صفحه 4 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 994
    کاربرفعال

شماره عضویت
    522
    منم باز نمي تونم عكسا رو ببينم.

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    دوستان به دليل اينكه من شاهد و ناظر خريد آقاي yebordi در تهران بودم و كاسكوها و عروس هلندي رو خودم براشون خريدم و همچنين يكي از ملنگو هاي رامشون مال خودم بود كه به ايشون فروختم لازمه بگم كه:
    1-در بين برزيليهاشون جوجه هاي خوبي ديدم كه هنوز لكه هاي سياه روي نوكشون بود و اين تاييد جوجه بودنشون هست....مناسب براي رام كردن.

2-تمامي عروسهاشون درجه 1 هستند و جفتي كه من براشون خريدم يك نر وايت فيس و يك ماده گل باقالي بسيار زيبا هست.

3-اي كاش كاسكوهاشون رو هم مي فروختن چون كاسكو ها هم گل چين شده چند مغازه در تهران بودن....جوجه چشم دودي و طوسي عالي.

4-يكي از ملنگوهاشون همون ملنگويي هست كه خودم غذا خورش كردم و باهاش كار كردم كه بي نهايت رام و با انسان دوست هست...نشونش هم يك حلقه آلومنيومي با شماره 4 هست كه خودم به پاش انداختم...در آلبوم من عكسهاش هست...اگر تهران بود دوباره خودم مي خريدمش چون اصلا چنين چيزي در مقازه ها پيدا نميشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    دوستان مینا و فیشر ها فروخته شد قیمت کاسکو هم به قیمت مد نظرم تغییر میدم بهم پی ام کنید قیمت واقعیش رو بهتون میگم 600 رو ظاهری زدم بهم پی ام کنید تا قیمت واقعی رو بگم

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    کاسکوی نیمه رام (دم قرمز) حدود 400 تا 550 هست.

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    کاسکوی نیمه رام (دم قرمز) حدود 400 تا 550 هست.
    منم قیمت مد نظرم رو 400 هست حالا هر چی مشتری بگه

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    سلام من یه جوجه مینا درشت حدود دو ماه نیم دارم خیلی درشته تازگی غذا می خوره ولی روزی یکی دو دفعه باید غذا بهش بدهید باور کنید اگه دوستان نمی گفتن چون کاسکو داری باید مینا بفروشی نمی فروختمش چون خودش رو سر کله ام میاد زیر لب غرغر میکنه بیا تو جیغش میگهقفس 1033 چینی از این بزرگ ها هست قفس نو خریدم ]تا به امروز همش براش نوار گزاشتم قیمت اخر با قفس 100اگه کسی خواست پیام بده
    داداش قفست اگه از اونها که مال کاسکو باشه دو طبقه پایه هم داشته باشه میخوام رنگشو بگو قیمت هم پی ام کن البته اگه قصد فروش داری

کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    فروش دو جفت عروس هلندی مولد با رنگ های کمیاب و همچنین فروش دو جفت طوطی برزیلی مولد :
    فرصت استثنایی با زمان محدود

سلام . همینطور که در پست قبلیم عرض کردم من به این دلیل که قصد خرید ماکائو دارم بعضی از پرنده هام که تو خریدشون واقعا دقت کردم و وقت گذاشتم رو می خوام بفروشم . می خواستم تک تک سر فرصت بفروشم ولی چون حجم کاریم بالا رفته و همچنین یه پیشنهاد خوب از یکی از پرنده فروش در تهران دارم می خوام با قیمت پایین تری سریع تر بفروشم . این قیمت ها قیمتی که پرنده فروش به من گفته و به طبع بعد از خرید من روی هر مورد حداقل 20 - 30 تومن خواهد کشید پس اگر کسی در تهران واقعا قصد خرید داره فرصت عالی براش است . من این پرنده ها رو تا چند روز آینده به تهران خواهم فرستاد و اگر کسی تمایل به خرید داشت قبل از رسیدن دست مغازه دار هر کدوم رو که خاست می تونه با قیمت عالی بخره .

من دو جفت عروس هلندی بسیار بسیار عالی با رنگ های کمیاب برای فروش دارم .

جفت اول white face که یکی از نژاد های کمیاب و گل باقالی است
    جفت دوم گل باقالی و طوسی صورت زرد است .

قیمت مورد اول 120 مقطوع
    قیمت مورد دوم 100 مقطوع

عادت ندارم برای هر چیزی قسم بخورم ولی جفت اول رو از عزیز 1 ماه و نیم پیش 200 هزار خریدم که در حال حاظر و به دلیلی که در پست قبلیم عرض کردم ( فروش کلیه پرنده های استثناییم که به زحمت تک تکشون رو گلچین کردم و خریدم و بعدش خرید ماکائو ) قصد دارم طوطی ها رو بفروشم .

سه جفت برزیلی مولد نیز به فروش می رسد

یک جفت فیشر سر هلویی مولد بسیار زیبا
    یک جفت فیشر مولد با قفس 2 - 3 عدد تخمی که گذاشتند
    یک جفت فیش مولد زیبا

قیمت مورد اول 70 هزار
    قیمت مورد دوم 100 هزار
    قیمت مورد سوم 70 هزار

هر سه مولد های واقعی هستند و همیشه تو لونه گرفتار لونه سازی برای گذاشتن تخم هستند . به زحمت تونستم از لونه یکیشون عکس بگیرم متوجه شدم سه تا تخم گذاشتند . عکس ها کمی کیفیتشون پایینه دلیلشم برای اینکه نترسند در لانه رو کامل باز نکردم . قانونا تا دو هفته دیگه تخم ها باید جوجه بشوند .

این شاه طوطی مولد که چند روز پیش برای فروش گذاشتم و در زیر آگهیش رو مجددا کپی کردم رو هم همینطور که 2 - 3 روز پیش عرض کردم 400 تومن خودم خریدمشون ولی در حال حاظر با یه قفس مسافرتی برای این پرنده فروش با قیمت استثانی 350 تومن می خوام بفروشم که باز اگر کسی تمایل داشت می تونه این جفت رو قبل از اینکه دست فروشنده برسه بخره

نقل قول نوشته اصلی توسط yebordi نمایش پست ها
    فروش یک جفت شاه طوطی مولد - کاملا رام و سخنگو

سلام
    یک جفت شاه طوطی مولد واقعی که تو قفس جفتگیری میکنند و واقعا جفت خورده هستند به فروش می رسه .
    بسیار بسیار جوان و زیبا - کاملا اهلی و سخنگو هستند . روی دست میان - روی شونه میان و به هیچ عنوان هنگام راه رفتن تکون نمی خورند . روی دست غذا هر چیزی بهشون بدی می خورند چه برسه که بخوان از دست غذا بگیرند ! ضمنا بوس هم می دند
    شاه طوطی نر حدودا 2 و نیم سالشه فوق العاده زیباست و شاه طوطی ماده هم حدود 2 سال .پرهای هر دو کاملا یک دسته و کوچکترین بی نظمی درونشون دیده نمی شه .

جلوی خودم تو قفس جفت گیری می کنند . فوق العاده به همدیگه علاقه دارند و نر برای ماده می رقصه و دلبری می کنه . سر همدیگر رو مدام می جورند .

این شاه طوطی ها به دلایل ویژگی هایی که دارند می شه چند منظوره ازشون نگهداری کرد . اگرعلاقه به پرورش شاه طوطی دارید گزینه بسیار بسیار عالی هستند و کافیه پاسیو یا بالکن یا حیاط خلوت داشته باشید یا قفس بزرگ طوطی خاکستری + یک لانه چوبی بزرگ براشون تهیه کنید 100 % تخم می گذراند . اگر شاه طوطی کاملا رام و اهلی و شیطون می خواید بهترین گزینه ممکن هستند . شاه طوطی نر فوق العاده باهوشه - دو کلمه بابا و بیا و تکرار می کنه . صدای گربه - کلاغ رو خیلی خوشگل تکرار می کنه و اگر وقت کافی داشته باشید و بتونید روشون کار کنید 100 % کلمات بیشتری رو یاد خواهند گرفت .
    حال ممکنه پیش خودتون بگید بیخود تبلیغ نکن اگر راست می گی چنین شاه طوطی ها رو چرا می خوای بفروشی هان ؟
    راستش من دقیقا 1 و نیم ماه پیش قصد خرید چند پرنده جدید داشتم و چون بوشهر زندگی می کنم به یکی از پرنده فروشان فوق العاده منصف و معتمد تو تهران سپردم که پرنده هایی که می خوام رو پیدا کنه تا من هم برم و بپسندم و احیانا بخرم . حدود 5 ماه طول کشید تا شاه طوطی ها برای فروش پیدا شد و من هم برای خرید رفتم ولی متاسفانه جلوی خودم رو نتونستم بگیرم و هر چه پرنده آس یا بینظیری که می دیدم رو از چندین پرنده فروشی خریدم ( یک جفت شاه طوطی مولد - سه جفت طوطی برزیلی مولد - سه جفت عروس هلندی مولد - دو عدد کاسکو - دو عدد مینا - یک عدد ملنگوی تازه دون خور شده ) - . حال پس از 1 ماه به این نتیجه رسیدم که کار من از این مسائل و نگهداری از این پرنده های کوچک گذشته و اگر 100 تا پرنده هم بخرم من رو راضی نمی کنند و قصد خرید یک جفت کاکاتو یا یه جفت ماکائو رو دارم . کل پرنده هام ( به غیر از طوطی های خاکستریم و مینا ) رو می خوام سر فرصت بفروشم تا هم اتاق برای نگهداری از کاکاتو یا ماکائو ها خالی بشه و هم بتونم بخشی از پولشون رو تامین کنم . اگر هوس و وسوسه خرید ماکائو و کاکاتو تو ذهن من نفوظ نمی کرد به هیچ عنوان نمی فروختمشون

[http://www.Banoblog.com/up/file/1300277276.jpg

http://www.Banoblog.com/up/file/1330417434.jpg

http://www.Banoblog.com/up/file/1344992526.jpg

http://www.Banoblog.com/up/file/1354555814.jpg

http://www.Banoblog.com/up/file/1310236631.jpg

http://www.Banoblog.com/up/file/1363939795.jpg

http://www.Banoblog.com/up/file/1306908165.jpg

قیمت رو دقیقا قیمتی که خریدم می گذارم - زیر قیمت بازار . هر دو + یک قفس مسافرتی 400 تومن مقطوع . دوستان قیمتی که خریدمه و تخفیف نداره . این رو گفتم که بعدا شرمندتون نشم

.
    [/COLOR]
    ویرایش توسط yebordi : 10th July 2010 در ساعت 07:28 PM

کاربرفعال

شماره عضویت
    173
    [size="4"]

یک جفت فیش مولد زیبا

قیمت مورد اول 70 هزار
    قیمت مورد دوم 100 هزار
    قیمت مورد سوم 70 هزار

[/b]
    عکس های برزیلی ها رو نیز آپلود خواهم کرد

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    دوستان من عجله دارم و قیمت فیشر هام رو با قفس گذاشتم 65 و بی قفس 50 هر کی خریداره پی ام بده
    ویرایش توسط gray_parrot : 10th July 2010 در ساعت 08:14 PM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    فروش دو جفت عروس هلندی مولد با رنگ های کمیاب و همچنین فروش دو جفت طوطی برزیلی مولد :
    فرصت استثنایی با زمان محدود

سلام . همینطور که در پست قبلیم عرض کردم من به این دلیل که قصد خرید ماکائو دارم بعضی از پرنده هام که تو خریدشون واقعا دقت کردم و وقت گذاشتم رو می خوام بفروشم . می خواستم تک تک سر فرصت بفروشم ولی چون حجم کاریم بالا رفته و همچنین یه پیشنهاد خوب از یکی از پرنده فروش در تهران دارم می خوام با قیمت پایین تری سریع تر بفروشم . این قیمت ها قیمتی که پرنده فروش به من گفته و به طبع بعد از خرید من روی هر مورد حداقل 20 - 30 تومن خواهد کشید پس اگر کسی در تهران واقعا قصد خرید داره فرصت عالی براش است . من این پرنده ها رو تا چند روز آینده به تهران خواهم فرستاد و اگر کسی تمایل به خرید داشت قبل از رسیدن دست مغازه دار هر کدوم رو که خاست می تونه با قیمت عالی بخره .

من دو جفت عروس هلندی بسیار بسیار عالی با رنگ های کمیاب برای فروش دارم .

جفت اول white face که یکی از نژاد های کمیاب و گل باقالی است
    جفت دوم گل باقالی و طوسی صورت زرد است .

قیمت مورد اول 120 مقطوع
    قیمت مورد دوم 100 مقطوع

عادت ندارم برای هر چیزی قسم بخورم ولی جفت اول رو از عزیز 1 ماه و نیم پیش 200 هزار خریدم که در حال حاظر و به دلیلی که در پست قبلیم عرض کردم ( فروش کلیه پرنده های استثناییم که به زحمت تک تکشون رو گلچین کردم و خریدم و بعدش خرید ماکائو ) قصد دارم طوطی ها رو بفروشم .

یک جفت فیش مولد زیبا

قیمت مورد اول 70 هزار
    قیمت مورد دوم 100 هزار
    قیمت مورد سوم 70 هزار

هر سه مولد های واقعی هستند و همیشه تو لونه گرفتار لونه سازی برای گذاشتن تخم هستند . به زحمت تونستم از لونه یکیشون عکس بگیرم متوجه شدم سه تا تخم گذاشتند . عکس ها کمی کیفیتشون پایینه دلیلشم برای اینکه نترسند در لانه رو کامل باز نکردم . قانونا تا دو هفته دیگه تخم ها باید جوجه بشوند .

این شاه طوطی مولد که چند روز پیش برای فروش گذاشتم و در زیر آگهیش رو مجددا کپی کردم رو هم همینطور که 2 - 3 روز پیش عرض کردم 400 تومن خودم خریدمشون ولی در حال حاظر با یه قفس مسافرتی برای این پرنده فروش با قیمت استثانی 350 تومن می خوام بفروشم که باز اگر کسی تمایل داشت می تونه این جفت رو قبل از اینکه دست فروشنده برسه بخره
    سلام
    1-سن عروساتون چقدره؟
    2-رام هستند يا نه؟
    3-تا حالا تخم گذاشتن؟اگه آره تخما جوجه شدن؟
    خيلي ممنون

صفحه 4 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222354 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)