صفحه 29 از 100 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 994
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو کونگو،سنجای،آکواریوم
    شماره عضویت
    4958
    قیمتتون چنده اگه ارزون بدین شاید من خریدم
    موفق باشی

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط artemis نمایش پست ها
    قیمتتون چنده اگه ارزون بدین شاید من خریدم
    موفق باشی
    سلام دوست عزیز
    من که نوشتم که تماس بگیرید تا صحبت کنیم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو کونگو،سنجای،آکواریوم
    شماره عضویت
    4958

فروش کاسکو دم قرمز سخنگو

سلام دوستان
    به خاطر نزدیک شدن مهر می خوام بالی رو بفروشم
    بالی یک کاسکو دم قرمزه کاملا رام و دستی هست رو دست و شونه میاد سر می ده و بوس می ده.
    یک کلمهه حرف می زنه(بابا) 7 تا 8 کلمه رو ئهم با سوت می گه
    شناسنامه داره و کاملا اهلیه
    سنش رو دامپزشک گفته 1 سال و 8 ماه
    فقط یه مدت پرکنی داشته ولی الان کاملا متوقف شده دامپزشک هم توقف پرکنی رو تایید کرده
    الان هم پر هاش داره درمیاد ولی هنوز کرکیه
    قیمت هم 370 هزار تومن
    اگر کسی خواست پیام خصوصی بده با هاش راه میام
    موفق باشید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامتین نمایش پست ها
    سلام رفقا . من یه عروس هلندی دارم که نره . اسمش هم سامی ست . از وقتی دو ماهش بود اومد پیشِ من و من با سرنگ بهش غدا می دادم تا یواش یواش خودش یاد گرفت غذا بخوره و بزرگ شد . الان تقریبا یازده ماهشه . خیلی خیلی اهلیه . خیلی از مواقع هم تو خونه آزاده و براشِ خودش راحت پرواز می کنه و میره و میاد . خیلی هم اهلیه و با من و همسرم و همه یِ مهمون هایِ ما و آشنا و غریبه رابطه یِ خوبی داره . دوست داره سرش رو بخارونید و حتّا اجازه میده غریبه ها هم این کار رو بکنن چون از اوّل با آدما بزرگ شده ، هیچ مشکلی با آدما نداره . رویِ دست و شونه یِ همه میشینه . بوس هم میده . خیلی خیلی شیطونه و بازیگوش . اسمش رو هم می شناسه و یه سر و صداهایِ عجیبی هم از خودش درمیاره که با این سر و صداها ما رو صدا می کنه . اهلِ گاز گرفتن و این کارها هم نیست . بنا به دلایلی می خوام بفروشمش . با یه قفسِ بزرگِ مدل 1033 و پایه یِ قفس و ظروفِ غذا و آبش و یه سری داروهایِ تقویتی اش و اسباب بازی هاش به قیمتِ 100000 تومان می فروشمش . به شرطی که صاحبِ آینده اش نخواد همش تو قفس نگهش داره و یه جایِ بزرگی داشته باشه که سامی بتونه آزاد پرواز بکنه . اگه کسی می خواد بخردش ، با من تماس بگیره . این شماره تلفنِ منه 66892139
    اگر هنوز نفروختیدش لطفا خبرم کنیدصفر نهصد و سی و نه1818840

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_naji نمایش پست ها
    سلام.
    دو جفت کاکاتیل جفت خورده و جوجه داده برای فروش دارم.
    یک جفت + 2 عدد جوجه =300 یک جفت + 1 عدد جوجه =280 همراه قفس نو و لانه های چوبی 20 هزار تومانی
    کسی جوجه ها رو بخواد میتونم بهش بدم. (سرلاکی)دونه ای 70
    سلام اگر هنوز جفت با دوتا جوجه یا یدونه جوجه رو دارین لطفا خبرم کنید باهم صحبت کنیم1818840 صفر نهصد و سی و نه ببخشید یه صفر جا انداخته بودم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ye aros dashhtam,ye daram mikharam
    شماره عضویت
    5137
    نقل قول نوشته اصلی توسط artemis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به خاطر نزدیک شدن مهر می خوام بالی رو بفروشم
    بالی یک کاسکو دم قرمزه کاملا رام و دستی هست رو دست و شونه میاد سر می ده و بوس می ده.
    یک کلمهه حرف می زنه(بابا) 7 تا 8 کلمه رو ئهم با سوت می گه
    شناسنامه داره و کاملا اهلیه
    سنش رو دامپزشک گفته 1 سال و 8 ماه
    فقط یه مدت پرکنی داشته ولی الان کاملا متوقف شده دامپزشک هم توقف پرکنی رو تایید کرده
    الان هم پر هاش داره درمیاد ولی هنوز کرکیه
    قیمت هم 370 هزار تومن
    اگر کسی خواست پیام خصوصی بده با هاش راه میام
    موفق باشید
    سلام رفیق من میخوام حتما ولی نمبتونم پیام خصوصی بدم.شمارتو واسم pmکن که زنگ بزنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام اگر هنوز جفت با دوتا جوجه یا یدونه جوجه رو دارین لطفا خبرم کنید باهم صحبت کنیم181884صفر نهصد و سی و نه
    اقا شرمنده شماره شما هم واسه من کامل نیومده بود و این مشکل به وجود آورده بود ولی شماره من اینه صفر نهصد و سی و پنج هجده هجده هشتصد و چهل

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5192
    سلام.من از قم هستم.یک عدد طوطی کانور خورشیدی دارم که با قفس 220 خریدم.به علت یه سری مشکلات دیگه وقت نمیکنم بهش رسیدگی کنم و همین رسیدگی نکردن باعث شده یکی از پاهاش گیر کنه به در قفس و یک مقدار لنگ میزنه و بازهم به علت رسیدگی نکردن شروع کرده به پر کنی.بدجوری اعصابم خورد شده که نمیتونم براش وقت بزارم.این رو هم بگم که قبل از این که برای پاش مشکلی پیش بیاد ، خیلی آروم بود و میشد بگیریش و اصلا گاز نمیگرفت.الان به این راحتیا نمیشه گرفتش ولی بازهم وقتی میگیریش گاز نمیگیره.
    فقط چون کسیو ندارم که فعلا دستش بدم تا سرم خلوت بشه.مجبورم بفروشمش.پاش هم خوب میشه .من سابقه این مدل مشکلات رو با طوطی داشتم.
    قیمت دوست ندارم قیمت بالا بدم که سرش چونه بزنم) 110 حاظرم بفروشم.
    اگر کسی خواست هم میتونه با آیدی یاهوی من پیام بزاره و هم این که زنگ بزنه. شمارم: صفر - نهصد و دوازده - هفتصد و پنجاه یک - بیست و دو - نود و سه

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط dada_shi نمایش پست ها
    سلام.من از قم هستم.یک عدد طوطی کانور خورشیدی دارم که با قفس 220 خریدم.به علت یه سری مشکلات دیگه وقت نمیکنم بهش رسیدگی کنم و همین رسیدگی نکردن باعث شده یکی از پاهاش گیر کنه به در قفس و یک مقدار لنگ میزنه و بازهم به علت رسیدگی نکردن شروع کرده به پر کنی.بدجوری اعصابم خورد شده که نمیتونم براش وقت بزارم.این رو هم بگم که قبل از این که برای پاش مشکلی پیش بیاد ، خیلی آروم بود و میشد بگیریش و اصلا گاز نمیگرفت.الان به این راحتیا نمیشه گرفتش ولی بازهم وقتی میگیریش گاز نمیگیره.
    فقط چون کسیو ندارم که فعلا دستش بدم تا سرم خلوت بشه.مجبورم بفروشمش.پاش هم خوب میشه .من سابقه این مدل مشکلات رو با طوطی داشتم.
    قیمت دوست ندارم قیمت بالا بدم که سرش چونه بزنم) 110 حاظرم بفروشم.
    اگر کسی خواست هم میتونه با آیدی یاهوی من پیام بزاره و هم این که زنگ بزنه. شمارم: صفر - نهصد و دوازده - هفتصد و پنجاه یک - بیست و دو - نود و سه
    سلام دوست عزیز
    این طوطی که شما عکسشو گذاشتید کانور خورشیدی نیست و یاندای کانوره.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5192
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این طوطی که شما عکسشو گذاشتید کانور خورشیدی نیست و یاندای کانوره.
    والا تو همین سایت که در مورد کانور خورشیدی عکس گذاشته ، تقریبا شبیه همینی که من دارم هستش و از اونجایی که خریدم گفت کانور خورشیدیه.

صفحه 29 از 100 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)