صفحه 18 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 559
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    واییییییی عزیزم تبریک میگم که به موقع فهمیدی وگرنه عواقب بدی داشت...
    راستی سلام

روزی یک برگ کاهو،هر دو روز یک نصفه سیب،هویج به اندازه سه بند انگشت هر دو روز یک بار،تخمه دو رنگ هر دو سه روز 3 تا 4 عدد،گوشت سفید به اندازه یک بند انگشت هر هفته،سفیده تخم مرغ هر دو هفته یک بار تقریبا یک نصفه اش،ذرت پخته در ماه چند تا دونه(ندادین هم موردی نیست)،برنج بدون روغن و ادویه یک قاشق هر هفته،هر یک شبانه روز هم 10 تا 15 گرم پلت مخصوص،خیار هم خیلی دوست دارن ولی خیلی بهش ندین که سردیش کنه،پسته خام بعضی وقت ها،میوه جات شیرین بهش ندین،میوه های حساسیت زا مثل توت فرنگی،کیوی و کلم هم خیلی براش خوب نیست.برگ ریحون هم ایرادی نداره.اها نزدیک بود یادم بره،ماهی یک بیسکوئیت ساقه طلایی.
    بعضی هاش سلیقه ایه یعنی بستگی به علایق همسترتون داره ولی این غذایی فکر میکنم خوبی باشه چون این برنامه غذایی همستر هام بود که با توجه به علایقشون کمی تغییرش میدادم ولی بازم در همین چهار چوب بود.
    موفق باشید.
    سلام.من ذرت هفته ای یک بار 2 قاشق بهش می دم.ذرت رو از بقیه بیشتر دوس داره.چرا باید کم بدیم؟تو غذایی که شرکت همستر ایران نوشته بود خیار جز ممنوعات بود.و کلم هم تو برنامش بود.ببخشید که الکی دخالت کردم.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط memo96 نمایش پست ها
    سلام.من ذرت هفته ای یک بار 2 قاشق بهش می دم.ذرت رو از بقیه بیشتر دوس داره.چرا باید کم بدیم؟تو غذایی که شرکت همستر ایران نوشته بود خیار جز ممنوعات بود.و کلم هم تو برنامش بود.ببخشید که الکی دخالت کردم.
    سلام
    عزیزم فروم برای تبادل نظر و تجربه است،این که دخالت نیست.ممنونم که بی تفاوت نمی گذری و نظرت رو میدی.مرسیییی

به نظر من ذرت برای همستر زیادش سنگنیه.
    کلم تا جایی که من در مقالات خوندم ممنوعه نیست ولی از مصرف منع شده.
    خیار هم تا به حال هیچ جا ندیدم که ممنوع باشه،ممنون که گفتی من دربارش تحقیق میکنم.
    مرسیییی که نظرت رو دادی.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Cat
    شماره عضویت
    9165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    عزیزم فروم برای تبادل نظر و تجربه است،این که دخالت نیست.ممنونم که بی تفاوت نمی گذری و نظرت رو میدی.مرسیییی

به نظر من ذرت برای همستر زیادش سنگنیه.
    کلم تا جایی که من در مقالات خوندم ممنوعه نیست ولی از مصرف منع شده.
    خیار هم تا به حال هیچ جا ندیدم که ممنوع باشه،ممنون که گفتی من دربارش تحقیق میکنم.
    مرسیییی که نظرت رو دادی.ممنون

سلام.تو این آدرس ها نوشته شده.
    پاسخ به سوالات متداول1 - honeypet
    همستر - ایران اولین و تنها مرکز تخصصی جوندگان در ایران - پاسخ به سوالات متداول
    و از جایی که لوازم همستر رو خریدم بهم یک کاغذ دادن که توش نوشته بود به هیچ عنوان خیار ندید.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام.تو این آدرس ها نوشته شده.
    پاسخ به سوالات متداول1 - honeypet
    همستر - ایران اولین و تنها مرکز تخصصی جوندگان در ایران - پاسخ به سوالات متداول
    و از جایی که لوازم همستر رو خریدم بهم یک کاغذ دادن که توش نوشته بود به هیچ عنوان خیار ندید.

مرسی بابت گذاشتن لینک.از دامپزشک در اولین فرصت میپرسم و بهت خبر میدم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    guinea pig
    شماره عضویت
    9019
    دادن ذرت به همستر مشککلی نداره فقط باید به مقداری بهش ذرت بدید که همون موقع اون رو بخوره و تمومش کنه و انبارش نکنه چون ذرت وقتی زیاد بمونه یه سم از خودش تولید می کنه که برای همستر مضرره
    دوست من زیاد نمیشه به حرف شرکت ها توجه کرد چون گاهی اطلاعات تخصصی ندارن و ممکنه با انجام اون کار به حیوون صدمه وارد بشه نمونه اش هم خاک همستر یا همون خاک گربه هست که میگن بگیرین خیلی عالیه و براش تبلیغات می کنن و هزار مدل اسمشو عوض می کنن تا برای بستر همستر به شما بفروشن در صورتی که در منابع مختلف خارجی و دامپزشکی ها من دیدم و شنیدم که این کار رو منع کرن
    دادن خیار هم مانعی نداره فقط میزانش نباید زیاد باشه چون باعث میشه همستر اسهال بشه در مورد کاهو هم همینطوره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت
    شماره عضویت
    8505
    سلام دوستان...دیشب یکی از دوستام برام یه همستر ناز و خوشگل آورد...و دیشب همونطور که من دیدم و امروز خودش می گفت خیلی تمیز و خوشگل و سالم بود اما از امروز نمیدونم چرا چشماش بسته و شده و دور چشاش و دهنش یه چیز سیاهه و هر کاری میکنم چشش رو وا نمی کنه...غذاهم نمی خوره و یه گوشه کز کرده...تو رو خدا بهم بگی چشه و باید چی کار کنم..آها راستی دور مقعدش هم خیلی سیاه و کثیفه..دیشب چون خاک گربه نداشتم واسش روزنامه ی قدیمی که سرب نداره گذاشتم...آها راستی خیلی بوی گندی هم میده...من همستر داشتم ولی این خیلی بوی بدی میده...راستی از دیشب موهای پشتش هم بعضی جاهاش کثیف و بهم چسبیده بود ولی دیشب کاملا خوب بود و غذا هم میخورد نمیدونم الان چش شده...اینم عکساش...کـــــــــــــــــ ـــــــــــــــمــــــــ ـــــــــــــــــــــــک

آپلود سنتر دائمی و همیشگی نیلوبلاگ با ساپورت پسوند های لازم نمایش دهنده عکسها

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghabr-kan نمایش پست ها
    سلام دوستان...دیشب یکی از دوستام برام یه همستر ناز و خوشگل آورد...و دیشب همونطور که من دیدم و امروز خودش می گفت خیلی تمیز و خوشگل و سالم بود اما از امروز نمیدونم چرا چشماش بسته و شده و دور چشاش و دهنش یه چیز سیاهه و هر کاری میکنم چشش رو وا نمی کنه...غذاهم نمی خوره و یه گوشه کز کرده...تو رو خدا بهم بگی چشه و باید چی کار کنم..آها راستی دور مقعدش هم خیلی سیاه و کثیفه..دیشب چون خاک گربه نداشتم واسش روزنامه ی قدیمی که سرب نداره گذاشتم...آها راستی خیلی بوی گندی هم میده...من همستر داشتم ولی این خیلی بوی بدی میده...راستی از دیشب موهای پشتش هم بعضی جاهاش کثیف و بهم چسبیده بود ولی دیشب کاملا خوب بود و غذا هم میخورد نمیدونم الان چش شده...اینم عکساش...کـــــــــــــــــ ـــــــــــــــمــــــــ ـــــــــــــــــــــــک

آپلود سنتر دائمی و همیشگی نیلوبلاگ با ساپورت پسوند های لازم � نمایش دهنده عکسها

سلام
    همین الان ببرینش پیش یه دامپزشک،بدون شک مریض هست.
    ممکنه که بیماریش دم خیس باشه،ولی در حد احتمال است ولی هر چی زود تر ببرینش پیش دامپزشک.
    امیدوارم که دم خیس نباشه و زود خوب بشه.
    به پارسی پت خوش امدید.برای اپلود عکس هم میتونید از اپلود سنتر فروم استفاده کنید.
    موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و همستر
    شماره عضویت
    10767
    سلام.همستر من از خواب که بیدار میشه یکی از چشماش باز نمیشه.بعد از یه 15 دقیقه باز میشه تازه از اون یکی هم کوچیک تره!
    چی کار کنم؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    دوس عزیز شاید چشماش قی میبنده که اینطوری میشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط Phantom نمایش پست ها
    سلام.همستر من از خواب که بیدار میشه یکی از چشماش باز نمیشه.بعد از یه 15 دقیقه باز میشه تازه از اون یکی هم کوچیک تره!
    چی کار کنم؟
    سلام
    مشکل خاصی نیست،چند بار براش چشماشو با چایی و پنبه بشورین مخصوصا زمانی که از خواب پا میشه،برطرف میشه.
    موفق باشید.

صفحه 18 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)