صفحه 32 از 100 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 991
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط mia620 نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون، صبح داشتم میرفتم سر کار مجبور شدم براش کاهو بریزم و برم ،الان که اومدم 10 تا پر گوجه شده 9 تا فکر کنم یکیشو زده به بدن ،دیشب هم گوجه رو یه تیکه خیلی کوچیکشو میکرد تو دهنش و نمیخورد

از فردا حتما همین کار رو میکنم یه گوجه درسته میزارم براش + فلفل و جعفری

امروز یکم شیطنت میکنه بچه خجالتی بود اصلا از این کارا نمیکرد داره کم کم به جاش و من عادت میکنه (غافل از اینجا که قرار جاشو دوباره عوض کنم .دی)
    کم کم درست میشه..یکی از خوکچه های منم اوایل که اومده بود هیچی جز کاهو نمیخورد خیلی گرسنگی کشید تا فهمید اگه نخواد غذاهای دیگه رو بخوره گشنه میمونه!فقط اینکه این کاهو رو دیگه نبینه..تا وقتی اون باشه از بقیه غذاها به خاطرش میگذره..جعفری هم آب بدنشو تامین میکنه ضمن اینکه ظرف آبم داره بعدها که عادت کرد همه چیز بخوره میشه روزانه بهش یکم کاهو هم داد هرچند بعضی ها اصلا استفادش نمیکنن ولی مقدار کمش بد نیست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    12551
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    کم کم درست میشه..یکی از خوکچه های منم اوایل که اومده بود هیچی جز کاهو نمیخورد خیلی گرسنگی کشید تا فهمید اگه نخواد غذاهای دیگه رو بخوره گشنه میمونه!فقط اینکه این کاهو رو دیگه نبینه..تا وقتی اون باشه از بقیه غذاها به خاطرش میگذره..جعفری هم آب بدنشو تامین میکنه ضمن اینکه ظرف آبم داره بعدها که عادت کرد همه چیز بخوره میشه روزانه بهش یکم کاهو هم داد هرچند بعضی ها اصلا استفادش نمیکنن ولی مقدار کمش بد نیست.
    ممنون دیگه خیلی سوال پرسیدم

پس من این کار رو کنم :

یونجه و پلت رو بزارم براش و صبح که میخوام برم سر کار فقط براش گوجه و جعفری بزارم،

به نظر شما مشکلی پیش نمیاد ؟ به خانواده بسپارم اگر گوجه نخورد براش کاهو بزارن ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط mia620 نمایش پست ها
    ممنون دیگه خیلی سوال پرسیدم

پس من این کار رو کنم :

یونجه و پلت رو بزارم براش و صبح که میخوام برم سر کار فقط براش گوجه و جعفری بزارم،

به نظر شما مشکلی پیش نمیاد ؟ به خانواده بسپارم اگر گوجه نخورد براش کاهو بزارن ؟

خواهش میکنم.
    گوجه فلفل جعفری..نه تا زمان ناهار غذای تازه ی دیگه ای نداشته باشه.ناهار اگه غذاهاش پلاسیده شده بود که تعویض شه نشده بود هم که هیچ هر غذای دیگه ای که فکر میکنید دوست داره بخوره مثل هویج..ولی غذاهایی که اصلا نمیخوره باید توی هر وعده توی بشقابش باشه و همیشه فرصت اینو داشته باشه که بخوره.ولی یونجه همیشه پیشش باشه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    12551
    خواهش میکنم.
    گوجه فلفل جعفری..نه تا زمان ناهار غذای تازه ی دیگه ای نداشته باشه.ناهار اگه غذاهاش پلاسیده شده بود که تعویض شه نشده بود هم که هیچ هر غذای دیگه ای که فکر میکنید دوست داره بخوره مثل هویج..ولی غذاهایی که اصلا نمیخوره باید توی هر وعده توی بشقابش باشه و همیشه فرصت اینو داشته باشه که بخوره.ولی یونجه همیشه پیشش باشه.
    ممنونم،الان همین کار رو کردم تا ظهر بهش چیزی نمیدم ،الان داره دولپی یونجه میخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    سلام دوستان
    من امروز برا لوسی یه شوهر خریدم یه سیلک 2ماهه یخورده از لوسی کوچولوتره بعدش الان اینا جدا از همن یعنی نذاشتم کنار هم فعلا میشه بگید چجوری آشناشون کنم؟ باهم دعواشون نمیشه؟ نمیخام آسیب ببینن بچه هام
    ممنون اگه راهنماییم کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز برا لوسی یه شوهر خریدم یه سیلک 2ماهه یخورده از لوسی کوچولوتره بعدش الان اینا جدا از همن یعنی نذاشتم کنار هم فعلا میشه بگید چجوری آشناشون کنم؟ باهم دعواشون نمیشه؟ نمیخام آسیب ببینن بچه هام
    ممنون اگه راهنماییم کنید
    سلام.مبارک باشه ولی نگهداری از جفت سختیهای خودشو داره..آماده اونا هستین؟
    دکتر بردینش؟اگه لوسی قبلا ضدانگل گرفته پیش از آشنایی پسر هم باید بره ضدانگل بگیره.نه دعوا نمیشه سنشم کمه خیلی خوبه.بعد از مرحله ضدانگل دوتاشونو از جایگاه بیارید بیرون زیر نظر خودتون اجازه بدین همو ببینن گاهی چند روز قبل اینارو جدا میزارن توی یه اتاق به بوی هم آشنا بشن ولی واسه خوکچه این کارا بومی نداره کلا خیلی در صلحن با هم..واسه شما هم که سنشون پایینه دیگه اصلا مشکلی نداره.میزارید پیش هم زندگی میکنن حالا هر زمان که ماده آماده بود و اجازه داد جفت میخورن در طی بارداری اگه نر ماده رو آزار میداد با رفتاراش باید جداشون کنید اگه نه میتونن تا زمان زایمان با هم باشن وقتی بچه ها دنیا اومدن جدا میکنید نر و جدا نگه میدارید چون خیلی سریع اقدام به جفت گیری مجدد میکنه که معمولا باعث میشه ماده ضعیف و بچه ها مرده دنیا بیان.
    اون قسمت سختی هم که میگم واسه زمانیه که شما نخواید خوکچه های ضعیف با عمر کم داشته باشید!
    اگه میخواید مادتون طی این زایمان ها ضعیف نشه و عمرش کم نشه بعد از شیردهی که 1ماه زمان میبره(تا 3 هفته هم کافیه)ماده رو خوب تغذیه کنید 3ماه اجازه جفت گیری نمیدید تا بدن ماده به حالت طبیعی برگرده بعد دوباره نر و ماده میتونن کنار هم قرار بگیرن و سختترین قسمتش هم اینکه نر به شدت بیتابی میکنه متاسفانه..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    سلام.مبارک باشه ولی نگهداری از جفت سختیهای خودشو داره..آماده اونا هستین؟
    دکتر بردینش؟اگه لوسی قبلا ضدانگل گرفته پیش از آشنایی پسر هم باید بره ضدانگل بگیره.نه دعوا نمیشه سنشم کمه خیلی خوبه.بعد از مرحله ضدانگل دوتاشونو از جایگاه بیارید بیرون زیر نظر خودتون اجازه بدین همو ببینن گاهی چند روز قبل اینارو جدا میزارن توی یه اتاق به بوی هم آشنا بشن ولی واسه خوکچه این کارا بومی نداره کلا خیلی در صلحن با هم..واسه شما هم که سنشون پایینه دیگه اصلا مشکلی نداره.میزارید پیش هم زندگی میکنن حالا هر زمان که ماده آماده بود و اجازه داد جفت میخورن در طی بارداری اگه نر ماده رو آزار میداد با رفتاراش باید جداشون کنید اگه نه میتونن تا زمان زایمان با هم باشن وقتی بچه ها دنیا اومدن جدا میکنید نر و جدا نگه میدارید چون خیلی سریع اقدام به جفت گیری مجدد میکنه که معمولا باعث میشه ماده ضعیف و بچه ها مرده دنیا بیان.
    اون قسمت سختی هم که میگم واسه زمانیه که شما نخواید خوکچه های ضعیف با عمر کم داشته باشید!
    اگه میخواید مادتون طی این زایمان ها ضعیف نشه و عمرش کم نشه بعد از شیردهی که 1ماه زمان میبره(تا 3 هفته هم کافیه)ماده رو خوب تغذیه کنید 3ماه اجازه جفت گیری نمیدید تا بدن ماده به حالت طبیعی برگرده بعد دوباره نر و ماده میتونن کنار هم قرار بگیرن و سختترین قسمتش هم اینکه نر به شدت بیتابی میکنه متاسفانه..
    ممنون از راهنماییتون خانم آویشن
    لوسی که قبلا ضد انگل گرفته بود و فردی(شوهر لوسی) رو هم قبل اینکه بیارم خونه بردمش دکتر و ضدانگل گرفته.
    خوشبختانه از تمام سختیهای نگهداری جفت اطلاع دارم و چون واقعا عاشقشونم میخام نگهشون دادم امیدوارم کم نیارم .
    حالا طبق راهنماییتون عمل میکنم باهم آشناشون کنم ببینم چی میشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    ممنون از راهنماییتون خانم آویشن
    لوسی که قبلا ضد انگل گرفته بود و فردی(شوهر لوسی) رو هم قبل اینکه بیارم خونه بردمش دکتر و ضدانگل گرفته.
    خوشبختانه از تمام سختیهای نگهداری جفت اطلاع دارم و چون واقعا عاشقشونم میخام نگهشون دادم امیدوارم کم نیارم .
    حالا طبق راهنماییتون عمل میکنم باهم آشناشون کنم ببینم چی میشه
    خواهش میکنم .خدا رو شکر ایشالا که به خوبی و خوشی زندگیشونو شروع میکنن.راستی اولین و محبوبترین خوکچه منم اسمش فردی بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    خواهش میکنم .خدا رو شکر ایشالا که به خوبی و خوشی زندگیشونو شروع میکنن.راستی اولین و محبوبترین خوکچه منم اسمش فردی بود
    ممنون، آخی چه جالب فردی خیلی نازو خوشگلتره و بیشتر با آدم راحته فقط یه چیزی لوسی یه پرووین فشنه و فردی یه سیلک ، این ایراد نداره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    ممنون، آخی چه جالب فردی خیلی نازو خوشگلتره و بیشتر با آدم راحته فقط یه چیزی لوسی یه پرووین فشنه و فردی یه سیلک ، این ایراد نداره
    خواهش میکنم..خوکچه های نر کلا چون آرومتر هستن برقراری رابطه باهاشون آسونتره ماده ها یکم شیطونترن..نه مشکلی نیست خوکچه هایی که ما داریم بعید میدونم نژاد خالص بشه ازشون جدا کرد چون همشون توی اجدادشون احتمالش هست ناخالصی بوده باشه..ولی کلا کلا معمولا میگن خوکچه مو کوتاهو بلند جفت نخورن بهتره بیشتر به دلیل تفاوت جثه که ممکنه بچه ها داشته باشن و مشکلات بعدی.ولی فردی و لوسی این مشکلو ندارن

صفحه 32 از 100 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505182 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)