صفحه 39 از 54 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 540
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    پت شاپها ظرف بستر دارن . بستگی به اندازه قفس داره. باید از درش عبور کنه دیگه. نگهداری در قفس خیلی روش خوبی نیست. خرگوش هم به ازادی نیاز داره. اینطور، تهیه ظرف مناسب هم مشکله چون از در قفس عبور نمیکنه. اگر فضای ازادتری در اتاق در نظر بگیرید، اونموقع میتونید یک ظرف گرد متوسط با عمق 10 س یا مستطیل با ابعاد20× 40 و عمق 10 انتخاب کنید.
    تو حیاط خلوتمون جا داریم .ی باغچه هم داریم ک نصفش فقط خاکه و چیزی کاشت نیس...اما نمیدونم چجوری واسش جاشو درست کنم .البته همش هم تو قفس نیس بیرونش میکنم. اول همش ازاد بود اما چون همه جا کار بدشو کرد منم الان یکم بیرونش میکنم دوباره تو قفسش میکنم تا عادت کنه..اگه اونطوری بهتره ک تو حیاط خلوتمون واسش جاشو درست کنم..اگه راهنماییم کنین ک چجوری درست کنم ممنون میشم..البته هزینه زیاد نداشته باشه...ممنون میشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    تو حیاط خلوتمون جا داریم .ی باغچه هم داریم ک نصفش فقط خاکه و چیزی کاشت نیس...اما نمیدونم چجوری واسش جاشو درست کنم .البته همش هم تو قفس نیس بیرونش میکنم. اول همش ازاد بود اما چون همه جا کار بدشو کرد منم الان یکم بیرونش میکنم دوباره تو قفسش میکنم تا عادت کنه..اگه اونطوری بهتره ک تو حیاط خلوتمون واسش جاشو درست کنم..اگه راهنماییم کنین ک چجوری درست کنم ممنون میشم..البته هزینه زیاد نداشته باشه...ممنون میشم
    داخل حياط نميدونم امنيت داره يا نه . خاك هم ميتونه باعث بيماريش بشه . از طرفي به فضاي باز براي سلامت و نشاطش نياز داره .
    چه مقدار فضا از حياط و حياط خلوت در اختيار داريد؟ تا چه نور گير هست ؟ گرم نيست ؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    داخل حياط نميدونم امنيت داره يا نه . خاك هم ميتونه باعث بيماريش بشه . از طرفي به فضاي باز براي سلامت و نشاطش نياز داره .
    چه مقدار فضا از حياط و حياط خلوت در اختيار داريد؟ تا چه نور گير هست ؟ گرم نيست ؟
    حیاط خلوتمون تقریبا 3 در 4 هست ک نصفش باغچمونه روش پوشیده .گرم نیست تا شب روشنه..خاک هم تمیزه یعنی کرم و اینطور چیزا نداره..پوشال هم صبح کف قفسشو پوشوندم باهاش...دیگه چکار کنم؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق حیوون نمایش پست ها
    حیاط خلوتمون تقریبا 3 در 4 هست ک نصفش باغچمونه روش پوشیده .گرم نیست تا شب روشنه..خاک هم تمیزه یعنی کرم و اینطور چیزا نداره..پوشال هم صبح کف قفسشو پوشوندم باهاش...دیگه چکار کنم؟
    چون ممكنه به خرابكاري توي خاك عادت كنه و ديگه داخل ظرفش دستشويي نره و خودش هم در اثر تماس با خاك الوده بشه ، بنابراين اگر بلا استفاده هست ، جمع آوريش كنيد كه به حالت يك اتاق و فضاي كوچك براش در نظر گرفته بشه و سطحشو با ساقه گندم يا يونجه پر كنيد . ظرف دستشويي هم گوشه اي قرار بديد. به موقع تميز و ضدعفوني بشه. يا درصورتي كه اتاقتون به اندازه كافي بزرگ هست ، فضايي در گوشه اتاق مطابق با عكسهايي كه در پست صفحه ٣٧ گذاشتم ، درست كنيد . اگر هم مشكله كه كلا درگيرش نشيد. همينكه توي قفس نباشه و بتونه رفت و أمدي در اتاق داشته باشه خوبه ( البته با كفپوش مناسب )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش و مرغ عشق
    شماره عضویت
    24497
    باشه خیلی ممنون .....

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    24370
    سلام
    خرگوشم دیروز اسهال شده بود و الان بی حاله و شکمش یه شکل عجیبی پیدا کرده قلبنم اینجوری شده بود و بردیمش دامپزشکی و با سرم و چند تا تقویتی سریع خوب شد ولی الان دندوناش نامنظم شده همیشه منظم بود. بی اشتها هم شده حتی غذای مورد علاقشو هم نمیخوره. واقعا میترسم. اگه مشکل از دندوناش باشه باید پیش متخصص جوندگان ببرمش یا دامپزشکی های معمولی هم میشه؟چون فقط یه دامپزشکی میشناسم که اونم خیلی مطمئن نیستم آنچنان خوب باشن شما تو تهران دامپزشک یا متخصص خوبی رو میشناسن ترجیحا تو غرب تهران؟ لطفا سریع تر جواب بدین واقعا نگرانم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alex12 نمایش پست ها
    سلام
    خرگوشم دیروز اسهال شده بود و الان بی حاله و شکمش یه شکل عجیبی پیدا کرده قلبنم اینجوری شده بود و بردیمش دامپزشکی و با سرم و چند تا تقویتی سریع خوب شد ولی الان دندوناش نامنظم شده همیشه منظم بود. بی اشتها هم شده حتی غذای مورد علاقشو هم نمیخوره. واقعا میترسم. اگه مشکل از دندوناش باشه باید پیش متخصص جوندگان ببرمش یا دامپزشکی های معمولی هم میشه؟چون فقط یه دامپزشکی میشناسم که اونم خیلی مطمئن نیستم آنچنان خوب باشن شما تو تهران دامپزشک یا متخصص خوبی رو میشناسن ترجیحا تو غرب تهران؟ لطفا سریع تر جواب بدین واقعا نگرانم
    سلام. این محلول ترکیبیو بهش بدید و سریعا به ادرسی که میزارم مراجعه کنید. چند ماهشه ؟ تغذیه کلیش چیه؟

یک سی سی سرکه سیب با 10 سی سی اب رقیق کنید ویک سی سی با قطره چکان بهش بدید.

عرق نعنا سه مرتبه یک سی سی . یا دمنوش آویشن به همین مقدار.

امکانش هست عفونت گوارشی باشه یا از تغذیه نادرست. با توجه به نامنظمی دندان ها، احتمال میدم تغذیه خوبی نداره.

مسافت رو در نظر نگیرید . سلامتیش مهمتره. حتما به متخصص اگزوتیک مراجعه کنید و در حال حاضر دکتر رستمی رو میتونم بهتون معرفی کنم. یکشنبه ها بیمارستان دامپزشکی مرکزی هستن
    تماس بگیرید سوال کنید شاید روزهای ویزیتشون تغییر پیدا کرده.

22047257_26232468

اگر امروز تشریف نداشتن به بیمارستان شبانه روزی ایرانیان مراجعه کنید

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 02122843643

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    24370
    [QUOTE=animal lover;291304]سلام. این محلول ترکیبیو بهش بدید و سریعا به ادرسی که میزارم مراجعه کنید. چند ماهشه ؟ تغذیه کلیش چیه؟

امکانش هست عفونت گوارشی باشه یا از تغذیه نادرست. با توجه به نامنظمی دندان ها، احتمال میدم تغذیه خوبی نداره.

مسافت رو در نظر نگیرید . سلامتیش مهمتره. حتما به متخصص اگزوتیک مراجعه کنید و در حال حاضر دکتر رستمی رو میتونم بهتون معرفی کنم. یکشنبه ها بیمارستان دامپزشکی مرکزی هستن

22047257_26232468

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 02122843643[/QUOTE
    ]

۴ سالشه
    قبلا بهتون گفته بودم جو و شما گفتین جزو غلاته و نباید بدم از اون موقع بهش کم کم یونجه دادم گرچه خیلی خوب نمیخوره اما بهتر از قبله
    ممنون که گفتین حتما میرم بازم ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    [QUOTE=Alex12;291312]
    سلام. این محلول ترکیبیو بهش بدید و سریعا به ادرسی که میزارم مراجعه کنید. چند ماهشه ؟ تغذیه کلیش چیه؟

22047257_26232468

همت. پاسداران. نگارستان یکم. پلاک 15 02122843643[/QUOTE
    ]

۴ سالشه
    قبلا بهتون گفته بودم جو و شما گفتین جزو غلاته و نباید بدم از اون موقع بهش کم کم یونجه دادم گرچه خیلی خوب نمیخوره اما بهتر از قبله
    ممنون که گفتین حتما میرم بازم ممنون
    خواهش میکنم. چون سنش بالاست و تا الان تغذیه خوبی نداشته و دندانهای نامنظمی هم داره حتما برای چکاپ دندان هم که هست ، مراجعه کنید .شاید بیش از حد رشد کرده و یا نیاز به عکسبرداری از ریشه دندان باشه.

امیدوارم تغییر غذایی به اهستگی و طولانی مدت صورت گرفته باشه .در غیر اینصورت مشکلی شبیه به وضع فعلیش ( اسهال ) پیش میاد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    24793

15 متورم شدن مقعد خرگوش

سلام تقریبا یک هفته است که مقعد خرگوشم متورم شده چند قطره خون هم دیدم .دکتر بردم گفتن احتمالا بواسیر داره .روغن بده تا اسهال بشه بعدش خوب میشه .من این کارو کردم اما خوب نشد باز متورم شده و بیرون اومده.غذاش خوبه ولی شکمش باد کرده دیشب میترسیدم بترکه .شکمشو ماساژ میدادم خوشش میومد..کمکم کنید خیلی دوستش دارم.

صفحه 39 از 54 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)