صفحه 48 از 54 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 471 به 480 از 540
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    27257
    سلام من میخوام یک جفت خرگوش نر ماده بگیرم مینی رکس و داچ و هوتوت دوست دارم مکان نگه داری هم بالکن خونمونه که البته محیط بسته ست کدوم نژاد رو بگیرم که با محیط خونه سازگاری بیشتری داشته باشه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    27257
    خرگوشم نمیتونه اب بخوره همش میره سر ظرف اب ولی تا میاد بخوره یهو پس میکشه خودشو ادرارش بشدت کم شده دوروزه ندیدم ادرار کنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ و خرگوش
    شماره عضویت
    27700
    سلام وقت بخیر
    من یک بچه خرگوش نر تقریبا دوماهه دارم
    بسیار بازیگوش و سر حال بود تا اینکه دیروز یکمقدار گشنیز خشک شده بهش دادم که تنوع توی غذایی باشه نمیدونستم که تغییر ناگهانی غذایی خوب نیست،این فسقلی یکمی ۱.شکمش باد کرده؛ و ۲.مدفوع نمیکنه ماساژ دادم ، یک سی سی دمنوش اویشن و عرق نعنا دادم، یدونه پوپ ریز و ن شل و ن سفت مثل قبل انداخت ولی نگرانشم چون همچنان ب خوردن یونجه و اب علاقه نشون میده اما شکمش باد داره، خیلی مظلومه اگر بلایی ب سرش بیاد خودمو نمیبخشم، خیلی مراقبش هستم بهترین شرایط زندگی رو داره،ندانسته گشنیز خشک دادم؛خورد، فکر کردم علوفه ی خشک براش خوبه،لطفا کمکم کنید ، متشکرم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

ممکنه اینجا به پاسختون نرسید حتما با یک دامپزشک مشورت کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    28017

خرگوش

خرگوشم حدود یه ماهشه از شیر مادر جدا شده دیروز گرفتم و علاقه ای دیگه به شیر نداره و یونجه،کاهو... میخوره فقط یه مشکلی دارم از زمانی که گرفتم الان دو روز پیشم هست پوپ نمیکنه و فقط روز اول ادرار کرده(با اینکه غذاشو میخوره) نژادشم داچ هست بنظرتون به دامپزشک مراجعه کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    28025
    سلام من یه جفت خرگوش دارم که نژادشون متفاوته ولی با این حال جفتگیری کردن خرگوش نر به خاطر کوتاه کردن دندوناش دیگه با ماده جفتگیری نکرد و فقط قبل کوتاهی دندون یه بار جفتگیری کرد
    الان چند روزه ماده میره روی خرگوش نر و حرکات جفتگیری انجام میده ولی نر هیچ کاری نمیکنه و با ماده جفتگیری نمیکنه
    الان من چیکار کنم که دوباره جفت گیری کنن؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    28057
    سلام
    من یه خرگوش ماده ۴-۵ ماهه دارم
    یه مدتیه ک هر جا میرم دنبالم میاد و میشینه ک نازش کنم بعضی وقتام خودشو بلند میکنه یه جورایی میخواد از دستم بالا بره یا هی دستمو بو میکنه یا خیلی آروم گاز میگیره
    قبلا اینکارو نمیکرد
    میخواستم بدونم عادیه؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    28082
    سلام یه سوال داستم من یه خرگوش لوپ دارم که دو ماه نزدیک سه ماهشه که عطسه میکرد از جایی که خریدم بردمش و نشونش دادم چون یه کلینیکه بعد گفتن عادیه و نگران نباشید امروز بردمش باغ که تو باکس حمل بود کلا بعد یکم تو خونه ازادش کردم دست هیچکسک بهش نخورد حالا اوردمش خونه عطسه مثل همیشه ست ولی احساس میکنم دندون قروچه میکنه میدونین اخه نمیدونم دندون قروچه چه صدایی داره فقط احساس میکنم دارم روهم میکشه‌ دندوناشو اشتهاش خوبه مدفوعشم خوبه حالا نمیدونم چیه این دندون سابیدناش

مدیر آزمایشی انجمن خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black warrior نمایش پست ها
    سلام من یک خرگوش سفید کوچیک با چشم قرمز گرفتم نتونستم نژادش رو بفهمم ولی اصلا جیره غذایی نداره سعی کردم غذای خرگوش ینجه علوفه بهش دادم همرو از ظهر تا شب میخوره ظاهرش خیلی تشنه نشون میده ولی نمیطونه اب بخوره همش دور شیر اب میچرخه اما اب که جلوش میزارم همونجا میشینه و نمیخوره تا میارمش بیرون که غذا بهش بدم به سرعت میدوه پشت یخچال بزور اگه خیلی نیاز به چیزی داشته باشه میاد پیش من ادرارش هم بشدت کم شده همش هم میدوه سراغ نون ها همه نونامون رو خورده اگه بهش ندم شروع میکنه به خوردن ینولیت چوب پلاستیک پارچه و حتا مبلامون مشکلی داره یا طبیعیه باید بهش غذا بدم؟
    سلام. خیلی عذر میخوام بابت نبودنم. دسترسی من به انجمن قطع شده بود [emoji120]

نون و هر نوع کربوهیدراتی هر نوع قند و میوه جات و هر نوع سبزیجات رنگ روشن (به خاطر اگزالات بالا) ممنوع هستند مخصوصا در بچه خرگوش های زیر 4 ماه .
    نون از بدترین و خطرناک ترین مواد مسمومیت زا در خرگوش ها به خاطر داشتن مخمر و غلات(گندم یا جو) هست. بنابراین به این روش برای همیشه عمل کنید :
    80% جیره روزانه یک خرگوش زیر 7 ماه یونجه باشه.
    آب تمیز و تصفیه شده یا آب چشمه روزی دو بار عوض بشه و ظرف با آب داغ شسته و تمیز بشه.

نون و هر نوع مواد غذایی دیگه دور از دسترس خرگوش قرار بگیره به طوری که حتی اجازه رفت و آمد در اون حوالی رو نداشته باشه.

Inviato dal mio SM-G900FD utilizzando Tapatalk

مدیر آزمایشی انجمن خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black warrior نمایش پست ها
    خرگوشم نمیتونه اب بخوره همش میره سر ظرف اب ولی تا میاد بخوره یهو پس میکشه خودشو ادرارش بشدت کم شده دوروزه ندیدم ادرار کنه
    آب رو در یک ظرف پهن سرامیکی بذارید و در نزدیکی علوفه بندش قرار بدید.
    اگر نیاز به یاد گیری باشه، خرگوشتون رو نزدیک به ظرف آبش ببرید و با انگشت به آب بزنید و به سمت دهن بچه بگیرید تا لیس بزنه. معمولا بعد از خوردن یونجه تشنه هستن و بهترین زمان برای تمرین دادن خرگوش ها این زمان هست. در کنار این کار چک کنید که ادرارش بیشتر میشه یا مشکل در دفع ادرار و یا ادرار گچی داره یا خیر و لطفا اطلاع بدید

Inviato dal mio SM-G900FD utilizzando Tapatalk

صفحه 48 از 54 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)