صفحه 45 از 100 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 441 به 450 از 991
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط piterking نمایش پست ها
    ببخشید من زیاد سوال می کنم اما یه سوال دیگه هم دارم

چطور می توانم باهاش بازی کنم بنظرم خیلی تنهاست دوست دارم باهاش بازی کنم اما بلد نیستم
    خواهش میکنم ، این چه حرفیه..

یکی از بازی هایی که خیلی دوست دارن ، اینه که یه پارچه بزرگ ..پتو..یه همچین چیزی .. بندازید روی زمین خودش میره اون زیر تونل میزنه و شما میتونید هر چند دقیقه دلی بازی کنید باهاش
    اگه مشکلی ندارید با اینکه توی خونه آزاد باشه ، و میدونید خونتون امن هست و سیمی چیزی نیست که بجوه و یا بره بیرون..ساعتهای مشخصی بزاریدش بیرون قدم بزنه ببیاد پیش افراد خانواده و تنها نباشه.

در کل خوکچه ها وقتی تنها هستن بالاخره افسرده میشن یه مقدار چون یه موجود اجتماعیه..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    خواهش میکنم ، این چه حرفیه..

یکی از بازی هایی که خیلی دوست دارن ، اینه که یه پارچه بزرگ ..پتو..یه همچین چیزی .. بندازید روی زمین خودش میره اون زیر تونل میزنه و شما میتونید هر چند دقیقه دلی بازی کنید باهاش
    اگه مشکلی ندارید با اینکه توی خونه آزاد باشه ، و میدونید خونتون امن هست و سیمی چیزی نیست که بجوه و یا بره بیرون..ساعتهای مشخصی بزاریدش بیرون قدم بزنه ببیاد پیش افراد خانواده و تنها نباشه.

در کل خوکچه ها وقتی تنها هستن بالاخره افسرده میشن یه مقدار چون یه موجود اجتماعیه..
    آخه یه مشکل مونه که گفتم هر وقت آزاد میذارمش توی حمام یا پاسیومون که امنه تنها کاری که می کنه میدوه یه کنج زیر یه چیز تاریک و غیر قابل دسترس و همانجا می مانه اصلا بنظر اجتماعی نمیاد عکس خوکچه های اینجا همه بنظر شاد و سرحالن اما پیتر من اصلا اینطوری نیست انگار داره غصه می خوره دوست داره تنها باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    آخه یه مشکل مونه که گفتم هر وقت آزاد میذارمش توی حمام یا پاسیومون که امنه تنها کاری که می کنه میدوه یه کنج زیر یه چیز تاریک و غیر قابل دسترس و همانجا می مانه اصلا بنظر اجتماعی نمیاد عکس خوکچه های اینجا همه بنظر شاد و سرحالن اما پیتر من اصلا اینطوری نیست انگار داره غصه می خوره دوست داره تنها باشه
    تنهاست دیگه .. اگه شرایط داری یه نر خیلی کوچیک بگیر..باهم بزرگ بشن دعوا نمیشه تنها هم نمیمونه ، گفتم ..خوکچه ها موجودات اجتماعی هستن تنها که بمونن اینجوریه ، در غیر این صورت هر وقت داری کاری انجام میدی بیارش کنارت بشینه تنها نمونه..بهش غذاهایی که دوست داره رو وقتی میاری پیشت بهش بده..بذار کم کم دوست بشه هنوز خیلی صمیمی نشده..ولی این زیاد خوابیدنشون هیچ مشکلی نداره وقتی چندتا باشن هم وضع همینه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    13912
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra.s نمایش پست ها
    سلام
    ویکی یمدت هستش که خیلی زیاد دستمو لیس میزنه برام یه مقدار نگران کنندس چون قبلا هیچوقت اینکارو نمیکرد اما الان تا میخوام بگیرمش شروع میکنه به لیسیدن دستم این کارو خیلی انجام میشه گفت دائما همین حرکتو میکنه چرا!!!
    چون دوستتون داره اینکارو میکنه.ابراز علاقست در واقع

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    سلام دوستان چند روزی هست که کندی لونش را میخوره نگرانم شاید اتفاقی براش پیش بیاد لطفا بگید چه طوری این کارش را ترک بدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenedy نمایش پست ها
    سلام دوستان چند روزی هست که کندی لونش را میخوره نگرانم شاید اتفاقی براش پیش بیاد لطفا بگید چه طوری این کارش را ترک بدم
    سلام ، فکر میکنی چه مشکلی باشه؟
    هیچ مشکلی نیست یه کارِ خیلی طبیعیه .براش یونجه و استیک و پلت بذار که سرش به جویدن اونا گرم بشه کمتر سراغ خونه بره ولی اگه نشد دیگه نمیشه..اگه خونه جنسی به غیر از چوب داره دقت کن جویده شده ها بلعیده نشن.اگه نه که مساله ای نیست و وقتی خوراکی به اندازه کافی نباشه واسه جویدن میرن سراغ وسایل..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    14685
    سلام به همگی

من تصمیم گرفتم پیتر کینگ رو ببرم پیش دامپزشک بنظورتون همه دامپزشک ها در مورد خوکچه هندی ها و بیماری هاشون اطلاع دارن یا باید بگردم پیش یه آدم وارد ببرم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    سلام ، فکر میکنی چه مشکلی باشه؟
    هیچ مشکلی نیست یه کارِ خیلی طبیعیه .براش یونجه و استیک و پلت بذار که سرش به جویدن اونا گرم بشه کمتر سراغ خونه بره ولی اگه نشد دیگه نمیشه..اگه خونه جنسی به غیر از چوب داره دقت کن جویده شده ها بلعیده نشن.اگه نه که مساله ای نیست و وقتی خوراکی به اندازه کافی نباشه واسه جویدن میرن سراغ وسایل..
    سلام خیلی ممنون به خاطر جوابتون اما براش هی یونجه و پلت و میوه و سبزی و..... میذارم به غیر از غذاش اونو هم میخوره جنس لونشهم از چوبه فکر کنم به خاطر بلند نشدن دنوناش این کاررا میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و ماهی
    شماره عضویت
    14308
    سلام به همگی

من تصمیم گرفتم پیتر کینگ رو ببرم پیش دامپزشک بنظورتون همه دامپزشک ها در مورد خوکچه هندی ها و بیماری هاشون اطلاع دارن یا باید بگردم پیش یه آدم وارد ببرم؟
    سلام دوست عزیز بله پیتر را ببرید پیش دامپزشک خوب البته خوکچتون مشکلی ندارد و کارش طبیعیه خوکچه من هم ابتدا همین کارهارا میکرد البته حالا خیلی بازیگوش شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط kenedy نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون به خاطر جوابتون اما براش هی یونجه و پلت و میوه و سبزی و..... میذارم به غیر از غذاش اونو هم میخوره جنس لونشهم از چوبه فکر کنم به خاطر بلند نشدن دنوناش این کاررا میکنه
    غریزشونه . کار خاصی نمیتونی کنی تا موقعی که از سرش بیفته وقتی تنهان این رفتاراشون خیلی بیشتره.اگه نگران بودی میتونی یه مدتی خونه رو برداری و چندوقت بعد دوباره بزاری ولی احتمال اینکه باز ادامه بده زیاده چون از چوبه جای نگرانی نداره

صفحه 45 از 100 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636495 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)