صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 994
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو- عروس هلندی
    شماره عضویت
    14099
    فروش یک عدد ملنگو نیمه رام و کاملا سالم
    فروش فقط در شیراز
    قیمت:145000 تومان

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    دوست عزیز لطفا هر چه زودتر عکس بزارید از طوطی ..

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ماکادو
    شماره عضویت
    14699
    کاسکو 200 کلمه صحبت
    ویژگی : فوق العاده با هوش با تضمین یادگیری یک کلمه در عرض دو روز - 4 تا شعر میخونه البته کوتاه بیش از 200 کلمه بلده بوس میده دستی و رام هست و جیغ الکی نمیزنه صدا کاملا واضح
    قیمت به همراه قفس و دو عدد اسباب بازی : 5 میلیون تومان مقطوع در صورت تمایل به خرید ویدئو هایی منتشر خواهد شد.
    فروش فقط به کسی که میخواد نگه داره و فقط ساکن تهران یا تعویض با کاکادو و ماکائو

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    14763
    دنبال ملنگو سن پایین هستم جهت رام کردن و غیره.
    قیمت مناسب

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوستان سلام.تعداد 6 عدد جوجه عروس هلندی خاکستری دو ماهه ای که توسط والدین تغذیه شدن آماده ی فروش هستن.عزیزانی که تمایل به خرید دارن در پ خ در خدمتشون هستم.قیمت هر کدوم هم 180 هزارتومان هست.ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Kasko
    شماره عضویت
    14549
    اگر دوستان جوجه كاسكو حلقه پا چشم طوسي يا دودي داشته باشند نقدا خريدارم، فوري

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    مینا و عروس
    شماره عضویت
    13941
    سلام دوستان
    یه جفت مرغ عشق برا فروش دارم که این سری 4 تا جوجه داد و 3تاشو فروختم و در حال حاظر یه جوجه زرد دارند
    نر سفید و ماده زرد(هم نر م ماده دستی)قابل ارسال به شهرهای نزدیک اصفهان
    قیمتم میزنم 70 با لونشون تا زود فروش بره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    14972
    سلام دوست من

اگه كاسكوتون اين مشخصات رو داشته باشه و برزيلي ها هم واقعا جفت باشن ، من خريدارم شماره تماسم هم مي دم اگه خواستيد تماس بگيريد يا ميل بزنيد

زودتر نظرتون رو بگيد ممنون مي شم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط faramarz2020 نمایش پست ها
    سلام دوست من

اگه كاسكوتون اين مشخصات رو داشته باشه و برزيلي ها هم واقعا جفت باشن ، من خريدارم شماره تماسم هم مي دم اگه خواستيد تماس بگيريد يا ميل بزنيد

زودتر نظرتون رو بگيد ممنون مي شم
    دوست عزیز الان دقیقا مخاطب شما کیه ؟ از هر کاربری میخواید طوطی بخرید لطفا از طریق پیام خصوصی هماهنگ کنید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    7407
    این کاسکو رو ٢ سال پیش در حالی که وحشی و چشم های دودی داشت خریداری کردیم و الان تازه چشم هاش داره به سفیدی میره و سنی حدود 3 سال داره.

کاسکو کنگو با پرهای صاف و سالم و سرحال و بازیگوش و پاهای کشیده ای هم داره و هر چیزی که بهش بدید می خوره.

اسمش سانی ـه.

اگه بخواید یک چیزی رو با دست بگیره کافیه بهش بگید بگیر و به نوکش نزدیک کنید ولی نذارید بگیره و ببرید عقب و دوباره ببرید پیشش اما اینبار پیش پاهاش و خواهید دید که پاهاش رو چجوری دراز می کنه تا از شما بگیره !

تا حدی رام شده که به همه اجازه ميده نازش كنن و باهاش بازي كنن!

به راحتي و با اشتياق از تو قفس يا
    خیلی شب ها شده که زیر پتو کنارم گذاشتمش رو با هم دیگه خوابیدیم!

هر جاي ديگه اي روي دست بياد تا با شما باشه و همراهتون باشه!

ياد گرفته كه هر وقت يه روزنامه باطله زيرش باشه دستشوييش رو بكنه تا ديگه مشكل كثيف كردن خونه هم نداشته باشه! مثلا هر ١٠،١٥ دقيقه يكبار كه به روزنامه نزديكش كنيد ، كارش رو انجام ميده و بعد مي تونيد هر جا خوستيد ببريدش!

وقتي روي دسستونه و تكونش بديد و بگيد "تاب تاب" اون هم همينارو ميگه !

شب هم ساعت ٩:٣٠ ، ١٠ چراغ هم روشن باشه مي خوابه و اصلا سر و صدا نمي كنه

با گفتن کلمه دست بده و جلو بردن دست نزدیک پاهاش، خودش پاهاش رو میاره بالا و دست میده! چند بار هم تکرار کنید ذوغ می کنه

بخواید بقلش کنید خودش بالش رو بالا میاره و میشه بدنش رو کامل گرفت دست، البته زیادش رو خوشش نمیاد.

یه سری بازی ها هم بلده اگه بخواید ازش فیلم می گیرم و آپلود می کنم. مثلا انگشتارو رو شبیه 2 تا پا که می کنیم و رو زمین تکون میده داداشم، به شدت جوگیر میشه و از هر جا که باشه میاد اونجا تا گاز بگیره و باهاش بازی کنه، بعد هم صدای خاصی در میاره. دیدو دیدو هم در همین حال می کنه!

بخواد بترسونه خودش رو پف میده و با یه حرکت سریع بال و گفتن پخ اینکارو می کنه که خیلی خنده دار هم هست !

وقتی ما یه چیزی می خوریم ، اونم دلش می خواد و میگه سیب می خوام و بیا بخور که منظورش اینه که یه چیزی به اون بدیم!

اذیتش کنید با یه تن صدای خیلی باحال می گه چته

حدود ٧٠ به بالا کلمه واقعا حرف می زنه ، مثلا : سلام - خوبي - چطوري - من خوبم - تو چطوري (با 2 مدل صدا) - چه خبر - عید شما مبارک ! - ووی ووی ووی ووی - چته - دالی - دالی دالی دالی ( تند تند با صدا نازک) - عزیزم - خوشگلم - نانای نای نانای نای - دیدو دیدو دیدو - پخ - بيا - بوس بده - صداي بوس - به به به به - ميخوای ؟ - تپل - جوجه - سيب مي خوام - قلمبه - صدای هیش - دست بده - به به به به - خوشمزس - خوردم - يا علي - لا اله الا الله - الله اکبر - دالي - ساني - ها - مجيد - محمد - مهدي - بوس كنم - تاب تاب - عزيز دل من - اكبر آقا و پول منو بديد من بررررم ( تيكه سريال ويلاي من ) - ناز کنم - نازي - بيا بخور - الو - نمي خواي؟ - صداي خنده به چند حالت و تن صدا - صوت هاي مختلف - کوچولو - بخند - بده - صبح بخير - بگو - خوشگل - چند مودل صوت خاص - صداي زنگ موبايل - بشکن ميزنه مي رقصه - بدو - دست بده - بيا اينجا - بگير - به تو چه - چه خبر - يه توپ دارم قلقليه سرخ و سفید و آبیه (البته یکم مشکل داره) - صداي حباب - صداي مسلل ليزري - و ...

پر های قرمزی هم روی بال هاش و دور پاهاش داره که تا حدودی خاصش کرده.

وقتی از بیرون میاید و بهش نزدیک بشید بهتون سلام می کنه و بشکن می زنه و سرش رو بالا و پایین می کنه و خوشحال میشه !

بهش بگید بوس بده صدای بوس در میاره (ولی باید تو حس حرف زدن باشه و وسط حرف هاش اینکار رو می کنه معمولا).

خیلی راحت روی دست میاد و اگه باهاتون دوست بشه اگه آزادش کنید پرواز می کنه روی شانه یا دست شما هم خواهد آمد.

خیلی خوب هم می تونه بال بزنه و به هیچ وجه به جایی نمی خوره

اگه بخواید عکس و فیلم کارهای جالبش رو هم می تونم بزارم.

اینم چند تا فیلم ازش :

http://uploadtak.com/images/r7826_Da...am_Salam_S.avi

http://uploadtak.com/images/x6179_BooS.avi

http://uploadtak.com/images/a923_Poshtaki.avi

چند تا عکس :

قیمت پایه : 4 ميليون تومان ، اما به بالاترین پیشنهاد و قابل اعتماد ترین شخص فروخته میشه. می تونیم حضوری در تهران معامله کنیم.

لطفا از پیام خصوصی برای پیگیری این پست استفاده کنید تا سریعتر جواب داده بشه.

صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)