صفحه 22 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 540
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nafas448 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملتون.. حتما همینکارو میکنم...
    فعلا اینایی ک گفتین در دسترس ندارم ولی حتما فردا تهیه میکنم براش... تو ی سایتی خونده بودم شیر و عسل ب خاطر همین بهش دادم اونم ب مقدار کم چون میترسیدم ضرر داشته باشه.. در حدی ک ریختم کف دستمو اونم لیس زد..
    و هندوانه ک دیگ نمیدم ولی خیارو خیلی دوس داره در حدی ک وقتی خاب بود دستم خیار بود ب دومتریه قفسش ک رسیدم بلند شد بو کشید بعدم نشست با ولع خیارو خورد..
    خداروشکر با این تغذیه هایی ک گفتم حالش خوبه و بپر بپر و شیطونی و از هیچ کاری دریغ نمیکنه ولی بضی اوقات گوشه ی قفسش مثل ی آدم ب پهلو دراز میکشه.. اولین بار خیلی ترسیدم فک کردم چیزیش شده.. ولی خداروشکر دیدم زندس...
    از کارش خیلی میترسم ..نشونه ی بدیه؟؟
    ولی مشکلی نداره واقعا خیلییی تند میدوئه .. خودشو تمیز میکنه.. بپر بپر و خاب و همه چیزش اوکی ولی این کارو هر دفه ک میکنه من تا مرز سکته میرم..
    بازم ممنون از راهنمایی هاتون
    خواهش ميكنم . خيار رو محدود كنيد . هفته اي يكي دو بار ، يك برش كوچك . حالتي كه داره ، استراحت كردنشه ، نگران نباشيد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22483

خرید خرگوش

سلام و خسته نباشید خدمت شما و سایت خوبتون.
    من طی چند روز آینده میخوام خرگوش بخرم انقد مطلب خوندم که گیج شدم لطفا کمم کنید
    خرگوشی که میخوام بگیرم قطعا 3ماهش هست و میگن باید بهش شیر بدی اگر شیر باید بدیم با چه نحوه ای بهتر بهش شیر بدیم و بعد از چه مدتی باید غذا دادن شروع کنیم خواهش میکنم کمک کنید چون واقعا میخوام بخرم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majid2022 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت شما و سایت خوبتون.
    من طی چند روز آینده میخوام خرگوش بخرم انقد مطلب خوندم که گیج شدم لطفا کمم کنید
    خرگوشی که میخوام بگیرم قطعا 3ماهش هست و میگن باید بهش شیر بدی اگر شیر باید بدیم با چه نحوه ای بهتر بهش شیر بدیم و بعد از چه مدتی باید غذا دادن شروع کنیم خواهش میکنم کمک کنید چون واقعا میخوام بخرم
    سلام ، تشكر
    خرگوش سه ماهه به شير نياز نداره ، مگر اينكه از شير مادر محروم شده باشه . از ١٥ روزگي در كنار شير خشك مخصوص گربه ، يونجه كه كلسيم بالايي داره در دسترسش باشه. و از١/٥-٢ماهگي شير طي چند روز قطع بشه و فقط يونجه در ليست تغذيه اش قرار بگيره +ميوه ، سبزيجات و پلت كه در صفحات قبلي ، مقدار و دفعاتش ، مفصل توضيح داده شد.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22495
    سلام،
    من يه خرگوش نژاد لوپ دارم. تقريبا يك ماهه كه ازش نگهداري ميكنم و هيچ مشكلي هم نداشته تا الان ولي از ديروز خييييلي اروم شده ديگه اصلا اينور اونور نميپره سرحال نيست. كاملا تغيير كرده. همش ميخوابه و دراز كشيده هست بعضي وقتا هم به پشت خودشو ميندازه رو زمين. مدفوعش تغييري نكرده اشتهاشم خوبه ولي بيشتر از هميشه خودشو ليس ميزنه تقريبا تمام مدت در حال اينكاره. خيلي نگرانم امروز هم همه ي كلينكها بستن. بايد چيكار كنم؟؟

Sent from my iPhone using Parsipet

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cottoncandy نمایش پست ها
    سلام،
    من يه خرگوش نژاد لوپ دارم. تقريبا يك ماهه كه ازش نگهداري ميكنم و هيچ مشكلي هم نداشته تا الان ولي از ديروز خييييلي اروم شده ديگه اصلا اينور اونور نميپره سرحال نيست. كاملا تغيير كرده. همش ميخوابه و دراز كشيده هست بعضي وقتا هم به پشت خودشو ميندازه رو زمين. مدفوعش تغييري نكرده اشتهاشم خوبه ولي بيشتر از هميشه خودشو ليس ميزنه تقريبا تمام مدت در حال اينكاره. خيلي نگرانم امروز هم همه ي كلينكها بستن. بايد چيكار كنم؟؟

Sent from my iPhone using Parsipet
    سلام ، سن و جنسيتشو بفرماييد . جاي گرم نگهداري ميشه يا دماي هوا تغيير كرده ؟ منظورتون از ليس زدن ، بدنش هست يا اندام تناسلي؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22495
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، سن و جنسيتشو بفرماييد . جاي گرم نگهداري ميشه يا دماي هوا تغيير كرده ؟ منظورتون از ليس زدن ، بدنش هست يا اندام تناسلي؟
    كمتر از ٢ماهه و نر هست. نه دما مثل هميشه هست. جاش گرم نيست. ليس زدن همه بدنش. مثل كمر، دست، پا

Sent from my iPhone using پارسی پت mobile app

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cottoncandy نمایش پست ها
    كمتر از ٢ماهه و نر هست. نه دما مثل هميشه هست. جاش گرم نيست. ليس زدن همه بدنش. مثل كمر، دست، پا

تیمار کردن زیاد نشانه یک ناراحتی در حیوانه که به اینصورت بروز میکنه ولی اینکه الان چه مشکلی داره مشخص نیست و نمیشه نتیجه گیری کرد چون همه چیز ظاهرا عادیه!! اگر دندان قروچه شدید هم به این مورد اضافه شد و یا حتی اگر تغییری نداشت ، برای اطمینان بیشتر حتما به دامپزشک مراجعه کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22495
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    تیمار کردن زیاد نشانه یک ناراحتی در حیوانه که به اینصورت بروز میکنه ولی اینکه الان چه مشکلی داره مشخص نیست و نمیشه نتیجه گیری کرد چون همه چیز ظاهرا عادیه!! اگر دندان قروچه شدید هم به این مورد اضافه شد و یا حتی اگر تغییری نداشت ، برای اطمینان بیشتر حتما به دامپزشک مراجعه کنید .
    بله حتماً فردا ميبرمش. فقط چون امروزهمه جا تعطيله خيلي نگران بودم. ممنون از راهنماييتون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سنجاب
    شماره عضویت
    22529
    سلام
    وقت بخیر دکتر
    من یه سنجاب کانادایی دارم
    چند روزی میشه حالت تپش قلب داره و سریع میترسه و ریزش مو پیدا کرده
    غذا یک ماهی میشه بیشتر تخمه افتاب گردان میدمش
    میشه راهنمایی کنید
    مرسی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsboy نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر دکتر
    من یه سنجاب کانادایی دارم
    چند روزی میشه حالت تپش قلب داره و سریع میترسه و ریزش مو پیدا کرده
    غذا یک ماهی میشه بیشتر تخمه افتاب گردان میدمش
    میشه راهنمایی کنید
    مرسی
    سلام. چرا به دکتر اگزوتیک مراجعه نمیکنید؟ اطلاع دارید نگهداری سنجاب و حیواناتی که به حیات وحش تعلق دارند خلاف قوانینه؟ زندگی در کنار انسان و محیط بسته قفس، منزل و دوری از زیستگاهشون ، برای این حیوانات مرگ تدریجیه.

سنشو بفرمایید. نباید فقط با یک نوع غذا تغذیه بشه. استفاده مطلق از تخمه افتابگردان باعث افزایش کلسترول و طبیعتا بالا رفتن ضربان قلب میشه. تغذیه نامناسب ، استرسو زیاد میکنه و یکی از عوارضش ریزش مو هست.
    وضعیت اشتهاش چطوره؟ ریزش موهاش بصورت تکه ای و دایره ای هست یا کلا کم پشت شده و چه قسمتهایی؟ خارش ، لیسیدن زیاد یا زخم هم دیده میشه؟ عامل قارچی . انگلی یا مورد حساسیت زا مثل دود دخانیات .حشره کش . خوشبو کننده ..... در محیطه؟

صفحه 22 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)