صفحه 21 از 54 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 540
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392
    تروخدا من تهران نیستم هیچ کاری نمیتونم براش کنم؟اگ کلینیک ببرم چقدر هزینه میخواد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392
    تروخدا من تهران نیستم به دانپزشک دسترسی ندارم راهش خیلی دوره هیچ کاری نمیتونم کنم ؟؟؟ هزینه دامپزشکش چقدر میشه من واقعا میترسم دستو پامو گم کردم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط bomira نمایش پست ها
    تروخدا من تهران نیستم به دانپزشک دسترسی ندارم راهش خیلی دوره هیچ کاری نمیتونم کنم ؟؟؟ هزینه دامپزشکش چقدر میشه من واقعا میترسم دستو پامو گم کردم
    ادرسها برای تبریزه. عزیزمن به جای فکر کردن به هزینه، به فکر نجاتش باشید. با دکتر صحبت کنید حتما تخفیف قائل میشن. اگر وقت رو تلف کنید از بین میره. موردش جدی و اورژانسیه. متوجه هستید؟

هر 5_6 دکتر مسیرشون از شما دوره؟!!! عجب! وسیله بگیرید ببرید. میدونم سخته ولی چاره ای نیست. خودتون پرستارید .یعنی چی دست و پاتونو گم کردید؟؟! قوی باشید. شاید با این موارد از نوع انسانیش روبرو شده باشید.منکه نمیتونم کاری براش انجام بدم. خودتون شاهد وضعیت وخیمش هستید. سرماخوردگی یا یک عفونت ساده و گذرا نیست که دارو بنویسم! بیش از این وقت رو تلف نکنید. با دکتر شبستری تماس بگیرید هماهنگ کنید. پزشک منصف و دلسوزی هستن.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392
    بله متوجه ام اما خانوادم قبول نمیکنن بخاطر همون راجب هزینش سوال کرذم اگ میشه یه اطلاعاتی درباره هزینش بدید من امروز حتما دامپزشک میبرمش

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط bomira نمایش پست ها
    بله متوجه ام اما خانوادم قبول نمیکنن بخاطر همون راجب هزینش سوال کرذم اگ میشه یه اطلاعاتی بدید من امروز حتما دامپزشک میبرمش
    ببینید اگر به خاطر این مشکل ، به احتباس ادرار دچار شده باشه ، یا خونریزی داخلی ، بیشتر از چند ساعت دوام نمیاره ها پس زمان رو از دست ندید.

اطلاعات از چی؟!! هر چه لازم بود گفته شد . اطلاع از ویزیت اگزوتیک تبریز ندارم. از دکتر سوال کنید .اخه اصلا منطقی نیست فرمایشتون. درسته براتون مشکله ولی اینکه نگران ویزیت و این مسائل هستید ، برفرض که یک مقدار بالا باشه ، منصرف میشید؟!! یعنی جونشو با پول توی کفه ترازو میزارید؟!

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392
    من تماس گرفتم یکی از دامپزشکا نبود یکیشونم ساعت شیش ب بعد بود الن من چیکار کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22392
    الن یجارو پیدا کردم دارم میبردمش امیدوارم خوب بشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22452
    سلام .. من دو روزه ک ی خرگوش گرفتم.. فک کنم حدودا 20 روزشه... نژادش و بقیه چیزاشو نمیدونم... راجب غذاش تو نت خیلی گشتم نوشته بودن یونجه بدین.. ولی من تو این دو روز کلا بهش هویج و کاهو و خیار و هندوانه دادم و ی اندازه ی حدودا 5 سی سی (ی سرنگ) شیر و عسل مخلوط کردم و کف دستم ریختم بهش دادم.. هندوانه و شیرو خیلییی دوس داره.. خیلی هم شیطون و حالش خوبه خداروشکررر.. ولی راجب غذاش نگرانم..
    ینی حتما باید یونجه بخوره؟؟
    لب ب اب هم نمیزنه...
    راجب نگهداریشم میشه گفت هیچی نمیدونم
    لطفا راهنماییم کنید...

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nafas448 نمایش پست ها
    سلام .. من دو روزه ک ی خرگوش گرفتم.. فک کنم حدودا 20 روزشه... نژادش و بقیه چیزاشو نمیدونم... راجب غذاش تو نت خیلی گشتم نوشته بودن یونجه بدین.. ولی من تو این دو روز کلا بهش هویج و کاهو و خیار و هندوانه دادم و ی اندازه ی حدودا 5 سی سی (ی سرنگ) شیر و عسل مخلوط کردم و کف دستم ریختم بهش دادم.. هندوانه و شیرو خیلییی دوس داره.. خیلی هم شیطون و حالش خوبه خداروشکررر.. ولی راجب غذاش نگرانم..
    ینی حتما باید یونجه بخوره؟؟
    لب ب اب هم نمیزنه...
    راجب نگهداریشم میشه گفت هیچی نمیدونم
    لطفا راهنماییم کنید...
    سلام ، راجع به تغذيه صفحات قبليو مطالعه كنيد . اين بچه حداقل بايد تا 15روز ديگه شير بخوره ، يعني از ابتداي تولد تا حداقل ١/٥-٢ماهگي . و بعد از شير مادر ، بهترين جايگزين شير خشك مخصوص گربست كه متناسب با سن خرگوش مقدار روزانش تعيين ميشه . به هيچ وجه عسل بهش نديد .

روزانه ٢٥-٣٠ سي سي شير خشك گربه ، در سه وعده بدون تركيب بخوره . ميوه و سبزي ، كمتر و مطابق اصول گفته شده . تا دو ماهگي هم به اندازه نصف حجم بدن يونجه هر روز در اختيارش باشه و بعد از اون تا ٨-٩ماهگي ، به اندازه حجم كل بدن . از ٩ماه به بعد هم از مقدار يونجه كاسته و علوفه هاي ديگه مثل تيموتي ، ميدو ، orchard ، جوي دو سر ، اضافه كنيد .

هويج ، هندوانه و خيار مناسب نيست براي اين سن و در كل براي بالغين هم محدود بايد استفاده بشه . خيار باعث اسهال ميشه و هويج و هندوانه قند بالايي داره و ميوه جات ، كمتر در رژيم غذاييش قرار بگيره . توضيحات كاملتر ، صفحات قبلي هست ، حتما مطالعه كنيد

بخش خرگوش هم راجع به نگهداري صحيح توضيح داده شده https://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=589

http://mihanpet.ir/forum-129.html

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    22452
    ممنون از توضیحات کاملتون.. حتما همینکارو میکنم...
    فعلا اینایی ک گفتین در دسترس ندارم ولی حتما فردا تهیه میکنم براش... تو ی سایتی خونده بودم شیر و عسل ب خاطر همین بهش دادم اونم ب مقدار کم چون میترسیدم ضرر داشته باشه.. در حدی ک ریختم کف دستمو اونم لیس زد..
    و هندوانه ک دیگ نمیدم ولی خیارو خیلی دوس داره در حدی ک وقتی خاب بود دستم خیار بود ب دومتریه قفسش ک رسیدم بلند شد بو کشید بعدم نشست با ولع خیارو خورد..
    خداروشکر با این تغذیه هایی ک گفتم حالش خوبه و بپر بپر و شیطونی و از هیچ کاری دریغ نمیکنه ولی بضی اوقات گوشه ی قفسش مثل ی آدم ب پهلو دراز میکشه.. اولین بار خیلی ترسیدم فک کردم چیزیش شده.. ولی خداروشکر دیدم زندس...
    از کارش خیلی میترسم ..نشونه ی بدیه؟؟
    ولی مشکلی نداره واقعا خیلییی تند میدوئه .. خودشو تمیز میکنه.. بپر بپر و خاب و همه چیزش اوکی ولی این کارو هر دفه ک میکنه من تا مرز سکته میرم..
    بازم ممنون از راهنمایی هاتون

صفحه 21 از 54 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)