا به امروز دوربین نداشتن!
    در هر صورت من شما تو خونه خودمون راحت نشستیم داریم راحت نظر میدیم و اگه بدونیم یه همچین ماری تو شعاع 100 متری خونمونه تو 7تا سوراخ قایم میشیم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    نمی دونم چی بگم . اما کشتنش از نظر من آخرین راه حل باید باشه .
    اتفاقا من خیلی خوشحال می شم که یکی از اینا رو از نزدیک ببینم. دیدن حیوانی از نزدیک که قدمتش به زمان دایناسور ها می رسه خیلی جالبه :smile (277):

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    رطیل،ایگوانا،لاکپشت،عقرب،صدپا،اسکینک زبان آبی، کینگ
    شماره عضویت
    3124
    نه سینا جان متاسفانه این کتاب رو نخوندم ولی* خوشحال میشم اگه مختصری از توضیحاتش دربارهٔ مکان پیدایش انسانهای اولیه رو اینجا مرقوم بفرمایید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    یک موضوع جالب....
    من تو 1 ماه اخیر خیلی دنبال یک مورد حمله آناکوندا به انسان گشتم ولی تو اینترنت که چیزی یافت نشد!!!فکر میکنم اصلا تا به امروز حتی یک مورد هم حمله مار آناکوندا و خورده شدن انسان توسط این مار گزارش و ثبت نشده!!! و اگرم چیزی باشه در حد خرافات و خاطرات محلیه
    دلیل اینکه اینقدر این مار ترسناک به نظر میاد احتمالا فقط و فقط فیلم های هالیوودیه که راجع به این حیوان ساخته شده و از اون هیولایی ترسناک در ذهن مردم ساخته!!!
    بر عکس آناکوندا که به سنگین ترین مار شهرت داره نوع پیتون شطرنجی یا بلند ترین و طویل ترین مار دنیا که تو جنوب شرقی آسیا زندگی میکنه بد نام ترین نوع مار تو حمله به انسانه و همه ساله چندین مورد از خورده شدن انسان توسط این مار گزارش میشه

موفق باشید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)