صفحه 32 از 54 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 540
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahprobot نمایش پست ها
    سلام ببخشید خرگوشم یونجشو تازگیا نمی خوره چکار کنم
    سلام . با غذاهاي ديگه اي كه دوست داره مخلوط كنيد و به مرور از ميزان اون غذاها كم و به مقدار يونجه اضافه كنيد . تغييرات غذايي طي ٤-٥ روز انجام بشه . پلت و تشويقيهاي يونجه براي ترغيب كردنش به خوردن علوفه ، كمك ميكنه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahprobot نمایش پست ها
    و یچیزه دیگه خرگوشم باهام خیلی خوبه وقتی چهار ماهش شد براش جفت بگیرم؟
    اخه دیدم وقتی دوتا میشن یا براشون جفت می گیری وحشی میشن و دیگه بغلی نیستن
    اطلاع داريد ، بعد از هر بار جفتگيري تعداد زيادي نوزاد متولد ميشه ؟؟ به اينده و سلامت نوزادها و مادر فكر كرديد؟ به جاي اوردن جفت ، به فكر عقيم كردنش باشيد ، چه نر باشه و چه ماده ، چون هر دو جنس در زمان بلوغ به جفت نياز دارن، در غير اينصورت وضعيت براي اونها و صاحبانشون ازار دهنده است .

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام.وقتتون بخیر
    من یه خرگوش ۱۰-۱۱ ماهه نر دارم.حدود ۴ ماهه که با ما زندگی میکنه و به تغذیه و کیفیت زندگیش خیلی رسیدگی میکنیم و در کل لوس خانواده است
    دوتا سوال داشتم از خدمتتون

یکی اینکه هرموقع میاد پیش من و من نوازشش میکنم اونم شروع میکنه به لیس زدن من. گاهی هم خودش پیش قدم میشه و میاد لیسم میزنه. دلیل اینکارش چیه؟ از طعم دستم خوشش میاد یا اونم داره محبتش به ما رو نشون میده؟

دوم اینکه حدود یه هفته است پرخاش گر شده. چند روز پیش به همسرم حمله کرد و دستش رو زخمی و خونی کرد.امروزم بی هوا دوباره حمله کرد. جدی نگرفتیم ولی وقتی همسرم داشت چند تا دونه انار بهش میداد بعد از خوردن انارها دوباره حمله کرد و دستش رو زخمی کرد. دلیل این حمله هاش چیه؟؟؟!!!
    همسر طفلی خیلی خیلی دوستش داره و باهاش مهربونه و هیچوقت باهاش بداخلاقی نکرده.این نکته رو اضافه کنم که به من تا حالا نه حمله کرده تا الان نه بدخلقی :-|

ممنـون میشـم راهنمایـی کنیـد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام.وقتتون بخیر
    من یه خرگوش ۱۰-۱۱ ماهه نر دارم.حدود ۴ ماهه که با ما زندگی میکنه و به تغذیه و کیفیت زندگیش خیلی رسیدگی میکنیم و در کل لوس خانواده است
    دوتا سوال داشتم از خدمتتون

یکی اینکه هرموقع میاد پیش من و من نوازشش میکنم اونم شروع میکنه به لیس زدن من. گاهی هم خودش پیش قدم میشه و میاد لیسم میزنه. دلیل اینکارش چیه؟ از طعم دستم خوشش میاد یا اونم داره محبتش به ما رو نشون میده؟

دوم اینکه حدود یه هفته است پرخاش گر شده. چند روز پیش به همسرم حمله کرد و دستش رو زخمی و خونی کرد.امروزم بی هوا دوباره حمله کرد. جدی نگرفتیم ولی وقتی همسرم داشت چند تا دونه انار بهش میداد بعد از خوردن انارها دوباره حمله کرد و دستش رو زخمی کرد. دلیل این حمله هاش چیه؟؟؟!!!
    همسر طفلی خیلی خیلی دوستش داره و باهاش مهربونه و هیچوقت باهاش بداخلاقی نکرده.این نکته رو اضافه کنم که به من تا حالا نه حمله کرده تا الان نه بدخلقی :-|

ممنـون میشـم راهنمایـی کنیـد
    سلام ، تشكر
    خرگوشتون بالغه و به جفت احتياج داره . نميدونم عقيمه يا خير ولي دليل رفتار تندي كه با شوهرتون داره و بر عكس ، با شما ، بخاطر همجنسي و تضاد جنسيتيه . ( به ترتيب ) متاسفانه فعلا رفتارش با شوهرتون به همين صورت ميمونه و حضورشون اذيتش ميكنه . جاهايي كه خرگوشتون هست شوهرتون تشريف نبرن .

ليس زدن شما ، إبراز محبتشو نشون ميده و ميخواد بگه دوستتون داره و مورد اعتمادش هستيد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22782
    سلام من خرگوشم پلاستيكي ميجوه و اصلا نميشه جولوشو گرفت اول فكر كردم بخاطر بو سركه ست كه ظرف ادرارش رو باهاش ميشورم ولي فرقي نكرد و سبز طرف ادرارش رو سوزان كرده تو لونه برأش سنگ و چوب گذاشتم كه بجوه ولي پلاستيك ميجوه و حتي مشنبا و دمپايي رو ميجوه خيلي لأغر شده و اشتها و فعاليتش كم شده نميدونم چيكار كنم لطفا كمك كنيد خيلي نگرانشم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elina-Ml نمایش پست ها
    سلام من خرگوشم پلاستيكي ميجوه و اصلا نميشه جولوشو گرفت اول فكر كردم بخاطر بو سركه ست كه ظرف ادرارش رو باهاش ميشورم ولي فرقي نكرد و سبز طرف ادرارش رو سوزان كرده تو لونه برأش سنگ و چوب گذاشتم كه بجوه ولي پلاستيك ميجوه و حتي مشنبا و دمپايي رو ميجوه خيلي لأغر شده و اشتها و فعاليتش كم شده نميدونم چيكار كنم لطفا كمك كنيد خيلي نگرانشم
    سلام. خوردن پلاستیک بسیار خطرناکه و در دستگاه گوارشش ایجاد مشکل میکنه حتی باعث خفگیش میشه. این مقدار پلاستیک چطور در اختیارشه؟!! از دسترسش دور و سرکه روی اونها اسپری کنید تا کمتر نزدیکشون بشه.

کارتن مقوایی تمیز در اختیارش بزارید که باهاش سرگرم بشه.

اگر اونطور که میفرمایید لاغر و کم اشتها شده سریعا به دکتر اگزوتیک مراجعه کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    23723
    سلام، وقتتون بخیر.
    یکی از دوستام دوتا خرگوش داره، یکی و وقتی خرید بهش گفتن ماده ست، یک ماه و نیمشه،
    دومی و پیدا کرده، کمتر از یکماهشه، میشه تو این عکسا بگین جنسیتشون چیه؟؟
    از وقتی این دوتارو گذاشته تو یک قفس، خرگوش اولی ادرارپاشی میکنه، واسه همین شک کرده که واقعا ماده ست یا نه؟☹
    میشه راهنمایی کنین؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. خرگوشها چند ماهه هستن؟ غیر از ادرارپاشی رفتار دیگه ای هم داره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    23723
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. خرگوشها چند ماهه هستن؟ غیر از ادرارپاشی رفتار دیگه ای هم داره؟
    عکس اولی حدودا یکماه و نیم تا دو ماهشه، دومی بکماهشه.
    نه فقط همینه، در کل رفتاراشون طبیعیه، باهم تو یه قفس هم هستن.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، تشكر
    خرگوشتون بالغه و به جفت احتياج داره . نميدونم عقيمه يا خير ولي دليل رفتار تندي كه با شوهرتون داره و بر عكس ، با شما ، بخاطر همجنسي و تضاد جنسيتيه . ( به ترتيب ) متاسفانه فعلا رفتارش با شوهرتون به همين صورت ميمونه و حضورشون اذيتش ميكنه . جاهايي كه خرگوشتون هست شوهرتون تشريف نبرن .

ليس زدن شما ، إبراز محبتشو نشون ميده و ميخواد بگه دوستتون داره و مورد اعتمادش هستيد .
    ممنون. خرگوشم رو عقیم نکردیم. اگر عقیمش کنیم این رفتار پرخاشگرانه اش اصلاح میشه؟البته دیگه وقتی همسرم خونه است یا از قفس بیرونش نمیاریم یا خیلی کم بیرونه که دوباره حمله نکنه به همسر بیچاره. اصلا مگه خرگوش هم عقیم میکنن؟!!

بعد اینکه وسط حیاط دستشویی میکنه. هرقدر هم اون محل رو با محلول اب و سرکه میشورم باز کار خودشو میکنه. روزنامه یا یونجه رو هم به ادرارش اغشته کردم و گذاشتم تو ظرفی که واسه ادرارش درنظر گرفتم ولی اصلا اونجا نمیره.فقط گاهی میره تو اون ظرف میخوابه یا ظرف رو برمیداره و این طرف اون طرف میندازه. راه دیگه ای هم هست واسه آموزشش واسه جای ادرار؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط SOODEH نمایش پست ها
    عکس اولی حدودا یکماه و نیم تا دو ماهشه، دومی بکماهشه.
    نه فقط همینه، در کل رفتاراشون طبیعیه، باهم تو یه قفس هم هستن.
    ظاهرا اولي ماده و دومي نر هست . ولي چون بالغ نيستن تشخيص مقداري سخته . نكته عجيب اينجاست كه اولا اينها بالغ نيستن و ادرار پاشي مخصوص نر هست . دليلي نداره يك ماده ، اونهم در ١/٥ ماهگي ادرار پاشي كنه!!! مطمئنيد از سر شيطنت نبوده ؟ فقط همون يك مرتبه انجام شد؟ چون در نرهاي بالغ هم فقط به اين موضوع ختم نميشه و رفتارهاي جنسي ديگه هم بدنبال داره .

ميتونه يك واكنش ناگهاني به حضور خرگوش جديد باشه . براي اطمينان از جنسيت به متخصص اگزوتيك مراجعه كنيد.

صفحه 32 از 54 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)