صفحه 20 از 100 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 994
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Bahal نمایش پست ها
    فروش فوری کاسکو تیمنه (دم شرابی)
    از دست غذا میگیره
    یک کلمه حرف میزند ، کلمه ی" خوب" رو میگه
    بسیار دوست داشتنی و خوش هیکل هست
    به بهترین نحو نگهداری و نغذیه شده است
    جدیدا کلمه ی بیا رو هم تمرین می کنه

علت فروش: خریدن کاسکوی دم قرمز

قیمت 220تومان
    تهران
    سلام من خریدارم شماره شما رو ندارم :دی
    این شماره منه البته تهران زندگی می کنم.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان.كاسكو من فروش رفت.
    ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3616
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    سلام دوستان طوطی بنده مثل اینکه طالب نداره فقط جهت اطلاع میخوام بگم که 15 کلام در حال حاضر میگه + اسم خودم و برادرم که میشه 17 ولی اون حساب نیست
    قیمت هم خودتون بدین
    سلام دوست عزیز.
    اگر امکان دارد مشخصات کامل طوطی که می خواهید بفروشید برام بفرستید همراه با قیمت پیشنهادی تون.راستش من دنبال عروسم. خیلی هم دنبالش گشتم اما مورد دلخواهم را یا پیدا نمی کنم یا به فروش می ره :smile (151):.اگه بتونم بدم نمی یاد یک کاسکو بخرم . دارم پولام را جمع می کنم. اگه قیمت پیشنهادی شما در حد توانم بود خریدارم. ممنون می شوم که جوابم را بدید. با تشکر:smile (10):

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط mayounesi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    اگر امکان دارد مشخصات کامل طوطی که می خواهید بفروشید برام بفرستید همراه با قیمت پیشنهادی تون.راستش من دنبال عروسم. خیلی هم دنبالش گشتم اما مورد دلخواهم را یا پیدا نمی کنم یا به فروش می ره :smile (151):.اگه بتونم بدم نمی یاد یک کاسکو بخرم . دارم پولام را جمع می کنم. اگه قیمت پیشنهادی شما در حد توانم بود خریدارم. ممنون می شوم که جوابم را بدید. با تشکر:smile (10):
    سلام دوست عزیزم
    شرمنده من اطلاعات رو اینجا میزارم تا دوستان دیگه هم متوجه بشن فقط شما اطلاعات از چه نظر میخواین ؟
    سنش؟نمیدونم تقریبی بخوام بگم موقعی که خریدم 20 تا 24 ماه سن داشت وارد 27 اردیبهشت بشیم یک سال میشه که دستمه
    تعداد کلمات کاملی که میگه الو-بوس بده-بابا-باباجون-بیا-دستت رو نزدیک سرش میکنی سر خم میکنه میگه سر بده -دست بده هم میگه ولی شفاف نشده -اسم خودم و برادرم که آرینو آیدین ست رو میگه که اسمامون حساب نیست و اگر خواستین که نگه تکرارش نکنید خودش میفهمه که مشتری نداره نمیگه این راه کار رو به چندتا از رفیقام که طوطیشون فوش میداد گفتم بعد گذشت زمان دیگه نمیگفتن-سلام -سلام مامانی(این کلمه رو مونذم از کجا یاد گرفته یا اسم خودمم همینطور چون زیاد تکرار نمیشه)-(محمد-یا علی-یا حسین)این رو هم دیدم میگه بعد دیدم خوشش اومده باهاش کار کردم وقتی میگفت یواش میگفت مادرم فهمید منم باهاش کار کردوم-الو- تو خونه ی ما به زنگ تلفون خونه و برادرم عادت کرده هر وقت زنگ میخوره شروع میکنه الو -سلام- شما هم خواستین یاد بگیره واضح صحبت کنید با تلفون-کاسکو رو میگه اینم خودش یاد گرفته -مکسی که اسم خودش هست و نمیشه گفت مال کشور خاصیه چون اول فکر میکردم آلملنیه بعدش تو چند جا شنیدم-اگه اینا 15 شد که همیناست اگه نشده هم خیالت راحت باشه 15 تا رو میگه من جا انداختم -15 کلام +2کلمه(اسم خودم و برادرم)رو میگه که در اصل 15 کلام حرف میزنه قیمتشم والا مغازه دار زنگ زدم گفتم امروز یکی که منو نمیشناخت گفت 850 تا 900 ولی پرنده فروشی که خودم ازش خریدم بهم گفت الان در حال حاضر یه تومن برمیدارم گفت الان این قیمته قیمت هم از شما من بیشتر دوست دارم به بچه های سایت بفروشم تا خیالم راحت تر باشه
    باز سوالی داشتین در خدمتم
    اینم عکس و فیلم
    .ir/files/ibd6yr3tt7b2cx0wu05p.jpg
    .ir/files/qa7k6jyhok35qj6uk10l.jpg
    این فیلم
    http://www.4shared.com/file/ZXTWxzLn/IMG_0442.html

از لحاظ رام بودن هم عالیه رو شونتون بزارید برین بیرون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3616
    سلام دوست عزیزم
    شرمنده من اطلاعات رو اینجا میزارم تا دوستان دیگه هم متوجه بشن فقط شما اطلاعات از چه نظر میخواین ؟
    سنش؟نمیدونم تقریبی بخوام بگم موقعی که خریدم 20 تا 24 ماه سن داشت وارد 27 اردیبهشت بشیم یک سال میشه که دستمه
    تعداد کلمات کاملی که میگه الو-بوس بده-بابا-باباجون-بیا-دستت رو نزدیک سرش میکنی سر خم میکنه میگه سر بده -دست بده هم میگه ولی شفاف نشده -اسم خودم و برادرم که آرینو آیدین ست رو میگه که اسمامون حساب نیست و اگر خواستین که نگه تکرارش نکنید خودش میفهمه که مشتری نداره نمیگه این راه کار رو به چندتا از رفیقام که طوطیشون فوش میداد گفتم بعد گذشت زمان دیگه نمیگفتن-سلام -سلام مامانی(این کلمه رو مونذم از کجا یاد گرفته یا اسم خودمم همینطور چون زیاد تکرار نمیشه)-(محمد-یا علی-یا حسین)این رو هم دیدم میگه بعد دیدم خوشش اومده باهاش کار کردم وقتی میگفت یواش میگفت مادرم فهمید منم باهاش کار کردوم-الو- تو خونه ی ما به زنگ تلفون خونه و برادرم عادت کرده هر وقت زنگ میخوره شروع میکنه الو -سلام- شما هم خواستین یاد بگیره واضح صحبت کنید با تلفون-کاسکو رو میگه اینم خودش یاد گرفته -مکسی که اسم خودش هست و نمیشه گفت مال کشور خاصیه چون اول فکر میکردم آلملنیه بعدش تو چند جا شنیدم-اگه اینا 15 شد که همیناست اگه نشده هم خیالت راحت باشه 15 تا رو میگه من جا انداختم -15 کلام +2کلمه(اسم خودم و برادرم)رو میگه که در اصل 15 کلام حرف میزنه قیمتشم والا مغازه دار زنگ زدم گفتم امروز یکی که منو نمیشناخت گفت 850 تا 900 ولی پرنده فروشی که خودم ازش خریدم بهم گفت الان در حال حاضر یه تومن برمیدارم گفت الان این قیمته قیمت هم از شما من بیشتر دوست دارم به بچه های سایت بفروشم تا خیالم راحت تر باشه
    باز سوالی داشتین در خدمتم
    اینم عکس و فیلم
    .ir/files/ibd6yr3tt7b2cx0wu05p.jpg
    .ir/files/qa7k6jyhok35qj6uk10l.jpg
    این فیلم
    http://www.4shared.com/file/ZXTWxzLn/IMG_0442.html

از لحاظ رام بودن هم عالیه رو شونتون بزارید برین بیرون
    با سلام.
    پرنده زیبایی دارید و مطمئنا بیشتر از این چیزی که گفتید می ارزه اما از حد توان من خارج است. ان شاءالله که خریدار خوبی به همین زودیها براش پیدا میشه.من باید یا همون عروس بخرم یا یه کمی بیشتر صبر کنم تا توان خرید یک کاسکوی خوب را داشته باشم.
    با تشکر از شما :67:

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط mayounesi نمایش پست ها
    با سلام.
    پرنده زیبایی دارید و مطمئنا بیشتر از این چیزی که گفتید می ارزه اما از حد توان من خارج است. ان شاءالله که خریدار خوبی به همین زودیها براش پیدا میشه.من باید یا همون عروس بخرم یا یه کمی بیشتر صبر کنم تا توان خرید یک کاسکوی خوب را داشته باشم.
    با تشکر از شما :67:
    lممنون شما لطف دارید تا یک ماهه دیگه فک کنم داشته باشمش تا بعد امتحانات اگر مشتری پیدا نشه میدمش به مغازه دار این مدتی هم که دارم صبر میکنم فقط به خاطر مکسیه تا یه صاحب خوب گیرش بیاد و صرفا هم از دوستان سایت باشه شرمنده که نتونستم کمکی کنم
    با تشکر آرین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4144
    lممنون شما لطف دارید تا یک ماهه دیگه فک کنم داشته باشمش تا بعد امتحانات اگر مشتری پیدا نشه میدمش به مغازه دار این مدتی هم که دارم صبر میکنم فقط به خاطر مکسیه تا یه صاحب خوب گیرش بیاد و صرفا هم از دوستان سایت باشه شرمنده که نتونستم کمکی کنم
    با تشکر آرین
    سلام
    این پرنده ی شما ارزوی خیلی از ما هاست اما یک نکنته ای رو باید مدنظر داشت که اکثر ماها از قشر متوسط جامعه هستیم یا دانشجوییم یا تو سن جوانی حساب میشیم چون نسل قبل ما تو این فاز ها نبود میشه میانگین سنی افراد این سایت رو حساب کرد با این اوضاع اقتصادی 1 تومن برای خیلی ها 3 ماه حقوقه،اگه دقت کنید تا رنج 600 فروش خوبه اما بالاتر که میره بازه ی خریدار کمتر و کمتر میشه شما نگو طالب نداره بلکه خیلی هم داره اما پول نیست
    در کل اونچه که من از طوطی شما می بینم یه ایده آل به تمام معناست کاش نفروشیدش چون واقعا دل کندن از همچین موجودات باهوش که جزیی از خانواده و انسان میشن سخته

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4183
    نقل قول نوشته اصلی توسط brave نمایش پست ها
    سلام. یک جوجه شاه طوطی سرنگی حدود 50 روزه کاملا شاد و سالم، به فروش می رسد. دوستانی که علاقمند هستند، لطفا با پیام خصوصی به من اطلاع بدند.

من نمیتونم پیغام خصوصی بزنم(به علت محدودیت پست)
    من خریدارم تا یکی دو روز دیگه میخوام بخرم شما چند راضی هستی؟
    سلام دوست عزيز....من هم دنبال يه جوجه شاه طوطي هستم و مشكل فرستادن پيغام خصوصي به دليل تازه عضو شدن دارم....اگه ممكن هست مشخصات و شماره اي برام توي پيغام خصوصي بزار تا براي خريدبا بهترين قيمت پيشنهادي شما باهم هماهنگ كنيم.... ممنون از لطفت

کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط fashistking نمایش پست ها
    سلام
    این پرنده ی شما ارزوی خیلی از ما هاست اما یک نکنته ای رو باید مدنظر داشت که اکثر ماها از قشر متوسط جامعه هستیم یا دانشجوییم یا تو سن جوانی حساب میشیم چون نسل قبل ما تو این فاز ها نبود میشه میانگین سنی افراد این سایت رو حساب کرد با این اوضاع اقتصادی 1 تومن برای خیلی ها 3 ماه حقوقه،اگه دقت کنید تا رنج 600 فروش خوبه اما بالاتر که میره بازه ی خریدار کمتر و کمتر میشه شما نگو طالب نداره بلکه خیلی هم داره اما پول نیست
    در کل اونچه که من از طوطی شما می بینم یه ایده آل به تمام معناست کاش نفروشیدش چون واقعا دل کندن از همچین موجودات باهوش که جزیی از خانواده و انسان میشن سخته
    داداش خوش به حالت سه ماه حقوقت یه تومنه ما که دانش آموزیم چی
    شوخی کردم
    داداش نمیدونم والا چکار کنم مغازه دار این قیمتا رو بهم داده منم بخوای به خرج هم بگی بالای 600 با پول خودش براش خرج کردم الان یه جوجه ی وحشی خیلی جوون 500-600 تومنه به خدا من تقصیر ندارم اگه راه داشت به روی چشم ولی راه نداره بعد اینم میخوام سگ بخرم به همین خاطر عجله دارم حالا با همین وضع تا یکی دو ماه دیگه اگه مشتری پیدا نشه هست ولی اگه نشد میدمش به مغازه ای که ازش خریدم این دو ماه تا آخر خرداد هم فقط به خاطر طوطیم وایمستم تا یکی از دوستان فروم بخرند شاید یکی شانسش زد اونجوری هم برا پرنده بهتره هم من تا اینکه به مغازه دار بدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام ارین جان.این مغازه ای که طوطیتو 1 تومان میخره کجاس اگه میشه ادرسشو برام pm میکنی چون قیمت خوبی میده بعضی از مغازه دارا میخوان مف خری کنن.راستی 1 سوال داشتم.طوطیت رخ به رخ هم صحبت میکنه؟چون توی فیلم دوربین رو گزاشتی خودت رفتی گفتم شاید رخ به رخ صحبت نمیکنه.راستی اگه میشه 1 عکسم از چشماش بزار توی نور طبیعی چون فکر کنم توی تاپیکش قبلا گفته بودی چشمش سفیده.درصد رامیش چقدره؟میزاره مثل کفتر بگیریش یا به پشت بخوابونیش؟راستی با همه خوبه؟یعنی غریبه هم بیاد عادیه یا دچار استرس میشه؟ببخشید که 1 کم زیاد سوال پرسیدم.ممنون میشم اگه توضیح بدی

صفحه 20 از 100 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383970 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)