صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 991
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    22766
    سلام .من یه خوکچه نر عقیمه دوسال و نیمه دارم.به مدت تقریبا یه هفته مریض شد در حده بی اشتهایی بردمش دکتر دکتر گفت کمبوده ویتامین سی و عفونت یه مدت دارو داد بهتر شد.بعده یه مدت اسهال گرفت و دوباره بردیمش دکتر گفت عفونت روده گرفته الان نزدیکه شش روزه تحت درمانه ولی لب به غذا نمیزنه .همشم دکتر امپول تزریق میکنه بهش.نظره شما چیه .من دیگه طاقت اینکه ببرمش دکتر امپول بزنه رو ندارم .میشه راهنماییم کنید که دیگه بیشتر از این عذابش ندم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط parisat482@yahoo.com نمایش پست ها
    سلام .من یه خوکچه نر عقیمه دوسال و نیمه دارم.به مدت تقریبا یه هفته مریض شد در حده بی اشتهایی بردمش دکتر دکتر گفت کمبوده ویتامین سی و عفونت یه مدت دارو داد بهتر شد.بعده یه مدت اسهال گرفت و دوباره بردیمش دکتر گفت عفونت روده گرفته الان نزدیکه شش روزه تحت درمانه ولی لب به غذا نمیزنه .همشم دکتر امپول تزریق میکنه بهش.نظره شما چیه .من دیگه طاقت اینکه ببرمش دکتر امپول بزنه رو ندارم .میشه راهنماییم کنید که دیگه بیشتر از این عذابش ندم
    سلام. عزیزم پاسختونو دیروز عرض کردم. منتظر جوابتون بودم. عفونت روده به تنهایی بیماری سختیه. تزریق انتی بیوتیک ها هم تضعیف کننده است و یکی ازعوارض اکثر اونها در خوکچه ، بی اشتهاییه. در این شرایط باید تا جایی که امکان داره برای هر وعده خودتون غذاها رو با قطره چکان به خوردش بدید. اب میوه .سبزی .مولتی ویتامین ( مطابق با وزن ). یونجه هم بکوبید و به شکل پودر شده با اینها ترکیب کنید. پلت هم با اب به شکل خمیر نرم و روان گاهی خوبه براش. فقط مراقب باشید موقع غذا دادن عجله نکنید که وارد نای نشه.

اگر از نظر دکترش عفونت برطرف شده دیگه صلاح به مصرف انتی بیوتیک نیست. تقویتی تجویز کنن و شما غذا دادن رو به این طریق ادامه بدید تا انرژی از دست رفته برگرده و بتونه مثل قبل غذا بخوره.
    اگر غذا نخوره و تلاش نکنید، با توجه به زمان زیادی که گرسنگیو تحمل کرده و عفونتو بیماری پیش از اون ، خدایی ناکرده تلف میشه. مراقبش باشید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    22766
    ممنونم از راهنماییتون.الان کلی سبزیحات مختلف له شده رو بهش دادم با پلت له شده .به زور خوردش .همینجوری ادامه میدم.دکترشم دو روز استراحت داده بهش ببینه وضعیتش چی میشه.بازم ممنونم از لطفتون.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    22816
    سلام میخواستم خوکچه بخرم برای دخترم
    دخترم 14 سالشه ولی یه بچه 1 سالو نیمه هم دارم میخواستم بدونم برای بچه ضرری نداره خوکچه؟
    و اینکه خوکچه نر یا ماده خوبه؟و در چ سنی ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dibaa نمایش پست ها
    سلام میخواستم خوکچه بخرم برای دخترم
    دخترم 14 سالشه ولی یه بچه 1 سالو نیمه هم دارم میخواستم بدونم برای بچه ضرری نداره خوکچه؟
    و اینکه خوکچه نر یا ماده خوبه؟و در چ سنی ؟
    سلام. شما فرزند 1.5 ساله دارید . اصلا صلاح نیست ، هم برای فرزندتون هم حیوان زبون بسته.
    بالاخره اتفاقه و قابل پیش بینی نیست. خوکچه هم موجود حساسیه و اسیبها غیر قابل جبران.

در هر سنی با انسان خو میگیرن. بچه ها حساسترن و نگهداریشون سختتر. بالغین هم مشکلات خاص خودشونو دارن. دوران استروس در ماده و بقیه موارد.با توجه به تخصصتون باید اشنایی بیشتری داشته باشید. نگهداری هر دو جنس راحته . ماده ها رو میشه کنار هم نگه داشت ولی نرها بصورت انفرادی.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    22816
    من خیلی گشتم ولی برای بستر گذینه مناسبی پیدا نکردم
    و این که میشه راهنماییم کنید چجوری عکس بزارم؟؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    22816
    اتاق دخترم طبقه بالاهست و اصلا اجازه نمیده که پسرم وارد اتاقش بشه و اینکه به هیچ عنوان نمیزارم باهم تماس داشته باشن که نه برای بچه مضر باسه و نه برای خوکچه هندی
    با این حال باز هم مشکلی داره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    من خیلی گشتم ولی برای بستر گذینه مناسبی پیدا نکردم
    و این که میشه راهنماییم کنید چجوری عکس بزارم؟؟؟؟
    اتاق دخترم طبقه بالا و اصلا اجازه نمیده که پسرم وارد اتاقش بشه و اینکه به هیچ عنوان نمیزارم باهم تماس داشته باشن
    با این حال باز هم مشکلی داره؟
    اول تصمیم بگیرید بعد برای بستر اقدام کنید. اگر به نتیجه رسیدید اینترنتی خرید کنید

https://www.google.com/url?sa=t&sour...hbKVz46VPWeP9A

https://www.google.com/url?sa=t&sour...5vFDKBMgWhtakA

ممکنه فرزندتون بخاطر ضعف سیستم ایمنیش به الرژی مبتلا بشه. به هر حال اگر مطمئنید ارامش چه از لحاظ رفتاری و چه صوتی برای خوکچه فراهمه ، تصمیم گیری کنید. سرو صداهای بلند و جیغهای ناگهانی ، گاهی منجر به شوک و سکته خوکچه میشه. قبل از خریداری، اول راجع به تغذیه ، نگهداری، طرز برخورد ، در دست گرفتن خوکچه ، بیماریها و در کل احتیاجاتش به خوبی تحقیق کنید.

با اپلود سنتر خارج از سایت عکس بزارید.

https://www.google.com/url?sa=t&sour...lb1AZa9SaXSzdA

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    22816
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    اول تصمیم بگیرید بعد برای بستر اقدام کنید. اگر به نتیجه رسیدید اینترنتی خرید کنید

https://www.google.com/url?sa=t&sour...hbKVz46VPWeP9A

https://www.google.com/url?sa=t&sour...5vFDKBMgWhtakA

ممکنه فرزندتون بخاطر ضعف سیستم ایمنیش به الرژی مبتلا بشه. به هر حال اگر مطمئنید ارامش چه از لحاظ رفتاری و چه صوتی برای خوکچه فراهمه ، تصمیم گیری کنید. سرو صداهای بلند و جیغهای ناگهانی ، گاهی منجر به شوک و سکته خوکچه میشه. قبل از خریداری، اول راجع به تغذیه ، نگهداری، طرز برخورد ، در دست گرفتن خوکچه ، بیماریها و در کل احتیاجاتش به خوبی تحقیق کنید.

با اپلود سنتر خارج از سایت عکس بزارید.

https://www.google.com/url?sa=t&sour...lb1AZa9SaXSzdA
    خیلی خیلی ممنونم،پسرم اروومه و اینکه تمام تحقیقارو کردم و فقط این مورد مونده بود که اونم به لطف شما حل شد

بازم بابت پاسخگویی سریعتون و کمکی ک به من کردید متشکرم
    ففط یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه دقیقااا تو غذایی خوکچه چه چیز هایی کاممملااااااااا ممنونعه و اینکه برای قفس دست سازی که با قفسه مشبک درست میشه ایرادی نداره بجای کارتون پلاس کارتون عه جعبه یه معمولی بزارم؟
    اینکه میگن باید یه چوب داخل خونش باشه که بجوود دقیقا چه نوع چوبی باید باشه؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    خیلی خیلی ممنونم،پسرم اروومه و اینکه تمام تحقیقارو کردم و فقط این مورد مونده بود که اونم به لطف شما حل شد

بازم بابت پاسخگویی سریعتون و کمکی ک به من کردید متشکرم
    ففط یه سوال دیگه هم دارم اونم اینکه دقیقااا تو غذایی خوکچه چه چیز هایی کاممملااااااااا ممنونعه و اینکه برای قفس دست سازی که با قفسه مشبک درست میشه ایرادی نداره بجای کارتون پلاس کارتون عه جعبه یه معمولی بزارم؟
    اینکه میگن باید یه چوب داخل خونش باشه که بجوود دقیقا چه نوع چوبی باید باشه؟؟؟
    خواهش میکنم.

تغذیه :

http://mihanpet.ir/thread-11331.html
    http://mihanpet.ir/thread-15141.html

کارتن پلاست گزینه بهتریه. مقوا قابل جویدنه و زود الوده و خراب میشه. اصلا مناسب نیست. فراموش نکنید وقتی سرپرستی حیوانی رو بعهده میگیرید یعنی در قبالش مسئولید و وظیفه دارید بهترین شرایط زندگی رو از هر لحاظ براش تامین کنید.

چوب جویدنی و سنگ معدنی مخصوص هم از پت شاپ تهیه کنید. چوب درخت زردالو.گیلاس.هلو و سدر سمی هستن. چوبهای دیگه هم باید اول خوب شسته و پوست کنده بشه. مطمئن باشید سمی یا الوده نیست. و چون تشخیصش مشکله ، نوع آماده ، مناسبتره.

صفحه 88 از 100 نخستنخست ... 3869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)