صفحه 12 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 991
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    میترا جون ممنون لطف داری
    ممنون شادی جان حتما کارایی که گفتی رو انجام میدم بی برو برگرد
    اویشن جان تو خیلی از پیج ها عکسشو گذاشتم و تو یه فروم دیگه هم من بودم و عکسش اونجا هم بود توی ف ب هم یه پیج دارم خودم که اونجا عکسش رو خیلی میزارم :)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    اینم اضافه کنم شادی جون جتما تاپیک معرفی براش می زنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    سلام
    شادی جون کاری که گفتی رو کردم الان خیلی خیلی کمتر بو میگیره و هنوزم هرجا گیرش میاد دستشویی میکنه
    تازه یه کار جدیدم یاد گرفته شب که میشه تا من میرم بخوابم شروع میکنه بلند بلند سوت زدن فکر می کردم غذا می خواد ولی دیدم نه بهش غذا هم که میدم همینکارو تکرارا میکنه حتی ظرف اب و ظرف یونجش هم پره ولی همش شیا سوت میزنه الان یکی 3 هفتس نزاشته من درست بخوابم :-s

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    منم قبلا ویکی اینطوری میکرد واسه همین کاری که قبلا برای مرغ عشقام میکردم انجام دادم روش یه چادر میندازم بعد ساکت میشه چراغ خوابم که روشن میکنم صداش در نمیاد هم تا ظهر میخوابه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra.s نمایش پست ها
    منم قبلا ویکی اینطوری میکرد واسه همین کاری که قبلا برای مرغ عشقام میکردم انجام دادم روش یه چادر میندازم بعد ساکت میشه چراغ خوابم که روشن میکنم صداش در نمیاد هم تا ظهر میخوابه
    رو خودش چادر مینداختین میترا جون؟ جیمبو اصلا نمیزاره چیزی روش بندازم میترسه
    حتی روزام سوت میزنه نمیدونم چشه :-s

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط gazelle نمایش پست ها
    سلام
    شادی جون کاری که گفتی رو کردم الان خیلی خیلی کمتر بو میگیره و هنوزم هرجا گیرش میاد دستشویی میکنه
    تازه یه کار جدیدم یاد گرفته شب که میشه تا من میرم بخوابم شروع میکنه بلند بلند سوت زدن فکر می کردم غذا می خواد ولی دیدم نه بهش غذا هم که میدم همینکارو تکرارا میکنه حتی ظرف اب و ظرف یونجش هم پره ولی همش شیا سوت میزنه الان یکی 3 هفتس نزاشته من درست بخوابم :-s
    سلام غزاله جان
    اول از همه خیلی خوشحالم که مشکلت با بو کمتر شد چون واقعا ازاردهنده است توی اپارتمان
    اینکارش احتمالا برای جلب توجه شماست،اصلا بهش توجه نکنید و سعی کنید بی تفاوت باشین نسبت به این موضوع چون بعد از یه مدتی وقتی ببینه که تاثیری نداره سماجتش کمتر میشه و مدت کوتاه تری سوت میزنه.
    حتما هم تمامه چراغ هارو خاموش کنین چون بر حسب تجربه،به من ثابت شده که تاثیر به سزایی توی خوابیدنشون داره!
    هنوزم همه جای پارچه دستشویی میکنه؟؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام غزاله جان
    اول از همه خیلی خوشحالم که مشکلت با بو کمتر شد چون واقعا ازاردهنده است توی اپارتمان
    اینکارش احتمالا برای جلب توجه شماست،اصلا بهش توجه نکنید و سعی کنید بی تفاوت باشین نسبت به این موضوع چون بعد از یه مدتی وقتی ببینه که تاثیری نداره سماجتش کمتر میشه و مدت کوتاه تری سوت میزنه.
    حتما هم تمامه چراغ هارو خاموش کنین چون بر حسب تجربه،به من ثابت شده که تاثیر به سزایی توی خوابیدنشون داره!
    هنوزم همه جای پارچه دستشویی میکنه؟؟؟؟

این عکس قفس جیمبو بعد از تغییراته کفشو حوله انداختم و اون ظرف رو برای دستشوییش گذاشتم که توش میره میخوابه بعضی وقتهام یه دستشویی توش میکنه (البته هم ظرف یونجه هم ظرف دستشوییش موقته)

دیشب دو تا کار کردم یکی اینکه جای چراغ خوابمو عوش کردم یکی دیگشم اینکه قفسشو گسترش دادم یا به قول خانواده اتاقمو باهاش نصف کردم :D:D تو این عکس هم کثیفی حوله و قفس مشخصه هم این قسمتی که براش اضافه کردم
    یه پسر شلخته ای داررررممم تو 2 روز این بلارو سر قفسش اورده فکر کنم اگه ادم بود از این پسرایی میشد که جورابشو از تو یخچال باید بر میداشتم :D

اره شادی جون هنوزم هرجا گیرش میاد دستشویی میکنه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061

این عکس قفس جیمبو بعد از تغییراته کفشو حوله انداختم و اون ظرف رو برای دستشوییش گذاشتم که توش میره میخوابه بعضی وقتهام یه دستشویی توش میکنه (البته هم ظرف یونجه هم ظرف دستشوییش موقته)

دیشب دو تا کار کردم یکی اینکه جای چراغ خوابمو عوش کردم یکی دیگشم اینکه قفسشو گسترش دادم یا به قول خانواده اتاقمو باهاش نصف کردم :D:D تو این عکس هم کثیفی حوله و قفس مشخصه هم این قسمتی که براش اضافه کردم
    یه پسر شلخته ای داررررممم تو 2 روز این بلارو سر قفسش اورده فکر کنم اگه ادم بود از این پسرایی میشد که جورابشو از تو یخچال باید بر میداشتم :D

اره شادی جون هنوزم هرجا گیرش میاد دستشویی میکنه
    سلام عزیزم
    وای خدا چقدر این وروجک شلخته است!
    فکر کنم اگر پسر میشد حتی از توی یخچال هم جورابشو پیدا نمیکردی!

غزاله جان من هر جایی رو که فکرشو بکنی،از فروم و وبسایت های ایرانی گرفته تا مقالات خارجی رو برای پیدا کردن راه حل گشتم اما چیزی به جز یکسری مقاله و سخن غیرکاربردی پیدا نکردم...
    هر تجربه ای که داشتم و هر اطلاعاتی که دارم رو در اختیار میزارم و هر کاری میکنم که این مشکل حل بشه.
    من تا الان هر چیزی رو که تجربه کردم و جواب داده،گفتم.
    ولی باز هم اصلاااااا ناامید نشو و باز هم من تماممممممه تلاشمو خواهم کرد و هر راهی رو که احتمال بدم مشکلو حل میکنه، خواهم گفت.
    بالاخره هر طور شده با هم یه راهی پیدا میکنیم عزیزم

الان روی اون سفره ی یکبار مصرفی هم که گذاشتی دستشویی میکنه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    ممنون شادی جون واقعا ازت ممنونم
    من قبل از این روشی که بگی یه روش که تو یه سایت خارجی خونده بودمو ترجمه کرده بودمو امتحان کردم (نمیدونم مقالشو خوندی یا نه) ولی جواب نداد

اره گلم رو اونم دستشویی میکنه کلا هیچ جایی نیست که جیمبو بهش لطف نداشته باشه اگه مراقب نباشم میاد رو قالیچه اتاقمم دستشویی میکنه ) تنها چیزی که بلده بهم ریختنه
    یه مدت اصلا نمیزاشتم قفسش کثیف بمونه یعنی تا میدیدم یه کم کثیف شده سریع تمیزش می کردم تا به تمیزی عادت کنه ولی دیدم اصلا انگار نه انگار هی هم بدتر میشه به جای اینکه بهتر بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    رو خودش چادر مینداختین میترا جون؟ جیمبو اصلا نمیزاره چیزی روش بندازم میترسه
    حتی روزام سوت میزنه نمیدونم چشه :-s

نههههههههههههههههههههههه غزاله رو قفسش

صفحه 12 از 100 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303162 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)