صفحه 68 از 100 نخستنخست ... 18495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 994
    همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    دوستان اگه برای هر خرید و فروشی یه تاپیک جدا گانه بسازید بهتر دیده میشه و راحت تر کارتون پیش می ره
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    سلام
    3 عدد عروس هلندی لوتینو 2 ماهه موجود می باشد 15 روزه که دون خور شدن ، نیمه رام هستند و نژاد آنها اصلاح شده و پشت سرشان دیگه کچل نیست

قیمت هم 160 هزار تومان قابل دوستان رو هم نداره

محل تحویل تهران خیابان جمهوری
    هماهنگی هم فقط پیام خصوصی ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو کنگو
    شماره عضویت
    9473
    فروش جوجه کاسکو 2ساله رام سخنگو 50 کلمه و جمله
    به علت اینکه امسال کنکور ارشد دارم میخوام کاسکوم رو بفروشم.
    چشمش کاملا طوسی هستش ، کاملا رامه و روی دست همه میاد ، کف دست میخوابه ، هم از زن کلمه و جمله یاد میگیره و هم از مرد. تن صدای عالی ، هم بلند حرف می زنه هم واضح و شفاف ، طوری که اصلا نمی فهمید من صحبت می کنم یا طوطیم. کاملا پررو هستش و جلوی غریبه ها هم حرف میزنه. بسیار باهوشه و در عرض 2-3 روز کلمه ی جدید رو یاد میگیره.
    پروبالش کامل هستش و قیچی نشده و کاملا صاف صاف هستش و رنگ پرهاش هم طوسی روشن روشن (نقره ای) هستش و در سلامت کامل به سر می بره.
    همراه با قفس 1033 خودش و یک قفس مسافرتی و اسباب بازی و مکمل های غذاییش می فروشمش.
    قیمت به 2,000,000 تومان کاهش یافت.
    مطمئنم یک همچین کاسکویی رو با این جوجگی و قدرت سخنگویی و رامی بالایی که داره هیچ کجای ایران ، زیر 2.5 میلیون نمیدند ولی چون میخوام یکی ازش خوب نگهداری کنه قیمتم رو پایین گذاشتم.
    تلفن تماس:09372459799
    [IMG][/IMG]

کاربرفعال

شماره عضویت
    3728
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_b نمایش پست ها
    فروش جوجه برزیلی سبز صورت هلویی . حدود 2 ماهشه . چند روزه که دونخور شده . کاملا رام و دستی هستش . روی دست میخوابه و هر جا باشم پرواز میکنه و روی دست و شونه م میشینه .
    یه جوجه عروس لوتینو گرفتم و اصلا با هم نمیسازن برای همین باید بفروشمش ( البته شاید هم مجبور شم عروس رو بفروشم . اگه کسی عروس رو هم خواست pm بزنه)
    قیمت 110

این رو هم اضافه کنم که عروسی که دارم حدود 4.5 ماهشه و کاملا هم رام و دستی هستش .سر هم میده .(قیمتش هم مناسبه)

کاربر ساده

شماره عضویت
    3254
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_b نمایش پست ها
    این رو هم اضافه کنم که عروسی که دارم حدود 4.5 ماهشه و کاملا هم رام و دستی هستش .سر هم میده .(قیمتش هم مناسبه)
    سلامدوست عزیز میشه از عروستون هم عکس بذارین؟قیمتش رو هم بفرمایید لطفا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    6399
    سلام عرض میکنم خسته نباشید.
    با تمام وجودم ناراحتم از اینکارم ولی مجبورم کاسکومو بفروشم!!!!(مشکلات شخصی درصورتی که مایل بودید بخریدش دلیلمو میگم)
    درسته مدت کمیه که اومده خونمون ولی بهش عادت کردیم.
    اسمش هم نازی هستش نیمه رامه از دست غذا میگیره 2 کلمه هم میگه یکیش نازی اون یکیش سلام که هنوز واضح نشده داره واضح ترش میکنه.البته بدو هم بلده.
    سنش هم حدود سه ساله با توجه به برگه ضمانتی که موقع خرید یکی از بهترین فروشنده های طوطی در ایران نوشته شده که اسمشو نمیبرم شاید تبلیغ محسوب بشه ولی همتون میشناسیدش و باتوجه به رنگ چشمش
    خیلی هم سرحاله اندام خیلی خوبی هم داره و وضعیت پر و بالش هم عالیه که همه ی اینا تو عکس مشخصه و نشونه تغذیه ی مناسبش بوده.خیلی زود چیز یاد میگیره منم به خدا به خاطر مدرسه وقت نمیکنم باهاش کار کنم.
    اینم چند تا عکس از نازی ما:

فقط وجدانا اگر نمیتونید و شرایط نگهداری خوبی ندارید پیشنها خریدش رو ندید به خدا مثل بچه ی خودمون دوسش داریم.
    یه قفس1033داره سالم تازه در حد نو که تو عکس هم مشخصه و یه چوب نشیمنگاه سوهانی برای کوتاه کردن ناخن هاش هم داره اسباب بازیش رو هم تازه خراب کرده چیز زیادی ازش نمونده.
    با توجه به اینکه کاسکوی عالی ایه و خیلی با استعداده قیمت رو800میزارم حالا دیگه به انصاف خودتون اگر بدونم بهش خوب میگذره بعد ما تخفیف هم بهتون میدم.خیلی ممنون
    پیگیری هم توی پیغام خصوصی یا به این شماره پیام بدید تا هماهنگ کنیم صفر نهصد و سی و هفت ششصد و چهل و هشت چهل و شش نود و هشت.
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکاتو
    شماره عضویت
    10401
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    سلام
    3 عدد عروس هلندی لوتینو 2 ماهه موجود می باشد 15 روزه که دون خور شدن ، نیمه رام هستند و نژاد آنها اصلاح شده و پشت سرشان دیگه کچل نیست

با سلام...بنده خریدارم...
    این ادرس ایمیل بنده:
    leks0z@.com
    تماس هم صفر نهصد و سی هشت-نود -نود و نه- دویست و پنجاه ودو

کاربر ساده

شماره عضویت
    170
    من توي اين تاپيك مشترك شده بودم ولي اشتراكم خودبخود حذف شده اين پست رو بخاطر اشتراك دوباره زدم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    سلام

فروخته شد .....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    **خریدار عروس هلندی ماده کاملا مست و جوان (خاکستری یا گلباقالی)

صفحه 68 از 100 نخستنخست ... 18495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)