صفحه 48 از 100 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 994
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    سلام
    ازدوستان که این پست منومیخونن میخوام که اگه برزیلی ازنژاد لوتینو(که حتمانژادلوتینورنگ منقارش قرمز باشه ) و یا ازنژاد سینامون(یاهمون دارچینی) یا نژاد نقابدار(ماسکدار) باترکیب رنگی که عکسشونواینجامیذارم خودشون داشتن یاجایی دیدن به من خبربدن خیلی ممنونشون میشم:
    عکس ها :
    الف:نژاد نقابدر باترکیب رنگ مدنظرمن

ب: نژاد دارچینی یاسینامون(به رنگ بالها توجه کنید)

پ: نژادلوتینو بامنقارقرمز

اینم شماره من هست: نهصدوسی وشش - پانصدو نود و سه - نود و هشت نود و چهار >>> اعتمادی
    ویرایش توسط am_ete : 26th March 2012 در ساعت 12:27 AM دلیل: سوال داره؟!!!

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام واقعیتش مبلغش خیلی برای من بالاست و اصلا نمی تونم و گر نه حتما می خواستم.حیف شد!!!!!!!!!!

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام واقعیتش مبلغش خیلی برای من بالاست و اصلا نمی تونم و گر نه حتما می خواستم.حیف شد!!!!!!!!!!
    سلام.انقدر ناراحتی نکنید.اگر عجله ندارین اجازه بدین جوجه های جدیدم به عمل بیان یکیش رو بهتون 110میدم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
    سلام
    ازدوستان که این پست منومیخونن میخوام که اگه برزیلی ازنژاد لوتینو(که حتمانژادلوتینورنگ منقارش قرمز باشه ) و یا ازنژاد سینامون(یاهمون دارچینی) یا نژاد نقابدار(ماسکدار) باترکیب رنگی که عکسشونواینجامیذارم خودشون داشتن یاجایی دیدن به من خبربدن خیلی ممنونشون میشم:
    عکس ها :

اینم شماره من هست: نهصدوسی وشش - پانصدو نود و سه - نود و هشت نود و چهار >>> اعتمادی
    سلام.دوست عزیز من نمونه لوتینوش و نقابدارش رو توی آزادگان دیده بودم و اونجا داره.

کاربر ساده

شماره عضویت
    170
    سلام
    عکس ها :

من یک جفت نژاد لوتینوش رو دارم ولی با عکسی که شما گذاشتین یک کم فرق دارن.منقارشون قرمز نیست و قرمزی صورتشون هم از اونی که شما گذاشتین کمتره.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام خیلی ممنون ولی من به خاطر این که سگم فروش نرفته اصلا نمی تونم این مبلغ رو تهیه کنم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون ولی من به خاطر این که سگم فروش نرفته اصلا نمی تونم این مبلغ رو تهیه کنم.
    ایشالا که زودتر بفروش میره و هروقت خواستید من و سایر عزیزانی که جوجه دارن در خدمتیم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز من نمونه لوتینوش و نقابدارش رو توی آزادگان دیده بودم و اونجا داره.
    ممنون ازشماآخه من تهران نیستم،نقابداری که شماتوآزادگان دیدین دقیقاهمین ترکیب رنگوداشت؟! ونژادلوتینوهم منقارش قرمزبود؟
    لوتینوی بامنقارزرددیدم میخوام منقارش حتماقرمزباشه
    قیمتشونوپرسیدین چند؟(مخصوصااون نقابداره؟)

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    نقل قول نوشته اصلی توسط kiana نمایش پست ها
    من یک جفت نژاد لوتینوش رو دارم ولی با عکسی که شما گذاشتین یک کم فرق دارن.منقارشون قرمز نیست و قرمزی صورتشون هم از اونی که شما گذاشتین کمتره.
    ممنون ازشماولی لوتینوی مدنظرم میخوام که لااقل منقارش حتماقرمزباشه حالاسرخی صورتش کمتربودخیلی مهم نیست،شماچندقیمت گذاشتین؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    ممنون ازشماآخه من تهران نیستم،نقابداری که شماتوآزادگان دیدین دقیقاهمین ترکیب رنگوداشت؟! ونژادلوتینوهم منقارش قرمزبود؟
    لوتینوی بامنقارزرددیدم میخوام منقارش حتماقرمزباشه
    قیمتشونوپرسیدین چند؟(مخصوصااون نقابداره؟)
    خواهش میکنم.من نقابدار رو دقیق خاطرم نیست همین بود یا نه ولی لوتینو همین بودش و چون خودم به قصد خریدش نرفته بودم قیمت هم نگرفتم.

صفحه 48 از 100 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666798 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)