صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 559
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    22191
    سلام خسته نباشین.دوستان تورو خدا کمکم کنین چهار روزه که همستر گرفتم.الان من یه حشره خیلی کوچیک سیاه رنگ که کمتر از 1میلیمتر بود رو روی جایی که میخوابه دیدم یکی دیگشم روی دستم بود که کشتم.الان چیکار کنم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzadajenam نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین.دوستان تورو خدا کمکم کنین چهار روزه که همستر گرفتم.الان من یه حشره خیلی کوچیک سیاه رنگ که کمتر از 1میلیمتر بود رو روی جایی که میخوابه دیدم یکی دیگشم روی دستم بود که کشتم.الان چیکار کنم
    سلام. منظورتون از حشره کک هست یا کنه؟ اینکه نگرانی نداره. اول لابلای موهای همسترتونو خوب ببینید . اگه باز هم ازین حشرات پیدا کردید اطلاع بدید.
    قفس و وسایلو جای خوابشو باترکیب اب و سرکه تمیز کنیدو بعد از 10 دقیقه با اب شستشو بدید. پوشال کف قفس هم عوض کنید و غذا و پوشال مطمئن براش تهیه کنید که الودگی نداشته باشه. اجازه ندید جای دستشوییش کثیف بمونه. مرتب تعویضش کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    22431
    سلام، ججو... یک همستر سوری یک ماه و یک هفته تمام هست. به نظرم بیضه هاش بزرگ تر از حالت طبیعی هست. جستجو کردم، پاسخ ها متفاوت هست، سرنر نمیارم. چون نگرانشم...ممنون میشم راهنمایی کنید. نمیتونم اینچا عکس و فیلمش و بگذارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی,همستر بود,مینا,لاک پشت,گربه,آکواریوم شیرین,ب
    شماره عضویت
    19171
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya1117 نمایش پست ها
    سلام، ججو... یک همستر سوری یک ماه و یک هفته تمام هست. به نظرم بیضه هاش بزرگ تر از حالت طبیعی هست. جستجو کردم، پاسخ ها متفاوت هست، سرنر نمیارم. چون نگرانشم...ممنون میشم راهنمایی کنید. نمیتونم اینچا عکس و فیلمش و بگذارم
    درود بر شما.
    ۱.ورم داره؟
    ۲.قرمز که نیست؟
    ۳.عکس رو یک جای دیگه آپلود کنید و عکسش رو اینجا بذارید.(لینک رو)

Sent from my K00E using Tapatalk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya1117 نمایش پست ها
    سلام. لطفا به دکتر اگزوتیک مراجعه کنید. ازین موارد داشتیم انجمن که درمان شدن یا عفونت بوده یا مشکلات داخلی بیضه ها یا از پوشال و تغذیه. ولی چون پروسه پیچیده ایه و باید حتما از نزدیک معاینه بشه، وقت رو تلف نکنید.

تشریف ببرید بیمارستان دامپزشکی مرکزی ، دکتر رستمی روزهای یکشنبه هستن . قبلش تماس بگیرید

زعفرانیه / خ محمودیه/کوچه تیر / پلاک 36/ 22047257

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    23906
    سلام من در اهواز زندگی میکنم میخوام یه همستر بخرم یه جای متمعن برای خریداری همستر سالم و وسایل ان معرفی کنید اگه دامپزشک هم معرفی کنید ممنون میشم لطفا توجه کنید در اهواز باشن

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط موش موشک نمایش پست ها
    سلام من در اهواز زندگی میکنم میخوام یه همستر بخرم یه جای متمعن برای خریداری همستر سالم و وسایل ان معرفی کنید اگه دامپزشک هم معرفی کنید ممنون میشم لطفا توجه کنید در اهواز باشن
    سلام. متاسفانه اهواز از نظر وجود کلینیک و پت شاپ خیلی پیشرفته نیست. فقط تونستم دو کلینیک و 4 پت شاپ از نت پیدا کنم که به نظر نمیاد در فروش جوندگان فعالیتی داشته باشن. تماس بگیرید سوال کنید.

كلينيك ابرش:
    آدرس: زیتون کارمندی فلکه سنگر، کلینیک دامپزشکی ابرش ، دکتر رونق، دکتر کمالی. همه روزه صبح ۱۳-۱۰ و عصر۲۲-۱۷
    شماره تماس: ۳۴۴۳۰۵۵۲، ۰۹۳۹۷۷۲۴۱۰۷

كلينيك پرشين :

آدرس: خوزستان - اهواز - کیان آباد خ 23 غربی ّپلاک 60
    کدپستی: 6155758451
    تلفن: 06133372612 / 09166002355

پت شاپ اهواز : https://www.google.com/url?sa=t&sour...kybW4cUpbo5V4X

پت شاپ بیتا : 09169104689

پت شاپ اسب طلایی : 09166214750

پت شاپ دریا : اهواز، زیتون کارمندی، نبش زیبا،خیابان، خیابان کمیل/ 06134492531

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    24719
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم در رابطه با همسترم، حدود یک هفته ای میشه که یکی از همسترام اصلا نمیتونه با دندوناش غذا خورد یا تکه تکه کنه، غذا رو به دندون میگیره ها ولی هرچی سعی میکنه مثلا یک تکه از کاهو رو جدا کنه نمیتونه. تو این یک هفته فقط تخم مرغ، سیب، هویج یا آجیل رو براش میکس میکنم لِهِ لِه بشه تا بتونه بخوره، خیلی لاغر شده و مدام موهای زیر گردنش خیس هستش 😔 یعنی چه مشکلی میتونه براش پیش اومده باشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    مشکل از کیسه های دهانیش نمیتونه باشه چون وقتی غذا میدم غذا رو تو کیسه هاش جمع میکنه،

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hilda_a نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم در رابطه با همسترم، حدود یک هفته ای میشه که یکی از همسترام اصلا نمیتونه با دندوناش غذا خورد یا تکه تکه کنه، غذا رو به دندون میگیره ها ولی هرچی سعی میکنه مثلا یک تکه از کاهو رو جدا کنه نمیتونه. تو این یک هفته فقط تخم مرغ، سیب، هویج یا آجیل رو براش میکس میکنم لِهِ لِه بشه تا بتونه بخوره، خیلی لاغر شده و مدام موهای زیر گردنش خیس هستش یعنی چه مشکلی میتونه براش پیش اومده باشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    مشکل از کیسه های دهانیش نمیتونه باشه چون وقتی غذا میدم غذا رو تو کیسه هاش جمع میکنه،
    سلام. احتمالا مشکل دندانیه. یا ریشه ها رشد زیادی داشته یا دندان. به متخصص اگزوتیک مراجعه کنید. باید زودتر درمان بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    24719
    ممنونم از پاسخگویی شما ، چشم حتما

صفحه 52 از 56 نخستنخست ... 2333435363738394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)