صفحه 45 از 54 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 540
    مدیر آزمایشی انجمن خرگوش سانان

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anahid98 نمایش پست ها
    منظورم یونجه تازه و خشک بود....یونجه تر اصلا نمیدم...صدای شکمش واسه نفخِ؟
    بله یونجه تازه ای که شسته و خشک شده باشه . نه یونجه کهنه ای که نشسته و خشک شده باشه.

همه سبزیجات و میوه جات دیگه رو کاملا حذف کنید برای امشب و حتما پلت مخصوص بچه خرگوش (معمولا مینویسن زیر 6 ماه) براش در آخر شب استفاده کنید به مقداری که براتون توضیح میدم.
    الان مهم ترین موضوع نفخه که باید برطرف بشه.
    اگر تلگرام دارید پیام خصوصی بهم بدید و ای دی تونو لطف کنید میتونم ویدیوی ماساژ اصولی خرگوش رو براتون بفرستم.

Inviato dal mio SM-G900FD utilizzando Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    کمک لازم دارم هرچی سریع تر تاریخ ها دقیق یادم نیست حدود دوماه پیش یا سه ماه پیش دوتا خرگوش خریدم خرگوش نرو بعد دوهفته فروختم الان دیدمم کههه چند تا بچه خر گوش توی حیاطن خرگوش من توی حیاط ازاده کلا و یک لونه زیر زمین واسش کندم سر لونش که رفتم دیدم خودش یک عالمه به اندازه یک متر زمینو کنده و اخرش هفتا بچه خرگوش که همه کاملا مو دراوردن و با سرعت میدوند هست من باید چیکارر کنم بزارم بچه خر گو شا توو حیاط باشن اخه ممکنه گربه بگیردشون چون میان تو حیاط دور میزنن واسه خودشون و من نمدونم اینا شیر خوارن یا نه اگه کسی میتونه کمک بکنه سریع منو راهنمایی بکنه و اینکه اگه میشه لطف بکنه کسی که میتونه سن خرگوش رو تشخیص بده . به من بگه ایا اینا شیر خوارن یا نه

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blackbee نمایش پست ها
    کمک لازم دارم هرچی سریع تر تاریخ ها دقیق یادم نیست حدود دوماه پیش یا سه ماه پیش دوتا خرگوش خریدم خرگوش نرو بعد دوهفته فروختم الان دیدمم کههه چند تا بچه خر گوش توی حیاطن خرگوش من توی حیاط ازاده کلا و یک لونه زیر زمین واسش کندم سر لونش که رفتم دیدم خودش یک عالمه به اندازه یک متر زمینو کنده و اخرش هفتا بچه خرگوش که همه کاملا مو دراوردن و با سرعت میدوند هست من باید چیکارر کنم بزارم بچه خر گو شا توو حیاط باشن اخه ممکنه گربه بگیردشون چون میان تو حیاط دور میزنن واسه خودشون و من نمدونم اینا شیر خوارن یا نه اگه کسی میتونه کمک بکنه سریع منو راهنمایی بکنه و اینکه اگه میشه لطف بکنه کسی که میتونه سن خرگوش رو تشخیص بده . به من بگه ایا اینا شیر خوارن یا نه
    سلام .
    توی مدتی که بچه ها هنوز شیر میخورند اولا تاکید کنم که اصلا بهشون دست نزنید چون مادر دیگه بهشون شیر نمیده و میمیرن.
    فقط شیش دانگ حواستون باشه مادر به کدوم یکی اصلا شیر نمیده یا خیلی خیلی کم میده. اون یکی و باید جدا کنید و دستی بهش شیر بدید و پیش خودتون نگه دارید. و این شیر باید شیر خشک مخصوص بچه گربه (مارک رویال کنین ) ترجیحا که بیشتر هم توی بازار و پت شاپ ها هست. از همین لان باید یکیشو داشته باشید که مرگ و زندگی خرگوش های به این کوچیکی به ساعت بنده!
    بچه ها احتمالا الان یک تا دو هفتشونه و تو سن حساسی هستن.
    با یک تور اگر میتونید فضا رو محدود کنید و اجازه ندید گربه یا پرنده ای باعث ترس و مرگشون بشه.
    توری رو ترجیحا دور همون سوراخ بدون ایجاد ترس بکشید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    سلام من نمدونستم نباید دست بزنم هممه رو دست زدم ولی مادرشون دستیه؟؟؟؟ اگه دستی باشه ممکنمد نیست که باوجود بوی انسان شیر بده و من شهرستانم اون نوع شیر خوشک رو نمنتونم گیر بیار چیکار کنم؟؟؟؟ و من از کجا بفهمم که شیر میده یا نه اخه زیر زمینن ایناااا

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    سلام من نمدونستم نباید دست بزنم هممه رو دست زدم ولی مادرشون دستیه؟؟؟؟ اگه دستی باشه ممکنمد نیست که باوجود بوی انسان شیر بده و من شهرستانم اون نوع شیر خوشک رو نمنتونم گیر بیار چیکار کنم؟؟؟؟ و من از کجا بفهمم که شیر میده یا نه اخه زیر زمینن ایناااا
    امیدوارم که شیر بده وگرنه میمیرن. ..
    مادر توی این شرایط از وقت های دیگه حساس تره. امیدوادم با بوی دست شما تهدید احساس نکنه.

وقتی که میره و حواسش نیست با دستکش پلاستیکی یکبار مصرف بدون بو باید برید بچه ها رو چک کنید، اونی که از همه کوچک تر و لاغر تره رو جدا کنید و بهش شیر بدید.
    شیر خشک بچه گربه رو از فروشگاه های آنلاین میتونید بخرید و براتون ارسال میکنند.

ضمنا برای تغذیه مادر در این زمان باید حتما از پلت دو برابر اندازه معین و اگر علوفه آلفالفا در دسترس هست از الفالفا، در غیر این صورت از یونجه تمیز و ضد عفونی و خشک شده با کیفیت و سبزیجات دو برابر حد معمول استفاده کرد. در واقع مادر توی این دوره نیاز به کالری بالا و آرامش کافی داره.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    خب ممکن نیست که بچه ها از شیر گرفته شده باشن؟؟؟چون همش میان بیرون دور میزنن و دورو بر مادرشونم نمیرن اصلا و امروز یکی که بیرون اومده بود رو همونطور که گفتین با دستکش گرفتم و دیدم که دندون داره و حتی منو گاز میگرفت

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    خب ممکن نیست که بچه ها از شیر گرفته شده باشن؟؟؟چون همش میان بیرون دور میزنن و دورو بر مادرشونم نمیرن اصلا و امروز یکی که بیرون اومده بود رو همونطور که گفتین با دستکش گرفتم و دیدم که دندون داره و حتی منو گاز میگرفت
    اندازه شونو به من میگید؟ یا روی کف دستتون بدارید اگر امکانش هست و عکس بگیرید.
    با هیستوری که دادید بعیده بیشتر از دو هفته شون باشه. ...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    چون توی حیاط ازاد بودن گربه یکیشونو گرفتمنم گذاشتمشون توی قفس و دیدم که مثل جارو برقی هرچی واسشون میریزم میخورن حالا به نظرتون بازم به شیر نیاز دارن یا ک کلا دیگه شیر نمیخورن

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    19398
    چون توی حیاط ازاد بودن گربه یکیشونو گرفتمنم گذاشتمشون توی قفس و دیدم که مثل جارو برقی هرچی واسشون میریزم میخورن حالا به نظرتون بازم به شیر نیاز دارن یا ک کلا دیگه شیر نمیخورن
    متاسفم واقعا [emoji17]
    همراه مادرشون با آب تمیز که روزی دو بار عوض بشه و مقدار خیلی زیاد یونجه بذاریدشون کنار هم و خیلی مراقب باشید که عکس العمل مادر چیه و یوقت به بچه ها آسیب نزنه به خاطر تغییر موقعیت.
    هیچ وقت به بچه ها هیچ نوع سبزیجات یا میوه ندید و فقط یونجه در اختیارشون باشه و مادر که پیششونه. خطر مرگ بچه ها با تغذیه غیر از یونجه و شیر مادر وجود داره.
    از هفته بعد باید پلت مخصوص بچه خرگوش (زیر 6 ماه معمولا نوشته روی بسته یا junior ) غلات نداشته باشه و ترجیحا مارک wellness و اگر نه پلت بسته مشکی Kiki تهیه کنید.

تاکید میکنم که هیچ چیز غیر مجازی نباید به بچه ها بدید.
    جعفری ، گیشنیز، ریحان و هر چیزی که جزو خانواده سبزیه، سیب ، هویج و ... همه غیر مجازن و به مرگ دردناکی ظرف 2 تا 24 ساعت بچه ها رو میکشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    26384
    سلام من دوتاخرگوش دارم.روی گوششاشون کندگی مو داره دو سه جا انگار کنده شده نمیدونم چرا اینطوری شده
    میشه منو راهنمایی کنین؟
    به خاطر دعوا و گاز گرفتن هم میشه یا مریض شدن؟؟؟

صفحه 45 از 54 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)