نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام طوطی را برای تحقیق بر روی آن انتخاب می کنید؟

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کاسکو

1 7.14%
  • شاه طوطی

1 7.14%
  • عروس هلندی

3 21.43%
  • آمازون سر زرد

3 21.43%
  • کاکادو گالا

0 0%
  • کاکادو گوفین

0 0%
  • کاکادو ملوکان

3 21.43%
  • کاکادو دور چشم آبی

3 21.43%
  • کاکادو چشم برهنه

0 0%
  • ماکائو هانس

0 0%
  • ماکائو آبی طلایی

1 7.14%
  • ماکائو اسکارلت

0 0%
  • ماکائو پیشونی بلوطی

0 0%
  • ماکائو نظامی

0 0%
  • ماکائو بال سبز

0 0%
  • ماکائو هایسینث

1 7.14%
  • کاکادو پالم(نخلی)

0 0%
  • اکلکتوس

0 0%
  • برزیلی فیشر

0 0%
  • برزیلی صورت هلویی

0 0%
  • برزیلی ماداگاسکار

0 0%
  • برزیلی ماسکدار

0 0%
  • برزیلی امازون

0 0%
  • برزیلی صورت قرمز

0 0%
  • برزیلی سوین درین

0 0%
  • برزیلی لیلیان

0 0%
  • گرین چک

0 0%
  • کاکادو میشل

0 0%
  • لری

0 0%
  • مرغ عشق

0 0%
  • ماکائو گلو آبی

0 0%
  • کانور خورشیدی

0 0%
  • کاکادو بارتا سولفور کرست

1 7.14%
  • ملنگو

0 0%
  • آمازون پیشانی آبی

1 7.14%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو .عروس . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15983

1 نظر سنجی ( بسیار مهم حتما شرکت کنید)

با سلام به همه ی کاربران سایت پارسی پت .

قرار است تحقیقات گسترده ای در مورد یکی از گونه های طوطی سانان انجام شود و اینجانب از شما تقاضا میکنم که با شرکت در نظر سنجی مرا یاری فرمایید .

محتوای این نظر سنجی از این قرار است که چون تعداد گونه های طوطی سانان بسیار است نمیشود درباره ی همه ی آنها تحقیق کرد و علاوه بر آن به زمان بسیار زیادی نظیر چندین سال نیاز است تا این تحقیقات پایان یابد به همین جهت من از شما می خواهم از چند گونه ی طوطی سانان یکی از آن ها را انتخاب کنید تا من به آن گونه بپردازم و محتوای این تحقیقات شامل : شناخت . نحوه ی نگهداری . تغذیه . خصلت ها . تولید مثل . و.... است که همه ی آنها ترجمه ی نوشته های سایت های معتبر دنیا
    تکثیر کنندگان خارجی و ... است که بهمراه این نوشته ها عکس ها و مستند ها یی را قرار خواهم داد .تا باشد که تمامی کاربران استفاده ی کافی را از آن ببرند و یک مقاله ی کاملی باشد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    دوست عزیز این نظرسنجی بسیار مهم که بسیار هم بی محتواست دقیقا هدفش چیه؟شما میخواید بارای کاربران تحقیق روی طوطی رو شروع کنید؟
    دوست عزیز تحقیق به این میگن که شمااز هر نوع طوطی یه تعدادی بخرید و در یک سالن مجهز باتمام امکانات تهویه و کنترلی توسط دوربین و تست هوش و... رفتار یک طوطی رو بررسی کنید که در این زمینه خیلی از محقق های دنیا از ما جلوترن و فکرهم نمیکنم شما همچین امکانی رو داشته باشید که سال ها هزینه و وقت بگذارید برای شناخت رفتاری طوطی ها.
    اگرم قصدتون ترجمه ی مطالب محققین خارجی هست که دیگه اسمش تحقیق نیست و ترجمه هست!برای این کارم باسرپرست تیم مترجمین یا خانم سپیده هماهنگ کنید.
    لطفا بی دلیل نظرسنجی راه نندازید.ممنون

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2
    ویرایش توسط اسکندری : 26th June 2014 در ساعت 09:56 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720

اگه بتونید در مورد کاکادو ها تحقیقاته دقیق انجام بدید خیلی خوبه
    پرنده بسیار عجیبیه

بنظرم در طوطی سانان بهترینه و همتا نداره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15983
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    دوست عزیز این نظرسنجی بسیار مهم که بسیار هم بی محتواست دقیقا هدفش چیه؟شما میخواید بارای کاربران تحقیق روی طوطی رو شروع کنید؟
    دوست عزیز تحقیق به این میگن که شمااز هر نوع طوطی یه تعدادی بخرید و در یک سالن مجهز باتمام امکانات تهویه و کنترلی توسط دوربین و تست هوش و... رفتار یک طوطی رو بررسی کنید که در این زمینه خیلی از محقق های دنیا از ما جلوترن و فکرهم نمیکنم شما همچین امکانی رو داشته باشید که سال ها هزینه و وقت بگذارید برای شناخت رفتاری طوطی ها.
    اگرم قصدتون ترجمه ی مطالب محققین خارجی هست که دیگه اسمش تحقیق نیست و ترجمه هست!برای این کارم باسرپرست تیم مترجمین یا خانم سپیده هماهنگ کنید.
    لطفا بی دلیل نظرسنجی راه نندازید.ممنون

اصلا بی دلیل نیست این نظر شماست که این کار اصلا خوب نیست من با کسانی در ارتباط هستم که هم دارن از طوطی ها تکثیر میکنن و هم دارن بر روی طوطی ها تحقیقات گسترده ای انجام میدهند من هم در این کار ها سهیم هستم و تمام تلاشم رو هم میکنم شاید بعضی ها ندونن که این کار ها چه نتایجی داره ولی افراد زیادی هم هستند که اهمیت این کا رو درک میکنن این تحقیقات قبل از این که یک کتاب بشه که با ناشر هم صحبت کردیم یکی از بخش هاش رو براساس نظر سنجی بروی سایت میگذارم برای انجام این کار ها حتی شده دوستان بصورت اینترنتی و تلفنی با محققی در ایتالیا که کار تکثیر رو هم انجام میدادن صحبت کنن و راهنمایی بگیرن پس من همه ی این ما جرا ها رو گفتم تا شما بدون دانستن چیزی ازش بد تعریف نکنین الان مقاله های بسیار کمی در ایران هستند که بصورت جدی و کاملا علمی و دقیق این کارو انجام بدن ممنون.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط friendly parrot نمایش پست ها
    اصلا بی دلیل نیست این نظر شماست که این کار اصلا خوب نیست من با کسانی در ارتباط هستم که هم دارن از طوطی ها تکثیر میکنن و هم دارن بر روی طوطی ها تحقیقات گسترده ای انجام میدهند من هم در این کار ها سهیم هستم و تمام تلاشم رو هم میکنم شاید بعضی ها ندونن که این کار ها چه نتایجی داره ولی افراد زیادی هم هستند که اهمیت این کا رو درک میکنن این تحقیقات قبل از این که یک کتاب بشه که با ناشر هم صحبت کردیم یکی از بخش هاش رو براساس نظر سنجی بروی سایت میگذارم برای انجام این کار ها حتی شده دوستان بصورت اینترنتی و تلفنی با محققی در ایتالیا که کار تکثیر رو هم انجام میدادن صحبت کنن و راهنمایی بگیرن پس من همه ی این ما جرا ها رو گفتم تا شما بدون دانستن چیزی ازش بد تعریف نکنین الان مقاله های بسیار کمی در ایران هستند که بصورت جدی و کاملا علمی و دقیق این کارو انجام بدن ممنون.
    دوست عزیز شما با یه عده در تماسی که دارن چند سال چی تکثیر میکنن؟این تحقیقات گسترده شامل چه مواردی میشه؟بعدم وقتی شروع کردن یعنی یه سری خاص از طوطی ها هدف تحقیقاتشونه دیگه رای کاربر چه تاثیری داره!!؟
    یعنی الان اگر صد نفر به کاکادو رای بدن شما این قابلیت رو دارید که از چند روز دیگه تعدادی کاکادو بخرید و تحقیقات گسترده رو شروع کنید و چندسال دیگه بیاید نتیجش رو بگید؟تا دلتون بخواد مقالات علمی توی نت هست از تکثیر کننده ها و محققین بزرگ دنیاکه از سال ها پیش شروع کردن و امروزم دستاوردهاش توی بخش مقالات سایت فراوونه که بهتره یه سری بزنید وببینید.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    نقل قول نوشته اصلی توسط Friendly Parrot نمایش پست ها

دوست عزیز کار شما نیکو پسندیده و برای همه عزیزان با ارزشه
    ولی نظر منم با نظر اقای اسکندری یکی هست یک مثال بزنم
    یکی از دوستام پرورش گاه عروس داره که بعضی از دوستان میدونن کیو میگم من خودمم تو کار برزیلی هستم
    چون علاقه به پرنده دارم میرفتم پیشش سوال میکردم تو یک مرحله فکر میکردم هیچ کس اندازه من درباره عروس چیزی نمیدونه.اما وقتی عروس خریدم تازه فهمیدم هیچی نمیدونم
    به نظرم تا شما خودتون دست بکار نشید نمیتونید تحقیق کنید تا یک سری از مسائل لمس نکنید به نظرم نمیتونید دست به قلم بشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15983
    نقل قول نوشته اصلی توسط dena97 نمایش پست ها
    دوست عزیز کار شما نیکو پسندیده و برای همه عزیزان با ارزشه
    ولی نظر منم با نظر اقای اسکندری یکی هست یک مثال بزنم
    یکی از دوستام پرورش گاه عروس داره که بعضی از دوستان میدونن کیو میگم من خودمم تو کار برزیلی هستم
    چون علاقه به پرنده دارم میرفتم پیشش سوال میکردم تو یک مرحله فکر میکردم هیچ کس اندازه من درباره عروس چیزی نمیدونه.اما وقتی عروس خریدم تازه فهمیدم هیچی نمیدونم
    به نظرم تا شما خودتون دست بکار نشید نمیتونید تحقیق کنید تا یک سری از مسائل لمس نکنید به نظرم نمیتونید دست به قلم بشید
    من هم با نظر شما موافق هستم تا کسی با پرنده ای که می خواهد در باره اش تحقیق کنه کار نکرده باشه بصورت احسن نمی تونه کارش رو انجام بده من خودم هم در حال حاظر از 4 گونه ی طوطی سانان نگهداری میکنم و دوستان هم از طوطی های بسیاری نگهداری میکنن منظور از دوستان من کسانی هستن که با هم در یک مکان تعداد 11گونه از طوطی سانان رو در آنجا نگهداری میکنیم خیلی خیلی از شما ممنونم که نظر خودتون رو گفتین و انشاء الله در کارتون موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15983
    دوست عزیز شما با یه عده در تماسی که دارن چند سال چی تکثیر میکنن؟این تحقیقات گسترده شامل چه مواردی میشه؟بعدم وقتی شروع کردن یعنی یه سری خاص از طوطی ها هدف تحقیقاتشونه دیگه رای کاربر چه تاثیری داره!!؟
    یعنی الان اگر صد نفر به کاکادو رای بدن شما این قابلیت رو دارید که از چند روز دیگه تعدادی کاکادو بخرید و تحقیقات گسترده رو شروع کنید و چندسال دیگه بیاید نتیجش رو بگید؟تا دلتون بخواد مقالات علمی توی نت هست از تکثیر کننده ها و محققین بزرگ دنیاکه از سال ها پیش شروع کردن و امروزم دستاوردهاش توی بخش مقالات سایت فراوونه که بهتره یه سری بزنید وببینید.
    نظر شما هم برای من ارزشمن هستش ولی ما داریم تلاش میکنیم که واقعا یک پیشرفت بزرگ در کارمون داشته باشیم اگر در این نظر سنجی طوطی مثل کاکادو رای بیاره این در توان ماهست و ما از سه سال پیش این کارو شروع کردیم و برروی 35گونه داریم تحقیق میکنیم و دیگه داره این تحقیقات به پایان میرسه و به صورت یک کتاب چاپ خواهد شد و چون تعداد صفحات این کتاب زیاده نمیشه همش رو در سایت قرار داد به همین دلیل می خواهیم یک فصل از کتاب رو توی سایت قرار بدیم و تعداد این 35 گونه از طوطی سانان که در نظر سنجی موجود هست در کتاب هم موجود می باشد و ما میتوانیم هر کدام که انتخاب شد را قرار دهیم ولی ما از این 35 گونه از 11 گونه ی آن مراقبت میکردیم . و گونه های بعدی نتیجه ی صحبت هایمان با تکثیر کنندگان خارجی طوطی سانان هستش که اسمشان هم در کتاب آمده . و مورد آخر اینکه شما در نت یک مقاله معرفی کنید که یک گونه از طوطی سانان را بطور کامل مورد برسی قرار داده باشد و در رابطه با آن ها چیز های جدیدی ارائه بدهد و تمامی مقالات فارسی زبان همه تکراری هستند و از روی یک دیگر کپی شده اند. و ترجمه از سایت های انگلیسی زبان برای همه میسر نیست

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Friendly Parrot نمایش پست ها
    نظر شما هم برای من ارزشمن هستش ولی ما داریم تلاش میکنیم که واقعا یک پیشرفت بزرگ در کارمون داشته باشیم اگر در این نظر سنجی طوطی مثل کاکادو رای بیاره این در توان ماهست و ما از سه سال پیش این کارو شروع کردیم و برروی 35گونه داریم تحقیق میکنیم و دیگه داره این تحقیقات به پایان میرسه و به صورت یک کتاب چاپ خواهد شد و چون تعداد صفحات این کتاب زیاده نمیشه همش رو در سایت قرار داد به همین دلیل می خواهیم یک فصل از کتاب رو توی سایت قرار بدیم و تعداد این 35 گونه از طوطی سانان که در نظر سنجی موجود هست در کتاب هم موجود می باشد و ما میتوانیم هر کدام که انتخاب شد را قرار دهیم ولی ما از این 35 گونه از 11 گونه ی آن مراقبت میکردیم . و گونه های بعدی نتیجه ی صحبت هایمان با تکثیر کنندگان خارجی طوطی سانان هستش که اسمشان هم در کتاب آمده . و مورد آخر اینکه شما در نت یک مقاله معرفی کنید که یک گونه از طوطی سانان را بطور کامل مورد برسی قرار داده باشد و در رابطه با آن ها چیز های جدیدی ارائه بدهد و تمامی مقالات فارسی زبان همه تکراری هستند و از روی یک دیگر کپی شده اند. و ترجمه از سایت های انگلیسی زبان برای همه میسر نیست
    خوب حالا پس کاملا قضیه فرق کرد!این حرف میتونه حرف منطقی باشه.یک عده که شماهم جزوشون بودید یک کار تحقیقاتی کردید که به صورت یک کتاب در اومده و شما با اجازه ی ناشر میخواید بر اساس نظر سنجی بخش هایی از این کتاب رو در این سایت چاپ کنید.
    که این کلا با مبنای نظرسنجیتون متفاوته که بر اساس نظر سنجی کاربرا میخواستید تحقیق رو شروع کنید.بگذریم.بهرحال کار خوبی هست.
    اما در مورد مقاله اگر شما با یک مقاله راضی میشید من بهتون توصیه میکنم این ترجمه ها رو بخونید.این سایت در زمینه ی ترجمه ی مقالات خارجی در رتبه ی اول طوطی سانان هست دوست عزیز.به این بخش ها سری بزنید با انبوهی از مقالات ترجمه شده مواجه میشید که همه انحصاری پارسی پت هستن.
    مقالات آموزشی طوطی سانان
    خرید و نگهداری از طوطی سانان
    رفتارشناسی و آموزش به طوطی سانان
    اصول تغذیه طوطی سانان
    امیدوارم همشون رو یک دور مطالعه کنید تا پی ببرید چه مقالاتی در این سایت هست.موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15983
    خوب حالا پس کاملا قضیه فرق کرد!این حرف میتونه حرف منطقی باشه.یک عده که شماهم جزوشون بودید یک کار تحقیقاتی کردید که به صورت یک کتاب در اومده و شما با اجازه ی ناشر میخواید بر اساس نظر سنجی بخش هایی از این کتاب رو در این سایت چاپ کنید.
    که این کلا با مبنای نظرسنجیتون متفاوته که بر اساس نظر سنجی کاربرا میخواستید تحقیق رو شروع کنید.بگذریم.بهرحال کار خوبی هست.
    اما در مورد مقاله اگر شما با یک مقاله راضی میشید من بهتون توصیه میکنم این ترجمه ها رو بخونید.این سایت در زمینه ی ترجمه ی مقالات خارجی در رتبه ی اول طوطی سانان هست دوست عزیز.به این بخش ها سری بزنید با انبوهی از مقالات ترجمه شده مواجه میشید که همه انحصاری پارسی پت هستن.
    مقالات آموزشی طوطی سانان
    خرید و نگهداری از طوطی سانان
    رفتارشناسی و آموزش به طوطی سانان
    اصول تغذیه طوطی سانان
    امیدوارم همشون رو یک دور مطالعه کنید تا پی ببرید چه مقالاتی در این سایت هست.موفق باشید
    بله دقیقادرست متوجه شدید و این مقالاتی که معرفی کردین همشون خوب هستن من خودم هم چندین ترجمه رو ارائه دادم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)