صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 3343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 540
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29659
    سلام،ببخشید خرگوش من ۲-۳ روز پیش یه تیکه مقوا خورد بعد از امروز ظهر به بعد مدفوع نکرده،میشه‌یکی بگه الان باید چی کا کنم؟؟میترسم چیزیش بشه،لطفا بکی سریع جواب بده🙏🏻🙏🏻

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773
    سلام وقت بخیر من تازه خرگوش خریدم نژاد جرسی و دوماه ۱۲ روزه هست یونجه زیاد میریزم جلوش طوری ک همیشه جلوش پره ولی پلت هارو دونه ای بهش میدم چند روزی میشد اصلا میل به پلت نداشت ولی از دیروز کل پلت هاشو میخوره و اشتها داره ولی من نمیدونم چقدر باید روزانه بهش پلت بدم یه جا نوشته روزی یک قاشق یک جا نوشته بود هفته ای یک قاشق و من گیج شدم
    سوال بعدیم اینه بهم گفتن روزی مقدار کمی بهش سیب بدم ولی اون اصلن سیب دوست نداره وقتی میبرم جلو ک بخوره سریع صورتشو برمیگردونه ایا میوه دیگه هست ک بتونم روزانه بهش مقدار خیلی کمی بدم و براش مشکلی نداشته باشه
    و اینکه خرگوش من زیاد اب میخوره تقریبا هربار ک یونجه میخوره کلیم همراهش اب میخوره براش ضرلی نداره؟
    برای جای دستشویی هم هرکاری میکنم یاد نمیگیره
    راستی توی تهران دامپزشک خوب معرفی میکنید ک برای چکاب کلی ببرمش ممنونم ازتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773

6 راهنمایی یه تازه کار

سلام وقت بخیر من تازه خرگوش خریدم نژاد جرسی و دوماه ۱۲ روزه هست یونجه زیاد میریزم جلوش طوری ک همیشه جلوش پره ولی پلت هارو دونه ای بهش میدم چند روزی میشد اصلا میل به پلت نداشت ولی از دیروز کل پلت هاشو میخوره و اشتها داره ولی من نمیدونم چقدر باید روزانه بهش پلت بدم یه جا نوشته روزی یک قاشق یک جا نوشته بود هفته ای یک قاشق و من گیج شدم
    سوال بعدیم اینه بهم گفتن روزی مقدار کمی بهش سیب بدم ولی اون اصلن سیب دوست نداره وقتی میبرم جلو ک بخوره سریع صورتشو برمیگردونه ایا میوه دیگه هست ک بتونم روزانه بهش مقدار خیلی کمی بدم و براش مشکلی نداشته باشه
    و اینکه خرگوش من زیاد اب میخوره تقریبا هربار ک یونجه میخوره کلیم همراهش اب میخوره براش ضرلی نداره؟
    برای جای دستشویی هم هرکاری میکنم یاد نمیگیره
    راستی توی تهران دامپزشک خوب معرفی میکنید ک برای چکاب کلی ببرمش ممنونم ازتون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773
    سلام ببینید من اطلاعات کافی ندارم ولی از اونجایی ک خیلی مقاله خرگوش خوندم به دلیل اینکه تازه خرگوش خریدم فکر میکنم مشکل گوارشی پیدا کرده باشه چدن خرگوش ها زود هضم هستن و سریع غذایی ک میخورن رو هضم مبکنن پس اگه غذا خورده ولی هضم نکرده حتما ببرش پیش دلمپزشک تا مطمن باشی کوچولوت اسیبی ندیده باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773
    سلام دوست عزیز من یه جایی توی سایت خوندم اکه خرگوش ها چیز جونده جلوشون نباشه چیزایی ک نبایدو میجون مث پایه مبل و میز و سیم و کابل و اگه تو قفس باشه ممکنه میله های قفس و جوه بنظرم چیزایی ک بتونه خوب بجوه جلوش بزار حالا یا یونجه اسباب بازی جوندگان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773
    نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Heart نمایش پست ها
    درود

دوستان گلم شما میتوانید سوالاتی که در رابطه با خر گوش بپرسید من در خدمتتون برای پاسخ گویی هستم و اگر در حدم نبود از دوستان کمک خواهم گرفت

هر روز ساعت 3 چک میکنم

موفق باشید

پارنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal & Fido نمایش پست ها
    منم بغلم میگیرمش الانم بغلمه.
    غذا هم بهش بخوره یونجه میدم کلم بروکلی ام میدم.
    علت شب بیدارشدنش چیه؟خودم فکر میکنم که از ترس باشه چون دیشب تا وقتی بیدار بودم بهم نگاه میکردو نگاش میکردم ببرون نیومده بود ولی وقتی خوابیدم و بعد بیدار شدم که بهش سر بزنم دیدم اومده بغلم خوابیده.

سلام اینکه شب بیدار میشه شاید به دلیل اینه ک خرگوش های بیشتر شب فعال هستند و زمان استراحت اونا معمولا ۱۱ تا ۴ الی ۵ ظهر هست (البته بسگی به فصل هم داره)

حامی گربه ها
    مدیر کل انجمن حمایت از گربه های ایران
    www.kitten.ir

نوع حیوان خانگی
    khargoosh.gorbe.hamester.mina
    شماره عضویت
    9867
    دوست عزیز در رابطه با تغذیه خرگوش این مطلب رو بخونید
    اصول تغذيه خرگوش
    در مورد اب خوردن هرچقدر دوست داره باید اب بخوره و خیلی هم خوبه
    جای دستشویی اش هم به مرور یاد میگیره ولی خب طول میکشه ...خرگوشا عموما جایی که دستشویی میکنن همیشه کارشونو تکرار میکنن چون بوی ادرارشون رو میگیره ...و با این روش میشه کم کم جای مشخصی رو براشون در نظر گرفت
    من متاسفانه دامپزشک متخصص در زمینه جوندگان و خرگوش نمیشناسم در تهران.... ولی با سرچ در اینترنت میتونید پیدا کنید .....
    انجمن حمایت از گربه های بی سرپرست ایران - www.kitten.ir

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    دوست عزیز در رابطه با تغذیه خرگوش این مطلب رو بخونید
    اصول تغذيه خرگوش
    در مورد اب خوردن هرچقدر دوست داره باید اب بخوره و خیلی هم خوبه
    جای دستشویی اش هم به مرور یاد میگیره ولی خب طول میکشه ...خرگوشا عموما جایی که دستشویی میکنن همیشه کارشونو تکرار میکنن چون بوی ادرارشون رو میگیره ...و با این روش میشه کم کم جای مشخصی رو براشون در نظر گرفت
    من متاسفانه دامپزشک متخصص در زمینه جوندگان و خرگوش نمیشناسم در تهران.... ولی با سرچ در اینترنت میتونید پیدا کنید .....

ممنونم لطف کردید میشه سوال دیگه بپرسم خرگوشم از صبح موقع خواب پاشو کج میزاره لین طبیعی به خاطر رشد هست یا مشکلی پی شاومره براش تروخدا بگید خیلی استرس دارم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773
    سلام وقت بخیر تروخدا یکی کمکم کنه خیلی استرس دارم خرگوشم از ظهر موقع خواب پاشو کج میزاره دوسه ساعتی توی تراس بوده خواسم بهش نبود اوردمش خونه موقع خواب پاشو کج میزاره انگار لم میده ولی قسنگ میدوعه یا روی دوتا پاش وای میسته ولی موقع مریدن پاشو پرت میکنه وقتیم خواب بود دست زدن به پاش سریع ماشو کشید و یکم صداش در اومد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    29773

تروخدا بگید استرس دارم

دوستان ترو خدا کمک کنید خرگوشم از ظهر ک از تراس اوردم وقتی میخوابه پاشه کج میزاره ولی کاملا سرحال روی دوتا پاش وا میسته و لی وقتی میپره پاشو پرت میکنه وقتیم میخوابه پاشو کم میکنه لم میده خیلی نگرانم تروخدا بگید
    دوماهشه

صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 3343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)