صفحه 89 از 100 نخستنخست ... 39707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 991
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Gine Pig
    شماره عضویت
    22874
    سلام دوستان. امیدوارم حالتون حوب باشه. یه سوال دارم.حوکچه در ماه چه قادار یونجه مصرف میکنه؟ چون تو شهر من پیدا نمیشه و سفارش بدم از استانبول بیارن ۱ کیلوگرمش ۵۰ تا ۶۰ لیر میشود. قیمت در ایران چه قادار هست؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Purya.Sadin نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم حالتون حوب باشه. یه سوال دارم.حوکچه در ماه چه قادار یونجه مصرف میکنه؟ چون تو شهر من پیدا نمیشه و سفارش بدم از استانبول بیارن ۱ کیلوگرمش ۵۰ تا ۶۰ لیر میشود. قیمت در ایران چه قادار هست؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    سلام. دوست عزیز مقدار خوراک مصرفیش به اشتهای خوکچه بستگی داره ، ثابت نیست . البته از 6 ماهگی تا یکسالگی مصرف یونجه باید محدود یا قطع و علوفه دیگه جایگزین بشه.
    سوال کردم قیمت یونجه در ایران بین 8 تا 12 هزار متغییره ( بر اساس کیفیت )

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و کاسکو
    شماره عضویت
    22407
    سلام
    خوکچه ی من چند وقته سوت نمی زنه
    موقع درخواست غذا میله های قفسو میجوعه
    میخوام دوباره سوت بزنه چیکارش کنم؟؟؟
    خیلی فرق کرده
    کلا اخلاقش و کاراش.... نمیفهمم چرا اینجوری شده
    همه ش میترسه و فرار میکنه، دیکه صوت نمیزنه واسه غذا :'(

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Little_denisz نمایش پست ها
    سلام
    خوکچه ی من چند وقته سوت نمی زنه
    موقع درخواست غذا میله های قفسو میجوعه
    میخوام دوباره سوت بزنه چیکارش کنم؟؟؟
    خیلی فرق کرده
    کلا اخلاقش و کاراش.... نمیفهمم چرا اینجوری شده
    همه ش میترسه و فرار میکنه، دیکه صوت نمیزنه واسه غذا :'(
    سلام ، سن و جنسيت خوكچتون ؟ اخيرا اتفاقي نيوفتاده كه باعث وحشت يا ناراحتيش بشه ؟ از جايي نيوفتاده ؟ مدت زيادي تنهاش نذاشتيد؟

جويدن ميله هاي قفس وقتي از روي عادت نباشه ، نشونه اعتراض به وضع موجوده . يعني يا تنهاست و به جفت احتياج داره يا شما براش وقت نميزاريد . براي همين باهاتون قهر كرده .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و کاسکو
    شماره عضویت
    22407
    با من قهر کرده؟ ....
    خوکچه م ماده ست...
    نه ماهه و تنهاست
    به خاطر حساسیت مامانم گذاشتمش تو اتاقم اونجا هم رفت و آمد کمه.
    چیکار باید بکنم که قهر نباشه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و کاسکو
    شماره عضویت
    22407
    بعدشم این که... چند وقته به پهلو هاش حساس شده دست میزنم بدش میاد و گاز میگیره. در اصل خوکچه گاز آنچنان جدی نمیگیره ولی خب حالت تهاجمی ش برای من تعریف نشده ست! خیلی حساس شده.... نمیدونم چی شده! هرکاری بگید میکنم تا رفتاراش دوباره عادی شه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    با من قهر کرده؟ ....
    خوکچه م ماده ست...
    نه ماهه و تنهاست
    به خاطر حساسیت مامانم گذاشتمش تو اتاقم اونجا هم رفت و آمد کمه.
    چیکار باید بکنم که قهر نباشه؟
    بعدشم این که... چند وقته به پهلو هاش حساس شده دست میزنم بدش میاد و گاز میگیره. در اصل خوکچه گاز آنچنان جدی نمیگیره ولی خب حالت تهاجمی ش برای من تعریف نشده ست! خیلی حساس شده.... نمیدونم چی شده! هرکاری بگید میکنم تا رفتاراش دوباره عادی شه
    در اين سن كمبودهايي داره كه فقط با حضور شما جبران نميشه . وظيفه شما در قبلا يك حيواني كه سرپرستي ميكنيد ، غير از نيازهاي اوليه ، رسيدگي ، وقت گذاشتن و توجه زياده . حيوانات هم درك و احساس دارن . بي توجهي ، خشم ، محبت و ترس رو عميقا احساس ميكنن . وقتي اتاق
    ديگه اي دور ازهمه گذاشتيد و به اندازه كافي براش وقت نميزاريد پرخاشگر ميشه . تعجب نداره ، بله با شما قهر كرده ، چون به ساده ترين نيازش كه برقراري رابطه عاطفيه كم توجهيد . چطور بايد اين اعتراض رو نشون بده ؟ با گاز گرفتن ، دوري از شما ، جويدن قفس و خيلي چيزهاي ديگه .

سني نيست كه حضور شما به تنهايي اغناش كنه. به جفت احتياج داره كه با توجه به حساسيت مادرتون ، و سختي در نگهداريش ، اين مسئله ميتونه مشكلساز بشه . بهترين راه عقيمسازيشه و بعد از اون اوردن يك خوكچه نر عقيم و همسن كه با ارامش كنار همديگه باشن و بچه اي هم متولد نشه . ميتونيد گوشه مناسبي از اتاق ، براش فضاي بزرگتري با الگو گرفتن از تصاوير اينترنتي در نظر بگيريد يعني بيرون از قفس نگهداري بشه در خانه هاي دست ساز با اسباب بازيهاي مجاز جوندگان كه ازادانه بازي كنه .

اگر تهران هستيد به متخصص اگزوتيك براي مشورت گرفتن مراجعه كنيد .

بيمارستان ايرانيان : 22843643/ همت ، پاسداران ، نگارستان يكم پلاك 15

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه و کاسکو
    شماره عضویت
    22407
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    در اين سن كمبودهايي داره كه فقط با حضور شما جبران نميشه . وظيفه شما در قبلا يك حيواني كه سرپرستي ميكنيد ، غير از نيازهاي اوليه ، رسيدگي ، وقت گذاشتن و توجه زياده . حيوانات هم درك و احساس دارن . بي توجهي ، خشم ، محبت و ترس رو عميقا احساس ميكنن . وقتي اتاق
    ديگه اي دور ازهمه گذاشتيد و به اندازه كافي براش وقت نميزاريد پرخاشگر ميشه . تعجب نداره ، بله با شما قهر كرده ، چون به ساده ترين نيازش كه برقراري رابطه عاطفيه كم توجهيد . چطور بايد اين اعتراض رو نشون بده ؟ با گاز گرفتن ، دوري از شما ، جويدن قفس و خيلي چيزهاي ديگه .

سني نيست كه حضور شما به تنهايي اغناش كنه. به جفت احتياج داره كه با توجه به حساسيت مادرتون ، و سختي در نگهداريش ، اين مسئله ميتونه مشكلساز بشه . بهترين راه عقيمسازيشه و بعد از اون اوردن يك خوكچه نر عقيم و همسن كه با ارامش كنار همديگه باشن و بچه اي هم متولد نشه . ميتونيد گوشه مناسبي از اتاق ، براش فضاي بزرگتري با الگو گرفتن از تصاوير اينترنتي در نظر بگيريد يعني بيرون از قفس نگهداري بشه در خانه هاي دست ساز با اسباب بازيهاي مجاز جوندگان كه ازادانه بازي كنه .

اگر تهران هستيد به متخصص اگزوتيك براي مشورت گرفتن مراجعه كنيد .

بيمارستان ايرانيان : 22843643/ همت ، پاسداران ، نگارستان يكم پلاك 15
    این اسباب بازی و دندونی وو همه جیز داره. دیروز قفس روی جاشو برداشتم گذاشتم کنار و دور تا دور میز رو با مقوا حاشیه دار کردم دادم بالا تا یه وقت نیوفته از رواین میز. یه کمم بیشتر به اتاق همه مون رفت و آمد میکنیم. این که گازم میگیره بخاطر فصل جفت گیری شه؟... خب من فعلا تا یه سال نمیتونم بهش نر اضافه کنم. سعی میکنم بیشتر کنارش باشم. خودمم دانشجو ام هر وقت برسم خونه بهش رسیدگی مبکنم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    این اسباب بازی و دندونی وو همه جیز داره. دیروز قفس روی جاشو برداشتم گذاشتم کنار و دور تا دور میز رو با مقوا حاشیه دار کردم دادم بالا تا یه وقت نیوفته از رواین میز. یه کمم بیشتر به اتاق همه مون رفت و آمد میکنیم. این که گازم میگیره بخاطر فصل جفت گیری شه؟... خب من فعلا تا یه سال نمیتونم بهش نر اضافه کنم. سعی میکنم بیشتر کنارش باشم. خودمم دانشجو ام هر وقت برسم خونه بهش رسیدگی مبکنم.
    رسیدگی لازم داره عزیزم. اسباب بازی یا هر چیز دیگه ای ، جایگزین یک دوست خوب یا جفت نیست.
    گاز گرفتن هم به این مسئله ارتباطی نداره. موقعی که از چیزی ناراحت باشن ، یا برای ارتباط برقرار کردن اینکارو انجام میدن. و یازمانی که دست شما رو با غذا اشتباه بگیرن.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    23080
    سلام
    یک خوکچه هندی نر یک ماهه که خریدم مدل فشن عاشق کاهو و ذرت مخصوصا کاکل ذرت هر شب با سوت از من میخواد اشکال نداره هرشب بهش ذرت بدم متشکرم

صفحه 89 از 100 نخستنخست ... 39707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)